Inter-Vion

Opinie o Inter-Vion

anonim 2009-02-13 15:04:32
czemu wszyscy pisza o Warszawie, centrum jest w tomaszowie , całkowita niezgodnosc tzn. wyzysk przez pracodawce , zatrudnienie przez agencję pracy umowy do niczego praca 8 godz codziennie a umowa zlecenie w nieskjonczonosc
zbyn 2010-02-07 00:00:21
Wszystko super !!!!!!!!!!!!
anonim 2010-06-23 22:13:09
Pensja na czas, ale umowa na czas okreslony, wiec okres wypowiedzenia tylko 2 tygodnie.
Firma czesto zwalnia pracownikow.
mm 2012-02-09 12:48:59
[usunięte przez moderatora]! Popieram . NIE POLECĘ TEJ FIRMY NIKOMU .
Jestem tu tylko , bo mam kredyty.
rekr 2012-10-16 14:13:04
A ja Wam powiem tak. Czytając te wszystkie fora łapię się za głowę i widze że wszędzie jest źle. Ale ja teraz powiem prawdziwą sytuację z jaką miałem do czynienia z firmą Inter Vion. Rekrutowałem na przedstawiciela. Najpierw była rozmowa w zewnętrznej firmie Hunter Consulting. Rozmowa w zwykłym mieszkaniu w bloku ale to pomijam. Dostałem się do II etapu i znów musiałem jechać do wawy a rozmowa już była w firmie Inter Vion. Wszystko by było ok, gdyby nie fakt że zapewniono mnie że zostane poinformowany o tym czy mnie zatrudnią czy też nie. To mnie wkurzyło bo minął miesiąc i nikt się nie odezwał. W końcu ja zadzwoniłem do zewn firmy rekrutującej i obiecano mi że coś się dowiedzą. Oczywiście żadnego odzewu. Zadzwoniłem drugi raz po czym otrzymałem od nich maila że znaleźli się lepsi kandydaci. Ja rozumiem że ktoś był lepszy ale powinni chyba dotrzymać słowa i się odezwać ale oni mnie totalnie olali i myślę że nie tylko mnie. Zadzwoniłem też do Inter Vion ale Pani kierownik nie raczyła podnieść słuchawki.Tyle mam do powiedzenie
niczym nie zdziwiony 2012-10-29 09:09:41
Witam mojego przedmówcę...
ja tam pracowałem i powiem ,że duzo nie straciłeś. Firma niestety ma ludzi za nic . Nie chodzi tylko o rozmowy ale równiez o współpracę . Z perspektywy czasu cieszę się swoim odejściem. Naprawdę dobra decyzja !!! Jeśli chodzi o " panią kierownik"" to uważam ,że się zupełnie nie nadaje do swojej roli ( chodzi o rynek nowoczesny) . Powinna wrócić do parzenia kawy ... bo z ludźmi nadal nie umie rozmawiać . Nawet po reprymendzie i przeczytaniu poprzednich opinii. Na chwilę był spokój ... FIRMY NIEEEEEPOLCEAM>
ddd 2013-03-06 18:44:59
Moze byc
AAAA 2014-12-29 11:32:18
Sa promocje jak sam sobie zorganizujesz ;) zarobki hmmmm a gdzie składasz cv do biura czy latanie po sklepch? Wawa czy inny rejon?
ożara kosztelowa 2015-07-26 16:11:41
chłopcy a szczegulnie panie toaszczku znalazłam wam prace dorywcza ale wasz kochany tata nieboże co na padole swojego zywota biety sprawdzał znaczy nie brata skórka mi idzie tylko tego baryłe co na podoredziu w dupie waszej i mojej dupeńkę krótko mówiąc dupcył i kase za bilety nieuregulowane gromadził z bracholem skórka
do spóły i wybatożył elwircie i ma z nim syna piotra i cisza
piotr hędożony przez skórka policmajstra 2015-07-26 16:13:16
tak zgadza sie tata hędozył skórkową mamite w dupala i powstała ożala kutalala
herbaciaż dyziol 2015-07-26 16:15:11
znam temat ten bydlak mieszka na ulicy związkowej niedaleko ma ojca ożarowicz-kaszlugowicz dominowicz nie zabardzo on taki ice
hitler 2015-07-26 16:16:21
sama ta kobyła została oczami swidruje moze loda chce plizać skorze
matka swidyjacej zołzy 2015-07-26 16:18:46
odpierniczta sie od mego zięciunia kobylaża aktora z rambo grał tam policmastra skorkowanego syna mam horego umysłowo z garbolisiem zbysiem zrobiłam mieczykami handluje koło byłej tancbudy małgohy maluchy
ICEK MALUCH 2015-07-26 16:19:53
ZA STÓWE POWIEM GDZIE WYHĘDOZYŁ GARBOLIŚ TEGO KOŁTUNA
kutasek prasułek 2015-07-26 16:21:15
znam temat razem hedozyłam oj tam piwko grzaliśmy obok w garazu
odbiór
zołza biletera kasownikowa lahony ciagniowe lizusa 2015-07-26 16:24:17
ja ci annodomi wyrysuje zaraz kto tam wyhedozył to baleronową króliczkę blondyniczko mieszkałajaca od dawna koło wiza ciebie ggryńgryń koszutkowy pomiocik
Dziadek Janek z opery łódzkiej 2015-07-26 16:27:43
synu(usunięte przez administratora) uczelniku gastronomowy a odwiedzisz mnaie w psyhiatryku z moim bratem kireowca juz teraz autobusowym w tym zakładzie zamkietym na słowackiego w łodzi nr 8/10 leze z tym idjota gałcyna i nic nie daje to znacy nie pociąga z bułą gorzoły
kostusia rawski smyh 2015-07-26 16:31:13
ty baranie(usunięte przez administratora) lepiej jak wyjdziesz z tego warjatkowa browara na podoredziu w podziemu na bokrah hotelowych i tzrymaj fason kolo
Janek 2 brat janka 1 ojca marka zielonowicza nie p 2015-07-26 16:35:57
chłopie jaka ty szkołę z tym grzegorzewiczem galcyna kończyłeś przecież nie rolnicza tylko krawiecką wiesz ja juz nie jezdze busem smigam teraz autokarem po olkolicy zabierzemy sie do brata mojego jana płodziciela twego do łodzi przyniesie ci nagrania orkiestry filharmoni łodzkiej w której zasuwa chłopie twoj brat na bebnach cieszysz sie bo ja nie zawsze nimom casu kurka skórka kopany inteligent mi sie wpierdziela pod mache zajadu go a poszedł w holeru
ozarowskie dupy 2015-07-26 16:40:21
co dziołchy robimy z tym marusiem zielonogórskim zielonka znaczy no wojenkowa co na to powiesz a ty batonikowa z pod uzbeckujazdy?
ozara wojewodenka 2015-07-26 16:42:03
ja tam ma czarusia kikuszetka gosposienkę halasia masia pójdzie lulu i ja chuzia na juzia
ożara batonrynowska pisarka ludowa 2015-07-26 16:43:38
a ja opowiem mojemu pedziowi rombdziowi bajke a michałkowi lulajżejezuniu i bdzie gite
jasmina 2015-08-18 19:11:03
Witam, biorę udział w rekrutacji na Przedstawiciela. czy ktoś mółby opisać w 3 zdaniach jak się tam pracuje, czy jest umowa o pracę? jakie są zarobki? ile godzin w terenie, czy są gps?
dziękuje
aaaaaaa 2015-08-23 17:35:22
A w jakim regionie ?
aa 2015-08-30 15:02:13
oczywiście, że są gps!
aaaaaaa 2015-08-31 16:58:28
Umowa na czas określony, gps oczywiście, podstawa plus premia. Pensja zawsze na czas, w Polsce atmosfera ok w Warszawie to podobno terror.
jasmina 2015-09-01 20:49:53
tak Piotr...miałam to samo i straciłam nadzieje że ktokolwiek cokolwiek normalnego napisze:) AAA tymczasem cokolwiek pisze....:)dzięki
czyli warto dołączyć do zespołu? jaki jest odbiór tych produktów wśród klientów? czy ceny są konkurencyjne? czy Firma szanuje pracownika czy nie bardzo?
dziękuję
gg 2015-09-02 15:32:04
Czy ceny są konkurencyjne można samemu odpowiedzieć odwiedzając sklepy i porównując ceny różnych producentów. Tak jak wszędzie masz plany i musisz je wyrobić, bo inaczej brak premii. Niektórym się podoba, niektórym nie. Hm, czy firma szanuje pracowników? - nikt nikogo po głowie nie głaszcze i nie mówi "dobrze zrobiłeś". Trzeba pracować.
?! 2016-04-18 16:53:04
Renoma? może była kiedyś. To taka samac chińszczyzna jak inne!
Ania 2016-05-10 11:21:33
Moja kuzynka pracowała w Inter-Vion i bardzo sobie zawsze chwaliła zatrudnienie, przez co zawsze jej też zazdrościłam :) W końcu zdobyłam się na zmianę pracy i bardzo chciałabym spróbować swoich sił w tym miejscu. Kiedy będą oferty?
Zostaw swoją opinię o Inter-Vion - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter-Vion