Opinie o PPHU Mleks w Wyszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PPHU Mleks. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PPHU Mleks o rekrutacji.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Mleks w Wyszków

Julka

@zewnetrzny powinieneś gdzieś to zgłosić jeśli jest stosowany mobbing !

Olga

Nie widzę żadnych ofert pracy do Mleks. Szkoda, bo firma przyciągnęła moją uwagę. Wiecie może, jak wygląda rozmowa o pracę tam?

Na na na
@Olga

Tam przyjmą każdego :p

Wacław

Firma ma dobre opinie i dziwi mnie tyle złośliwości. zawsze mozna zmienić pracę.

Ola
@Wacław

I tu bym dyskutowała, opinie są i dobre i złe. Tych złych jest więcej niestety ????

Milena
@Wacław

Podobno pani dyrektor D odchodzi z firmy bo nie może sobie poradzić beż bardzo obrotnej laborantki

Jacek

Na jakie wynagrodzenie mogą liczyć nowi pracownicy? Czy do PPHU Mleks przyjmują osoby bez doświadczenia? Napiszcie więcej faktów o tej firmie.

Milena
@Jacek

Pani dyrektor od handlu nie szanuje ludzi , nie zna się na niczym ale jest żoną prezesa i robi co chce.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w PPHU Mleks na stanowisko ROBOTNIK PLACOWY? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Leszno

mamuśka

chętnie widziane doświadczenie wieczorowe spod kandelabra - awans gwarantowany. (usunięte przez administratora)z papierami

Wolna

Raczej nie sądzę, bo przecież gdyby nie Ukraińcy to firma by padła ????

@Wolna

Teraz ich prawie nie ma a firma nadal działa..... Szok!!!!!

Wolna

No właśnie szok..... może ponoć nowa pani dyrektor od produkcji taka obrotna,

To musisz szefa zapytać, bo nadal nie widzi problemu z pracownikami.......jak komuś nie pasuje to w.....n!

@Wolna

No potwierdzam obrotna ta dyrektor z produkcji????????????

fikołek
@Wolna

nieżle starego capa przekręciła ha,ha,

Wielbiciel Mleksu

Szok!!!! PRACOWNIK może działa dzięki takim jak Ty pracujesz bo masz z tego korzyści strat nie liczmy!!!!

Anonim co cię tak wkurzyło , że usunęli to co miałeś do powiedzenia?

@fikołek

No co Ty fiołek przecież ona go kocha

@Wolna

Lubię zapach fiołków, a może fijoł w głowie u ciebie fijołku?

mleksio
@fikołek

awans przez kanciapę z garkotłuka w dyrektory- cała tajemnica obrotnej.

Pl

Po

@Pl

Zapewne chciałeś powiedzieć nam coś więcej, ale zbyt szybko dodałeś komentarz, prawda? Jeśli tak, powiedz, czy pracujesz w Mleksie? Na jakie warunki pracy mogą liczyć nowo zatrudnieni pracownicy? Uważasz, że jest do dobre miejsce dla osób z niewielkim doświadczeniem, ale z wymaganymi kwalifikacjami?

Gargamel

Ble ble ble

Gargamel

Kto jest teraz tam kadrowa?sa zmuany na lepsze?????

Jak chcesz dowiedzieć się o zarobkach to zajedż na parking . Względem pracy jak masz znajomego kierownika albo pracuje cała rodzina to wytrzymasz .

Czy ktoś ma informacje ile można zarobić jako kierowca lub laborantka .

Milaa

Witam. Czy sa moze przyjecia teraz do tej produkcji pana ksiezaka?? Pozdrawiam

Agata

Przypominam, że wątek dotyczy pracy w firmie Mleks. Forum GoWork.pl nie jest miejscem do prywatnych rozmów czy rozpowszechniania firmowych plotek. Ważne są tu merytoryczne komentarze dotyczące warunków pracy, zatrudnienia czy warunków finansowych w Mleksie. Jeśli chcecie przekazać nam coś istotnego na temat pracy w firmie - czekamy na Waszą odpowiedź.

@Agata

W firmie pracuje się dobrze , i zarobki są coraz lepsze.

Agata

Czy możesz powiedzieć nam coś więcej? Co oprócz zarobków poprawiło się w firmie w ostatnim czasie? Może zaszły w niej jakieś istotne zmiany na korzyść pracowników? Jeśli wiesz coś na ten temat, koniecznie podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Anonimek

Ludzie zwalniają się z tej firmy jeden za drugim,brakuje rąk do pracy to chyba o czymś świadczy....

Agrikola
@Anonimek

Świadczy , świadczy ale nie każdy to rozumie. A i tak wszyscy to nieroby i (usunięte przez administratora)

Siema

Czy ktoś wie co będzie w budynku przy Dworcowej

fikołek
@Siema

Goł-goł

Tego tamtego

W mleksie może i nie byłoby źle, gdyby niektóre osoby były normalniejsze i szanowali innych ludzi!! Umowa np. O dzieło a siedzisz w biurze, a na papierku masz np. Zmywanie podlogi-żal. Ale jak się chce popracować żeby przetrwać to i to się zniesie. Jest sporo fajnych osób, jak i sporo wrednych, jak w każdej pracy. Pozdrawiam Panią kadrowa o ile to ta sama.

Mała
@Tego tamtego

Tego tamtego ,a które to te wredne to będę uważać?

Mlody
@Mała

Wszystkie wredne a zwłaszcza rude

Dupa
@Mała

Wredna kadrowa ania

Dupcynka
@Dupa

O o masz ?!

Agata

@Angel, sytuacje o których piszesz nie powinny mieć miejsca w żadnym miejscu pracy. Czy próbowałaś podejmować rozmowy z kierownictwem na temat warunków pracy i atmosfery w tym miejscu? Czy takie rozmowy przyniosły rezultaty w postaci poprawy sytuacji? @SUM, co dokładnie masz na myśli? @Olga, możesz doprecyzować swoją opinię?

Angel
@Agata

Tak właśnie traktuje ludzi Pan kierownik...

@Agata

A o jakim dziale piszesz Angeles?produkcja, transport,skup?

Agata

@Samanta, niestety, nie jestem żadną osobą decyzyjną ani pracownikiem firmy, która mogłaby pomóc w inny sposób niż wspierając mentalnie. Czy za jakiś czas planujesz aplikować ponownie do firmy gdy Twoja dyspozycyjność będzie bardziej elastyczna? Jak rozumiem nie odpowiadała Ci ilość obowiązków na konkretnym stanowisku? Czy wspomniana ilość obowiązków była proporcjonalna do oferowanego wynagrodzenia? Życzę powodzenia w dalszej karierze zawodowej.

Agata

@Angel, to znaczy co dokładnie masz na myśli? Jak rozumiem jesteś w dalszym ciągu pracownikiem firmy? Czy możesz powiedzieć nam coś na temat warunków pracy w firmie? Jaka atmosfera panuje w tym miejscu pracy? @Oooooo, predyspozycje do zarządzania to pożądana cecha szczególnie u przedsiębiorców. Co jednak poza tym stwierdzeniem chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojej opinii? Czy dotyczy ona kogoś konkretnego?

Samanta
@Agata

To może dobrze że Pani nie załatwi mi tej pracy bo jak sie dowiedziałam co musza robić te laborantki to ja aż taka dyspozycyjna nie jestem pozdrowienia dla wszystkich pracujących i tych co chcą i tych co muszą

Oooooo

Każdy by chciał rządzić tylko nie kazdy robi to dobrze

Agata

Czy ktoś z Was rozpoczął w ostatnim czasie pracę w firmie PPHU Mleks? Czy od czasu Waszych ostatnich wpisów na forum, w firmie się coś zmieniło? Jak oceniacie aktualną atmosferę w firmie? Z każdej pracy można wynieść cenne doświadczenia. Wszystko zależy od perspektywy i przyszłych wyzwań zawodowych.

@Agata

No cóż widać ,że Misiek to bardzo zakompleksiony gość ale Agata postawiła go do pionu. Dziękuję . W firmie pracuje się dobrze jak ktoś chce pracować, ale rotacja pracowników bardzo duża.

SUM

Zakompleksiona to jesteś ty bo Misiek nie biega do AGATY aby usuwała opinie na jego temat praca w firmie została oceniona w większości opini więc co tu jeszcze dodac

Olga
@SUM

Sumie żal !!!!!

SUM
@Olga

Oj źal!!!!!!!!! OLGA

Angel
@Agata

Brak szacunku dla współpracowników, wyzwanie (za plecami) od chu...ów, przygłupów, (usunięte przez administratora) itp.,jak ktoś czegoś nie zrobi, nie powie, nie przekaże, to zwala na innych (a zwłaszcza na nowych),itd., itp....

Samanta
@Agata

Pani Agato czy są przyjęcia do firmy na laborantke bo widzę że Pani jest kimś ważnym i moze coś pomoźe bardzo chciałabym podjąć pracę dyspozycyjna z góry dziękuję

Agata

@Zuza, oczywiście, że nie ma idealnych firm. Czasami pracownicy po prostu nie szanują swojej własnej pracy. Szkoda, przecież zarówno pracownikom jak i przełożonym powinno zależeć na dobrej atmosferze w pracy i porządku organizacyjnym. Kto z Was w ostatnim czasie zatrudnił się w firmie PPHU Mleks? Może jest ktoś, kto zrezygnował z pracy dla tej firmy? Czy nie żałujecie podjętej decyzji?

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Mleks - Wyszków

• Jak się pracuje w PPHU Mleks?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Mleks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU Mleks?

PPHU Mleks