Opinie o Dem`a Promotion Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dem`a Promotion Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dem`a Promotion Polska o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dem`a Promotion Polska w Warszawa

Dema

Dzień dobry, umowa w trakcie rozliczenia. Pozdrawiam,

Znowu opóźnienie

Witam...Ponownie chciałbym zapytać kiedy otrzymam przelew za marzec ? Nr: 2215/7403/MERCH/2020 r.

@Znowu opóźnienie

Przepraszam , dziś temat będzie wyjaśniony i załatwiony. KMI

Znowu opóźnienie

WItam, kolejny miesiąc kolejne opóźnienie Kiedy przelew dojdzie ? Nr: 2215/7403/MERCH/2020 r.

@Znowu opóźnienie

i nadal nie ma....

Beata

Kiedy dostanę wynagrodzenie za miesiąc marzec nr umowy 2451/7403/MERCH/2020 r. Przelew powinien być do 10 maja zgodnie z umową.

@Beata

Dzień dobry, Wysyłki są realizowane od kilku dni. Jutro sprawdzę czy już zostało wysłane. Pozdrawiam, KMI

@Beata

I skończyło się na OBIETNICY SPRAWDZENIA a kasy jak nie było tak nie ma. Bardzo dziękuję.

@Beata

Dzień dobry, Wysyłki są realizowane każdego dnia. Poproszę o maila na info@dema.com.pl Proszę podać nr umowy o ktorej Pani pusze oraz swoje nazwisko. Pracujemy zdalnie i będzie dużo łatwiej. Pozdrawiam, KMI

@Beata

Przelew o który pytałam przeszedł. Dziękuję za interwencję.

Super. Bardzo się cieszę i pozdrawiam. KMI

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dem`a Promotion Polska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services

Witam mam pytanie ,kiedy otrzyman wyplatę za marzec numer umowy Nr: 2446/7403/MERCH/2020 r.

DEMA
@ja

Dzień dobry, środki były wysłane w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam, KMI

Rita

Maria Ostrowska kiedy przelew za marzec

@Rita

Płatność zrealizowana. Pozdrawiam

Rita

Kiedy przelewy za marzec

KrystiaNnn9709

Kiedy otrzymam wypłatę za marzec o rachunku 2866/7403/MERCH/2020 ??? Rachunek do potwierdzenia otrzymałem 28 kwietniu, i do tej pory przelewu niestety nie otrzymałem :( Czemu w rachunku który wysyłacie dla pracowników przed wypłatą, nie uzupelniacie terminu przelewu ??

Witam , kiedy dostanę rachunek rozliczeniowy za umowe Nr: (usunięte przez administratora)

@ja

Czy napewno o ten numer umowy chodzi ? Teraz wychodzą projekty 7402. Proszę o pilną odpowiedz .

Meg

Muszę pochwalić Deme, od 3 miesięcy wypłaty na czas A nawet prędzej kilka dni.Poza tym prosiłam o zaświadczenie i w tempie błyskawicznym je otrzymałam.

Znowu opóźnienie vol 3

Witam... znowu opóźnienie...ani razu na czas... Nr: 1295/7402/MERCH/2020 r.

@Znowu opóźnienie vol 3

Rozliczenia w trakcie . Proszę sprawdzać konto. Pozdrawiam

Dema

Dziś wychodzi. Pozdrawiam i przepraszam.

Ma

Mogę się dowiedzieć co dzieje się z umową nr 5/3501/AM/2020? Czekam na przelew za styczeń :(

Dema

Dzień dobry, dziś będzie odpowiedż. Pozdrawiam

Dema

Dzień dobry, Jesteśmy w trakcie wysyłek. Proszę o Pani nr umowy.

Dema

Dzień dobry, umowy z tego projektu są w trakcie wysyłki. Pozdrawiam i w przypadku problemów proszę o kontakt info@dema.com.pl Pozdrawiam

Ola

Nie polecam, kontakt znikomy, O wynagrodzenie trzeba prosić(W ogóle jak to brzmi) zero profesjonalizmu, ogółem to co piszą inni to wszystko prawda

@Ola

Nie wiem z czego wynika ta ocena 4/5

@Ola

Dzień dobry, W czym mogę pomóc ? Pozdrawiam

@Dema

Dziękuję,ale w niczym. Wyraziłam tylko swoją opinię.

Czy już coś wiadomo ??

1988
@Olsztyn

u nich termin czy czas rozliczenie to pojecie wzgledne. Jeszcze sie naczekasz

@1988

W końcu dostałam wynagrodzeniem ale oczywiście trzeba się o swoje upominać.

@Olsztyn

Dzień dobry, bardzo się cieszę , że temat Pani wynagrodzenia został rozwiązany. Przepraszam za opóznienie i pozdrawiam.

Sławek

Witam, Tak czytam te opinie i to jest straszne ,że ludzie muszą prosić się o własne pieniądze bo może ktoś puści przelew może nie, może ktoś zaakceptuje rachunek może nie, może ktoś odpisze z demy może nie. Wynagrodzenie płatne do 10-tego to płatne do 10. Bez dyskusji. Ludzie mają rodziny, domy, dzieci, kredyty nikt nie będzie czekał aż jakiś żałosny ludzik z demy zajrzy na portal z opiniami i popchnie pensje. Żal mi bardzo wszystkich bo miałem podobne przejścia,a zajrzałem bo ukazało się spoko ogłoszenie o pracę i niestety przez deme, myślę może się coś zmieniło,ale widzę dymacie ludzi na pieniądze nadal. Podsumowując: wszystko to co piszą się zgadza.

1990
@Sławek

Zgadza się. Jeśli nie upomnisz się o swoje pieniądze, nie dostaniesz ich od Dem'a.

@1990

Nie zgadzam się z tym co piszesz. Nie zdażyło się nigdy w naszej historii aby ktoś nie otrzymał wynagrodzenia. Jeżeli masz coś do rozliczenia to podaj proszę nr umowy . Pozdrawiam

1990
@Dema

To napisz skąd tyle zapytań/ upomnień o wynagrodzenie?

1988
@Dema

Nigdy też się nie zdarzyła wypłata w terminie. Szczyt bezczelności i jawne plucie pracownikowi w twarz.

Dominika

Według umowy wypłata powinna być 10, zbliża się termin kolejnej, a ja wciąż nie otrzymłam wynagrodzenia za grudzień. Żadnej informacji zwrotnej na maile w tej sprawie.

@Dominika

Poproszę nr umowy.

Dema

Jutro rano wyjaśnię i dam znać. Pozdrawiam

Dema

Umowa została rozliczona. Bardzo przepraszam i pozdrawiam.

Olsztyn

Również czekam na wypłatę za listopad i grudzień. Koordynator nie odpowiada na wiadomości . Ja wywiązałam się z umowy a firma niestety nie. Bardzo proszę o reakcję.

Poproszę o nr umowy. Pozdrawiam,

Zostaw merytoryczną opinię o Dem`a Promotion Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Dem`a Promotion Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Dem`a Promotion Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 198.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dem`a Promotion Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 194, z czego 4 to opinie pozytywne, 153 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dem`a Promotion Polska