Opinie o MGA Entertainment Poland Sp. z o.o. w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MGA Entertainment Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MGA Entertainment Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MGA Entertainment Poland Sp. z o.o. w Słupsk

Zły

MGA leci w kulki. (usunięte przez administratora)

Zły

Ja popracowałem 4 dni do 15 kwietnia i kazali czekać na grafik, następnie dzwoniłem 21 kwietnia gdzie powiedzieli że jak będzie grafik to zadzwonią, a dziś tj.6 maj dowiedziałem się dzwoniąc do nich że jestem zwolniony od dnia 17 kwietnia oraz moich 2 znajomych i nikt nie powiedział jaka jest tego przyczyna. Nie zostałem powiadomiony o tym przez 3 tygodnie ani ja ani moi znajomi to są jakieś jaja ! Nikt w pracy nie miał do nas zastrzeżeń ponieważ wyrabialiśmy się na spokojnie ze wszystkim ! Tak traktują tam ludzi ! Odradzam !

przerażona

STUDENCI, ODRADZAM. Byłam wczoraj pierwszy dzień. Dziś od ósmej wiszę na telefonie do firmy, która mnie zatrudniła, ponieważ chcę jak najszybciej uciec stamtąd. Nikt nie potrafił przyjąć do wiadomości, iż pracuję pierwszy dzień i trzeba mi wszystko pokazać, szczególnie osoba, która miała mnie wdrożyć (mylę się, biegam i szukam czegoś, coś źle ułożyłam w kartonie, co wyrażało się kwiecistym językiem i krzykiem na mnie). 8 godzin bez przerwy nawet na wc. Te osiem godzin w MGA skończyło się u mnie zerwaniem ścięgien w nadgarstku, bólem pleców i psychicznym zniszczeniem.

lechu

Siema wszystkim. wszedize tu jest przedstawiona praca "na dole"... a praca na piecu?? zabawki z formy same nie wypadaja... my je wyreywamy z form, zasypujemy, odkrecamy, zakrecamy i napelniamy wiadra konkretnym tworzywem (i waga tworzywa). Jest opis pracy przy czyszczeniu i pakowaniu zabaek... To teraz pora na Gore ^^: Wchodzisz na platforme, ubierasz rekawiczki, kask ochronny (OMG Ochronny^^xD) i ruzasz do napelniania wiader. po momecie łancuchowy mowi zeby sie szykowac do kolejnej formy... idziesz do formy kluczem wazacym ok. 5kg napazasz w sruby (ilosc rozna naprawde zdarzaja sie z 25 srob). forma rozkrecona, wyrywasz czesci zabawek (zgrzanki) lancuchowy zasypuje forme, zuca wiadrami do kontenerow... idziesz je napelnic tworzywem i natrafiasz na problem bo nie napelniles poprzednich wiader... lapiesz za lopatke na szybkiego napelniasz te wiadra(Kolor i Waga musi sie zgadzac) ustawiasz je pietrowo i przesowasz w kierunku formy... lecisz do nastepnych wiader ktore lancuchowy juz wsypal do formy, ale nieee bo forme trzeba wyczyscic po poprzedniej zmianie i zmienic wate zeby wylewki sie nie robily... konczysz czyszczenie czas na zakrecanie formy, napazasz kluczem te sruby, zeby jak najszybciej bo trzeba jezcze wiadra napelnic... zakrecasz a tu na zegarze 0.20s do konca formy a z 15 wiader do napelnienia:/... napelniasz ze 4-5 a tu juz czas na kolejna np. jeszcze wieksza forme... czas operacyjny 5min 55 sec na forme Podsumowuje... MASAKRA Panowie (bo kobiet tam nie ma) jesli jestescie twardzi i myslicie ze dacie rade... No coz moze czas to sprawdzic? ^^ najszybszy typek po 1dnej formie poszedl do WC i nie wrocil... xDxD jedyne co tam 3ma czlowieka to kasa (ktora sie zgadza) i to ze w tym Słupsku nie ma zbytnio roboty i nie ma wyboru... :/... Sory za bledy wkoncu jestem nie wykrztalconym DESPERATEM jak opisano mnie wyzej... xDxDxD Praca najtrudniejsza/najciezsza w Słupsku i okolicach. Nr2 to Morpol ^^ Pozdrawiam

słupszczanka

Praca cięzka, pracuje jakiś czas nie czuje rąk ani nóg, atmosfera jest moim zdaniem dobra, lecz zależy do jakiej bryady się wpadnie.(usunięte przez administratora)

Słupszczanin

W ogromnym skrócie powiem tyle, że ta praca nie jest przeznaczona dla tzw. gryzipiórków, tylko dla twardych facetów i kobiet. Można wyćwiczyć swój charakter, że pomimo przeciwności losu, ciężkich warunków, początkowego bólu rąk i palców oraz nóg - z czasem dajesz radę. Mija dzień, drugi, itd. aż w końcu tydzień, miesiąc. Atmosfera w pracy bywa różna, choć z czasem ulega poprawie. Nie bądźmy dla siebie wrogami - to tylko praca, której kwintesencją jest z biegiem czasu coraz to lepsza wypłata :)

Ola

Każdemu, kto poszukuje pracy, natrafił na oferte pracy w MGA w zabawkach na ulicy Grottgera odradzam to istne piekło. Panie,ktore podpisuja umowy tak pięknie wszystko przedtswiają, mówią o elastycznym grafiku ,przerwach, zarobkach, a to za przeproszeniem (usunięte przez administratora) prawda! Studenci, nie dajcie sie wciagnac w ten (usunięte przez administratora). Ja po 3 dniach nie czuje rąk,nie ma sie zcasu na przerwe(ktora jest wtedy jesli wyrobisz sie ze swoja zabawka, a jak wyrobic sie na poczatku swojej pracy?! ), tempo w jakim trzeba pracowac jest nie do pomyslenia. (usunięte przez administratora) w pieknie przedstwionym swietle ;/

Na zatrudniali ludzi i zawolaja moze raz do pracy a umowa podpisana. Kiepsko. Bylem raz, dwa tygodnie temu i nie ma narazie miejsca dla mnie, siedz i czekaj na telefon a moze zadzownia.

krew

ja także zgadzam sie z opiną wyżej wymienioną ,i tez firmę oceniam negatywnie,,złe warunki pracy poprostu [usunięte przez moderatora] ludzie są bardzo nie mili ponadto ,nie ma tam przer ,chyba ,że człowiek się wyrobi z tym co zchodzi z taśmy ,a jest to nie możliwepomimo ,że tępo pracy jest bardzo szybkie.Cóż ,dla niektórych nie liczy się człowiek i dobro pracownika tylko myśl,,będe mieć duzo w portfelu,,

Niestety to jest prawda. Ja pracuje tam parę miesięcy, jet bardzo ciężko ale zarobki są nie najgorsze. Trudno jest o pracę w Słupsku, a tu jest umowa na pełny etat i trzeba z czegoś żyć. MGA wykorzystuje to że jest u nas w takie bezrobocie i nie szanuję swoich pracowników, [usunięte przez moderatora]

racjonalista

Tak więc podsumowując - w MGA Entertainment pracują raczej tylko osoby, które mają problem ze znalezieniem pracy w Słupsku i okolicach - czyli ludzie z niskimi kwalifikacjami zawodowymi (bez wykształcenia), z orzeczeniem o niepełnosprawności, skore do ciężkiej pracy w niesprzyjających warunkach - jednym słowem DESPERACI. Szkoda, że amerykańska/brytyjska firma (MGA i Little Tikes) to wykorzystują :/ Firmę oceniam bardzo negatywnie

racjonalista

..osoby bez wykształcenia. - Długoletni pracownicy - chyba jedynymi długoletnimi pracownikami jest kierownictwo firmy :> a jeśli chodzi o pracowników fizycznych, to tylko desperaci oraz osoby, które mają problem ze znalezieniem pracy w Słupsku, a z tym niestety jest niestety duży problem :/ - Rotacje pracowników - są sytuacje, w których osoby zwalniają się grupowo, ponieważ mają dosyć warunków, w których przychodzi im pracować. W tym miesiącu pewien pracownik popracował 1 dzień i następnego już nie przyszedł do pracy, inny zaś po 2 tygodniach okresu próbnego nie przyszedł już więcej w celu przedłużenia umowy - Wynagrodzenie - stawka za 1h 9,38zł brutto (czyli min. krajowa). Po 2ch tygodniach oferują umowę na nieco dłuższy okres i nieco wyższą stawkę, bo około 10zł/h (wow - 70gr brutto więcej niż min. krajowa -.-). Ponoć dają premie uznaniowe - ja niestety za krótko pracuję, by potwierdzić lub zaprzeczyć. Tak więc podsumowując - w MGA Entertainment p

racjonalista

[usunięte przez moderatora] W tej firmie nie ma czegoś takiego jak wolna sobota czy wolna niedziela, więc raczej osoby, które chodzą co niedzielę do kościoła nie mają czego szukać w tej firmie - Przekrój wiekowy pracowników - kierownictwo to starsi ludzie (siwiejący), natomiast pracownicy to z reguły osoby w wieku około 30-40lat zapewne dlatego, ponieważ z wiekiem sprawność rąk już nie ta sama, więc osoba taka by się nie wyrabiała. Zresztą kto na stare lata chciałby bardzo ciężko fizycznie pracować? - Kwalifikacje - w zasadzie nie mają wymagań co do tego. Zatrudniają jak leci - i osoby wykształcone i oso

racjonalista

..brygady i zmiany, na którą trafisz - Rozpoczynanie pracy - mimo, że wg wytycznych godziny pracy to: 22:00-6:00 3zm, 6:00-14:00 1zm, 14:00-22:00 2zm, to do pracy przychodzisz ponad 30min przed czasem, by dokonać rozprowadzenia - czyli dowiedzieć się kto, gdzie pracuje - oczywiście nikt za to nie płaci tak samo zresztą jak za.. - brak przerwy -.- - Przerwy - pracuje się 8h non stop praktycznie - przerw "normalnie" nie ma, choć w każdej normalnej firmie przysługuje około 15-20min. Przerwę się ma dopiero wtedy, gdy wyrobi się z zabawką/zabawkami, co raczej jest mało prawdopodobne w przypadku nowych pracowników i niedoświadczonych - z reguły firma dąży do tego, by pracownicy w ramach oszczędności zasuwali w pocie czoła - Stołówka - niby jest, choć nigdy nie widziano tam kucharza i w dodatku kto miałby tam zjeść, skoro nie ma przerw? -.- Prawdopodobnie jest tylko po to, by inspekcja pracy się nie przyczepiła - czego to ludzie nie wymyślą [usunięte przez moderatora]

racjonalista

..oraz pakietów, oklejeniu streczem i wywiezieniu na magazyn. - Niedogodności (wysoka temperatura) - Elementy są bardzo gorące, więc trzeba pracować w rękawicach ochronnych - niestety dają jedną parę cholera wie na ile czasu, bo ja noszę jedną parę kilka tygodni, która po niespełna tygodniu była już dziurawa. Osoba odpowiedzialna za sprzęt powiedziała, że rękawic nie ma -.- - Niedogodności (sprzęt) - nowi pracownicy nie otrzymują własnego sprzętu, tylko dostają skrobak/nożyk, co powoduje, że ciągle muszą komuś [usunięte przez moderatora] zawracać o coś tam (kręcić się, przeszkadzać, biegać po hali i szukać sprzętu).. -.- - Tydzień pracy - tydzień pracy trwa 6 dni (gdzie normalnie trwa 5 dni), natomiast tydzień w ogóle trwa tam 8 dni. Co to oznacza? to, że pracuje się przez 6 dni i następnie ma się 2 dni wolnego -.- - Zmianowość - są 3 zmiany i 4 brygady, więc najpierw pracujesz np. na 3 zmianę, później na 1, następnie na 2 i cykl rozpoczyna się od początku - wszystko zależy od br

racjonalista

Gościu ty naprawdę sobie jaja robisz -.- Mogę skrócić mniej więcej jak wygląda praca w MGA Entertainment w Słupsku - Wstęp (badania lekarskie i "kurs BHP") - na początku robi się badania lekarskie, a następnie przechodzi "kurs BHP wg MGA Entertainment", który polega na wypisywaniu dokumentów - podanie numeru konta bankowego, wyrażenie zgody na pracę w godzinach nocnych przez osoby posiadające małoletnie dziecko na wychowaniu, etc. - Umowa - pracę zaczyna się od 2tygodniowej umowy na okres próbny - Zakres czynności - Praca polega na usuwaniu nadmiaru materiału, który powstaje po wyciągnięciu z form, włożeniu zaślepek, opaleniu palnikiem zarysowań, łataniu dziur, frezowaniu, wierceniu, noszeniu (głównie palet), wożeniu "paleciakiem" palety z pakietami, obsłudze maszyn, które wiercą dziury w odpowiednich miejscach, poprawianiu niedoskonałości, które wykonała maszyna, przygotowaniu kartonów (oklejeniu, oznakowaniu ich), spakowaniu elementów zabawek oraz p

ada

nie polecam ten zaklad to jest jakas pomylka pracuje sie bez zadnych przerw nawet przerwy sniadaniowej nie ma [usunięte przez moderatora]

kubełeczekmiodu

Prosiłbym o więcej opinii o tym zakładzie pracy, ponieważ mam zamiar złożyć tam papiery. Pozdrawiam.

nabywcz
@kubełeczekmiodu

Ja nie pracuję, gdyż jestem na emeryturze, ale jak kupiłem ze swoją babcią wnukowi samochodzik, to dostaliśmy z wkładką (takie urządzenie z taśmą klejącą i podpisane było Irena) w październiku albo w listopadzie 2014 roku, sąsiadka też coś tam stamtąd kupiła, ale nie było z wkładką, a wkładka się przydała do wysłania paczki.

Zostaw merytoryczną opinię o MGA Entertainment Poland Sp. z o.o. - Słupsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MGA Entertainment Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MGA Entertainment Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MGA Entertainment Poland Sp. z o.o.