Opinie o CNH w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CNH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CNH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CNH w Płock

Siemieje sie z was

Jak Tam niedojdy, sprzedaliscie swoj wolny czas na majowke za pare zloty i was wydymali, 500zl brutto jak bedzie orac 3 dni, bez zadnych setek, (usunięte przez administratora)bez szacunku do samych siebie, zjecie im (usunięte przez administratora) prosto z (usunięte przez administratora) za pare zlociszy, co roku to samo, a gora smieje sie z was do rozpuchu.

I pracujecie
@Siemieje sie z was

I pracujecie na ich premię i ci ludzie nie mogą zrozumieć za 500 brutto to do ręki 320 zł a oni wezmą 5 i 8 tys premii a za soboty stawiają sobie 100 procent wynagrodzenia a wy pracujecie za 150 zł ludzie kiedy wy to zrozumiecie że nas mają głęboko w du a wy się dajecie tak sprzedawać przyjdą w soboty i siedzą na stołkach a was pilnują jak psa i jeszcze wymagają większej skuteczności jak długo można jeździć na ludzkich grzbietach żeby się dorobić na naszej krzywdzie chyba się toci co są na stanowiskach kilka lat to się na tych naszych grzbietach się dorobili ludzie co wy robicie nie szanujecie się to i oni nas nie szanują a to tak wychodzą układy i ludzie po podstawówkach i po szkołach budowlanych i rolniczych

Mko

W pierwszej kolejności osoby którzy ukrywają się jako pracownik fizyczny a nie pracuje czyli jest na etacie pracownika produkcyjnego a nie pracuje a ponadto są jeszcze pracownicy agencji

Okok
@Mko

Tej agencji to już za dużo nie ma , może wywala tych co im się umowy kończą i będzie spokój

Sa

Te zwolnienia pracowników z dużym stażem i jak na to zgodzą się związki to związków nie będzie ludzie zaczną rezygnować

Ml

Młody przyjęty po układach ustawia się go lekkim stanowisku a starych rzuca się po stanowiskach gdzie jest dużo spawania młodego ocenia się lepiej jak starego bo młody jest przyjęty po układach mimo że pracuje na jednym stanowisku i co miesiąc jest na chorobowym i więc jakie to kłamstwo świat należy do młodzieży stary robi młody leży to jest prawda i takich ludzi traktuje się polubownie przeważnie jak się jest z jednej miejscowości a dokładnie z tej samej wioski i kto tu kłamanie wiel przykładów można pisać o tych powiązaniach

spawacz p4
@Ml

A jakie tu układy trzeba było posiadać by na spawalnie się dostać ? weź mnie nie rozśmieszaj człowieku 18 miesięcy i z marszu papiery , chyba , że ułomny jesteś. Pracuje na tyle długo, żeby to widzieć jak starsi spawacze robili młodych tak więc weź nie(usunięte przez administratora) bo się tego słuchać nie chce. Oczywiście nie mówię , że tylko tu zawsze pracownik starszy , doświadczony robotę lepsza zostawi sobie. Ale z tym , że stary zapiernicza , a młody leje bo zna kogoś to śmiech na sali.

Spawacz p4

No nie ma u Ciebie na stanowisku. Ja pracuję parę i jestem żywym przykładem , że tak jest. Mieszkam w Plocku nie znam nikogo ,swoją pozycję zawdzięczam swojej pracy. Ale widzę co się dzieje . Nie mogę się odezwać by młodych bronić bo sam po upppie dostanę pozdrawiam mój ostatni post.

Gh
@Spawacz p4

No właśnie układy i rodzina bez poparcia jesteśmy nie zauważalni zwalniaj ludzi z dużym stażem żeby przyjąć swoich pupilków sąsiadów czy bratanków i tak dalej a związki jak zwykłe bez radne

spawacz p4

Tak jak wszędzie przyjacielu . Płock to dziura i bazują na tym. Żeby spawacz zarabiał w podstawie 1,3 k więcej niż najniższa . Masakra , szczerze to niech się sami tym trują .

As

Jak długo jeszcze będzie ta (usunięte przez administratora)w środku kadry kierowniczej jak długo ci ludzie będą jeździć na grzbietach ludzi żeby się wykazywać tacy kierownicy czy menadżerowie nie mają rządnej wiedzy tyko potrafią wykazywać się na ludziach była ocena pracownika dlaczego pracownicy nie mogą oceniać przełożonych ci ludzie powinni znowu wrócić do produkcji fizycznej i tak na nich zdają ludzie minuty

Elo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Co słychać w Cnh ciekawego ?

Nk

A nas pracowników kto wspiera solidarność nic nie robi dla nas tyko za dyrektora wspierają tak nie rolnicy w zakładzie było by inaczej nie było by wojny szczurów za głupie punkty jeden drugiego sprzedawał a co będzie się działo jak by była to kasa

Ssss

Tak, zwalniają agencje. Już kilka osób poleciało.

Klo

Kto zdobył punkty ludzie po układach osoby które pracują na jednym stanowisku i pracują dwa lata a pracownik z dwudziestym letnimi stażem i zna stanowiska na połowie spawalni to go się nie wyróżnia taka prawda powinna powstać komórka która powinna oceniać po umiejętności i znajomości stanowisk a nie po układach i podlizywanie się przelozonym

Dt

Soboty i nadgodziny niektórych to nie interesują soboty to dał wybrańców i nadgodziny dla pobliżu chów jak te ocenianie pracownika może będzie sprawiedliwe może ludzi po podstawówkach się wyeliminuję

Cameleon

Wydział P6 mam uprawnienia na suwnice i na wózki zgłaszam usterki wózków transportowych otrzymuje ocenę od kzt 5 na ,10 możliwych gość który pije wódkę z kzt dostaje 10 lub jest jego znajomym zróbmy spotkanie związkowe o tych ocenach

Bn
@Cameleon

I co to da naj bardziej sprawiedliwe powinno być od kwalifikacji zawodowej i uprawnień wózki suwnice metody spawania szkoły ukończone w danych kierunkach Anię że osoba po podstawówce kończy kurs spawania i uważa się za spawacza a ustawić spawarki nie potrafi stopach spawalniczych

Mkl

Ludzie kupują produktu firmy cnh i są nabijani w butelkę ogromne pieniądze płaci za ten bubel zmierzam do tego że na malarni zginęło 4 tony proszku do malowania i nie ma odpowiedniej grubości farby na kombajnach czy podzespołach a mówi się że pracownik produkcji przynosi straty dla firmy więc pytam się jakie korzyści przynoszą ludzie którzy spotykają się przy tych tablicach i malują jak dzieci na zajęciach plastyki i ci ludzie którzy podkręcają wyrobienie żeby więcej sztuk robić oczywiście nie ważne czy dobre czy nie aby sztuka zeszła i minuty były zbliża się premia kwartalną dla ludzi którzy nie zdają skuteczności i dostają premię i nagrody wyrobione na naszych grzbietach ludzie kiedy wy zmądrzeje cię związki kolejny raz oszukały co dyrektor chciał to zostało zrobione więc na co te związki

Fred

Były korekty wynagrodzenia ale chyba za grudzień 2023 czy ktoś wie coś na ten temat?

@Fred

Przychodźcie na drugą w nocy to może zrozumiecie żeby pracować normalnie nie zgadza się wypłata ty którzy pracowali w tych godzinach po mojemu tym ludźmi system nie powinien naliczać to samo jak ten bank godzin ludzie przeczytajcie to ze zrozumieniem i tak związki przychyliły się na warunki dyrektora to na co te związki referendum to lipa pytanie było sformułowane na tak kto chciał podwyżkę to znaczył tak jednocześnie za bankiem i to samo będzie za rok należało by zrobić referendum czy załoga chcę taki związki a okazało się że doszły dwa podpunkty soboty 2 na kwartał i weryfikacja stanowisk o tym nie było mowy na spotkaniu

Lk

Ciemny narodzie podwyżki procentowe szykują się 2025 jak dojdzie do referendum to tacy ludzie będą za jak za bankiem godzin i z cnh zrobi się stalmech

@Lk

Zrobiliście referendum przeciez było powiedziane 600 brutto ale szanowne związki niemowiły o żadnych podwyżkach procentowych 2025 kto się na to zgodził znowu jesteśmy(usunięte przez administratora) a po drugie pisałem ze jesteśmy (usunięte przez administratora) ale tu niema żadnej jednosci dlatego robią co chcą a związki jeżeli podpisały podwyzki procentowe beż konsultacji z załogą to jedno można zrobić zrezygnować z tych związków albo usunąć te związki bo to co się dzieje teraz to jest (usunięte przez administratora) dramat ludzi maja za nic tylko ze Ci ludzie (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora)i są ciagle (usunięte przez administratora) ludzie obudźcie się wkoncu miejcie trochę ambicji i honoru i dajmy się ciągle (usunięte przez administratora) cisgle to samo co roku i ten sam zgrzyt ale jednostki tu nic niezrobia tylko zgrana ekipa a w tej chwili takiej niema i dlatego robią co chcs z nami

Nj
@Xxx

Na razie nic niewiadomo jeśli tak będzie to związków nie będzie bo ludzie się wypiszą i wtedy dyrektor zrobi zakład sezonowy

@Nj

Jak niema jak już są zebrania na wydziałach i trąbią o ocenach pracowników i od tego jak (usunięte przez administratora)jak się udzielasz hmmmm dostaniesz podwyżkę procentową czyli ten co miał mało będzie zapieprzał za małe pieniądze a ten co ma duże znów będzie miał więcej ot całe podwyzki procentowe ludzie obudźcie się wkoncu

Bhj
@Xxx

Tu nie ma ludzi są rolnicy którym wszystko pasuje i ludzie po znajomościach którzy nie odmówią pracy po godzinach i są ustawiani na lekkie stanowiska np stanowiska spawalnicze i zaczyna się wojna szczurów kto ma układy to wygryzają się ot cała sztuka pracy w cnh Płock i niedługo będzie drugi Stelmach

Nk

Ktoś wymyślił kodeks pracy to nie obora że idzie się do niej na którą się chcę popieram to rolnicy to wymyślili te dziwne godziny wymień jakiś zakład że na drugą w nocy idzie się do pracy pokazaliście że tak można to tak macie i w innych sprawach jest to samo

Nj

Kto był za tak biuro kontrolą łaziki co licz detale pracownicy biurowi na dole transport remontowa Gu P1 i wszyscy którzy nie zdają wyrobienia spawacze jak zostaną dwie godziny to muszą zdać te minuty a transport czy inni pokręcą się o mają wpisany bank trzeba powiedzieć wyraźnie że spawacze utrzymują produkcję i wykonują naj czeszą robotę i nie są doceniani przez dyrekcję czy kadrę tyko minuty i sztuki są najważniejsze u kadry na dole wspomnę jeszcze o malarzach kabinowych

Niezadowolony

Ludzie ja was proszę bądźcie przeciw temu całemu bankowi. To co zrobiły związki to było istne straszenie nas wszystkich. Oni nie wypowiadali się jak związki ale jak przedstawiciele zakładu.

Pracownik wesoły
@Niezadowolony

Ludzie na zakładzie lubią być robieni (usunięte przez administratora). Zamiast robić mniej sztuk od nowego roku bo wiedzą że chcą wprowadzić ten system SAAB i zamiast dłuższego przestoju robić ciągłość to lepiej jest dać pracownikom przestojowe a na uzupełnieniach, zdawaniach itp itd będą robić po 8h ... Inni będą siedzieć w domu a inni będą robić bezsens. Mało tego przypomnijcie sobie jak było wcześniej z bankiem. Też niby miałeś 90 h do odbioru jak wyrobiłeś cały bank czyli 64h (miałeś opcje oddać soboty i nadgodziny albo same nadgodziny) Robiłeś w nadgodzinach oddawałeś im 50tki a odbierałeś zwykłą godzinę, jak wybrałeś godziny przed okresem rozliczeniowym to nie należało Ci się ten dodatkowe 30h i jak nie uzbierałeś 64h również. To samo teraz będzie. Także powodzenia w referendum i wyrobieniu banku przy braku nadgodzin... Gdzie były nadgodziny, są to i będą a tam gdzie ich nie było albo są na zawołanie to nie martwcie się nie dostaniecie nadgodzin. Na początku było 600 + 50 a teraz to samo tylko Pan Tomaszewski stwierdził że przyda się coś od niego w postaci banku a za rok będzie chciał wprowadzić coś na wzór egzaminów stanowiskowych (jak na Orlenie mają Ci co robią na instalacjach i np w Belgii w CNH). Dacie raz znać że może wprowadzać co chce to będzie wprowadzał co mu się podoba a on będzie za to hajs dostawa z Włoch...

Pracownik wesoły

(usunięte przez administratora)W tym roku chce bank w przyszłym podwyżki % czy tam od umiejętności bądź wiedzy stanowiskowej co to znaczy ? Że zwykły pracownik dostanie np 200 zł podwyżki ale inny pracownik umiejący pracować dodatkowo na innym stanowisku dostanie 250 i tak co więcej stanowisk tym większa podwyżka. Wtedy nie będzie że każdy zarabia tyle samo tylko tyle na ile Cię stać i na ile angażujesz się w przyswajanie konstrukcji składania, spawania, malowania czy zakładania detali i ich rozładunek w odpowiednie pomniki wózki. Niby nic ale wiadomo kto głębiej w czyimś (usunięte przez administratora)tym więcej podwyżki. Starsi pracownicy pamiętają system kropek na stanowiskach, coś podobnego było ale to nie przeszło tak jak miało być bo dopisywali pracownikom ćwiartki, połówki w kółka a tak naprawdę nic nie umieli na danych stanowiskach. Związki zawsze będą po stronie pracodawcy, przecież główni przewodniczący mają półtorej średniej zakładowej pensji zaś następcy po nich mają zwykle pensje jakie mieli za nim poszli na związkowców. No kto by nie chciał takiej posadki. (usunięte przez administratora) Dodam na koniec że teraz są 50 i 100 za nadgodziny z banku jak nie wyrobisz i nie odbierzesz to będą jak zwykle godziny czyli już jesteś w plecy. Te soboty płatne w miesiącu i później w kwartale też są do ban. Jak dyrektorskie są to płacą z miesiąca na miesiąc a normalne po czasie... Nic tylko pracownicy powinni przyjść w sobotę i odebrać w poniedziałek wtedy może pracodawca przyszedł by po rozum do głowy i płacić za sobotę z miesiąca na miesiąc...

Bjk
@Pracownik wesoły

Te procentowe podwyżki będą nie korzystne dla pracownika który nie mają poparcia w śród przełożonych a wiemy o tym że jest duże grono takich ludzi myślę że dobrym rozwiązaniem by było coś w stylu grub zawodowych jak na Orlenie oraz wprowadzenie pracownika wykwalifikowanego i nie wykfalikowanego czyli osoby które uczyły się swojego zawodu przez 3 czy 4 lata i mają świadectwo szkolne np spawacz czy malarz a osoby które skończyły kurs dwu tygodniowy i są z zawodu np kucharz w ten sposób by nie było ingerencji osób wyróżnionych z takimi po znajomościach i jak również w śród kadry też by były brane pod uwagę kierunek wykształcenia bo obecnie ludzie na stanowiskach nie postawią odczytać prawidłowo pomiaru czy nawet rozróżnić klucza 13 od 10

Spawacz
@Bjk

Co wy z tymi kwalifikacjami, przecież tu pracownik fizyczny nie musi umieć pisać a będzie dobrze robił. Gdybym uczył się tu spawać , a później poszedł spawać konstrukcje to nic bym nie umiał. Monter też robi to co nauczył go jego kolega czyki wszystko na pamięć. Przecież połowa tych spawaczy nie powinna tu spawać nawet , a spawa. Więc po co roztrząsać kto jakie ma wykształcenie i czy jest kucharzem z zawodu , a tu spawa. Bo może być tak , że chłopak ma talent do spawania i nie ważne, że ma inny zawód . Zresztą nie jeden nie wykształcony jest bystrzejszy od tych uczonych inżynierów. Każdy by chciał stawkę jak na rurach na tigu, a tu niestety spawany kombajn w przyrządach z góry na dół z wątpliwą jakością i zgodności z wos.

Xdf
@Spawacz

To by się okazało. ilu ludzi jest po podstawówkach bez ukończenia zawodu a przyjęci po znajomościach a ilu ludzi czeka na przyjęcia pracowników agencjyinych tyko niech minie 18 mc ale warto tą propozycję podsunąć związkom przy rozmowie z dyrektorem a co ty mówisz to poco kończyć szkoły może są nie potrzebne podstawówki może taci ludzie mają talenty i sami się nauczą liczyć czy pisać właśnie przez takie rozumowanie jesteśmy traktowani przez kadrę jak (usunięte przez administratora) i takim ludziom to pasuje zero ambicji i szanowania traktujemy się jak zwierzęta uważam że to powinno być wprowadzone chcesz więcej zarabiać idź do szkoły ludzie z Orlenu nawet podeszłym wieku chodzą do szkoły żeby mieć większą grupę

Spawacz
@Xdf

Szkoła jest ważna i wykształcenie im wyższe tym większe możliwości , ale co ty chcesz od tych ludzi po podstawówkach czy innych zawodach ? To nie jest budżetówka czy jakiś bank , tylko jesteś oceniany jako fachowiec np, od jakości spoiny i ogólnej wiedzy w spawalnictwie. Jeszcze na próbkach nikt nigdy nie pytał mnie o wykształcenie. Chociaż jestem po studiach to i tak wolę spawać . Pewnie powiesz że nie mam ambicji albo się nie szanuję. Wolę spawać niż donosić na siebie na wzajem w administracji za pieniądze jak tu albo i gorsze .

Bh
@Spawacz

W dzisiejszych czasach tyko podstawówka to nie możliwe a jaki sposób zostali przyjęci bez świadectwa ukończenia zawodu

Niezadowolony

Masz rację. Zobaczyli, że mogą zrobić z nami wszystko co chcą a banda robili i tak się zgodzi. (usunięte przez administratora), żenada brakuje słów żeby określić osoby które głosowały za wprowadzeniem banku. Odnośnie związków zawodowych to mam tylko jedną sugestie. Proszę ludzi którzy nie zgadzają się z decyzją aby zaczęli masowo odchodzić z tych instytucji. Siedzą pierdzą w stołki. Odejdzie trochę osób to może zrozumieją co zrobili. Dopóki będą na garnuszku zakładu pracy to będą robić wszystko aby zakład był zadowolony a nie pracownicy . I jeszcze jedna uwaga do panów związkowców : jeżeli nie macie odwagi aby podjąć decyzję dobre dla załogi sami bez spotykania sie z załogą to nie nadajecie się na swoje stanowiska. Pozdrawiam te 309 osób będących przeciw, zdrowo myślących a resztę 604 penis wam w plecy bo w (usunięte przez administratora) byście mieli za dobrze.

Monterzy
@Niezadowolony

No pozdrawiamy Ciebie i Twoje nadgodziny. My na P5 nie mamy nadgodzin więc 600 do podstawy to jak ta lala. Z biura też nie robią więc też im pasuje dlatego jest tyle za i tyle przeciw. Nie pozdrawiam ubliżających tym którzy byli za. Owocnych nadgodzin za darmo i miłego płatnego z banku godzin przestoju.

Magister

Te związki to reprezentują interesy pracodawcy a nie pracowników i taka jest prawda, a te referendum komedia, wynik będzie taki, jaki ustaliły związki z pracodawcą,

Xxx

Niema jednosci w tej firmie jest na górze beton i robią z nami co chcą hakby ludzie powiedzieli nie to by inaczej może było a że niema jednosci to nas dymaja i robią co chcą a podwyzki procentowe n8ech sobie wsadza w (usunięte przez administratora) bo ten co zarabia najmniej dalej będzie miał najmniej obudźcie się ludzie trzeba pokazać charakter że niemoga z nami rąk postępować ale jednostki to się mofa posrac jak niema jednosci w ludziach co innego gadają w grupie a co do czego dochodzi to sraja pod siebie i tyle w temacie

nom

Ja mam problem z wypłata minęło już od przelewu 10 dni a wyrównania jak nie było tak nie ma i odcinka rownież

Kl
@nom

Nie zgadza się tym którzy pracowali od 2 w nocy to pracujecie nadal tak i ratujcie przelozonym tyłki ibeda brać premię w wy nie przespane noce kiedy wy mądrzeje cię panowie

@Kl

Nic nie wiesz a się udzielasz. Nadgodziny wogole nie były zapłacone a teraz wszystko jest naliczane i będą wyrównania tylko czekać

aaa

w internecie pojawiła się oferta pracy na stanowisko planistki dostaw. w ogłoszeniu widnieje informacja, że warunkiem koniecznym jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego. powiedzcie mi, czy poziom B2 wystarczy, czy to za mało, aby móc tutaj pracować? dodatkowo, możecie dać znać, od której do której się pracuje? tylko od poniedziałku do piątku? z góry dzięki

Bh
@aaa

Przecież planowania w tej firmie fizyczne niema tyko etaty są tak jak w kontroli ludzi przybywa do kontroli a nic się rozwiązuje jak chodzili we dwie osoby to teraz w cztery osoby nie wspomnę o ludziach którzy liczą detale na tych ludzi musimy zdawać minuty czyli skuteczność dla tych którzy są na etatach fizycznych a uważają się za umysłowych

Jozin z Bazin
@aaa

B2 wystarczy w zupełności. Praca 8h dziennie, ale czasem trzeba zostać dłużej.

Bj

Dzieciaku składki to są dobre dlatego kolesie załatwiają kolesiom stołki a ta podwyżkę też dostaniesz jakieś 2,30 do godziny pewnie trochę nadgodzin będziesz łapał za chodzenie z notesem to co sobota mozna przychodzić a co mam za te 30 lat niema układów to nie jestem na stanowisku a niektórzy po 3 latach stawiają sobie domy czy kupują nowe auta ciekawe co bano najszybciej dorobić się na grzbietach pracownika premię nagrody i tak dalej

Zostaw merytoryczną opinię o CNH - Płock

• Jak się pracuje w CNH?

Zobacz opinie na temat firmy CNH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 448.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CNH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 412, z czego 53 to opinie pozytywne, 226 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CNH?

Kandydaci do pracy w CNH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CNH