Opinie o INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA w Gliwice

Lolo

Anetka pieprzy od rzeczy, Lucek ściemniacz, niewypłacalni i w dodatku oszuści. Tyle

bea

witam czy jedzie ktos we wrzesniu do Francji przez ta agencje czy az tacy sa jak piszecie .

bea

Sanczo

Mowicie ze to Oswiecim ale do pracy w Oplu to sie pchacie a to Opel krematorium wybudowal i komore gazowa. Do takiego pracodawcy sie nadajecie a nie do pracy w Polskim drewnie.

Byly pracownik

Nie tylko fauszowanie dokumetow ETC ale tez umowy o o tej pseudo smiesznej delegacji "gdzie niby zekomo ja Pokrywaja "a w realnym swiecie jestes stratny i pokrywasz wszystko sam z wlasnej kieszeni!!!

sandi

tak??dziwne ze maja w ciul spraw w sadze co to za fikcja a nie agencja i ta gupia anetka

leopardo

pracowałem w tej firmie we francji fabryka jajek,dyrekcja w polsce to nic w porównaniu z karzełkowatą ich tłumaczką a zarazem pracownicą,która mobbinguje pracowników razem z jej mężem strongmenem,pracuje się po 12godz,atmosfera do bani,fałszowanie dokumentów,etc -dla świętego zwolniłem się ,bo najgorsza była atmosfera

Fransuaaa
@leopardo

Zgadzam sie kolego :) calkowita racja :) jak ktos jest naiwny to pojedzie i da sie nabrac:)

adam

z kąd wiesz pracowałeś[łaś] przez nich?

adam

witam czy ta agencja zatrudnia w Niemczech? był ktoś może?

Fransuaaa
@adam

Nie wiem,ale odradam Ci ta agencje za duzo niejasnosci , no i ta nazwa hahaha

neutralny

Tyle złości co zawiści i zazdrości.

On
@neutralny

raczej tyle Idiotyzmu ,i oszustwa!! i cwaniactwa!!

jajownik

walcie sie od nich do (usunięte przez administratora) nendzy, robiem u nich durzo lat i jest wporzo kasa siem zgadza kupujom bilety sam se nie musisz tyklko styka tel do pani Anetki abo Ifonki

LIpi
@jajownik

ha bo poznij dostajesz koncowe rozliczenie smiesznej delegacji i jestes obciazony kwota heheh ale wy ślazacy nic nie kumacie, dac wam (usunięte przez administratora) na talerzu to bedziecie sie cieszyc, tez pracowalem dla nich i to bylo cos w stylu uschwitz .Nie Polecam tej Agencji

ten sam

Ja już wiem kim jesteś. Hahahaha najwieksza nieudacznica wszech czasów. Na wszystkich kontraktach ludzie opowiadają o Tym jak sie bałaś kur. Pojechałaś świadomie na taki kontrakt, a później sie bałaś i chodziłaś do sądu, że kury dziobią hahahahaha. Nie wstydzisz się patrząc w lustro?

@ten sam

to co piszesz to swiadczy o tobie ze jestes prostakiem i do takiej pracy sie nadajesz jak typowy Polski -Robol za 6 euro , a ta pania o ktorej piszesz poznałam ja Osobscie i jej sie nie dziwie...a do do tej smiesznej agencji to tej gupiej krowie Anetce sie nalezało ona i tak ma kase z takich desperatow jak ty:):):) ale dzieki tobie z twojej wylpłaty płaci kase takim osobom jak ja:)

długo pracujący

Proponuję trochę edukacji. Jak ktoś jest słaby albo innym pijakiem to zawsze będzie narzekał i szukał powodu żeby nie pracować i przedstawiać inne fakty. Boli Cię, że nikt Cię nigdzie nie chce co. Zazdrościsz, że mam pracę w tej firmie i całkiem dobre pieniądze.Wchodzisz tu i karmisz się wypocinami od słabeuszy co tak samo jak Ty tylko klepią paplami i narzekają.

@długo pracujący

raczej wspolczuje Ci glupoty ,tak na marginesie nie wiesz nie oceniaj. 4 lata mieszkam za granica ,posiadam swoje prywatne mieszkanie ,wladam perfekcyjnie j.obcymi tak ze niczego Tobie nie zazdroszcze a raczej wpolczuje bo do tej firmy sami desperaci ida ,ja jestem kolejna osoba kora z nimi sprawe wygrala!! bo nawet nie wiesz ze "Pani Anetka "kochana nie placi diet oraz mataczy na sczescie prawo w tym kraju sie zmienia i dobiora sie do" (usunięte przez administratora) quot; takim zalosnym pracowadwca.Pozdrawiam

obecnie pracujący

Pracuję od wielu lat do powyższej firmy nie ja jeden. Zarobki całkiem dobre, zakwaterowanie tak samo. Bardzo elastyczna firma pomaga prywatnie pracownikom. Negatywne wpisy pewnie są od tych co wylecieli za alkohol albo nieróbstwo. O ile mi wiadomo hydraulicy dalej pracują na innych kontraktach i są zadowoleni.

@obecnie pracujący

to powiem tobie ze jestes naiwny strasznie!!!! bo ja sama zrezygnowalam poniewaz byl nienormowany czas pracy,warunki mieszkalne straszne ,w pracy pelno pchieł istne piekło!! na dodatek włascicielka tej firmy to potencjalna oszustka!! hmmm ciekwale czy tobie tez dostarczyla zfauszowane dokumenty ale juz do (usunięte przez administratora) jej sie kontrola dobrala !!powodzenia hehe

ON

Oni zaistnieli ale od tej zlej strony heheh ,bo na oszustwie daleko nie ujada !

pan XX

nie badz glupi ta agencja daje ci do podpisania zfauszowane dokumenty!!!ktore jeszcze na koniec Cie obiazaja kosztamu ze doplacasz do tego interesu zamiast zarobic! Zadnego CV ta kobieta "PANI ANETKA"-to zwykła sciemnira jak i ta cała agencja!czlowieku zastanow sie co robisz zanim wpakujesz sie w klopoty przez ta agencje jak ja!!!

xxx

Powodzenia na jajka czyli na ferme do pascala obok ferma i sortownia jajek bd czyscil hale na kolanach bo myjki cisnieniowej nie maja a przy okazji oproznial zgnile smierdzace szkielety kur, cały w pchłach ze nie wytrzymasz 30 minut.Tak pakuj sie i jedz robota zlota dalej 6 euro za taki wyzysk pfff???

yoko

tą panią Anetę powinni tak samo wykorzystać jak ona innych

faraon

Pracowałem w zeszłym roku, w tym też byłem zdesperowany, na szczęście p.Anetka miała kaprys nie odbierać. ODRADZAM. Szczególnie zbiory

Sandra

Odradzam panu , klamcy ,oszusci ta cala pani Anetka to patrzy jak tylko wykorzyac, wpaja ludzia ze zakwatrowanie darmowe przy wyplacie wychodzi ze jednak posiaga smieszne kwoty , kaze podpisywac fauszywe dokumenty obciazajac czlowieka kosztami wiem bo wygralam z nia sprawe i wiem jak kabinuje zeby lylko zerowac na ludziach!!!Odradzam

lola

Witam, ja też pracowałam i radzę trzymać się z daleka od tej firmy. Nie szanują ludzi a w szczególności pani "Anetka". Jeśli nie ma ochoty lub jest jej nie na rękę to nie odbiera telefonów od potencjalnych bądź co gorsza aktualnych pracowników. Traktuje tak ludzi dzięki którym tak naprawdę ma pracę.

sandra
@lola

Zgadza, sie z twoja opinie ,Mam nadzieje ze pani "Anetka" nie bedzie juz taka cwana i pewna siebie ,bo wkoncu jej Fikcyjna agencja przestanie istniec!!

Zostaw merytoryczną opinię o INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA - Gliwice

• Jak się pracuje w INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA?

Zobacz opinie na temat firmy INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA?

Kandydaci do pracy w INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA