Inter-Vion

Opinie o Inter-Vion

anonim 2009-02-13 15:04
czemu wszyscy pisza o Warszawie, centrum jest w tomaszowie , całkowita niezgodnosc tzn. wyzysk przez pracodawce , zatrudnienie przez agencję pracy umowy do niczego praca 8 godz codziennie a umowa zlecenie w nieskjonczonosc
zbyn 2010-02-07 00:00
Wszystko super !!!!!!!!!!!!
anonim 2010-06-23 22:13
Pensja na czas, ale umowa na czas okreslony, wiec okres wypowiedzenia tylko 2 tygodnie.
Firma czesto zwalnia pracownikow.
mm 2012-02-09 12:48
[usunięte przez moderatora]! Popieram . NIE POLECĘ TEJ FIRMY NIKOMU .
Jestem tu tylko , bo mam kredyty.
rekr 2012-10-16 14:13
A ja Wam powiem tak. Czytając te wszystkie fora łapię się za głowę i widze że wszędzie jest źle. Ale ja teraz powiem prawdziwą sytuację z jaką miałem do czynienia z firmą Inter Vion. Rekrutowałem na przedstawiciela. Najpierw była rozmowa w zewnętrznej firmie Hunter Consulting. Rozmowa w zwykłym mieszkaniu w bloku ale to pomijam. Dostałem się do II etapu i znów musiałem jechać do wawy a rozmowa już była w firmie Inter Vion. Wszystko by było ok, gdyby nie fakt że zapewniono mnie że zostane poinformowany o tym czy mnie zatrudnią czy też nie. To mnie wkurzyło bo minął miesiąc i nikt się nie odezwał. W końcu ja zadzwoniłem do zewn firmy rekrutującej i obiecano mi że coś się dowiedzą. Oczywiście żadnego odzewu. Zadzwoniłem drugi raz po czym otrzymałem od nich maila że znaleźli się lepsi kandydaci. Ja rozumiem że ktoś był lepszy ale powinni chyba dotrzymać słowa i się odezwać ale oni mnie totalnie olali i myślę że nie tylko mnie. Zadzwoniłem też do Inter Vion ale Pani kierownik nie raczyła podnieść słuchawki.Tyle mam do powiedzenie
niczym nie zdziwiony 2012-10-29 09:09
Witam mojego przedmówcę...
ja tam pracowałem i powiem ,że duzo nie straciłeś. Firma niestety ma ludzi za nic . Nie chodzi tylko o rozmowy ale równiez o współpracę . Z perspektywy czasu cieszę się swoim odejściem. Naprawdę dobra decyzja !!! Jeśli chodzi o \" panią kierownik\"\" to uważam ,że się zupełnie nie nadaje do swojej roli ( chodzi o rynek nowoczesny) . Powinna wrócić do parzenia kawy ... bo z ludźmi nadal nie umie rozmawiać . Nawet po reprymendzie i przeczytaniu poprzednich opinii. Na chwilę był spokój ... FIRMY NIEEEEEPOLCEAM>
ddd 2013-03-06 18:44
Moze byc
AAAA 2014-12-29 11:32
Sa promocje jak sam sobie zorganizujesz ;) zarobki hmmmm a gdzie składasz cv do biura czy latanie po sklepch? Wawa czy inny rejon?
jasmina 2015-08-18 19:11
Witam, biorę udział w rekrutacji na Przedstawiciela. czy ktoś mółby opisać w 3 zdaniach jak się tam pracuje, czy jest umowa o pracę? jakie są zarobki? ile godzin w terenie, czy są gps?
dziękuje
aaaaaaa 2015-08-23 17:35
A w jakim regionie ?
aa 2015-08-30 15:02
oczywiście, że są gps!
aaaaaaa 2015-08-31 16:58
Umowa na czas określony, gps oczywiście, podstawa plus premia. Pensja zawsze na czas, w Polsce atmosfera ok w Warszawie to podobno terror.
jasmina 2015-09-01 20:49
tak Piotr...miałam to samo i straciłam nadzieje że ktokolwiek cokolwiek normalnego napisze:) AAA tymczasem cokolwiek pisze....:)dzięki
czyli warto dołączyć do zespołu? jaki jest odbiór tych produktów wśród klientów? czy ceny są konkurencyjne? czy Firma szanuje pracownika czy nie bardzo?
dziękuję
gg 2015-09-02 15:32
Czy ceny są konkurencyjne można samemu odpowiedzieć odwiedzając sklepy i porównując ceny różnych producentów. Tak jak wszędzie masz plany i musisz je wyrobić, bo inaczej brak premii. Niektórym się podoba, niektórym nie. Hm, czy firma szanuje pracowników? - nikt nikogo po głowie nie głaszcze i nie mówi "dobrze zrobiłeś". Trzeba pracować.
?! 2016-04-18 16:53
Renoma? może była kiedyś. To taka samac chińszczyzna jak inne!
Ania 2016-05-10 11:21
Moja kuzynka pracowała w Inter-Vion i bardzo sobie zawsze chwaliła zatrudnienie, przez co zawsze jej też zazdrościłam :) W końcu zdobyłam się na zmianę pracy i bardzo chciałabym spróbować swoich sił w tym miejscu. Kiedy będą oferty?
Saurbett 2017-07-28 10:05
A propos terroru w wwie to ja tu pracuje i nie zauwazylam żeby była jakas presja, pracuje się spokojnie, jest normalna atmosfera. Jestem tu kilka miesięcy, co jest małym stażem w porównaniu do ludzi którzy tu przepracowali ponad 10 lat. Na razie mogę polecić te firme a czas pokaze czy tak zostanie.
Edyta 2017-08-20 15:33
@Saurbett, jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie? Polecasz jakieś stanowisko pracy? Poszukują teraz kogoś do pracy? Napisz, być może wśród odwiedzających osób są jakieś zainteresowany osoby zatrudnieniem w Inter-Vion
Saurbett 2017-09-07 11:05
Teraz szukają do działu marketingu Brand Managera, nawet niedawno było ogłoszenie na linkedIn https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6308951063928152064
A interesuje Cię jakieś konkretne stanowisko?
Zostaw swoją opinię o Inter-Vion - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter-Vion