Opinie o Saint-Gobain Polska w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Saint-Gobain Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Saint-Gobain Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saint-Gobain Polska w Dąbrowa Górnicza

ono

oczywiście ze jest na czas. Np. zarobki Inżyniera są kolosalne,np. premia roczna ponad 3 tys,ja sie pytam za co?Hmmmmm

Acard

3 tys to tak ale brutto

@ono

Za wiszenie na telefonie przez 6 godzin po kątach jeszcze odprawa i micha przez godzinę. I do domu ????

cepter
@ono

inżynier ma średnio 6-7 brutto.

Agata

@Hahaha Może zatem wysokość wynagrodzenia w Saint-Gobain Polska uzależnione jest od sprawowanych obowiązków. W jakim charakterze jesteś tam zatrudniona? Może zdradzisz nam przy okazji, jak to jest z ewentualnymi premiami - są one możliwe do osiągnięcia, czy niekoniecznie? @Acard To by wszystko wyjaśniało. Jesteś pracownikiem tej firmy?

@Agata

Premiami jakimi za nie chorowanie co 4 miesiące jak człowiek pada na twarz i ma nie chorować żarty ,premia od przełożonego 3 na linię jak się kiero zgodzi to może będą może nie ale jest ok niech niemiaszki granicę otworzą to UK pryśnie nie tylko z SG będzie się działo ????????????

@Popo

Dziękuję Ci za odpowiedź. Trzeba jednak powiedzieć, że Twój wpis jest bardzo chaotyczny i właściwie trudno jest cokolwiek z niego wyczytać. Z Twojej wypowiedzi wynika, że w Saint-Gobain Polska raczej trudno jest o premię. A jak jest z ubezpieczeniem zdrowotnym - macie je zapewnione?

...

Lepiej nie mówić Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dac ludziom normalnie zarobić

@...

@... Dla Ciebie główny problem stanowi tu wysokość wynagrodzenia podstawowego, ale dla innych może ono okazać się już w miarę dobre. A jak długo pracujesz już w firmie Saint-Gobain Polska? Może warto byłoby porozmawiać z Dyrektorem o ewentualnych podwyżkach - powiedz, co o tym sądzisz.

@Agata

Z dyrektorem o a droga służbowa ? Od tego są związki które walczą o każdy grosz dla pracowników nie popuszcza ani o jotę (ironia) a dyrekcja proponuje 2 % jaja

Agata

@szczera o jakim stanowisku pisałaś? Wcześniej użytkownicy pisali o większych stawkach przekraczających 3 tysiące, więc to kompletnie inna stawka niż podana przez Ciebie.

Hahaha
@Agata

Że ile??!! 3 tys??!! Hahaha nie wierz w to! Pracuje tam 3 lata i w życiu tyle nie dostałam

Brałeś udział w rekrutacji do Saint-Gobain Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kontroler jakości
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
cyklop

To chyba zalezy od tego jak sie dogadasz i co masz zapisane w umowie

spir

czy wypłaty robią 10 czy wcześniej

szczera

Pracuję w tej firmie od kilku lat. Zarabiam tyle samo ile pracownik nowo przyjęty,więc szału nie ma,nie ma tu czegoś takiego jak docenianie starego pracownika. Zarobki średnio 1800-2000 na rękę jeśli robisz w systemie belgijskim-czyli taka śmieszna czterobrygadówka,gdzie na okrągło jesteś w pracy i jeszcze dwa dni niebieskie w grafiku do dyspozycji pracodawcy-jednym słowem żenada jeśli chodzi o wynagrodzenie za taki system pracy. Robota ciężka. Niech mi tu nikt nie pisze że jest lekko. Może na magazynie,albo w kontroli jakości to może ilekko jest. A jakbyś miał przerzucić z 600 szyb o wadze 15 kg ,gdzie do kibelka wyjdziesz jak Cie ktoś podmieni,to pomyśl jaka to lekka praca.Normy kosmiczne,prawie nie osiągalne.Są wydziały,gdzie można się sprężyć i wygospodarować trochę więcej wolnego czasu dla siebie,ale to już przechodzi do historii.Zakładają kamery,podglądają ludzi i masz robić od dzwona do dzwona,więcej i więcej. Nie jest kolorowo.Może jest i socjal,ale gdybym znalazła pracę ,gdzie zapłacą mi ok.500 zł więcej na rękę,to biorąc pod uwagę te moje zarobki plus te socjalne,to na jedno w skali roku wyjdzie. Nie ma się co chwalić pracą w tej firmie. Owszem,z braku laku można ,czemu nie,robić przecież wszędzie trzeba,ale zarobki mówią same za siebie. A 2400 to ja może naświęta widzę ze wszystkimi premiami,albo jak nawalę z pięć setek w międzyczasie,więc ludzie,o czym mówimy? Stawka obecna to 12.50-tożto prawie najniższa krajowa.

itman

Hej, na stronie saint gobain jest kilka ofert pracy, mnie zainteresowało jedno z działu IT, a mianowicie SPECJALISTA INFRASTRUKTURY I WSPARCIA IT. Wie ktoś, czy warto ubiegac się u o pracę? Bo wymagania spełniam, ale jak czytam, że wykształcenie wyższe to dodatkowy atut, to nie wiem jak bardzo oferta jest powazna.

ddawid

czy mozna sie dowiedziec cos sensownego na temat pracy w tej firmie bo sie zastanawiam czy warto bo mam doscy daleko a za 1500 zl na reke to nie warto bo na paliwo za duzo wyjdzie :)

cyc

Dziękujemy Dyrekcjo za -NOWĄ PREMIĘ...

anka

witam w tej firmie SAINT GOBAIN GLASS pracują też kobiety i czy są dla nich jakieś przyjęcia jak ktoś coś wie bardzo proszę o odpowiedz byłabym bardzo wdzięczna

xxxxxxxxxxx

7 lat jakoś zleciało i nie mam zastarzeżeń w porównaniu do poprzedniej firmy w której pracowałem to jest super wręcz miaaaaaaaał

gość

gość pewniee z Jaroszowca przeszedł i niźle teraz zarabia SUPER ma stawkę , lepiej się powiesić za te 1600 A roszad w zarządzaniu to jakoś nie pamiętam poza tym co na magazynie z kierownikiem zrobili w ostatnim czasie

xxxxx

1600 na ręke , to gdzie ty pracujesz bo napewno nie SGGPL tylko ADECO

Stawki są różne i czasem może być ciężko. Ja mam na rękę prawie 1600 (minus 100 co zostawiam na stołówce) więc szału nie robi. Na różnych wydziałach jest różnie i cześć chłopaków ma się całkiem dobrze jak sobie to tego dodasz premie itp. Socjal jest pełny i robota dość lekka. Trochę kicha bo szefowie zmieniają się często i co chwila jakiś nowy jest ale nie dziwię im się bo czasem spotykam swojego kierownika jak mam na nockę.

adceco

no co ty kiera nie kupisz rudy juz zarezerwował hahaah, wymieniaja sie po pracy ten mu daje koszulke a ruddy SSaaaa do oporu

kibic

wspaniały mecz chłopaki wystawcie swoje koszulki na allegro to kupie jedną najlepiej kiera

xxxxx

Stefanie te twoje punkty które związki zrobiły to są jakie: mecz . mecz .mecz oraz andrżejki za 150 od pary więcej aktywności nie zauważyłem

bingo

ale drogi [stefanie ]zwiazki sa wlasnie po to zeby sie narażać i walczyc np. o podwyzki Pewnie jestes wlasnie zwiazkowcem skoro piszesz takie brednie

waldek
@bingo

witam prosto z mostu od 18 sierpnia zaczynam prace jak wyglada i jak z zarobkami o opinie sa rozne a bede pracowal przez agencje wiec z gory dzieki

Stefan

Gościu co ty chcesz od związkowców, gdyby nie oni zwolnili by mnie bez prawnie i nikt z was krzykaczy nawet by palcem nie kiwnął. Kiedyś ten drugi związkowiec mnie zapytał wprost: kto to jest związek ja czy wy? Związek i jego siła jest w członkach, ilu z was stanęło by za związkowcami. Niestety większość skuliła by ogon i krzyczała z za winkla. pewnie razem ze mną. Mówiłem im żeby wypisali w punktach co osiągnęli i wywiesili na ścianie bo ludzie szybko zapominają. Raz widziałem ile związkowiec zarabia, ludzie zapewniam was że za takie pieniądze żaden z nas by nie chciał się narażać. To SGGPL jest problemem zdajecie sobie sprawę jak byśmy mięli bez związków.?

Zostaw merytoryczną opinię o Saint-Gobain Polska - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Saint-Gobain Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Saint-Gobain Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Saint-Gobain Polska