Opinie o Sanmar w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sanmar. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sanmar o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanmar w Poznań

elox

500 stów za pełen etat? haha to jakiś żart jest?

porno

(usunięte przez administratora)a zarobic 1.500 mozna:)

pkk

a co trzeba wciskać ? :) mam za sobą już epizod w umawianiu spotkań , takowych zarobków się nie spodziewam :) ale jeśli uda się (usunięte przez administratora) wyciągnąc to fajnie :)

porno

jak olewasz to piec stów z haczykiem. jak pracujesz to (usunięte przez administratora) wiecej. ogolnie jest niezle - jak nie potrafisz sprzedawac to duzo pomagaja

Fakturzystka

mimo, że nie dostałam tej pracy jestem mile zaskoczona i dlatego podzielę się z wami moją opinią o rekrutacji w spedycja Sanmar Poznań: oddzwonili do mnie i podali powód dlaczego nie zdecydowali się + życzyli powodzenia w dalszych poszukiwaniach, takie podejście to rzadkość polecam

czy wystawiałam faktury, czy lubię prace z dokumentami, co jest dla mnie ważne w pracy i takie tam ...

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
kinax

A tak serio na jakie zarobki można liczyć na pełen etat?

porno

nie no - kiepsko jest - nie przychodź:D- bedzie wiecej dla nas!!!!!!!;D

pkk

oczywiście chodzi mi o prace w p-ń :)

pkk

może mi ktoś powiedzieć jak się pracuje i jakiego wynagrodzenia można się spodziewać ? Pytanie do osób pracujących , pozdrawiam

kolo

pracuje sie dobrze - juzjest pierwsze kilka osob ktore zaczynaja realizowac plan na 100oprocent i pewnie dostana takie pieniadze jakie pokazywali na prezentacjach czyli ponad 2 i pol tysiaca :D:D:D a ludzie sa jak wszedzie :)

LuQ

Mam pytanie. Jak się pracuje w CC na Starołęce, jak z kasą :P i jak z ludźmi, którzy tam pracują?

Babolica

Pracuje się doskonale,a największym atutem są ludzie tam pracujący...Polecam

no jasne, że ta co się tak domagała umowy do wglądu wróciła... może chciała wyeliminować konkurencje, szok. Napisz potem jak się pracuje...

sjdkei

Przyszła jeszcze jedna dziewczyna...która wczoraj niby wyszła ze wszystkimi,a jednak wróciła dziś...

a kto przyszedł ? bo jeśli tylko 3 osoby zostały to ktoś się wrócił ?

dhfsdh

Kolego dzisiaj byłam na szkoleniu drugi dzień i z dnia wczorajszego przyszły 4 osoby,które najwidoczniej maja swoje zdanie a nie ze jeden wychodzi to zaraz wszyscy bo to smieszne.Dzisiaj szkolne było,atmosfera pracy tez wydaje sie w porzadku,reszta wyjdzie podczas pracy i zapewne jak w kazdej firmie beda jakies minusy...ale jakby ci ludzie co wczoraj wyszli ze szkolenia pomysleli ze skoro firma zastrzga sobie ze masz (usunięte przez administratora) zapłacic za szkolenie jesli nie przepracujesz 160h a jesl oni cie zwolnia to nie płacisz tzn.ze zakładaja ze wypracujesz te 160 h bo w innym przypadku oni zwalniajac ciebie traca prawda??...wiec nie wiem o co chodzi albo chce sie pracowac albo nie a warunki prowizyjne uwazam za jasno przedstawione,nie jak w innych firmach tego typu,ale kazdy ma prawo do swojego zdania

leniwy ale dobrze zarabiający ;)

xxx - 2011-02-15 14:59:02 jestesmy pewni ze mamy warunki zapewniajace rozwoj najlepszym i drwiny najgorszycz - czyli takich leniwych jak Ty :) gratuluję tej pewności zatem i życzę powodzenia :)

poprawka miało byc ze szkolenie było nieprofesjonalne

sanmarka

Dzi równiez byłam na szkoleniu w firmie sanmar,fakt szkolenienie było profesjonalne ze wzgledu na zachowanie prowadzacego,prawda tez ze dali do podpisania oswiadczenie ze wrazie nie przepracowania 160 h w 2 ms trzeba zwrócic 150zł,ale drogi kolego jesli byłes na szkoleniu w Poznaniu na starołece to powiem Ci tyle ze masz złe informacje dlatego,ze 4 osoby podpisały oswiadczenie i nie wzgledu desperacji a ze wzgledu na chcec pracy!!!Niestety sytuacja wygladała tak ze nikt sie nie oddzywał i nagle ja jedna osoba powedziała ze nie podpiszetego to reszta wyszła,na szkoleniu było 9 osób 4 podpisały wiec nie tak źle sądze...wszystko wyjdzie w praniu co i jak ale jesli ktos chce pracowac jako konsultant to wie jakie sa warunki takiej pracy ze z amej podstawy nie ma za duzego zarobku!Pozdrawiam kolege wyzej

guess-who

Dzisiaj byłem na szkoleniu w tej firmie. Szkolenie przeprowadzone bardzo nieprofesjonalnie, prowadzący zachowywał się jak oszołom. Szkolenie trwało 8 godzin! Po szkoleniu przyszedł czas na konkrety-oferta pracy, umowa. Okazało się, że firma przedłożyła grupie 10 osób do podpisania umowę o szkolenie w którym to zostało napisane, że jeżeli po podpisaniu "umowy o szkolenie" nie rozpoczniemy pracy w terminie będziemy zobowiązani zapłacić karę. Jesli chodzi o zarobki to max(usunięte przez administratora) ł zarobisz. Z 10 osób tylko jedna (zdesperowana)podpisała umowę. gdy całą grupą wychodzilismy to prowadzący szkolenie śmiał się jakby wiedział, że wiekszość zrezygnuje.

xxx

Zostaw merytoryczną opinię o Sanmar - Poznań

• Jak się pracuje w Sanmar?

Zobacz opinie na temat firmy Sanmar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanmar?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sanmar?

Kandydaci do pracy w Sanmar napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sanmar