Opinie o Saint-Gobain Polska w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Saint-Gobain Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Saint-Gobain Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saint-Gobain Polska w Dąbrowa Górnicza

sztapel

To przecież jak jest tak źle to sie ZWOLNIJ!!!! Nie nawidze jak ktoś tak wielce narzeka a robi co mu każą , pasie sie na eurescie a potem marudzi. Socjal jest dobry( w innych zakładach w okolicy nawet takie nie ma) A praca na magazynie jest leciutka, zero fizycznej harówki. A jak jest tak źle to dlaczego kupa ludzi powracała po zwolnieniach? Widocznie gdzie indziej była masakra!

bingo

Kolejny hit parkowanie przodem na parkingu ( i każdy ma mieć fajke ułożoną na prawą stronę )

nikt

KIEROWNIKU ZWOLNIJ SIĘ SAM !!!

Brałeś udział w rekrutacji do Saint-Gobain Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kontroler jakości
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
prawda

brawo !!! każdy ma go dość. Alfons traktuje lepiej swoje panienki niż nas w tym zakładzie

Marek Surówa %

przydał to by się nowy kierownik bo ten to juz nie wie co wy myśleć, miota się ze swoimi pomysłami najlepsze sa buźki na stojakach piaskownica ....i granie w kręgle pajac (usunięte przez administratora)

prawda

przydał by się nowy związkowiec który by robił coś dla pracowników a nie zajmował się pierdołami typu wycieczki pijackie i turnieje (usunięte przez administratora)o tylko statysta i zwykły kpiarz , śpi tylko w tej norze i pasie się na tej stołówce zakładowej ,ale kiedyś zła karma się odwróci Jeszcze wrócę i ujawnię kilka prawd

cypis

jak popracujesz tu trochę to stajesz się ofiarą EURESTU i tak naprawdę to tylko to cię tu trzyma

cypis

oj hucioki hucioki za robote sie wezcie

adecco

było super do puki pan (usunięte przez administratora) nie przyszedł tu z fiata, teraz każdy każdemu patrzy na ręce .... a kadra kierownicza potrafi tylko donosić nic więcej a co gorsza jak już podpadniesz to się nie wytłumaczysz bo to tylko w jedna stronę działa walą(usunięte przez administratora)ak leci i normy nie wyrabiasz bo jeszcze bhp śmieszne, ludzie są naprawdę w porządku kasa marna 1600 nawet jak robisz przy rozpłatanym szkle. ogólnie trzeba bardzo uważać na konfidentów ... fizycznie spokojnie ...

mag

sztapel - 2011-07-02 18:18:16

a pzacuje tam gonzo satora ktury jest opaśny

ggg

2400zl pewnie na EQ1 lub 2 a koleś pewnie o magazynie pisał....

spoko ziom

mam pytank9o moze ktos mi powiedziec cos na temat firmy saint gobain hanglass w dabrowiegorniczej z gory dzięka:)

sztapel

co ty piepszysz? Pracuje tam i nie ma tam zadnych agencji pracy ani posrednikow. pracujesz przez firme i zarobki i klimat sa ok. Na miesiac w 4 bryg wychodze 2400 na reke a do tego dofinansowania do wczasów , paczki, bony, obiady i śniadania za grosze itd, a roboto luzna i spokojna. Nie wiem o co ci chlopie chodzi ( chyba ze jestes z budparku i zapierdzielasz przey stłuczce ) ogolnie jest to najlepszy zakład w regionie a troche ich juz wczesniej zwiedziłem.

Poldi

Warunki pracy może nie najgorsze (wypłata na czas) i nic poza tym o tej firmie pozytywnego powiedzieć nie mogę. [usunięte przez moderatora], ciężka monotonna praca, zarobki jedna wielka lipa. Młodzian po szkole zatrudniony przez agencję potrafi zarobić tyle co pracownik z kilku letnim stażem czyli w granicach 1700 zł. Kadra kierownicza to typowi karierowicze, o nich tylko dba firma dając im trochę lepiej zarobić. [usunięte przez moderatora], straszenie i [usunięte przez moderatora] na każdym kroku ogólnie jeden wielki cyrk. Związki zawodowe mają pracowników gdzieś, ograniczają się do organizacji wycieo Ciebie. czek, paczek świątecznych, wywalczenia ew. podwyżki w kwocie od kilku do 20; 30 gr po trzech latach bez... oraz nie wchodzeniu prezesowi w drogę. Nie polecam. Wybór należy d

nico

Słyszałem że Saint Gobain otwiera także zakład w Gliwicach. czy tam będą nowe miejsca pracy, czy będą przenosić ludzi z Czeladzi z Handlowej?

wojtus

bagno bez dna

jest super ale ostatnie zarobki groza lepiej nie [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Saint-Gobain Polska - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Saint-Gobain Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Saint-Gobain Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Saint-Gobain Polska