Opinie o Inter Royal S.A. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Inter Royal S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Inter Royal S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Royal S.A. w Gdańsk

klient Nowy wpis

bardzo dobra współpraca z firmą, pomocna i solidna.polecam.

klient Nowy wpis

bardzo dobra firma- solidnie i rzeczowo, polecam

Grażyna Nowy wpis

ok czyli padła informacja, że firma wobec ludzi jest wyrozumiała w każdej sprawie, czyli w sumie idą ze wszystkim na rękę? A coś na temat obecnych stawek może ktoś napisze? Na jakie zarobki można się śmiało nastawiać?

zadowolony klient Nowy wpis

Polecam INTER ROYAL S.A., bardzo dobra współpraca.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Inter Royal S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
kandydat

POLECAM :)

Najemca-biuro

Polecam firmę INTER ROYAL S.A.- fajne biuro o niezbyt dużych kosztach.

polecam firmę Inter Royal S.A.- miła i przyjazna atmosfera, bardzo wyrozumiali wobec pracowników.

Aleksandra
@pracownik

w jakich sprawach firma jest wyrozumiała względem pracowników?:) W każdych?:D

PRACOWNIK
@Aleksandra

ogólnie w każdej sprawie- polecam.

A szkolenia macie zapewnione przez firmę ?

lks

To, że są szkolenia @ki na pewno dobrze o nich świadczy.

obecny pracownik Inter Royal

Zgadzam się to jest ważne bo Zarząd Inter Royal jest uczciwy dla obecnych pracowników , według mnie nie ma co wylewać tutaj swoich jakiś żali, bo nikomu to niestety nie pomoże, sam piszący kłamstwa i złośliwości wystawia sobie złą opinię Lepiej byłoby gdybyśmy pisali tu same konkrety i najważniejsze ostatnio - czy są jakkolwiek wypłacalni? Tu mogę potwierdzić są bardzo wypłacalni ,regulują wszystkie faktury w terminie .Nasze wynagrodzenia też otrzymujemy w terminach .Premie otrzymujemy rzeczywiście zawsze w całości .Dodatkowo otrzymujemy premię świąteczną w razy w roku .Dodatkowo są bogate paczki świąteczne .Prezes osobiście wszystkim indywidualnie od lat składa życzenia i wręcza paczki i premie dodatkowe .Pracuję na magazynach .Prezes ostatnio kupił nam dodatkowo nową sztaplarkę (wózek widłowy elektryczny ) Jungheinrich super jeżdzi .Miła praca od 8.00 do 16.00 . Soboty i Niedziele wolne .Firma codziennie płaci nam za gorące obiady .Przywożą na miejsce .Żałujcie że nie ma dla was tu miejsc bo atmosfera super .Szanują bardzo pracownika .Dodatkowo socjalnie otrzymujemy dla chętnych bilety do teatru ,basen ,fitnes ,Byłoby grzechem narzekać na Prezesa i firmę Inter Royal .Pozdrawiam wszystkich ciekawych opini na temat pracy w Inter Royal .Obecny pracownik magazynów . Życzę wszystkim takich prezesów i pracodawców .

@

Jak piszesz - wszędzie są cele, ale różnica polega na tym, że wyznaczone przez prezesa cele są nieosiągalne w wyznaczonym czasie ze względu na to, ze nie możesz sam podejmować decyzji - a prezes specjalnie przeciąga sprawy, żeby nie wypłacić premii. Nikt jeszcze w historii IR nie dostał premii. To samo tyczy się umowy o pracę - nie masz co liczyć na taką umowę. Co miesiąc jest podpisywana umowa zlecenie i to dostajesz ją jeszcze na koniec miesiąca za obecny miesiac - czyli jak zrezygnujesz w połowie to zapomnij o kasie.

nnn

pokrótce wyglada to tak, ze dostajesz umowę zlecenie... na umowie jest napisana polowa stawki ktora zostala ustalona... w razie gdybys chcial zrezygonowac dostajesz polowe [trzymaja cie w szachu]. Wynagrodzenie zxazwyczaj wyplkacane terminowo, o premiach mozesz zapomniec bo mimo ze masz wyznaczone terminy realizacji celow i spokojnie moglbys to w tym terminie zrobic to(usunięte przez administratora) jest specjalnie przez niego przeciagana tak dlugo az sie termin skonczy. Atmosfera niestety nie fajna, miedzy pracownikami wyscig szczurow, jedna na druga kabluje (usunięte przez administratora) Codziennie siedzi sie na dywaniku (usunięte przez administratora) i cokolwiek chce sie wyegzekwowac to konczy sie ostra wymiana zdan(usunięte przez administratora) Co do socjalu to raczej nie masz na co liczyc. Stanowczo odradzam prace tam, tylko nerwowo mozna sie wykonczyc. (usunięte przez administratora)

ZDEGUSTOWANA
@nnn

Jestem zdegustowana kłamstwami które piszą osoby nnn .Interroyal to firma rodzinna .Nie pracują tu komunistki tylko młodzi ludzie na poziomie wykształceni po prawie i ekonomii prezesa dzieci wraz z Prezesem . Prezes nie ma czasu na codzienne gadanie o zadaniach i celach na dywaniku to kłamstwo . Zadania ustalone miesięcznie trzeba wykonać to jasne .To nie wczasy Niestety ludzie patrz nnn chcieliby socjal ,kasę czy się leży to należy ,kawa.. Trudno żeby nie wymagać pracy .Trzeba uwzględnić to że w interroyal pracują ludzie od 21 lat i jakoś nerowo się nie wykończyli .To fakty cała prawda . Nigdy takie osoby ,które mają żądania nie założą własnej firmy i nie wezmą odpowiedzialności za innych .Tylko obrażają innych bez honoru .Kontrolę nad wykonywaniem pracy nazywają kablowaniem .Pracuję w firmie i dziwie się że ludzie są niektórzy tak fałszywi i wredni .Pobierają premie ,wynagrodzenie ,dodatkowe premie świąteczne paczki i dalej są wredni .Naprawdę jestem zdegustowana takim zachowaniem pisaniem bzdur i nieprawdy .Piszcie uczciwie o pracodawcach ,jeżli was oszukali nie wypłacili wam całej kasy .Wypłacali kasę coś na lewo pod stołem .Molestowali itp. Podsumowując pracownik jeżeli pracował w interroyal i zgodził się na warunki uzgodnione wspólnie i podpisane legalnie w umowie nawet na umowę zlecenie od których to składki są odprowadzane w 100% w interroyal .Jestem tego przykładem to nie rozumiem złośliwości i kłamstwa .Pozdrawiam zdegustowana ja pracuję dalej i polecam firmę interroyal . Są uczciwi i wypłacalni ale wymagają pracy i za to płacą .

Nona
@ZDEGUSTOWANA

(usunięte przez administratora)W swoich komentarzach niby pracownik wszystko przekręca I oczywiście inter royal jest suuperrr ! Wierzcie mi szkoda czasu na spotkanie(usunięte przez administratora) obiecuje zlote gòry i premie a jak trzeba zapłacić przeciaga I nigdy tej premii nie zobaczysz. (usunięte przez administratora)

nnn
@ZDEGUSTOWANA

widać, ze pisał to sam prezesik - brak ładu i składu, skrajny analfanbetyzm... Do wiadomości prezesika - zamiast się podszywać pod inne osoby i pisać bzdury - to miej trochę honoru i godności i sam się pod tym podpisz!

bav

A możesz opisać swoje doświadczenia w pracy? Bo ja złożyłam cv i jeżeli mogę to chciałabym uniknąć niemiłych przeżyć... Wogle zastanawia mnie fakt jakie kompetencje u kandydata są dla nich najważniejsze, czego mam się spodziewać. Czy jest coś co powinien wiedzieć pracownik przed podjęciem tej pracy? Mogłby ktoś z doświadczonych troche przybliżyć mi sprawę??

alabala

Wszelkie zle opinie na temat inter royal sa prawdzilwe. Szkoda na nich czasu. Ladnie to jest tylko w gadce, a jak przyjdzie co do czego to sie okazuje ze obiecanki prezesa to bajka.

Niestety muszę potwierdzić złe opinie o pracodawcy. Nie będę si rozpisywał , bo wszystko zostało już napisane wcześniej. Napisze tylko że pierwsza myśl która przyjdzie do głowy po przeczytaniu przedziwnych treści ogłoszeń o prace tej firmy, trafnie opisuje standardy pracy która czeka "szczęśliwca". A są to standardy z czasów PRL. Niestety nic na lepsze się nie zmieni póki Pan (usunięte przez administratora)jest u władzy w firmie.

@były pracownik

Jeżeli. Ktoś nigdy nie pracował w tej firmie nie powinien. się wypowiadać nie znając realiów

autor

z wszystkim powyżej się zgadzam... co chwilę szukają jakiej kobiety-mrówki proponując cuda na kiju... a jak już dojdzie do podjęcia współpracy to okazuje się, że to były tylko bajki zachęcające... w tej firmie nie istnieje coś takiego jak umowa o pracę - pracujesz albo na zlecenie, albo na działalności... o premiach zapomnij - chyba nikt nigdy w życiu nie dostał tam premii. Dostajesz 3tyś brutto, pracujesz 9h dziennie [godzina dodatkowa ponieważ jedzenie i sikanie nie jest wg pana prezesa wliczane w czas pracy więc trzeba to odrobić], umowa zlecenie, gnębienie pracownika... i wiele innych nieprawidłowości... Czekam na ripostę od prezesa... hehehe

ZDEGUSTOWANA

Jeżeli nie wiesz jakie zarobki są proponowane w Inter Royal to co robiłaś na rozmowie kwalifikacyjnej ? na pewno było to omawiane .Widocznie nie pytałaś lub taka ciężko kapująca jesteś .Na ogłoszeniu jest napisane wyrażnie 3000 zł + premie trzeba było tylko przeczytać ogłoszenie . 3000 zł + premie? W obliczeniach prezesa wygląda to tak: 3000 to kwota, którą prezes ma zamiar wydać na pracownika razem ze wszystkimi kosztami , w których jest m.in. ZUS oraz FP i FGŚP (opłaty będące po stronie pracodawcy). Po odjęciu tych kosztów pozostaje 2485 zł brutto, czyli ciut MNIEJ NIŻ 1800 zł NETTO. Ale to jeszcze nie koniec kombinacji płacowych. Wypłata owej kwoty jest uzależniona od wykonania zadań przydzielonych na dany miesiąc. (Do nich wrócę za chwilę.) Jeśli nie poradzisz sobie z nimi jest wypłacana tylko połowa tej kwoty, czyli NIECAŁE 900 zł NA RĘKĘ. Pozostałe jest w gestii prezesa. Co do zadań są one podzielone na zadania większe i mniejsze. Próbowałam dowiedzieć się czegoś konkretniejszego na ich temat: ile ich jest w ciągu miesiąca, jakiego są typu i jak są wynagradzane. Bezskutecznie. Usłyszałam jakieś ogólniki typu: to zależy. Drążenie tematu w niczym nie pomogło. W ogóle prezez jest bardzo niekonkretny. Rozmowa kwalifikacyjna z nim trwała 2,5 godziny, (kto szanuyjący swój i kogoś czas tak długo rozmawia???,) z czego spóźnił się kilka minut i zaczęła od pokazania kilku filmików, gdzie "mądre głowy" wypowiadają się o jakości pracowników. Nastepną godzinę wysłuchiwałam narzekań o nierzetelności zatrudnianych. A przez kolejną próbował opowiadać mi o pracy. Było wiele chwalenia się i mało konkretów. Udało mi się z nich zrozumieć, że prezes nie tylko szuka kobiety-mrówki, ale i woła roboczego i kozła ofiarnego. Pracownik miał wypełniać zadania kierownika budowy i administratora w jednym. Do jej zadań należałoby dozorowanie remontu dawnego domu towarowego w Słupsku - znajdywania podwykonawców, zakup mareriałów budowlanych, ustalenia z urzędami, w tym konserwatorem zabytków, pod którego pieczą jest budynek. Jednocześnie w grę nie wchodziły wyjazdy do Słupska, ale należało robić to z Gdańska, opierając się na dokumentacji zdjęciowej przesyłanej każdego dnia przez podwykonawców do biura, a przed zakończeniem pracy codziennie przedstawianej do sprawdzenia prezesowi. Do zadań zatrudnionej pracownicy będzie należał wynajem wyremontowanych powierzchni biurowych. (Te ekstra premie miały być jednarozowe za wynajem na okres nie mniej niż rok. Przy dłuższym okresie wynajmu nie obowiązywała dodatkowa zapłata dla pracownicy. Przy czym proponowana premia była stawką niższą niż za to samo otrzymują pracownicy biur nieruchmości.) Dodatkowo praca jest pracą na umowę zlecenie, a nie na umowę o pracę, co zdecydowanie kłóci się z założeniami pana prezesa: praca od-do, codzienny kontroling postępu prac, a nie efektów. Mam nadzieję, że moja wypowiedź będzie najpełniejszym obrazem panujących tam zasad. Choć może spotkać się z ripostą prezesa lub jego podwładnego. Lecz może w końcu osoba pisząca laurki opamięta się i zauważy, że jak cię widzą, tak cię piszą. A mi udało się poznać w ciągu tych 2,5 godziny firmę z nieuczciwej strony. (Płacy podstawowej, umowy o pracę, nieokreślonych zasad wypłaty premii w zalezności od niesprecyzowanych zadań do wykonania w ciągu miesiąca.)

Realista
@ZDEGUSTOWANA

Opinie powinien o firmie INTER ROYAL pisać wyłącznie były pracownik lub obecny inne osoby Przychodząc pierwszy raz na. 1 lub 2 godziny rekrutacji. Niewiele mogą powiedzieć .takie są fakty

Fajny
@Realista

Nie pracowała i nie dostała się do pracy nigdzie w firmach i do Interroyal też dlatego tyle złośliwości nieprawdziwych

ZDEGUSTOWANY
@ZDEGUSTOWANA

Opinia złośliwości i Nie dostała się do pracy ,wyliczenia sobie sama robi . Najważniejsze to tej pani czy się leży to się należy . Bez wykonania zadań ,premii i efektów . Wyjedz do Wielkiej .Brytanii będzie miała socjal i bez wymagań . Uczciwy pracownik nie pisze takich bzdur .

na niepochlebne opinie odpowiada sam prezes, jego styl pisania jest niezmienny, faktycznie... nie polecam pracy w tej firmie, prezes jest osoba nastawioną na wyciśnięcie soków nie tylko z pracowników, ale i ze zleceniodawców, najchętniej by chciał by Ci drudzy pracowali dla niego za darmo, jest osobą mało konkretną z wysokim ego. Pracownicy zatrudnieni od wielu lat są w kieracie .... Szkoda tych ludzi i nie ma poco składać tam swojego cv póki on będzie prezesem... trzeba poczekać na czasy, kiedy prezesem zostanie żona albo syn, oni będą mieć rezultaty w prowadzeniu firmy i tworzeniu pozytywnego wizerunku firmy wśród pracowników, a przede wszystki wśród firmy współpracujących z InterRoyal..... A teraz poczekajmy co prezes odpisze na to.....

JOKER

zetoja - 2011-05-03 12:58:54 przyszlam tutaj "zaciekawiona" ogloszeniem na (usunięte przez administratora)ogl3702907.html , tresc ogloszenia : "PRACOWITĄ KOBIETĘ -SPECJALISTKĘ -HANDLOWCA ZAJMUJĄCĄ SIĘ SEKRETARIATEM I PRACAMI BIUROWYMI I MARKIETINGIEM -WYMAGANIA ; WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE ,CECHY CHARAKTERU : ASERTYWNA ,BYSTRA,LOGICZNE MYŚLĄCA PRACOWITOŚĆ POWINNA BYĆ WRODZONA I ADHD ,NIE LUBIĄCA SIĘ NUDZIĆ W PRACY I W DOMU AMBITNA , KREATYWNA , DYSPOZYCYJNĄ , SKROMNA , POZYTYWNE MYŚLĄCA ,UCZCIWA ,LOJALNA ,O DOBREJ KULTURZE OSOBISTEJ ,ODPORNA NA STRES I CHCĄCA WYKONYWAĆ ZADANIA W PRACY ,BARDZO ODPOWIEDZIALNA , DUŻA SAMODZIELNOŚĆ W DZIAŁANIU. UWAGA !!! NIE MA MOŻLIWOŚCI UDAWANIA PRACY I POZORÓW W PRACY WARUNKI SOCJALNE BARDZO DOBRE -OBIADY W ZAKŁADOWYM BUFECIE -DOBRE WYNAGRODZENIE ZA WYKONYWANĄ PRACĘ , A NIE ZA SIEDZENIE I BYCIE TYLKO W PRACY . DODATKOWE PREMIE ZA WYKONANIE CELÓW I ZADAŃ.,DOŚWIADCZENIE POTRZEBNE I OBYCIE W PRACY BIUROWEJ . DYSPOZYCYJNOŚĆ ,KOBIETA WIEK 27-45 LAT PRAGNĄCA WŁASNEGO ROZWOJU, TYLKO POWAŻNE OSOBY SPEŁNIAJĄCE OCZEKIWANIA PROSIMY O SKŁADANIE OFERT .OSOBA POWINNA MIEĆ USTABILIZOWANE ŻYCIE PRYWATNE .NIEPALĄCA ,BEZ WIĘKSZYCH NAŁOGÓW. ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW EXEL MINIMUM 4 .WORD 5 .PROSIMY SKŁADAĆ OFERTY CV TYLKO PRAWDZIWE I DOKŁADNE Z PRZEBIEGU PRACY W MIESIĄCACH I LATACH W OSTATNIM OKRESIE DO 2 LAT I NAWET NA ZLECENIE I DZIEŁO .OFERTY SKŁADAĆ NA (usunięte przez administratora)SERDECZNIE ZAPRASZAMY .ZAPROSIMY NA ROZMOWĘ KWALIFIKACYJNĄ DZIĘKUJEMY ZA ZŁOŻENIE CV." jesli to pisal "prezes" to nawet zdania logicznie nie potrafi zbudowac, az zal to czytac, zwlaszcza, ze ogloszenie dotyczace pracy powino zachecac a nie odstreczac i dawac do zrozumienia ze twoim przelozonym bedzie ktos z wyksztalceniem zawodowym nie umiejacy sie wyslowic po polsku po tresci wnioskuje, ze szukaja osoby lubiacej (usunięte przez administratora) c za grosze. a obiady w stolowkach pracowych to byly, owszem, ale za czasow prl :/Wielki prezes... śmie (usunięte przez administratora) warte! Przestrzegam(usunięte przez administratora)

to piszą właśnie

Romuald - 2010-10-17 19:38:06 (usunięte przez administratora)Na szczęscie niedługo!Ha ha.Góra z górą sięnie zejdzie,ale człowiek z człowiekiem zawsze...Tak piszą ci sami c(usunięte przez administratora)i . I ich zwolniono z pracy .

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Royal S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Inter Royal S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Royal S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Royal S.A.?

Inter Royal S.A.