Opinie o PRIMETECH S.A. w Katowice

Grupa Kopex jest producentem maszyn i urządzeń dla górnictwa węgla kamiennego na świecie. Zajmuje się specjalistycznymi usługami dla górnictwa, w tym drążeniem szybów pionowych i chodników poziomych oraz realizacją budowy kopalń pod klucz. W swojej strukturze ma również firmy dostarczające specjalistyczne urządzenia elektryczne oraz systemy przeciwwybuchowe mające zastosowanie w górnictwie. Grupa Kopex obsługuje inwestycje w przemyśle wydobywczym w Polsce i Europie oraz na największych rynkach górniczych świata: Australii, Chinach, RPA.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRIMETECH S.A. w Katowice

Chętny do pracy

Czy nie można coś zrobić żeby zmienić sytuację o której piszecie? Miałem zamiar aplikować i zastanawiam się o co chodzi?

były

pewnie wiecie o kogo chodzi !

były

były kierownik narzędziowni dalej tam siedzi i nic nie robi?

Zgadzam sie pracuje w tym zakładzie ponad 20 lat i jeszcze nigdy tak zle nie było jak w ostatnim roku i ta zapaść trwa dalej jeden człowiek zdominowal cała kadrę kierownicza która sie poddała bez walki a jego działanie ida w bardzo zlym kierunku z jednej strony obcina sie godziny a z drugiej strony blokuje sie zakupy narzędzi do produkcji tak jest w calej obróbce mechanicznej zmienia sie kierowników dodaje sie nowych a i tak jesden pa Dyrektor rządzi tak jak chce nie rozumie tego jak dl\\\\\\\\ługo to jeszcze bedzie trwało bo naprawde ruina jest blisko. To nie są zadne oszczedności to są pozory i ratowanie własnych tyłków , moze już czas żeby właściciel sie tym wszystkim zainteresował

No i wykrakałeś

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie PRIMETECH S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Taki Olgierd co dom buduje

I co z tym ???

Arni
@Taki Olgierd co dom buduje

Niech sobie buduje,komu to przeszkadza? Dokładasz mu do tego czy pomagasz w pracach że Ci to przeszkadza?

Bernie
@Arni

A pomaga kryjąc jego brak kompetencji , spytajcie gościa o jakiś konkret odpowie ogólnikami i zapyta się - I co z tym ... z dwóch twixów ten jest lewy ...

V
@Bernie

To spróbuj zapytać mutanta jak się reguluje układ hydrauliczny w kombajnacj albo np. jak wyjąć koło pośrednie z r200 tylko żeby przecinakow nie zabrakło :-)

Drodzy forumowicze jeśli posiadacie doświadczenia z firmą Kopex S.A. warto się nimi dzielić, gdyż wszelkie konkretne i merytoryczne uwagi będą cenną wskazówką dla innych użytkowników, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani podjęciem pracy w tej firmie. Wątek ten nie jest jednak miejscem na dyskutowanie o pracy konkretnych pracowników firmy.

gumiśq

dziołcha.. czim qysk!

Ktoś
@Karolina

Karolina, na tym forum są wyrażane opinie przez pracowników (i byłych) z byłej firmy ZZM, która przez wrogie przejęcie została zamieniona na Kopex Machinery.Od tego momentu było już tylko coraz gorzej,tak więc na PEWNo nikt nie będzie się starał o pracę tutaj.Poza tym to co zostało (150 osób) teraz się nazywa Kombajny Zabrzańskie i przenośniki Ryfama.Nasze godziny są policzone,nikt nie ma złudzeń że będzie ten twór istnieć nie dłużej jak 3 lata. To co się dzieje teraz to już tylko ciche i powolne dobijanie resztek. Marka umarła a raczej została zamordowana.

ryfama górą
@Ktoś

ja nie czuje żeby u nas w ryfamie było gożej wręcz przeciwnie odnosze wraženie że jest coraz lepiej. roboty jest pełno, mówi sie nawet o nowych przyjęciach i o podwyżkach dla pracowników bo wiadomo że płaca w tym roku w kraju mocno wzrosła. Nie pezejmował bym sie opiniami nieudaczników z zabrza. Oni zawsze myśleli że wszystko sie wokół nich kręci i że to oni napędzają kopex a tak naprawde byli głównym hamulcowym grupy i ściągnęli ją na dno.

jac
@ryfama górą

jestes chorym czlowiekiem ,oderwanym od rzeczywistosci

NN
@ryfama górą

Ryfamowcy to oszuści i naciągacze. Ile godzin dopisaliscie do delegacji blagajac sztygarow o podpis? Są tego tysiące! A Zabrze dobrze się doiło kiedy Guł dobrze żarł i teraz Wam tego brakuje.

ktoś
@Karolina

Karolina (usunięte przez administratora) z tego forum

Ktoś
@Karolina

Widzę że jakaś łajza podszyła się pod mój nick i próbuje obrażać. Oj nieładnie tak.

obserwator
@NN

Guł kiedykolwiek działał jak należy?przestań, teraz ŻRE RDZĘ

yorg
@Karolina

Karolino, nie ma już takiej firmy. Już jest pozamiatane, a to dzięki nawiedzonemu właścicielowi, oraz osobom umiejącym to wykorzystać do własnych celów. Lepiej już nie zawracaj sobie głowy tą firmą.

Luki
@yorg

Czy byli w tym ludzie z ematech sa.

misiek

dziękuje ci panie Jędrzejewski za wylęgarnie złodzieji ,szuji ,przekręciarzy i nierobów i innych brakuje słów patrząc na wywiad pana gdzie wspominał pan Boga !!!!!!! mam nadzieję że pan ze względu na sumienie i wyrzuty i poczucie winy z udupienie tak wspaniałej firmy jaką były ZZM pan k....wa jeszcze nie spał

@misiek

wylęgarnie (usunięte przez administratora) ,szuji ,przekręciarzy i nierobów i innych . A ty do jakiej grupy się zaliczasz ? O ile jeszcze pracujesz

CWMG, ZZNPW , KOPEX i inne dyrdymały

powodzenia dla pozostałych, oby wam się udało i Zabrze przetrwało - Wy pozostali nie wiacie co można stracić a jak stracicie możecie się nie odnaleźć

No szkoda, szkoda... Teraz żeby obstać zacznie się wyścig szczurów i zasada "uprzejmie donoszę" szefie. "Umierający", były członek komisji śledczej afery nakrętkowej podobno teraz pracownik ccs już rozpoczął maraton...

Trzezwy
@.

Roboty nie przerobisz, wódki nie przepijesz, Gruszki nie wygryziesz. Pewnych rzeczy po prostu sie nie da zrobic.

Łolgierd

I co z tym???

Nicki Lauda

Witam. Panowie przepracowałem w tym zakładzie 15 lat młody jestem i smutno mi gdy czytam i słyszę co tam się dzieje. Atmosfera może nie zawsze była cudowna ale ogólnie to była jedna wielka rodzina. Jeden za wszystkich wszyscy za jednego. Parę rodzynków też było. Montaż , serwis czy produkcja zawsze była praca, orka była i jaja były. Prezes Jarząb największy dupowłaz serwisu jeszcze pracuje??!! Ser prezes bankrut Her .... żyje??!! No cóż żyjta i trzymajta się!!! Grunt ze BMW jeździ a reszta się wyklepie!!!

henio_y

cześć, robota jest, premie wróciły, jest szansa na barbórkę w tym roku. fajnie że ktoś interesuje się tymi co zostali na pokładzie tego 'statku' choć bosman kuleje my jakoś ciągniemy ten statek na głębiny, grunt że jest praca i za uczciwe pieniądze da się wyżyć, zostało mi 8 lat do emerytury i chce je tu przepracować.

@henio_y

Ty naprawdę w cuda wierzysz

Obserwator

Co słychać w Kopex Zabrze? Słyszalem, że Nalewka z Gruszki wrócił do łask i znowu dowodzi ludźmi. Upodlenie w tej firmie nie zna granic. Można pić do nieprzytomności, dostawać podwyżki i mieć się świetnie.

CWMG

Pozdrowienia dla Mutanta z serwisu. I zięcia ,jak tam nastroje. Niemusicie się obawiać was nie ruszą

@CWMG

Ha ha ha ha... Masz jakieś miłe wspomnienia z tym n_i_e_d_o_j_e_b_e_m umysłowym? Bo w porównaniu z nim zieciu to super gosc, moze i czasem irytujacy ale jako człowiek jest ok, może spokojnie chodzić po ulicy.

Wszyscy powinni obrócić się na pięcie i już więcej nie przychodzić do tego (usunięte przez administratora)

smutna

Pracowałam ponad 40 lat ZZNPW czy ZZM to były zakłady a KOPEX było wiadomo już 5 lat temu ze KOPEX to najwięksi złodzieje i proszę prawie cała załoga na bruku ,zostało 170 osób z tego ma być zwolnionych jeszcze 30 osób.MYŚLĘ ZE TA GARSTKA KTÓRA ZOSTAŁA TO POPRACUJE TAK DO CZERWCA 2018 r.

Tak tu pusto i smutno

Masakra. Na halach pusto, maszyny w 90% wyłączone. Dopiero teraz widać to co zostało z zakładu- NIEWIELE! Dziękujemy naszym byłym dyrektorom i prezesom, musicie być z siebie dumni.

Wolny

Najlepsze podziękowanie za 30 lat pracy? Przeszukanie na bramie, potraktowali nas jak złodzieji. A nikt z dyrekcji nawet nie przyszedł na halę żeby nam chciazby powiedzieć " Spiep...j dziadu".

Spaw
@Wolny

A u nas na ZK dziekowali kierownikowi za to że zrobił organy, on zrobił. A jak kiero wyszedł na hale to nie dziękował nikomu, i ile dostał za to premii tez nie powiedział. Fałsz i obłuda do samego końca!

kise

Dziś znów zegnamy kolegów z którymi spedziło się kupe lat w ZZM. Przykro...

@edek_majster - skąd posiadasz informacje o upadłości firmy? Czy są one potwierdzone? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do Kopex S.A.? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach z firmą. Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Zostaw merytoryczną opinię o PRIMETECH S.A. - Katowice

PRIMETECH S.A.