Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Branże: Produkcja silników samochodowych

Wybawca

Jest praca przy zbieraniu szparagów lepsze to niż ogórki ktoś zainteresowany proszę pisać praca w Niemczech (usunięte przez administratora) z ogórkami

hahah
@Wybawca

A po co do pola ? mało masz ciekawych ofert za granicą ?

lamer

takiego skowytu i lamentu jaki teraz tu odchodzi to dawno nie widziałem

Zyga

Wywaliło tych co by przyszli a teraz starych straszą rozmowami bo nie chcą robić w urlopie brawo

A może coś więcej

Kant
@Zyga

Nie da się ukryć, że znaczna część ludzi, którzy robili nadgodziny to byli wlasni z umowami okresowymi. Teraz im podziękowali i dziwią się, że nie mogą znaleźć na nadgodziny. Chodzą z jakimiś listami że trzeba podpisać jak nie e zgadza się na pracę w urlopie i że lista do kierownika. Śmieszni sa

Lekko
@Kant

Mobbing w tej firmie zawsze był i będzie. Mają od tego szkolenia

BrakUmowy

Nowych stanowisk się uczyłem, nadgodziny robiłem a kolejnej umowy na horyzoncie nie zobaczyłem... 4 lata poszły jak to się mówi (usunięte przez administratora) mam tak zruchaną, że aż zesrać się nie mogę na Twardo.

Cały czas leje z tych co idą na 2:00 na nadgodzinki. Przecież to trzeba mieć nierówno pod kopółką.

Monter

Ja chodzę lubię takie nadgodziny.

BLB
@Monter

Zimą wstać o pierwszej czy o piątej to bez różnicy, tak samo ciemno. Nocne godziny lepiej płatne, chodziłem gdy miałem taką możliwość ale byłem pracownikiem tymczasowym i mnie wyebali także już se nie przyjdę.

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

Leszno
Zgrzewacz

Dzis popoludniowka aufbau do 22. Co tam koronawirus co tam ustalenia o dezynfekcji stanowisk. Robimy do 22.

Z1
@Zgrzewacz

Później się jeszcze pochwała jak to oni dbają o bezpieczeństwo pracowników

Zgrzewacz
@Z1

No a jak. Kierownik wazniejszy, z tego co wiem tylko my zap.... do oporu. Na aufbale nie ma ustalonej cyfry tylko do oporu. A w mediach w prasie taka super firma. Po tej higienie co widzę zaczynam watpic w istnienie tego wirusa, przecież to cud ze w vw jeszcze nikt sie nie zaraził. Jak to jest ze maseczki i rekawiczki wydaje nam lider, który daje to kazdemu gola ręka.

Zakład 4

ZIORKO Jacek z T6 mam prośbę do ciebie wiem że ci umowy nie przedłużyli i jesteś na urlopie..ale wróć na nocki zrobimy kolację pożegnalna....Kurczoki z różną na Brudnym rozcie, a mówiłem ci nie rób dla liderów oni ci nic nie pomogli!!

Koniec

Spokojnie panowie. W przyszłym roku następny tysiąc osób poleci. Worki nas zastąpią

Lakus
@Koniec

Kolego czytałeś porozumienie? Jest tam mowa o zupełnie innym rozwiązaniu. Przecież 1000 dostanie umowę na czas nieokreślony. Doczytaj, później komentuj.

Koniec
@Lakus

Do 2024 zapewniają 8500 miejsc pracy a teraz masz załogę 10000 osób

OG
@Koniec

tzw optymalizacja procesu. Ludzie będą musieli być bardziej wydajni itd czyli tą samą robotę albo i więcej będziemy robić w mniejszym składzie. Oszczędności i dowalanie roboty tj niekończąca się opowieść!

Ktos
@Koniec

Gościu błyszczący intelektem! Kto powiedział, że nie będzie umów okresowych? Tam tez to jest napisane. Nie widziałeś?

Kowalski
@Ktos

1000 stałych umów w przyszłym roku to za mało żeby wszystkich którzy zostaną utrzymać. A umowę okresową możesz mieć na maksymalnie 33 miesiące

Bomba

Czy warto iść teraz na l4 czy za duży przypal??

@Bomba

Pracuj do końca. Zapłacą ci

Lider

A kto będzie robił? Samo się nie zrobi

Ktos

Co Ty bredzisz. Kończysz umowę i pracujesz do końca, inkasujesz bonusik i idziesz na L4. Po co wprowadzasz w błąd kolegów?

Haha
@Bomba

Chyba terminu choroby się nie wybiera? :)

lol

liderom i mistrzom*

Śmiech

Zobaczcie kto dostał na aufbale na zmianie 3. Podobnie

Wybawca

Ogórki ogórki same się nie pozbierają dobre zarobki wyżywienie za darmo sałatka ogórkowa zupa ogórkowa ogórki po warszawsku ogórki kiszone itd zapraszam

kw

A z Wrześni ile z umowami na określony zostało? Wiekszosc co dostała przedluzenie z Antoinka ma isc na Wrzesnie

Zgrzewaczzczwórki
@kw

Anioł śmierci grasuje dziś na Z4. Popo. anbauteile. Napiszcie ilu odpadło.

o
@Zgrzewaczzczwórki

nie ma kto zgrzewać bo wiara odeszła ze stanowisk..

Dag
@o

Bardzo dobrze zrobili

Wybawca

To może jednak te ogórki

Bidon

Na aplikacji vwp dla jednego z komentarzy administrator odpisał,, pod uwagę były brane decydujące czynniki m. in. Kompetencje, Jakość Pracy, Motywacja, Prawość Działania oraz dyscyplina wśród pracowników na tej podstawie są podejmowane decyzję o przedłużaniu lub braku przedłużania umów,, Co za podłe bzdury!! Miejcie chociaż odrobinę godności i nie piszcie takich słów bo to(usunięte przez administratora) Obrażacie ludzi którzy poświęcali dla was zdrowie, czas krótko mówiąc 80%życia często przez 6 lat.. Nie macie za grosz szacunku!!Znam wielu chłopaków co chodzili i pracowali jak w zegarku wzorowi pracownicy a zostali usunięci jak zużyte przedmioty!!(usunięte przez administratora)

Zgrzewaczzczwórki
@Bidon

To jest niemiecka prawość! Były z tego nawet szkolenia.

@Bidon

Co do spawalni Z1 to są bzdury! Nie było nic oprócz znajomości!

Obłuda vw
@Bidon

Dokładnie. Nie mają za grosz godności. Jeszcze mają czelność mówić nam o prawości. Czysta propaganda. Gdyby brali pod uwagę te wszystkie czynniki to na pewno sporo osób dostałoby umowę. U mnie na linii obstawiali kto na pewno dostanie umowę. Wskazali tylko jedną osobę co do której nie ma dyskusji bo oczywistym jest że będzie przedłużona po tym co wniósł do zespołu. A ty lipa. Nikt nie dostał. Nawet wszyscy starzy pracownicy są zażenowani tym jak postąpiła firma

@Bidon

Święte słowa znajomości były jedynym kryterium dużo dobrych pracowników straciło pracę i oni na pewno już nigdy nie wrócą mam nadzieję że to się zemścić

Komornik

Ale się narobiło

Scenarzysta

wszystko co dzieje się w tym zakładzie to nie wina związków zawodowych, tylko Wam brakuje jaj żeby się postawić jesteście zwykłymi os rańca mi !

Byly robol/zapierniczac

Ponad rok temu zwolnilem sie z vw nie pasowala mi kolejna umowa na czas okreslony. Zwolnilem sie poszedlem do innej firmy po roku jakby probnego umowa na czas nieokreslony. Sa zwiazki ale nie zabardzo ktos o nich slyszy nie placi sie skladek i pracodawca jakos tego nie wykorzystuje zeby nam wszystko zabrac. Solinarnosc twor komuny nastawiony na zysk taka prawda. Pomogli? Musza coa robic bo skladki pobieraja ale tylko to co pracodawca pozwoli. Przyklad? Okresowi co placili skladki out. A tak mowili ze beda bronic tych co sa w zwiazkach. Dalej mam duzo znajomych z vw dlatego sie udzielam

lol
@Byly robol/zapierniczac

większość z tych co im nie przedłużyli umów to za jakiś rok będzie się cieszyć że mają spokojniejszą robotę i nie muszą(usunięte przez administratora)tutaj

Zyga

Wypisać się że związku to dobry pomysł nic dla ludzi z umowami na czas określony nie zrobili sam Pan o mówił że nie może nikogo zmusić do podpisania następnej umowy nie może też nikogo zmusić do członkostwa wybór jest prosty

Zigi
@Zyga

Pewno sam nie możesz być i innych namawiasz? Wiara wypisujcie się kolejne zwolnienia przed nami, solidarności na tym zależy żeby Nie było dużo członków bo nie będą musieli ich bronić.

Jaro
@Zyga

Dla mnie zrobili . Nigdy nie wypisze się z Solidarności !!!! To najlepszy związek w VW.i jedyny który coś robi.

Ktos.
@Zyga

Nie wiem czy dostałeś umowę, ale mi Solidarność pomogła. Bardzo jestem im wdzięczny.

@Zyga

Uważam, że zrobili dużo dla nas. VW mógł nas zwolnić już podczas postoju 5 tygodniowego z powodu Covid. Teraz tez wiara dostaje umowy chociaż szkoda tych co jednak odchodzą.

@Jaro

Co?

Żary
@Zyga

Ja również mam umowę dzięki nim. Byłem u Pani Gosi o pomoc i dzisiaj mam umowe. Jestem przekonany, gdybym nie przyszedł to majster by mnie wpisał na liste...

Pytam
@Żary

Ale pod warunkiem że idziesz na Wrześnie?

@Zyga

Solidarność robi dużo i nie plujcie bo bez tego związku to Nas poskładają.

Żary
@Pytam

Akurat udało się zostawić mnie na montażu, wiec MEGA się cieszę ! Ale wiem ze inne chłopaki dostawali propozycje na craftera. Wiesz z dwojga złego to jest tez dobre bo lepiej mieć prace na wrzesni niż nie ma żadnej.

Zywiec
@Żary

A czy wiesz może czy będzie możliwy powrót spowrotem z tej Wrześni później?

Mario
@Zywiec

Kiedyś S załatwiała przejścia dla członków związku między zakładami, kumpla z obszaru 2 lata temu przenieśli bo chciał. Może jak się uspokoi sytuacja, to znów będą załatwiać?

Zyga

Nie jestem z IP ale obydwa związki są tyle samo warte

Zyga

Oj widzę stara gwardia to nie te czasy

@Ktos.

Konkretnie co zrobili?

Zwalniamy Tempo!!!!

W związku z nieprzedłużonymi umowami radzę by w dniu jutrzejszym wypisać się ze związku Solidarność. Zawsze dodatkowy zastrzyk finansowy.

WcPicker
@Zwalniamy Tempo!!!!

Mojej osobie solidarnosc wielokrotnie pomagala za co jestem wdzieczny. Mimo ze Nie przedluzyli Mi umowy to mam o nich dobre zdanie. Walcza na Maxa o wszystkich a jak jest koniecznosc to O indywidualne jednostki. Wiem tez ze 1000 miejsc pracy z kapelusza nie wyczaruja.... niestety. Ja sie nie wypisuje nie ich wina.

Adam W

Hej. Dostałem umowę dzisiaj na stałe. Jprdl, wiem że zaraz mi wszyscy pojadą ale coo tam. Bardzo się cieszę!!!! Dzięki Robert K. Dziękuję za wszystko

Czarny kocur

Pełen Sukces ! Dzisiaj nie ma 17 zmian ! To tylko i wyłącznie dzięki nam !!!! Niestety Volkswagen zwalnia 1000 osób ale na każdej wojnie są ofiary. Najważniejsze ze będziemy mieli wolne weekendy !

A czy ty luxus pracowałeś może kiedyś w Luboniu

Luxus
@Michał

Absolutnie nie

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o