Opinie o PPHU Mleks w Wyszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PPHU Mleks. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PPHU Mleks o rekrutacji.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Mleks w Wyszków

Zuza

Jeśli nawet firma nie jest idealna to nic nowego bo takich nie ma!!!

Laborantka B

Maro" Pracownik" ci napisal dokladnie ile mozesz na boku dorobić. Ps.a Mleks bez nas by nie istniał....

@Laborantka B

Jasne bo nie byloby kierowcow sa tam dzieki wam

Zaintersowana

Kierowca czy to prawda ,że szukają do pracy na kadrową?

Kierowca
@Zaintersowana

Hehehe

LABORKA

jak andrze przez las jedzie wtedy rolnik z kasą bedzie

@LABORKA

Dobre nie tylko rolnik bo spotyka też zjawy na biało ubrane hehr

Misiek

Drogą Pani Agato bardziej wulgarne opinie nie zostały usunięte widocznie Kobyłka bardzo jest wrażliwa no cóż prawda boli.Praca w PPHO Mleks to jak wizyta u uzdrowiciela stawia na nogi wszystkich.....Polecam Gorąco!!!!!

Agata

@Misiek, proszę zapoznać się z regulaminem forum GoWork.pl. Obrażanie innych osób na forum nie będzie tolerowane. Jaka jest Twoja opinia o firmie PPHU Mleks? Czy jesteś zadowolony z warunków pracy w firmie? Jak oceniasz atmosferę i czy praca w tej firmie daje Ci satysfakcję? Takie informacje są zawsze poszukiwane przez potencjalnych pracowników.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w PPHU Mleks na stanowisko ROBOTNIK PLACOWY? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Kobyłka

Też tak słyszałam, tylko, że to ma być męski dom publiczny...............tylu łogierów w mleksie pracuje no nie Misiek....

ONA

A Ty Misiek taki zorientowany to może podpowiesz

tabaluga

Witam jak wyglada praca kierowcy w firmie mleks ? jest oferta pracy i chcialbym dowiedziec sie czy warto

Nie tylko ruda

@tabaluga

To zależy na czym Ci zależy czy na rodzinie czy na pracy no chyba ze jesteś facet z jajami i zasadami bo Ci co tam pracują to w większości nie mają zasad i po trupach osiągają swój cel zastanów się czy warto

ONA
@Wielbiciel Mleksu

A kto teraz rządzi w firmie? Bo podobno córka już nie pracuje?

zara
@Wielbiciel Mleksu

Ale w tej firmie to całe rodziny pracują:matki ,córki, kochanki, ojcowie, zieciowie ...itd

@ONA

Dobre pisać pierdoly żeby ukryć treść inne cenne informacje na temat pracy ibpracownikow

@ONA

Rządzą dzi..ki tj.l.........ki

PRACOWNIK

PRACA W TEJ FIRMIE TO NAJGORSZE CO MOŻE W ZYCIU CZŁOWIEKA SPOTKAĆ . BRAK SZACUNKU , NAJNIŻSZA KRAJOWA , I PANI KADROWA WIECZNIE ZNUDZONA ŻYCIEM !

kkkk
@PRACOWNIK

Prawda. I jeszcze z wielkiej łaski odpowie o co pytasz.... Porażka

@PRACOWNIK

A prawdziwe opinie na temat 'pracowników,są usuwane ciekawe czemu

nick

na produkcji też bałagan. Nie ma nawet stałej pani do sprzątania. SYF i jeszcze raz SYF. Na placu śmieci nawet nie ma komu tego posprzątać. A o atmoswerze naet nie będe pisac za samo dzieńdobry to by Cie powiesili jak by mogli. Pracowałam i nigdy tam bym nie wróciła.

Kierowca

Powinien też zrobić porządek wśród pracowników i pozwalniac te wszystkie k.....i bo są tam do niczego nie potrzebne woza (usunięte przez administratora) i oczywiście wiedzą do czego one sluza

Wielbiciel Mleksu

I zatrudnia same śmieci uczciwi i porządni gardzą tym smietnikiem

Zdradzona

Macie rację ze to same kurest...o pracuje ja bym tym laborantkom dała robotę by tymi (usunięte przez administratora) nie miały siły ruszać rozbijają rodziny i mają zatego grajde

Zdradzona

Frajdę z czyjejś krzywdy

Zainteresowana

A jak wygląda praca na sklepach?

Krzak

Firma krzak

Bezrobotny

Czy to prawda ,że firmę przejmuje mlekovita? I podanie o pracę trzeba składać w siedzibie mlekovity?

Agata

@DO aGATKI PRACOWNIK dziękuję za odpowiedź. Piszesz, że jako pracownik nie czujesz się doceniony oraz brakuje Ci motywacji do pracy. Co jest tego powodem? Piszesz też o braku premii, czy jednak oprócz tego pracodawca oferuje dodatkowe benefity, czy też pakiet socjalny?

Do Agaty
@Agata

Czasami są talony na mięso wołowe. Ale najgorsze , że nie ma szacunku dla pracowników!!!!!

Agata

@prawdomównarozumiem, że nie oceniasz dobrze pracodawcy. Możesz jednak powiedzieć jakie konkretnie masz uwagi do PPHU Mleks jako pracodawcy? Przypominam też o regulaminie portalu, który obowiązuje wszystkich użytkowników. Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi.

DO aGATKI PRACOWNIK
@Agata

Agata myślę ,że jak na pracę jaką się wykonuje zarobki są kiepskie bo większość w firmie zarabia najniższą krajową . Kiedyś były jeszcze premie, teraz nie ma. Poza tym jak się starasz, to nie jest docenione, lepiej wszystko olewać. Pan Prezes ma różne humory, które trzeba znosić. Nie ma motywacji do pracy!!!Dobre pieniądze płaci tylko swoim dzieciom!!!!

prawdomówna

ty agatka nie pchaj się w gnój tylko podlizusy będą pisać dobre opinie uwierz mi na słowo początki są dobre potem zostaniesz nierobem lub złodziejem daj na luz

Agata

@olaczyli rozumiem, że nie masz zastrzeżeń do PPHU Mleks jako pracodawcy. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o swoim typowym dniu pracy?

ola

Praca jak praca tylko ludzie wredni interesują się wszystkim nawet sprawami prywatnymi!!!!

Agata

@Tru tuczyli dużo jednak zależy od działu, w którym się pracuje. Możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca oraz jej warunki w dziale, w którym Ty pracujesz? Takie informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy właśnie w PPHU Mleks.

Tru tu

Taka tam praca zależy w jakim dziale ale ogólnie do (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Mleks - Wyszków

• Jak się pracuje w PPHU Mleks?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Mleks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU Mleks?

PPHU Mleks