Opinie o Sanmar w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sanmar. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sanmar o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanmar w Poznań

ss

czesc, tez mam rozmowe w poniedzialek na 9 na starolece. wciaz mysle czy sie wybrac;)

OVI

Mam w poniedzialek rozmowe na Starołęce!:) Czy to jest to praca zmianowa? Od której godziny zaczyna sie prace? Jaka dostajesz umowe? I czy jest sie ubezpieczonym ? :)

Liv

bardzo fajna atmosfera w pracy,szkolenia przeprowadzone bardzo profesjonalnie!!! koordynatorzy zespołów TL zaangarzowani z prace ze swoimi konsultantami... a zarobki zaleza tylko i wylacznie od twojego zaangarzowania w prace... polecam!

mesjasz

również miałam rozmowę na bułgarskiej. zapowiada się dobrze, płaca zależna od zaangażowania. powinno być dobrze. do zobaczenia :)

Fakturzystka

mimo, że nie dostałam tej pracy jestem mile zaskoczona i dlatego podzielę się z wami moją opinią o rekrutacji w spedycja Sanmar Poznań: oddzwonili do mnie i podali powód dlaczego nie zdecydowali się + życzyli powodzenia w dalszych poszukiwaniach, takie podejście to rzadkość polecam

czy wystawiałam faktury, czy lubię prace z dokumentami, co jest dla mnie ważne w pracy i takie tam ...

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
iouhu91

WŁAŚNIE MIAŁAM ROZMOWĘ Z NIMI NA BUŁGARSKIEJ... ZAPOWIADA SIĘ BARDZO OBIECUJĄCO:):):):))

bardziej zadowolony :)

ja dostaklem dopiero dzisiaj :) ale i tak spoko

bardzo zadowolona :)

Wypłaty mówili, że będą 15 były już 9 :) więc lepiej niż się można spodziewać :)

Szałek

Mowa o KKB - ile średnio tam zarabiają? jest ktoś kto w tym roku wyciągnął chociaż 1(usunięte przez administratora)

zadowolona

Podobno w pierwszym miesiącu u niektórych były opóźnienia. 15-go Ci powiem :)

elox

Powtarzam pytanie, czy wypłaty są terminowo?

zadowolona

to wracaj do Warszawy - proste:) a(usunięte przez administratora) zarabiasz tylko jak leżysz i nic nie robisz więc tragedii nie ma bo robiąc jedną sprzedaż dziennie dostajesz (usunięte przez administratora)godzinę plus konkursy, nagrody no i PROWIZJE przede wszystkim:) pozdrawiam:)

Czytam i mam coraz wieksze oczy... w Warszawie w cc dostawalam (usunięte przez administratora) to jest poprostu KPINA

elox

A jak z wypłatą? Terminowo ?

zadowolona

Na słuchawkach można tysia bez problemu zrobić - ja pracuję niecały miesiąc i tyle pewnie mi wyjdzie, ale to dlatego że wpierw jest masa do nauczenia się. Następny miesiąc pewnie będzie lepszy:))))))) A sumki o których napisał ESKAPADOR zarezerwowane są chyba tylko dla KKB, ale podobno już dwóch telesprzedawców przeszło na KKB;D;D;D

:D

ja tez ide jutro na rozmowe.... ale po tym co tu czytam to sie zastanawiam.....

Eskapador

JA SŁYSZAŁEM ŻE JAK KTOŚ CIŚNIE UMOWY NP 80 MIESIĘCZNIE ( POWIEDZMY 4 FIRMY PO 20 AKTYWACJI ) ZNA PROCEDURY ITD TO MOŻNA BEZ PROBLEMU(usunięte przez administratora)MIESIĘCZNIE UZYSKAĆ....NIECH KTOŚ SIĘ WYPOWIE KTO TAM PRACUJE,WARTO?MOŻNA?

Rozumiem, zadowolona a ile zarabiasz za te 6 godzin? (usunięte przez administratora) idzie wyciągnąć?

zadowolona

To zależy ilę będziesz się angażować w pracę. Większość z nas pracuje po 6 godzin. Na rozmowie pokażą Tobie co i jak:) - na szkoleniu jeszcze raz omawiali system wynagrodzeń

piteros

Ja mam jutro rozmowę, dla osób które pracują, Chciałbym się dowiedzieć ile zarabia się pracując 6h? a ile 8 h? Pozdrawiam

elox - 2011-02-26 19:01:33 500 stów za pełen etat? haha to jakiś żart jest? naucz sie czytać [usunięte przez moderatora] - potem wbijaj do nas:))))))))

Zostaw merytoryczną opinię o Sanmar - Poznań

• Jak się pracuje w Sanmar?

Zobacz opinie na temat firmy Sanmar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanmar?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sanmar?

Kandydaci do pracy w Sanmar napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sanmar