DPH COMPANY

Opinie o DPH COMPANY

anonim 2011-06-03 21:38:53
fatalny zakład pracy, pracodawca stoi nad pracownikiem jak kat, zarobki fatalne bo mężczyźni 6,5 a kobiety 5,5 za godzine, praca katorżnicza, bo aż 10 godzin, szef produkcji zachowuje się jak gówniarz bo nawet nie odzywa się do ciebie tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ci obrabia, kierownicy awansowali z wykształceniem zawodowym bez matury, nie polecam
anonimm 2015-09-04 00:18:31
Mężczyźni ustawiają maszyny, a kobiety zazwyczaj tylko kleją więc jest różnica :)
anonimm 2015-10-01 21:49:32
Podobno kobiety teraz zarabiają 8 zł na godzinę, a mężczyźni od 10 zł w górę, zależy czy są pomocnikami czy operatorami maszyn. Plus są premię ktore dostaje sie jezeli nic sie nie zepsuje.
anonimm 2015-10-08 21:06:33
Premie dostaje chyba każdy, ale mogę się mylić. Jest to po to, aby nie potrącać z pensji jeżeli cos sie zepsuje tylko z premii. A Ci co nic nie zepsują dostają całą premię. Chyba cos około 300 zł. Tak jest na produkcji a w drukarni moze byc inaczej. Ale z tego co wiem to drukarze wiecej zarabiają.
anonimus 2015-12-08 10:10:22
Po pierwsze jak Ci moze ktos obciąć pieniadze z pensji??a co do tej premi to nie wiem gdzie tak maja
hoho 2016-05-12 17:10:47
Ja to widziałem ostatnio, że ostatnio pokazało się żadne ogłoszenie pracy. Jest szansa na to, żeby załapać się na handlowca, bo przecież dorzucają do tego odpowiednie dwuskładnikowe zarobki, bo o premie tutaj wcale nie jest tak trudno. A wypłata jaka jest? Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o DPH COMPANY - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DPH COMPANY