Opinie o Saint-Gobain Polska w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Saint-Gobain Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Saint-Gobain Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saint-Gobain Polska w Dąbrowa Górnicza

Vinicjusz Nowy wpis

O statusie firmy chyba najwymowniej świadczy fakt, że na GoWork są co najmniej dwa jej profile: jeden z lepszymi ocenami, na którym ludzie piszą, że negatywy są permanentnie usuwane i inny z ocenami stawiającymi @Pracodawca w gronie miejsc pracy o charakterze śmieciowym. Na początku zatrudnienia szkolenia z pięknymi hasłami, złote zasady i światowa jakość. Szybko się okazuje jednak, że nie ma ani zasad, ani jakości. Jest prymitywna rąbanka, rozczarowanie i niechęć do pracy ludzi na dole oraz najgorszy jaki spotkałem wyścig szczurów ludzi o mentalności Morozowa trochę wyżej. Ja popełniłem życiowy błąd rezygnując z poprzedniego zatrudnienia i przechodząc do @Saint Gobain, ledwo dotarłem do końca okresu próbnego, myśląc poważnie o odejściu 2 razy po drodze i na pewno nigdy więcej. I jeszcze jedno. Jeśli w stosunkowo nowym aucie dziwnym trafem na parkingu rozsypie się wam szyba, zwłaszcza tylna i będą na niej oznaczenia SG to wiele razy przemyślcie, czy dacie wiarę wersji, że coś musiało uderzyć, bo szyby są testowane i mieszczą się w granicach dopuszczalnych naprężeń... Taka to właśnie jest firma, jak w jakości tak w zatrudnieniu.

Czy Saint-Gobain Polska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Czym w Saint-Gobain Polska zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Olaf Nowy wpis

Zachęcają pracą w międzynarodowym towarzystwie Ukraina, Azerbejdżan, Uzbekistan, Gruzja itp.. niestety ale nawet ludzie z tych krajów niezabardzo chcą tu pracować i szybko uciekają nie wiedzieć dlaczego hihi aha mają jeszcze owocowe środy więc czasami morzna się załapać na darmowe jabłko haha.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Saint-Gobain Polska?

Wszechwiedząca

Po 3 miesiącach jeśli się sprawdzasz możesz przejść z tymczasowki na umowę na czas określony. potem zwykle 6m-cy i umowa na stałe

Magdalena
@Wszechwiedząca

To spoko, a jak wygląda sprawa ze stawką? Na tym okresie 3 miesięcznym (próbnym, tak?) różni się od tej na czas nieokreslony? Można liczyć na podwyzke? :)

Bvn
@Magdalena

Jasne możesz liczyć na podwyżkę co roku a to dzięki wzrostowi płacy minimalnej na nic więcej bym nie liczył.

Aneta
@Bvn

Czyli pracujecie na stawce minimalnej wszyscy? Czy to w formie wyrównania dla lepiej zarabiających? Daj znać bo myślę czy aplikować

Xxx
@Aneta

Minimalna krajowa całkowity brak rozwoju ciężka fizyczna praca i wiele więcej przyjemności ale szkoda szczepić jęzor trzymaj się zdała od tego miejsca...

Brałeś udział w rekrutacji do Saint-Gobain Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy BRYGADZISTA / LIDER W DZIALE ROZBIORU KURCZAKA
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Konstanty

Przymierzam się aplikować ale powiem, że wniosek po lekturze opinii jest niezbyt dobry.

@Konstanty

Codziennie będą w tobie pielęgnować poczucie twojej murzyńskości i potrzeby pracy za minimalną krajową. Będziesz wracał do domu i myślał w którym etapie życia popełniłeś błąd że stałeś się chłopem pańszczyźnianym pracującym za minimum a dającym z siebie maksimum do granic możliwości, Po 2 - 3 latach będziesz sam sobą gardził za to że jesteś murzynem we francuskiej hucie, sługusem dla francuzów u chłopem pańszczyźnianym na własnej Polskiej ziemi. Nie dożyjesz 60tki, albo wypracowania (serce stanie ze zmęczenia), albo z głodu (za minimalną krajową), albo z depresji (mózg w akcie łaski sam się wyłączy a ale wcześniej wyłączy pracę serca). Taka będzie przyszłość.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Saint-Gobain Polska?

Biorą wszystkich jak leci, sztuka to sztuka.

Iwona

Karanych także czy jednak jest jakaś granica?

Sasza
@Iwona

Pracuję z dwoma Polakami po wyrokach, jeden siedział 5 lat a drugi trzy lata. Ja sam w Ukrainie ponad 3 lata siedziałem. Najsolidniejszym pracownikiem jest recydywa, należy o tym pamiętać. Te Polaki to za Szotta się przyjmowały, ja też, Szott to był gość. Codziennie można sobie wynieść wody mineralnej do domu ile się w plecaku zmieści, po nockach z plecakami turystycznymi przychodzimy.

Ryszard

Dobry i stabilny pracodawca ,ale za to wymaga pracy bo płaci i całkiem nieźle!!

Mentor
@Ryszard

No teraz wymagają żeby ukraiński znać .

Mat
@Ryszard

Zapłacili ci za tą wypowiedź??

@Ryszard

Jeśli te marne pieniądze są dla ciebie ok to chyba nie masz rozeznania jak płacą zakłady w okolicy. Praca jest ciężka szczególnie w okresie letnim, ludzi brakuje często trzeba robić za trzech a wymagania przełożonych... Ehhh szkoda gadać. A już najgorsze jest kiedy twoim przełożonym jest osobą która nie ma pojęcia o tej pracy bo nigdy nie wykonywała jej na danym stanowisku.

Grażyna

a czy pracując tak ciężej w lecie, bo tak jak piszesz że za trzech, to możecie wtedy chociaż liczyć na jakieś konkretne premie?

Tak
@Grażyna

Na dobre słowo i uścisk ręki prezesa

@Grażyna

Tak... Woda gazowana lub nie ???? na pocieszenie.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Saint-Gobain Polska?

lili

kambinerki i zestaw dłuteł oraz 3 paczki gwozdzi

gartel

sznuek do snopowiązałki, zderzacz hadronow i mimi kusze na zapalki

renia

o bosz ... widze ze juz nikt inteligentny nie chce pracowac jako moderator goworka ... kopiuj wklej po kolei te same tresci na wszystkich profilach, nawet nie sprawdzaja jakiej firmy forum dotyczy, zenada

berta
@renia

slyszalam od kogos ze gowork musial zablokowac wlasny profil na gowork, tak po nich jechali, nie jest to wybitny pracodawca, firma krzak pare studentow na smieciowkach robote czarna odwala ... stad poziom zaczepek nawet coraz nizszy

@gartel

Kurła, jak to przeczytałem to ze śmiechu myślałem że oślepnę,... w punkt, dodał bym tylko, że dokładają jeszcze miotacz ognia i wyrzutnie plazmy neutronowej, ale to tylko na stanowisku blacharz oklepywacz szkła.

Kain.zg

Rękawiczki

Czy w firmie Saint-Gobain Polska są regularne szkolenia pracownicze?

Znam

Szkolenia to fikcja. Tutaj liczy się norma i brak reklamacji. Jak nie masz zdolności manualnych i dobrej kondycji to nie dasz rady. Propaganda sukcesu i statyści z jakości to koło zamachowe wszelkich problemów zwykłego pracownika,który pracuje za pensję poniżej 3000.

Klaudia

Ile zajmuje mniej więcej wdrożenie do firmy ?

M.M

Witam chcę złożyć CV i mam pytanie jak praca wygląda ciężka jaka norma i jak z przerwą w pracy? Chce złożyć CV do Dąbrowy

Michalina

@grzegorz G. Już tam nie pracujesz ?

Grzegorz G.

Pracowalem na Glassie. Na zlecenie mojego mistrza oszukiwalem odbiorców. Czyli: hurtownia zamawia 15ton szkla klasy ONE. Mi moj mistrz kazal sciagnac naklejki ( i certyfikaty) z szkla ONE i nakleić na szkle XN (2 klasy nizszym). Tak sie tu robi wałki. Jako byly pracownik Glassa nigdy nie kupie szkla do domu z SG. Rozgladam sie za Guardianem

Leonidas

Serdecznie polecam tom firem operatorom wózkow widłowych, super praca,Super atmosfera, zapierdol niemiłosierny,wózkowy nie ma przerwy żeby sobie zjeść, jessna wózku, (usunięte przez administratora) jka głupi, każdy cię (usunięte przez administratora) z każdej strony, wszystko ma być zrobione na wczoraj najlepiej,polecam 2 lata tam pracowałem, 2 lata z życia stracone, nie polecam nikomu, zastanówcie się 10p razy nad praco w tym (usunięte przez administratora) dla murzynów pozdrawiam również kierownictwo Wydziału ESG 2 którzy mają (usunięte przez administratora) w pracownikow a tym bardziej wózkowych którzy jebiajak mongoly, a nawet przerwy nie ma poleca

Cezary

Spoko praca i firma a jeśli ktoś nie słyszał, że brakuje ludzi do pracy to jego problem!!

Gorąco:(

Ciekawie nie jest ludzi brakuje na kazdej linii a jak sa to prawie sami Ukraińcy i kobiety. na nowym wydziale ktx4 jest tak goraco ze mozna sie ze. Obecnie temperatura średnia na nocnej zm to 35 C bo okna zablokowali na stale aby ludzie nie otwierali zabrali wode butelkowana i dali nowe ubrania 3 krotnie bardziej beznadziejne bo nie przepuszczaja powietrza a ludzie na piecu mf 180 słabną przy produkcji ofline.

@Gorąco:(

Temperatura, o której nadmieniasz jest już wysoka i bez dwóch zdań praca przy takiej jest bardzo utrudniona. Po Twoim wpisie można wywnioskować, że już jakiś czas pracujesz w firmie Saint-Gobain Polska. Jak tam wygląda sprawa z świadczeniami socjalnymi? Proszę, przybliż nam tę kwestię.

Wisior
@Gorąco:(

(usunięte przez administratora) murzyny nie gadać,za michę ryżu.

nowy

hej mam pytanie czy sa jakies roznice pomiedzy praca w DG a Sosnowcu (płaca i system pracy ) czy jezdzi busik pracowniczy jesli tak jest on płatny dodatkowo i jaka jest jego trasa gdzies to mozna znalezsc jaka on trasa jezdzi?

3lataWsango

Zakład porażka jak traficie na ekstruzje to uważajcie na Dariusza s. I Roberta L. Jak nie będziecie grać w piłkę i nich to po Was ????kolesiostwo na wysokim poziomie. Tam Ukrainiec jest bardziej szanowany od Polaka. Nie polecam serio poszukajcie dłużej na pewno jest lepsza alternatywa od tego pseudo zakladu

ono

oczywiście ze jest na czas. Np. zarobki Inżyniera są kolosalne,np. premia roczna ponad 3 tys,ja sie pytam za co?Hmmmmm

Acard

3 tys to tak ale brutto

Popo
@ono

Za wiszenie na telefonie przez 6 godzin po kątach jeszcze odprawa i micha przez godzinę. I do domu ????

cepter
@ono

inżynier ma średnio 6-7 brutto.

Agata

@Hahaha Może zatem wysokość wynagrodzenia w Saint-Gobain Polska uzależnione jest od sprawowanych obowiązków. W jakim charakterze jesteś tam zatrudniona? Może zdradzisz nam przy okazji, jak to jest z ewentualnymi premiami - są one możliwe do osiągnięcia, czy niekoniecznie? @Acard To by wszystko wyjaśniało. Jesteś pracownikiem tej firmy?

Popo
@Agata

Premiami jakimi za nie chorowanie co 4 miesiące jak człowiek pada na twarz i ma nie chorować żarty ,premia od przełożonego 3 na linię jak się kiero zgodzi to może będą może nie ale jest ok niech niemiaszki granicę otworzą to UK pryśnie nie tylko z SG będzie się działo ????????????

@Popo

Dziękuję Ci za odpowiedź. Trzeba jednak powiedzieć, że Twój wpis jest bardzo chaotyczny i właściwie trudno jest cokolwiek z niego wyczytać. Z Twojej wypowiedzi wynika, że w Saint-Gobain Polska raczej trudno jest o premię. A jak jest z ubezpieczeniem zdrowotnym - macie je zapewnione?

Zostaw merytoryczną opinię o Saint-Gobain Polska - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Saint-Gobain Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Saint-Gobain Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Saint-Gobain Polska