Opinie o PPHU Mleks w Wyszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PPHU Mleks. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PPHU Mleks o rekrutacji.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Mleks w Wyszków

Pracownik2

"La Mania" dobrze słyszałeś. W Mleksie źle się dzieje, stary zrobił się gorzej chciwy niż był, kiedyś w Mleksie można było zarobić, a teraz to lipa. Do "Pracownik" jesteś lizusem starego co pewnie donosi na wszystkich dlatego tak ci się dobrze pracuje. Właśnie przez takich baranów jak ty w Mleksie jest taka atmosfera. Jest tam w Mleksie trochę takich co jak stary na nich pluje to myślą, że deszcz pada, i jeszcze mu w d... wejdą.

Co Wy tu za głupoty piszecie jeżeli komuś się nie podoba praca w Mleksie to droga wolna .... Ja myślę że te wszystkie nagatywne komantarze na temat firmy to piszą osoby które kiedyś pracowały i zostały zwolnione !!! Dla mnie niech Prezes żyje bo dzięki niemu ma pracę tyle osób ...

Kierowca

Mleks bez laborantek by istniał, one są tam do niczego nie potrzebne, za nic nie odpowiadają, jak są braki, mleko (usunięte przez administratora) ne to i tak wszystko na kierowcę. Laborantko B. to, co napisał "Pracownik" to ty tego nie skumałaś. Stary zatrudniał kiedyś laborantki po to, żeby miał co ten tego. Jedną taką teraz utrzymuje. Ci co są w temacie wiedzą o co chodzi.

Maro

Czyli nie da rady dorobić na boku? A ktoś gadał że można. A co do panienki to dziękuję, mam żonę.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w PPHU Mleks na stanowisko ROBOTNIK PLACOWY? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Laborantka B

Brawo "Pracownik" chociaż jeden szczery i konkretny. Tak trzymaj!!!!!

PRACOWNIK

Tak Maro zarobisz nawet siedem tysięcy i dodatkowo gratis panienkę z odzysku, masz jeszcze jakieś życzenia, a wałki to u fryzjera sobie ukręć.

Maro

Czy ktoś mi powie w jaki sposób mogę kręcić wałki w Mleksie? Boss trochę mało płaci pensji a rodzinę trzeba utrzymać. Czy mogę liczyć na to że dostanę od bossa 1500 złotych wynagrodzenia zasadniczego a lewizny zrobię w tym czasie 2000 złotych? Czyli miałbym na czysto 3500 złotych.

MEMO

Dzięki za info, pójdę na rozmowę zobaczę co mi zaproponują i na jakich warunkach?

Laborantka D.

Wszystkim rządzi stary. Dzieci są niby kierownikami działów córka skupu, ale oni o niczym nie decydują biorą kasę z udziałów i tyle. O pensjach, przyjęciach decyduje stary. Wszyscy zarabiają na umowie najniższą krajową, reszta to premia. Kierowcy na mleku ci co mają trasę mogą dorobić trochę na lewo, ale wszyscy nowi kierowcy nie mają na czym. Czas pracy kierowcy jest tam nie przestrzegany więc praca od 3:30 jako kierowca skokowy, a potem przerzuty na Wysokie 365 dni w roku. W tej firmie ciągle brakuje kierowców ze względu na czas pracy i płacę premia ucinana za niby braki, wodę w mleku. Jeśli zdarzy ci się wypadek cysterną, a stan ich pozostawia wiele do życzenia, to się nie wypłacisz do końca życia więc trzeba uważać. Idź na rozmowę do starego, to dowiesz się co to za zwierzę (chociaż nie wiem czy to słowo w stosunku do niego nie obraża zwierząt).

Laborantka B

Laborantko D do lizustwa to jeszcze mi daleko i żadnych glupot nie pisze a jeśli tak ci tu źle to czemu nie szukasz innej pracy ??? Nie oszukujmy się każdy siedzi tu dla kasy.MEMO na warsztacie nie zarobisz tyle co na mleku.

MEMO

Słyszałem, że w rządach pomaga mu prawa ręka córka? A Ona Też taka chciwa? Jestem kierowcą ale na naprawach samochodów też się znam, jeżeli na warsztacie lepiej zarabiają to wolałbym tam.A warsztatem kto rządzi?

Laborantka D.

Laborantko B. chyba jesteś strasznym lizusem starego, bo piszesz głupoty. MEMO nie napisałeś jako kto chcesz pracować w Mleksie.

Laborantka B

Jeśli chce się pracować to w Mkeksie nie jest źle. Nie kapuje skąd tyle negatywnych opinii?? Pensja minimalna+premia ale zapomniałaś koleżanko dodać że jeszcze dochodzi to co "ukręcone" na boku a jest tego pare tys.miesięcznie.MEMO jesli cie takie wynagrodzenie zadowala to zapraszamy do Mleksu.

Laborantka D.

Szef cham owszem emeryt, ale tylko on rządzi, młodzi nie mają nic do powiedzenia. Płaca minimalna + ewentualna premia według widzimisię starego który jest chciwy o wszystkim decyduje sam.

MEMO

Słyszałem, że Szef już emeryt i rządzą młodzi . Czy z nimi da się dogadać jako pracodawcami, dobrze płacą?

MEMO

Ale, że co jakie marzenia? Czy w firmie dobrze się pracuje, ludzie w porządku, a jak zarobki?

Laborantka

Alleluja i do przodu! 1000 lat zdrowia dla naszego Prezesa! W Mleksie realizuje swoje marzenia. Oby prezes żył jeszcze 1000 lat.

Laborantka B

W imieniu swoim i koleżanek dziękuję za komplementy, ale coś Żabas kręcisz wydaje mi się że jednak pracujesz albo pracowałeś u nas

ŻABAS

Niecierpliwię się , laborantko B czemu nie odpisujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Mleks - Wyszków

• Jak się pracuje w PPHU Mleks?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Mleks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU Mleks?

PPHU Mleks