Opinie o Dem`a Promotion Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dem`a Promotion Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dem`a Promotion Polska o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dem`a Promotion Polska w Warszawa

ja,MZ

Firma nie płaci od grudnia, nie odpowiada na zapytania

Bydgoszcz

Dem’a Od grudnia nie zaplacone pieniadze za prace… skad my zwykli ludzie mamy wiedziec czy firma z ktora podpisujemy umowy jest wyplacalna? To chyba firmy ktore z nimi wspolpracuja,a my dla nich wykonujemy prace powinny o to zadbac . To jakie oni maja umowy podpisane ? Ze pracownik zostaje na lodzie?

@Bydgoszcz

Mnie też dema nie zapłaciła i wielu osobom robiącym serwisy w Łodzi. Zalega z płatnościami od grudnia. Myślę że nie ma co czekać tylko złożyć pozew zbiorowy.

Byla serwisantka

Niestety brak kontaktu z firmą i jej pracownikami. Nie mam wynagrodzenia za grudzień, styczeń i luty. Mimo wysyłanych maili z umową i danymi osobowymi autoresponder informuje, że kontakt nastąpi w ciągu 48h i co ? Cisza. Przykre jest to, że trzeba walczyć o ciężko zapracowane wynagrodzenie mimo, że faktury od dostawcy dla firmy dema zostały zapłacone to ów agencja nie wypłaca ich swoim pracownikom. Czyli gdzie znajdują się pieniądze z faktur ?, bo na pewno nie tam gdzie powinny. Najsmutniejsze jest w tym to, że niektórzy pracują na serwisach i jest to jedyny środek przychodu. Co mają zrobić z rachunkami ? Opłatami? Czy już nie ma ludzkich odruchów i sumienia ? Rozumiem przejściowe kłopoty, ale informuje się o tym swoich pracowników. Wypłaty w ratach ale z zapewnieniem uregulowania całości. Kontakt, informacja, czy to takie trudne w dobie telefonów i internetu? Nie mogę tego pojąć jak można tak postępować. Mam nadzieję, że sprawa w końcu się wyjaśni i odzyskam MOJE zapracowane pieniądze.

Oliwia

Proszę o rozliczenie rachunku Oliwia Bylińska Dla:Dem’a Promotion Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. za wykonanie usług zgodnie z umową zlecenia Nr 462/7401/merch/2023 r. zawartą w dniu 2023-01-01 r.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dem`a Promotion Polska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Oliwia

Proszę o rozliczenie rachunku 235/7401/MERCH/2023 umowa zawarta 02/01/2023 wraz z karnymi odsetkami

Mirek

Firma nie wypłaca ludziom wynagrodzenia z a pracę.

Kaśka
@Mirek

Już trzy miesiące nic nie wypłacają, a zaraz Święta...

Agnieszka
@Kaśka

Podkreślasz, że nie zostało jeszcze wypłacone i w dodatku opierasz sie o wątek zbilżających się świąt. Z jakiej przyczyny? Zapowiadali do tego czasu jakieś rozliczenie czy o co chodzi? Faktycznie dosłownie każdy miałby być w takiej sytuacji spośród pracowników? Ilu ich w sumie jest?

@Kaśka

To ,że nie wypłacają to wiedziałam od dawna ,niestety firma która obsługiwałam zmieniała kontrakt na deme " (usunięte przez administratora) " możemy się porzegnać z kasa , ważę ze pracownicy się dobrze bawili za nasze zarobione pieniądze alleluja . Może wyślą zdjęcia jak było na wakacjach . Ale kasy nie odzyskamy!!!!

Witam znow brak wyplaty dzis 31.01.23 a w umowie do 10 kazdego miesiąca rachunek zaakceptowany. Znow trzeba na forum o wlasne pieniadze pisać i sie prosic by zaplacili porazka z ta DEM'A dlaczego ona jeszcze na rynku dziala???!!!!

Dema

Dzień dobry, poproszę o nr umowy. Sprawdzimy zgłoszenie.

ROCCO

Na koniec - nie dajcie się wciągać w manipulacje typu że coś załatwią, zadzwonią, dajcie sobie z tym wszystkim spokój, to tylko gra na zwłokę, tak ugrali cały tydzień i tak będzie cały czas. Działajcie, nie piszcie.

ROCCO

Nie czekajcie na cokolwiek tylko róbcie, przecież widzicie sami że wszystko jest już pozamiatane pod dywan. Nie piszcie im co macie zrobić tylko działajcie, ponieważ pisząc co chcecie zrobić dajecie im pożywkę jak mają się wywinąć. Działajcie, nie piszcie, wszędzie są darmowe porady prawne - skorzystajcie.prawo jest po waszej stronie.Zglaszajcie bezpośrednio do prokuratury i Panstwowej Inspekcji Pracy. Im szybciej tym lepiej,-najlepiej od razu, wszystko jest za darmo, trzeba tylko iść i zgłosić.Ci z Demy cały czas obserwują co się dzieje,a może się uda. Uda się, ale macie rodziny, dzieci, wszystko wróci ze zdwojoną siłą do was. Nie teraz to za jakiś czas.Jest Ktoś kto pilnuje wszystkiego. Teraz ci się uda, ale ściągniesz na siebie jeden z drugim nieszczęście. Wiem że macie to gdzieś, ale się przekonasz jeden z drugim po jakimś czasie.niejeden już wojował to się przejechał. Cóż, szkoda słów. A wy wszyscy działajcie i będzie dobrze ????. Pozdrawiam serdecznie pokrzywdzonych. Prawo jest po waszej stronie ????

Oliwia

Oliwia Bylińska Dla:Dem’a Promotion Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. za wykonanie usług zgodnie z umową zlecenia Nr 462/7401/merch/2023 r. zawartą w dniu 2023-01-01 r. (usunięte przez administratora) Proszę o pilny kontakt Wysłałam kilka maili pod wskazany adres i jest tylko informacja z wrotna, że ktoś się skontaktuje, ale kiedy!!!

Aga

Co myślicie, żeby sprawę podać do telewizji?? Proszę wszystkie osoby na tak o kontakt ze mną.

Zdegustowana
@Aga

Jestem na tak, zdecydowanie, bo inaczej nadal będą nas ignorować.

Daga
@Aga

W Częstochowie ta sama sytuacja. Kilka osób bez wypłat za grudzień, styczeń i luty. Jestem na tak i reszta osób z Częstochowy żeby to zgłosić do tv.

XYZ
@Daga

Czy oni znów planują kolejne machloje i zakładają kolejną spółkę?

Daga
@XYZ

Myślę, że tak. Założą kolejną spółkę, w poprzedniej ogłoszą bankructwo i zostaniemy wszyscy bez wypłat...

AgA

Napisałam meila dosłownie po pół godziny od postu z Demy i dostałam odpowiedź po kilku godzinach,żeby dać nr telefonu i "temat przelewów będzie omówiony".Numer telefonu napisałam i nic cisza.Brak przelewu za grudzień, styczeń i luty. Kiedy współpracowałam z tą agencją kilka lat temu było tak samo płacili jak chcieli i kiedy chcieli.Nie zapomnę sytuacji kiedy nie dostałam pieniędzy za to, że nie wyrobiłam godzin choć było ich więcej niż trzeba potem okazało się, że miałam za małą ilość wizyt choć również było ich więcej.Pomogło zaświadczenie od kierownika i pieczątka sklepu a teraz to już nikt nie chciał pomóc nawet kiedy jeszcze można było to kontakt był żaden bo w firmie telefonów nikt nie odbierał a koordynatorka miała wyłączony telefon.

Drodzy Państwo, jeśli czegoś szybko nie zrobimy to Nasze pieniądze zostaną w kieszeniach zarządu DEMy, a ich druga firma otrzyma prawomocny status spółki, co do reszty pogrzebie Nasze szanse na cokolwiek. Piszcie do gazet, telewizji, a nawet zgłaszajcie ich do Urzędu Skarbowego, na pewno szybko wykryją u nich malwersacje podatkowe. Wystarczy przejrzeć sprawozdanie finansowe tej śmiesznej firemki, żeby wiedzieć jak obracają Naszymi pieniążkami. Rodzina, która rządzi w tej (usunięte przez administratora) firmie, trzyma łapę na Waszych I moich pieniądzach, przy okazji z nas się śmiejąc. Dlatego proszę, zgłaszajcie to do wszystkich służb państwowych I publicznych, do jakich tylko możecie, ponieważ niszczą nam życia wydając Nasze ciężko zarobione pieniądze na luksusy.

Beata Kopaczewska

Wszyscy (usunięte przez administratora) (ja również) przez Demę wiecie przecież że nie ujrzymy naszych pieniędzy ponieważ ci(usunięte przez administratora) nie mają z czego zapłacić. Tylko patrzeć jak ogłoszą bankructwo. Dlatego pomysł z telewizją to chyba ostatnia deska ratunku dla nas .

Aga
@Beata Kopaczewska

No właśnie dlatego podałam taki pomysł, bo faktycznie, jak druga spółka się uprawomocni, to ogłoszą bankructwo.Myślałam o Uwadze, albo Jaworowicz...W przyszłym tygodniu zadzwonię i zobaczę kto będzie zainteresowany tymi (usunięte przez administratora). Tylko musimy się zebrać wszyscy do kupy. Już raz coś załatwiałam przez telewizję więc myślę, że warto..

Czy ktoś już otrzymał wynagrodzenia? Wyjaśnienia ?

@pracownik

Nie miałam żadnej odpowiedzi ani wynagrodzenia za Grudzień 2022r I teraz styczeń

Witam , w przyszłym tygodniu jadę do Demy na ul. Modra 92a , bo widzę na mail nie odpowiadają te ich 48 godzin odp , telefonu nie odpierają . Kto jest chętny się spotkac pod siedzibą ?

monika
@Piotr

Witam mam pytanie kiedy będziesz jechał do demy bo ja dzisiaj byłam i był pan co zajmuje się samochodami w demie i oprócz niego nikogo nie było, podałam dane że też nie dostałam kasy za styczeń i luty i powiedział że spróbuje coś załatwić ,jestem tak zdesperowana i przybita że myśli mam okropne .

Mercz

Zniszczyli wielu ludziom życie, więc nie dziwię się z Pana opinią

Okradziony

Mają gdzieś nasze PITy, ale nie ma co się martwić, tylko trzeba jak najszybciej zgłosić tych złodziei do Urzędu Skarbowego. Tam szybko zrobią z nimi porządek.

Rozliczenia [at] dema.com.pl

Dzień dobry, W związku ze zmianami organizacyjnymi wewnątrz spółki informujemy, że od dnia dzisiejszego funkcjonuje specjalny adres e-mail do kontaktu w sprawach wszelkich rozliczeń: rozliczenia [at] dema.com.pl Bardzo proszę o kierowanie wszelkich zapytań bezpośrednio na podany wyżej dedykowany adres. Niezwłocznie, niemniej jednak z bezpiecznym zachowaniem 48h będziemy odpowiadali na każde zgłoszenie w dniach od poniedziałku do piątku. W najbliższym tygodniu uruchomimy również dedykowany numer telefonu.

Zawiedziony pracownik
@Rozliczenia [at] dema.com.pl

Piszę do Was codziennie i nadal nic. Brak jakiejkolwiek odpowiedzi na moje emaile!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po co ten niby uruchomiony email skoro nadal macie ludzi za nic!!! Po co ten cyrk jeśli nie zamierzacie zapłacić ludziom za ich uczciwą pracę. Z tego co się orientuję to właściciele zakładają nową firmę naszym kosztem!!!!!!! Kiedy dostanę zaległe pieniądze za styczeń i luty????????!!!!!!!!!

@Zawiedziony pracownik

Raczej niestety nigdy, zarząd Demy umywa ręce I przy okazji zaklepuje sobie wakacje na Kajmanach w czasie, gdy Pan I My wszyscy, którzy jesteśmy przez nich okradani, musimy upominać się o swoje zarobione ciężko pieniądze. Zapraszam Pana do zgłoszenia sytuacji do Państwowej Inspekcji Pracy

Ktos
@Rozliczenia [at] dema.com.pl

Po co te (usunięte przez administratora),ludzie do was dzwonią ,piszą i cisza

Zostaw merytoryczną opinię o Dem`a Promotion Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Dem`a Promotion Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Dem`a Promotion Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 198.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dem`a Promotion Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 194, z czego 4 to opinie pozytywne, 153 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dem`a Promotion Polska