Opinie o MGA Entertainment Poland Sp. z o.o. w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MGA Entertainment Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MGA Entertainment Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MGA Entertainment Poland Sp. z o.o. w Słupsk

JA

Zajrzyj tam, gdzie wszyscy, na tablicę

mały

praca w MGA spoko trzeba przecierpieć swoje [ czyli zakwasy] a co do bawidamka i jego żonki to prawda

Przyszł pracowni
@mały

Bardzo pies na baby? Czy chłopów?

Zoha z bagienha
@mały

Wszystko się potwierdza, gdyż i ja musiałem se dziewczynę pilnować w pewnym lokalu,żeby jej nie wkręcili a i siebie też bo oni w trójkącie łajdaczyli się z jakąś kicią Andżelka, kierowniczką, która też była z kierownikiem Piorusiem.(piła ta Andźelka na umór)

Były pracownik restauracji macdonald

Ale, marudzicie, może zobaczcie jak to wygląda w słupskim Macdonalds: cały etat tam rzadko ujrzysz, mimo że bardziej ich stać. A te grafiki - wykończyć się można. A orka (nie praca w niedzielę - soboty pomijam i jeszcze na dodatek każą przychodzić w pierwsze dni świąt, choć nie opłaca się, mało kto tam wtedy zagląda - energię jedynie się nie potrzebnie czerpie a potem trzeba za prąd zapłacić.

gość

Witam pracowałem w wakacje na umowę zlecenie czy PIT-y były już rozsyłane na adres domowy czy sam mam się zgłosić po odbiór ?

hej

pracuję w MGA juz trochę czasu. Na początku było cięzko ale teraz jest ok.Uważam ze każdy da sobi radę kto ma dwie ręce i dwie nogi, ale przede wszystkim chce pracować. Pieniążki to okołó 1500 -1800zł miesięcznie wypłacane zawsze na czas.Atmosfera w pracy bywa różna ale to jak wszędzie, ogólnie jest spoko szczególnie w 4 brygadzie :-)

antek

szanowny józef makaron,to lec do mga bo teraz tam zatrudniają .A co Pana/Pani ojejku, to zgadzam się z opinią co do ustawiaczy,jeden z nich to bawidamek choc teraz pracuje tam jego żonka która go pilnuje i chodzi się panoszy .

Młoda

A to chyba ta z wąsami jest jego żoną, bo przychodzi co jakiś czas i nazywa się Dyrektor oraz ma kochankę panią sprzątaczkę również ma konkubenta pana stróża.

GJ

Tak, sle jak zrobiłaś co swoje, jadłeś kanapkę a potem międzyczasie wafelka wsunełeś. GJ

GOSC
@GJ

A ja o to nie muszę się martwić i dziwię Ci się, że ty się martwić, po prostu przysyła Tobie pocztą.

JA

Nowi pracownicy nie mogą chorować

jjj

w 2 brygadzie też

ojej

witam niestety ta praca to porazka pracuje tam jakiś czas bo nie mam innego wyjscia, a co do zarobków o których piszecie ze są nie najgorsze to jakiś mit. Kasa to 1600 do 1800 miesięcznie. Przerw NIE MA, ale trzeba codziennie podpisywac że są, takie małe oszustwo. Tak zwani ustawiacze to tragedia, szczególnie w 4 brygadzie

@ojej

to tak jak w MacDonaldzie, przerwa jest uzależniona od gości, czyli na nocce w weekend wcale a w dzień podobnie

JA

Ja, sama muszę sporządzającego pouczać, jak ma wykonać prawidłowo dokumenty, i mnie się ta osoba słucha i jeszcze płaci mi za to.

ghjf

pracuje tam 4 lata i mam przerwy co pol godz nawet po 10 min ale jak ktoś nie potrafi (usunięte przez administratora) ruszyc i solidnie pracować to na ta przerwę nie zasluzy sobie proste!!!!!!!!!!!!!!!!!

przerwa
@ghjf

Kolego czy ty jesteś poważny? Czy wg ciebie na przerwę zasługuje wyłącznie ten pracownik, który pracuje szybko? oj to możecie się kiedyś na takim podejściu przejechać, bo przerwa 15min należy się pracownikowi niezależnie od tego, czy wypracowujesz sobie 5min czy 10min czy może nie masz nic przerwy między kolejnym rzutem zabawek na taśmę produkcyjną. Dziwi mnie tylko że osoby z kilkuletnim doświadczeniem jeszcze nie wywalczyły prawdziwej przerwy. Najwyraźniej nie potraficie postawić na swoim tylko wolicie bezmyślnie podpisywać papier, że przerwę mieliście, a tak naprawdę poświadczacie nieprawdę na piśmie, a w efekcie przerwę zobaczycie co najwyżej to w filmie jakimś lub ewentualnie w innej firmie. Jeśli ktoś powie, że w MGA są NORMALNE przerwy, to wiedzcie o tym, że człowiek ten bajki opowiada - no chyba, że brygadzista, albo magazynier lub ktoś z biura - to oni faktycznie mają przerwy. Widocznie produkcja nie zasługuje na nie i kodeks pracy nie dotyczy tej części zakładu (art 134 KP).

xyz

Wytrzymałem 2 dni,gdy poszedłem do mistrza z pytaniem o przerwe to powiedział że takowej nie ma gdzie przed pracą mówił żebym zostawił rzeczy w szatni bo będzie przerwa i czas żeby po nie przyjść, nie polecam naprawdę jest to tylko masowa produkcja nie zważając na pracowników, jak można kazać komuś pracować 8 godzin bez przerwy nawet do WC, takową mozna zrobić ale wracasz do zapełnionego stanowiska pracy gdzie co 5 minut są nowe zabawki

GJ
@xyz

Tak, ale jak zrobiłaś co swoje, jadłeś kanapkę a potem międzyczasie wafelka wsunełeś. GJ

yyyyyyy

Tak,przyjmują osoby bez doświadczenia,taka łapanka z ulicy w sumie.Okres próbny trwa podobno 2 tygodnie,tak podczas rozmowy kwalifikacyjnej mi mówiono, 10zł brutto bez umowy i 11zł brutto z umową + 0,50zl za godzine przepracowaną na III zmianie (nocka) Praca jest bardzo ciężka,zostają tam osoby które mają tak słabe CV że gdzie indziej ciężko im coś znaleźć.Pracujesz 8h gdzie 30min. przed pracą musisz być na miejscu gotowy do działania.Przerw nie ma chyba ze pracujesz przy piecu z kimś ogarniętym to masz 5 minut na obowiązki i jak sie wyrobisz to reszta czasu dla Ciebie (zazwyczaj około minuty masz),na taśmie nie masz nigdy przerwy,gdy wychodzisz do WC to wracasz do zawalonego stanowiska gdzie nikt nie bedzie czekał aż dokończysz zaległą czynność.

TOJA

Na pewno jest najniższa krajowa, cały etat, osiem godzin, kultura w języku, choć majster może zadać dziwne pytanie typu, czy piłeś w weekend ( jeśli jestem kobietą), bo ja trochę się zdziwiłam, ale nic, majster chyba może coś se zrobił jakby sondaż, czy coś. A co do tej mady na sukces - wszyscy ze wszystkimi, to np. w macdonaldzie gorzej i bardziej, a niektóre tam takie osoby daleeko zaszły, jakby na tym świat polegał, a tutaj jak któś - nie wiem baba czy chło, - z bawidamkiem będzie mieć chcicę toich tam nic i nikt powstrzyma, a na pewno zrobią to z większą kulturą niż w macdonaldzie, bo tam to jak na dłoni po pracy ale przed zakładem pracy, to znaczy w ogródku ze stolikami przed restauracją, a tu w MGA to nie wiem, może gdzieś tam na polu, gdzie pasą sie krowy.

Jkc
@TOJA

W mga to czarna zadzi. Potrafi ta Iza.

PRACOWNIK
@Jkc

Pani Iza już tu nie pracuje. Nie dawała rady więc się zwolniła.

takija

Nie rozumiem zachowania tych ludzi.Pracowałem w 4 brygadzie masakra, brygadzista wymusza na ludziach podpisywanie listy z przerwami jak nie to sie na tobie zaczyna mścić.Jedna dziewczyna która poznałem jest przez tego brygadziste tak podle traktowana że asz mi jej szkoda...ten człowiek powinien sie leczyć...ustawiacz masakra bez powodu sie czepia i wyzywa, jak staniesz do przyuczenia z kimś ciagle sie wyrzywaja choc wiedza ze robisz tu pierwszy dzień...to przechodzi luckie pojecie....

hahaha

No nieźle:) jestem drobna osoba i smiac mi sie chce ze faceci na produkcji nie dają rady a ja daję. Smiechu warte. Z reszta juz z koleżankami stwierdzilam ze chlopacy są jak dzieciaki yczepieni kiecki. Robić im ssie nie chce i tylko narzekają i ze zagranice wyjeżdżać będą bo w slupsku lipa. A tam na miesiąc pojada bo tez im ciezko będzie bo takie z nich juz typy. Ja pracuje drugi sezon i nie narzekam. Pienadze mam na czas i staly grafik bo daje z siebie zawsze sto procent. Dla chcącego nic trudnego

PREZES

Jeśli komuś nie chce się pracować to każda firma będzie dla niego zła. Słabi jesteście do pracy to na jagody. Nikt nikogo na siłę tutaj nie trzyma. MGA ENTERTAINMENT POLAND jest OK.

J
@PREZES

No to ciaś na poród - bedom chrzciny

Były pracownik restauracji macdonald
@PREZES

Trochę masakra, ponieważ praca tymczasowa, trochę nie masakra, bo o dziwo opłaca się im zatrudniać na cały etat w przeciwieństwie do wiele więcej zarabiającego np. Macdonalda

Słupsk

Zapomniałem dodać, że pracuje 9 miesięcy na magazynie. Na produkcji nigdy nie pracowałem

Slupsk

To zależy gdzie robisz MGA to pojęcie względne bo ja np. pracuje w MGA na magazynie Lac- pol i nie narzekam ani na prace ani na zarobi. A co do przerw śniadaniowych na produkcji to jak coś skończysz to wtedy robisz sobie przerwę a nie o danej godzinie codziennie (podobno tak słyszałem). A co do sobót i niedziel wolnych to w sezonie można zapomnieć ( sezon trwa 3-4 miesiace w roku) a po sezonie zwalniają jedną brygadę i wracają do 3 zmian od poniedziałku do piątku. A praca na magazynach to 1 zmiana 7- 15 badź(2 zmiany w sezonie, 2 zmiana od 10-18) i jedna obowiązkowa sobota, chyba, że ktoś chce wiecej godzin to może pracować ale to już dobrowolnie. Atmosfera ok, zrobić swoje trzeba nie ma leżenia

A ja już tam nie pracuję

Potwierdzam. Nie ma przerw. (usunięte przez administratora)Bynajmniej tak jest w 3 brygadzie na cozach

Kadrowiec

Jesli ktos ma jakies wątpliwości co do przerw. Potwierdzam ze ich nie ma !!! (usunięte przez administratora)

Przemek

a w poniedziałek mam iść na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie żeby pracować w MGA Entertainment.

Zostaw merytoryczną opinię o MGA Entertainment Poland Sp. z o.o. - Słupsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MGA Entertainment Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MGA Entertainment Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MGA Entertainment Poland Sp. z o.o.