Opinie o Sanmar w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sanmar. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sanmar o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanmar w Poznań

GRUPA SANMAR Spedycja i Transport

Witamy, @erfg dziękujemy za miłe słowa. Zapraszamy do obserwowania naszego profilu na FB - tam można sie dowiedzieć jeszcze więcej o nas ( wystarczy wpisać GRUPA SANMAR ) Pozdrawiamy weekendowo GRUPA SANMAR Spedycja i Transport

GRUPA SANMAR Transport i Spedycja

Witamy Odpowiedź dla @lumka87 Wszystkie nasze oferty pracy obejmują etaty. Podczas rozmowy rekrutacyjnej dotyczącej stanowiska gdzie język obcy jest obligatoryjny lub mile widziany ( a kandydat wpisze w swoje CV takie doświadczenie ) jak najbardziej sprawdzamy znajomość języka . Najcześciej jest to rozmowa w wybranym języku ( odpowiedz na kilka zadanych pytań ). Z pozdrowieniami GRUPA SANMAR Spedycja i Transport

pracownik SANMAR

Nie uprawiając reklamy odpowiem: PRAWDA .

Fakturzystka

mimo, że nie dostałam tej pracy jestem mile zaskoczona i dlatego podzielę się z wami moją opinią o rekrutacji w spedycja Sanmar Poznań: oddzwonili do mnie i podali powód dlaczego nie zdecydowali się + życzyli powodzenia w dalszych poszukiwaniach, takie podejście to rzadkość polecam

czy wystawiałam faktury, czy lubię prace z dokumentami, co jest dla mnie ważne w pracy i takie tam ...

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
potencjalnie zainteresowany

Witajcie forumowicze ... co powiecie o tej firmie http://www.sanmar.pl/ ? Przyglądam się jej od dłuższego czasu i zastanawiam się czy warto tam się wybrać na rozmowę. Jeśli jest rzeczywiście tak jak piszą tu: http://spedycje.pl/logistyka/41690/partnerstwo_szansa_na_sukces.html to jestem skłonny zaryzykować. Ktoś coś podpowie, doradzi ?

Lola

A gdzie dziś nie jest cieżko ... ;) @jankuz pracujesz w tej branży ?

Lola

Dla każdego : jest sprzedaż jest kasa . z tego co przedstawiają na rozmowie wynika ze kasa jest elegancka - wystarczy wgryźć sie w branże ... A z usług telefonicznych korzysta przecież każdy - rynek zatem szeroki . Chyba sie zdecyduje na współpracę - oferta wydaje mi sie uczciwa .zwlaszcza ze dają kontakty na start i wdrażają w branże bez kosztów po twojej stronie

Norberto

słyszałem, że mają swój oddział nawet w poznaniu, mam doświadczenie jako doradca klienta biznesowego więc chętnie spróbuję swoich sił w rekrutacji jeśli nadal szukają osób do pracy. ktoś wie jak u nich taka rekrutacja wygląda?

lola
@Norberto

@norberto wyślij im cv do mnie się tak odezwali. Rozmowa w porządku - normalni są : przedstawiają system prowizyjny i zasady współpracy.

Lola

@erfg zależy na jakie stanowisko startujesz. Mozesz byc doradca klienta biznesowego ( tu nie trzeba doświadczenia tylko predyspozycje sie liczą ) albo Account managerem ( tu trzeba sie znać na branży bo dają ci klientów do obsługi tzw . Portfel ). Jak chcesz sie nauczyć nowej branży to jest okazja. Podobno szkolenia sa za free i dają jeszcze klientów na start , zeby było na czym pracować no i masz do dyspozycji biuro do pracy i dają ci telefon

niewierny

Jakieś konkrety ? Mam znajomego który tam pracuje - zachwala sobie pracę ... a pracuje tam nie od dziś ....

praca

chyba praca w sanmarze to główie jest dla sprzedawców albo tak generalnie dla osób które są zainteresowane taką branżą i taką pracę. Mnie w sumie taka branza interesuje, ale nie mam doświadczenia i poszukuje miesjca w którym takie coś mógłbym zdobyć. proszęo pomoc i informację czy znajdzie się tutaj miejsce dla studenta.

telejola

czy jeśli do tej pory pracowałam kilka miesięcy na infolinii na sprzedaży to czy mam szansę na zatrudnienie w Sanmar obecnie? ewentualnie jakie trzeba spełnić wymagania żeby przejść pomyślnie u nich proces rekrutacyjny? byłabym bardzo wdzięczna gdybyście również napisali jakie są warunki finansowe okej?

JAKI ZAWÓD

Może orientujecie się czy tam w sanmarze jest jakieś wolne stanwoisko teraz ? bo niestety strona internetowa ich na tkora wchodzilem nie daje takich informacji, nawet zadnych informacji na temat kariery i rekrutacji. powiem szczerze, ze troche to slabo ale mimo wszystko chcialbym sprobowac. pozdrawiam

kariera sanmar
@JAKI ZAWÓD

Witam, wszelkie informacje na temat aktualnych ofert pracy znajdują się na naszej stronie www.sanmar.pl . Podaję link: (usunięte przez administratora)

Dino

Pracujesz w Sanmarze czy piszesz jako były pracownik? A ogólna atmosfera pracy? Bo chyba nie wszystko jest takie złe co?... Ja raczej słyszałem same dobre opinie i nawet zastanawiałem się nad aplikacją tam na lidera spedycji. Wiesz coś może o warunkach na takim stanowisku? Oczywiście płaca i atmosfera pracy interesują mnie najbardziej :)

sanmar synergia

http://gazetapraca.pl/ogl/1550482/asystent+handlowy Bliższe informacje pod numerem telefonu : 507 387 148

sanmar-spedycja

Ogłoszenie wisi i wisieć będzie :) cały czas rozwijamy nasz dział Spedycji. Jeżeli masz doświadczenie na stanowisku Spedytora przez co rozumiem posiadanie własnej bazy Klientów oraz Przewoźników i specjalizujesz się w dowolnej dziedzinie logistyki ( drobnica, ładunki całopojazdowe, nadgabaryty, adr, chłodnie etc. ) w kraju lub zagranicą to zapraszam do aplikowania. Oferujemy duży komfort pracy i atrakcyjne wynagrodzenie. Sprawdź opinie o nas na Transie lub innej dowolnej giełdzie - one mówią same za siebie :)

DKB

Jak wygląda praca na st. doradca klienta Biznesowego ? Czy oferują samochód służbowy ?

ss

kto jutro na 10 idzie na pierwsze szkolenie na starołęce? Następne dni szkolenia mają być na ulicy wybieg, strasznie daleko ode mnie;/ mam nadzieje ze tam nie bedzie miejsce pracy

OVI - 2011-03-18 11:43:09 Mam w poniedzialek rozmowe na Starołęce!:) Czy to jest to praca zmianowa? Od której godziny zaczyna sie prace? Jaka dostajesz umowe? I czy jest sie ubezpieczonym ? :) jesli studiujesz masz zlecenie jesli nie umowe o dzielo... dowiesz sie na rozmowie! polecam sie wybrac

Liv

praca od 9-18 od pon do pt sam sobie ustalasz grafik kiedy i w jakich godzinach przychodzisz!!! pracuje tam od poczatku czyli od stycznia i jestem mega zadowolona wiec polecam, tak jak juz wspomnialam pracownicy i TL super szkolenia tez fajnie przeprowadzone :D

Zostaw merytoryczną opinię o Sanmar - Poznań

• Jak się pracuje w Sanmar?

Zobacz opinie na temat firmy Sanmar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanmar?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sanmar?

Kandydaci do pracy w Sanmar napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sanmar