Opinie o PPHU Mleks w Wyszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PPHU Mleks. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PPHU Mleks o rekrutacji.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Mleks w Wyszków

ŻABAS

Że są niezłe laski, może można się z którąś umówić.

Laborantka B

Żabas to co takiego słyszałeś że jesteś zainteresowany dziewczynami z mleksu ???

ŻABAS

Nie ale słyszałem co nie co, no i chętnie bym poznał jakąś laborantkę.

Laborantka B

Żabas co ty nie powiesz !! Ps.pracujesz u nas??

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w PPHU Mleks na stanowisko ROBOTNIK PLACOWY? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Leszno
ŻABAS

TO WSPANIALE BO WŁAŚNIE SZUKAM 100% KOBIETY , KTÓRA JEST LABORANTKĄ W MLEKSIE.

Laborantka B

Tak Żabas jestem 100% kobietą!! Jeszcze jakieś pytania??

ŻABAS

Czy napewno laborantko B jesteś kobietą?

Laborantka B

Bożenno jeszcze pracuje bo sie nie "dorobiłam" jak to inni mówią. Ale masz racje świat się nie kończy na Mleksie. A jesli chodzi o podpierdzielanie to jest nadal zawsze znajdzie się jakaś gnida której coś nie pasuje kierowca albo laborantka niestety :-( i dlatego mamy takie fora żeby innych ludzi w błąd nie wprowadzać jak poprzednicy bo juz na samym poczatku mówią ze tu do (usunięte przez administratora) a niech sie każdy sam przekona jak jest.

BOŻENNA

Odważnie tu piszesz laborantko B, chyba już w tej firmie nie pracujesz. Takie wyznania brawo.............Ja też kiedyś tam pracowałam ale ktoś mnie podpieprzył! I nie pracuję i na mleksie świat się nie kończy.

Laborantka B

Nie kapuje tych pretensji o kasę w Mleksie nie ma premii bo to sobie sami nadrabiamy wszyscy o tym dobrze wiedzą nie jeden postawił dom itd. nie oszukujmy sie komu mało to idiota. Pamiętajcie że wszystko może się kiedys skończyć i wtedy dopiero bedziecie narzekać że nie macie co miesiąc pare lub paręnaście tyś tylko półtorej tysiaka np.Więc zanim nastepnym razem poruszycie kwestię kasy to najpierw to przemyślcie !!!!

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, tak jest i z mleksem. Ale zarobki to były 10 lat temu, teraz to tylko zarabiają i mają ogromne premie dzieci Prezesa zwykli pracownicy , którzy ciężko pracują mogą o premii tylko pomarzyć!!!

Beata jestes zajebista hahaha

To (usunięte przez administratora) na kółkach !!!

Jot 23

Prezes połaszczył się nawet na 10 groszy dopłaty do mleka za certyfikat i zabrał je rolnikowi.Niech mu pójdzie to na zdrowie.11

Jot 23

sasza

mam zamiar wstapic w szergi mleksu wyszkow ,w koncu trzeba wspierac firmy rodzime.to chyba jedyna firma w wyszkowie zatrudniajaca tyle osób.

młody

W ogłoszeniu napisane jak wół UMOWA o PRACE , na rozmowie Pani też twierdzi ,ze umowa o pracę będzie ...A jak już przyjdziesz do roboty to Ci podsuwają do podpisania UMOWĘ o DZIEŁO .!!!!!! Człowiek chce pracować ale jak od kwoty 1750zł brutto ma sam odprowadzać wszystkie składki to ma się ochotę takiemu pracodawcy plunąć w ryj !! Sam sobie rób bez ubezpieczenia "Szanowny " Panie właścicielu !! Szerokim łukiem radzę omijać Mleks- a w Wyszkowie !!!

kony

pozdrawiam wszystkich pracowników i prezesa mojego zdrowia zycze 100 lat szefie i wam zycze 100 lat.pozdrawiam tomasz k

bolek

czy przyjmuja teraz do mlekowity ,bo wlasnie szukam pracy i pomyslalem o MLEKSIE,podejme prace kazda od czegos trzeba zaczac.

Jesli pracujesz tu do dobrze wiesz które , a jak masz zamiar pracować to szybko się dowiesz

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Mleks - Wyszków

• Jak się pracuje w PPHU Mleks?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Mleks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU Mleks?

PPHU Mleks