Opinie o DPH COMPANY w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DPH COMPANY. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DPH COMPANY o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPH COMPANY w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Podobno pracując jako Konstruktor - Projektant można liczyć na 6300 na rękę. Czy to prawda?

Wiktoria Nowy wpis

W jest powodem tego, że opinie urwały się w zasadzie na lata? Od kilku dni maja wystawiona ofertę dla Account Managera na rynek niemiecki, w którym piszą wprost o atrakcyjnym wynagrodzeniu opierającego się o umowę o prace. co się na nie składa?

K Nowy wpis

Rozmowa kwalifikacyjna to test z wiedzy praktycznej i logicznego myślenia. Dostałem testowe zadanie do wykonania. Jeśli nie ogarniasz zasad przygotowania do druku to zapomnij o posadzie w DPH Company. Ekipa w studiu graficznym jest ok, klimat między ludźmi na luzie. Profesjonalne podejście do pracy i do klienta. Dobre warunki pracy. W sumie nie miałem na co narzekać. Polecam.

Patrycja Nowy wpis

@SB Rozumiem, że jesteś rozczarowany firmą DPH Company, jednak zachęcam do napisania bardziej merytorycznej wypowiedzi. Co dokładnie nie spełniło Twoich oczekiwań w pracy? Taka infomracja lepiej przemówi do osoby, która będzie przeglądać ten wątek i ewentuanie ubiegać się tam o pracę.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie DPH COMPANY na stanowisko Technolog - Koordynator produkcji form przestrzennych (drewno, metal, plastik)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Cezary

Czy jest jakiś powód, że zupełnie nie piszecie?

SB

Masakra. Komentarz zbędny.

Patrycja

Obecnie w Warszawie firma poszukuje pracownika na stanowisko Operatora DTP. Czy ktoś pracował w DPH COMPANY na tym stanowisku? Co oczywiste - wymagana jest znajomość druku offsetowego CMYK i kilku specjalistycznych programów. Mógłby ktoś napisać, jak wygląda rekrutacja?

Patrycja

Ostatnio na stronie DPH COMPANY pojawiło się ogłoszenie na temat stanowiska projektanta, jednak za wiele nie można z niego wyczytać odnośnie tego co firma oferuje. Ktoś z obecnych pracowników wie coś na temat tej pracy i zechciałby podzielić się tym z innymi zainteresowanymi?

hoho

Ja to widziałem ostatnio, że ostatnio pokazało się żadne ogłoszenie pracy. Jest szansa na to, żeby załapać się na handlowca, bo przecież dorzucają do tego odpowiednie dwuskładnikowe zarobki, bo o premie tutaj wcale nie jest tak trudno. A wypłata jaka jest? Pozdrawiam

anonimus

Po pierwsze jak Ci moze ktos obciąć pieniadze z pensji??a co do tej premi to nie wiem gdzie tak maja

anonimm

Premie dostaje chyba każdy, ale mogę się mylić. Jest to po to, aby nie potrącać z pensji jeżeli cos sie zepsuje tylko z premii. A Ci co nic nie zepsują dostają całą premię. Chyba cos około 300 zł. Tak jest na produkcji a w drukarni moze byc inaczej. Ale z tego co wiem to drukarze wiecej zarabiają.

anonimm

Podobno kobiety teraz zarabiają 8 zł na godzinę, a mężczyźni od 10 zł w górę, zależy czy są pomocnikami czy operatorami maszyn. Plus są premię ktore dostaje sie jezeli nic sie nie zepsuje.

anonimm

Mężczyźni ustawiają maszyny, a kobiety zazwyczaj tylko kleją więc jest różnica :)

fatalny zakład pracy, pracodawca stoi nad pracownikiem jak kat, zarobki fatalne bo mężczyźni 6,5 a kobiety 5,5 za godzine, praca katorżnicza, bo aż 10 godzin, szef produkcji zachowuje się jak gówniarz bo nawet nie odzywa się do ciebie tylko (usunięte przez administratora) ci obrabia, kierownicy awansowali z wykształceniem zawodowym bez matury, nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o DPH COMPANY - Warszawa

DPH COMPANY
2.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Londyńska 22 lok. 6
    03-921 Warszawa