Opinie o INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA w Gliwice

sandra

Witam Wszystkich !!własnie wygralam sprawe z ta Fikcyjna agencja!!!!! I mam nadzije ze pani "Anetka" nigdy wiecej nikogo nie oszuka!!! Nie dajcie sie walczcie o swoje...:)

oszukana
@sandra

Witam zostałam oszukana nie zapłacono mi kasy, czy moglaby mi Pani pomóc nie wiem co robić. Proszę o poradę bądź możliwy kontakt.

X tens

brak kasy,niekapetencja pracownikow w chorzowie, nic nie jest tak jak byc powinno powiem tyle ze praca auschwitz. ta firma to cała fikcja jak i jej pracownicy ....tyle na temat.pozdrawiam.

X tens

ODRADZAM!! (usunięte przez administratora)

Jak bym słyszał gościa z Monchenain od Etka

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
aktualnie pracujący

Witam. Właśnie w tej chwili jestem zatrudniony przez Polskie Drewno i powiem wam że jest im na rękę brak znajomości języka francuskiego, nie odbierają telefonu nie odpisują na e--maile jak już jesteś za granicą to mają cię gdzieś ale praca jest O.K. Pracuję jako hydraulik dla firmy Vonthron i oni są w porządku jeśli uczciwie pracujesz i nie pijesz. Mamy do dyspozycji samochód od Polskiego Drewna i paliwo na dojazd do pracy od firmy Vonthron bezpłatne zakwaterowanie w godziwych warunkach. Wypłata z reguły ma poślizg i jeszcze trzeba sprawdzać czy się wszystko zgadza. Jak nie macie innej alternatywy to warto się pokusić o przyjazd ale nie na pole lecz do Wonthron jako hydraulik spawacz lub elektryk na pole nigdzie nie jedzcie. Pozdrawiam Aktualnie Pracujący

kita32

Czy ktoś dostał oferte wyjazdu do Francji na magazyniera operatora wózka widłowego .

kicia

PRZESTRZEGAM PRZED ZATRUDNIENIEM W TEJ FIRMIE (usunięte przez administratora)

@kicia

No my wiemy kto to był ten pracownik jak pojechał do Ftancji to pił jak głupi o go wywalili

xxx

totalna porazka.odradzam.

to ja

witam wszystkich,i uprzedzam!!!biuro to jedna wielka porazka!!!!!!a tej pani ANETCE niewierzcie w ani jedno slowo,brak mi slow.wyplacalni sa ale co z tego,jesli twoje nerwy i zdrowie jest warte 100 razy wiecej!!!!

Katiusza

Mój mąż jest we Francji ponad pół roku i bardzo sobie chwali :). Jest parę niedociągnięć ale ogólnie jest ok. Wszyscy są bardzo uprzejmi...chodź mogliby więcej interesować ludźmi jak już są za granicą...szczególnie tymi ,którzy nie znają języka (mój mąż ma szczęście,że zna). Jak dobrze pracujesz u Francuzów i trafisz na takich ok.to praca u nich jest przyjemnością :). Mają też poślizgi w pensji ale tylko parodniowe...(chociaż to mnie to bardziej denerwuje niż mojego męża;)

Bocian

Same opinie negatywne o tej agencji!!.chcialbym uslyszec cos pozytywnego.

ktoś

pracowałem, przez pół roku jako spawacz i coś wiem. jak jesteś w porządku to i oni są

kicia
@ktoś

no niestety nie zgodze sie z twoją opinią (poczytaj sobie mój post poniżej). Pracowałeś tylko pół roku-więc jednak niewiele wiesz o firmie Polskie Drewno. mój mąż pracował tam prawie dwa lata i ostatni rok to rok we Francji...i powiem NIE ta firma nie jest 'w porządku' choć ty możesz być w porządku na 150%. To przykre że tam sie tak traktuje człowieka, który jest solidny, uczciwy, fachowiec do wielu zadań i pragnie na własną rękę podnieść prestiż tej firmy. (usunięte przez administratora)

Polskie drewno

Z tego co wiem kolejna naiwna para wyjechała do pracy,hehe powodzenia i zapraszam do opisania wrażeń z pracy którą oferuje [usunięte przez moderatora]D A tak na marginesie wam też sciemniła że to praca w Lille a po podpisaniu umowy że w corlay oddalonego o 600 km ?? pff porażka [usunięte przez moderatora]

la fransua

HEHE Jedź śmiało praca wyglada tak jedziesz np. na 23.45 na 2 godziny łapania kurakow pozniej powiedzmy o 4 rano na nastepne lapanie o 10 rano na sort jajek na 2 h ,pożniej mycie hali po jajkach i wychodzi ci 6 h za caly dzien i noc na nogach i nazajutrz to samo pospisz moze max 3 h chyba ze bd spac pomiedzy ale trzeba tez i no dojchac czasem 70 km w jedna strone.Zjesć ?? Na to czasem czasu nie ma ,6 euro ? hm dobre zarty chata niby za friko wierzycie w to??, poprostu tak to jest juz ulozone zebys tak myslal.za miesiac zarobisz moze 800 euro tazajac sie w wszach wyciaganiu zdechłych(w sumie) do polowy rozłozonych juz kurczakow ,praca dla par wolne żarty silny mezczyzna ledwo pociagnie 2 dni max tydzien a kobieta??? pffff powiem tak kobieta z biura w (usunięte przez administratora) była (usunięte przez administratora) widziała nic nie wie o tej pracy poniewaz tam nigdy nie była!!!! nic tylko jechac praca jak marzenie tylko kazdego rana spojrz w sufit i przeczytaj napis witamy w auszwitz:)

la fransua

HEHE śmiało jedź praca wyglada tak jedziesz np. na 23.45 na 2 godziny łapania kurakow pozniej powiedzmy o 4 rano na nastepne lapanie o 10 rano na sort jajek za 2 h na mycie hali po jajkach i wychodzi ci 6 h za caly dzien i noc na nogach i nazajutrz to samo pospisz moze max 3 h chyba ze bd spac pomiedzy ale trzeba tez zjesc a i no dojchac czasem 70 km w jedna strone.Zjesć ?? Na to czasem czasu nie ma ,6 euro ? hm dobre zarty chata niby za friko wierzycie w to??, poprostu tak to jest juz ulozone zebys tak myslal.za miesiac zarobisz moze 800 euro tazajac sie w wszach wyciaganiu zdechłych(w sumie) do polowy rozłozonych juz kurczakow, nic tylko jechac praca jak marzenie tylko kazdego rana spojrz w sufit i przeczytaj napis witamy w [usunięte przez moderatora])

bruner

własnie zamierzem do nich się przyjąc do pracy we francji.czytałem recenzje ze zbiorów sałaty z 2010r.ogólnie to (usunięte przez administratora) ale spróbuję. a nóż widelec coś się zmieniło. macie jakieś zdanie na ten temat. piszcie

Zostaw merytoryczną opinię o INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA - Gliwice

• Jak się pracuje w INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA?

Zobacz opinie na temat firmy INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA?

Kandydaci do pracy w INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA