POLSKIE DREWNO KLAUDIA KOZUBEK

Chorzów

Opinie o POLSKIE DREWNO KLAUDIA KOZUBEK

leopardo 2015-01-09 09:46:45
pracowałem w tej firmie we francji fabryka jajek,dyrekcja w polsce to nic w porównaniu z karzełkowatą ich tłumaczką a zarazem pracownicą,która mobbinguje pracowników razem z jej mężem strongmenem,pracuje się po 12godz,atmosfera do bani,fałszowanie dokumentów,etc -dla świętego zwolniłem się ,bo najgorsza była atmosfera
Fransuaaa 2015-01-09 20:19:27
Zgadzam sie kolego :) calkowita racja :) jak ktos jest naiwny to pojedzie i da sie nabrac:)
Byly pracownik 2015-03-27 16:24:32
Nie tylko fauszowanie dokumetow ETC ale tez umowy o o tej pseudo smiesznej delegacji "gdzie niby zekomo ja Pokrywaja "a w realnym swiecie jestes stratny i pokrywasz wszystko sam z wlasnej kieszeni!!!
Sanczo 2015-07-15 10:53:11
Mowicie ze to Oswiecim ale do pracy w Oplu to sie pchacie a to Opel krematorium wybudowal i komore gazowa. Do takiego pracodawcy sie nadajecie a nie do pracy w Polskim drewnie.
sandi 2015-07-15 20:23:00
tak??dziwne ze maja w ciul spraw w sadze co to za fikcja a nie agencja i ta gupia anetka
bea 2015-08-23 18:06:46
witam czy jedzie ktos we wrzesniu do Francji przez ta agencje czy az tacy sa jak piszecie .
bea 2015-08-23 18:08:03
Lolo 2015-09-07 22:09:22
Anetka pieprzy od rzeczy, Lucek ściemniacz, niewypłacalni i w dodatku oszuści. Tyle
Adam 2015-10-02 20:37:20
witam was. jak wyglada praca na pkowaniu jajek i sprzataniu ponoć jest zapieprz i kasa mała?
Niedoszły pracownik 2015-10-05 11:24:53
Sprawa wygląda tak. Kilka osób napisało co do kontaktu z ich strony już po podpisaniu umowy i to muszę potwierdzić jako niedoszły pracownik. Pani z biura z chorzowa dzwoni do rpacownika pyta sie czy jest Pan zainteresownay pracą na produkcji jajek na farmie. Odpowiadam tak. Zanim człowiek podpisze umowę ona oczekuje abym zakupił bilet już do francji w biurze podróży bo boi się że niewyjadę no ok.Dzwonie do firmy Polskie Drewno stojąc przez biurem podróży aby zakupić już bilet i co nitk nieodbiera telefonu. Po upływie paru godzin okazuj się że niejadę! I kto by mi zwrócił za podróż a była rozmowa przeprowadzona że jadę i idę zakupić bilet. Biuro nieodbiera telefonów stacjonarnych tylko podaje prywatne tel.kom i tak się odbywa komunikacja między pracownikim a firmą. Kolega to samo miał więc i jego wersję potwierdzam. A teraz po podpisaniu umowy pracownik jedzie do pracy pracuje, wypłata niezgadza się i też wątpię aby ktoś odebrał łaskawie telefon i wysłuchiwać pretensji. Jak dla mnie zero kompetentnosści firma istnieje bo istnieje.Chcesz stres podpisz umowę z Polskim Drewnem z siedzibą w Chorzowie.
faraon 2015-10-06 07:35:45
Dno i wodorosty
cezary 2015-10-19 09:27:42
Nie rozumiem pewnej kwestii umowy podpisywane są praktycznie dzień przed wyjazdem lub po tak aby przyszły pracownik nie udał się do prawnika lub do PIP z umową czy jest zgodna z prawem. Przestrzegam przed tą firmą!
cezary 2015-10-22 12:15:14
Słuchaj mało firm jest gdzie dają w pierwszym dniu pracy podaj nazwy agencji itp. ta agencja to jakieś nie porozumienie. Najwyrazniej brobisz firmę.
Czemu firma nie odbiera tel.stacjonarnego tylko podaje prywatny tel.kom domysl sie
Szaliki 2015-10-31 21:06:40
Nie kopie się leżącego... To już koniec firmy
ona 2015-11-05 19:01:22
nie wypłacalni obiecują 7 euro na myciu nocki bez dodatków nocnych a kwota przy wypłacie jest 6 euro netto czyli mniej niż powinno być.Nie polecam.
Tom39 2015-11-25 23:44:18
Witam mam zamiar wyjechac do pracy przy sortowaniu jaje z tej firmy,ponoc duzo sie pozmieniało i sa lepsze warunki pracy.
były 2015-12-02 07:24:56
Do Tom,znam ich od paru lat i nie wierzę w poprawę,tacy się nie zmienią
były 2015-12-04 14:20:18
Znam ich i ich wały na tyle że Pan Tadeusz to betka,jeżdżą desperaci i naiwni
Bolo 2015-12-10 17:26:51
Można składać oferty, chętnych jest niewielu
Bolo 2015-12-10 19:15:35
Ludzie muszą jebać za 6 euro na godzinę
on 2015-12-16 19:51:09
tak była kiedyś oferta na koordynatora 10 euro netto plus auto służbowe tylko to fikcja jak piszą byli tu pracownicy miało być 7e a jest 6 e na myciu na nockach!
Nie polecam tej agencji jadą Ci co muszą czyli desperaci naiwni.
faraon 2015-12-17 07:41:53
Firma...nawet cebuli nie zaniósłbym im wszystkim do pierdla ! Wielka Trójca, Lucek,Julian i Anetka...
Bolo 2015-12-20 18:44:28
Szukajcie lepiej pracy w innych firmach, ta firma to przekręt - zaczynając od fikcyjnej umowy po fikcyjne godziny (na niby pół etatu) z wypłatą do 1000 euro, za miesiąc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za 6 euro na godzinę, firma bez perspektyw. Na projekt wysyłają desperatów, alkoholików, meneli i recydywę. Normalni ludzie wracają szybko do Polski, jest dużo firm w Polsce gdzie oferują dobre warunki pracy i delegacje do Francji za lepsze pieniądze, ta firma to oszuści...
jacusxxl 2016-01-01 10:48:31
Polskie drewno?Chorzow? Ul katowicka 141? Mieszkalem tam 40 lat. Jak chcecie uczciwie w tej firmie zarabiać jak szef tej firmy w tej wlasnie kamienicy Zatrudnial pracowników z ukrainy hehehe.Zarabiali tyle ze ja im jedzenia dawałem bo glodni chodzili. Była straz granicna nawet u mnie w domu i pytali o nielegalnych emigrantach.Deportowano ich na ukrainne.Pozdrawiam.
SSS 2016-01-04 13:48:14
Nie polecam CI !!!wrecz odradzam!!! cala ich 3 swieta powinna trafic do pierdla za te walki co ini robia!!! podpisujesz pappier delegacje-a na konic Szma tławiec Anetka obciazy Cie kosztami za smieszna delegacje !!!!gdzie koszty hoteli i podrozy Sam sobie pokrywasz!!!
lornetka 2016-01-05 20:50:50
Miałam okazję pracować za ich pośrednictwem w drugiej połowie roku przez 1 miesiąc.W tym czasie przewinęło się 13 osób na tzw. produkcji i nocach. 1 zmiana to od 6 do 13.30 a druga od 13.30 do nie wiesz nigdy kiedy.Czyli do 21 22 23 00. Fani pracy woleli 2-gą zmianę choć padali na twarz.Noc od 22 do 5.30. Zawsze masz 30min przerwy. Jaja lecą jak szalone a masz to pakować w skłonach obrotach i podskokach, biegiem jedziesz wózkiem paleciakiem oddać to na miejsce. Pot się leje wszystkimi dziurami. W nocy zbierasz do wiadra i skrobiesz szpachelką pod maszynami zaschnięte śmierdzące jaja uważając na głowę by się nie walnąć w metalową maszynę bo jesteś oczywiście na kolanach. Na ból nie pomoże Ci ketanol a na sraczkę musisz mieć silny lek antywirusowy.Ja miałam i jedno i drugie. Mi na koniec zapłacili 7euro ale wiedzieli ze nie mogą sobie ze mną igrać.Wiem też że co drugiego jelenia oszukują. Koordynatorowi współczuję a super facet.
Kto chce się wykończyć niech jedzie!
Bonita 2016-01-05 23:52:17
Możecie zarobić od 1650 do 2380 euro (z nadgodzinami) na rękę w innych firmach, wypłaty terminowe bez opóźnień i bez ryzyka.
Zapewniają bezpłatne zakwaterowanie i diety, zwracają koszty podróży, składki ZUS odprowadzają od średniej krajowej oraz od całości wynagrodzenia (składnik emerytalny od 4200 do 6800 PLN już po roku pracy).
Lista Firm: D.L.S.I. z Gliwic, I.P.F. z Poznania, Aterima z Krakowa, InterKadra z Krakowa, Personal Expert z Gdańska, Work Express z Katowic.
Bonita 2016-01-06 22:54:07
Od 11 stycznia będzie więcej ofert pracy, teraz mają oferty pracy dla spawaczy, monterów i budowlane, InterKadra z Krakowa ma oferty na produkcji, do IPF z Poznania trzeba dzwonić co tydzień, najlepiej zadzwonić do biura do Poznania, i wysłać C.V. Rozmawiać z (usunięte przez administratora) od projektów we Francji, konkretny facet...
Personal Expert z Gdańska ma oferty dla monterów we Francji, zarobki do 11tys. z nadgodzinami i w Norwegii jest sporo ofert pracy z tej firmy w różnych zawodach, zarobki od 16400 do 21500 PLN
Bonita 2016-01-06 23:24:55
Spróbuj z DLSI z Gliwic, to francuska agencja pracy tymczasowej z oddziałem w Polsce, można się załapać po trzech miesiącach pracy bezpośrednio do firmy francuskiej, jeśli masz fach to zarobisz w tej firmie, teraz szukają murarza. Jeśli znasz język francuski i masz fach to znajdziesz dobrą pracę, od 11 stycznia będzie więcej ofert pracy... Francuzi jeszcze świętują nowy rok, to nieroby...
Bonita 2016-01-13 16:21:38
Mietek, naucz się pisać analfabeto, to jest forum, to nie jest wiocha!!
Leo 2016-01-18 23:02:29
Lucek ma na Market Długów w internecie już 92 944,77 PLN + 4 466,38 PLN do oddania, ciekawe z czego odda kase??
Może ludzie będą tyrać za 4 euro na godzine
Pracownik 2016-01-27 14:42:53
W niedzielę właśnie zjechałem z pracy na fermie z produkcji jajek. Wieś zabita dechami do tego praca ciężka za 6 euro netto, polak opiekun ala pudzian kopie pracowników a nawet lecą wyzwiska. Przerobiłem 5 dni roboczych i podziękował. Jestem z katowic wiec firmę odwiedziłem co do spójności kontraktu na którym pisze tak a jest co innego.Firma nie odbiera telefonów stacjonarnych tylko pod kom. są dostepni taki chwyt mają!
ona 2016-01-29 10:40:55
wpisz w facbook klaudia kozubek i wyskoczy szefowa :)
faraon 2016-03-19 13:39:48
Pisać o nich to tak jak o Euro kontakcie.dno i wodorosty.bez języka,gróźb i szantażu zostawia cię we Francji bez niczego.Lucuś,Julian,Anetka itp...
faraon 2016-03-20 06:05:50
I tradycyjnie usuwanie niewygodnych postów...Widocznie Straż Graniczna za mało jeszcze dobrała im się do tyłków... Powodzenia w szukaniu zdesperowanych naiwniaków
faraon 2016-03-21 17:28:21
imx,nie jestem żadnym frustratem,znam język i do Francji jeżdżę od 2005 roku,różne rzeczy widziałem ale nie taką szopkę,nawet jak robię na czarno. Masz pełno firm pośredników na Francję,z nimi daj sobie spokój. Taka mała rada
Loloix 2016-03-23 00:12:24
Wiesz co Faraon zjaraj sobie jointa i walnij ćwiartulę - wyluzuj chłopie koniecznie... Ta firma to krzak (z przyzwoleniem w Urzędzie Skarbowym i ZUS-ie) i wszyscy wiedzieli co podpisują w pseudo umowie o pracę, jest tysiące firm w Polsce gdzie są lepsze warunki pracy i składki od średniej krajowej, uderz tam gdzie masz więcej kasy i lepsze warunki zatrudnienia i tyle... Nie zapomnij o dwóch numerkach dziennie to też ważne na korę mózgową, seks jest dobry na wszystko... A ta laseczka - właścicielka firmy jak pisze w ofercie pracy z dobrym francuzkim, to fajnie jak zna dobry język francuski (zawsze przyjemniej z dobrym francuskim), blondynki są piękne i dzikie - dawaj czadu...
faraon 2016-03-23 08:13:00
Loloix,masz rację,o nich już dawno zapomniałem,teraz jeżdżę trzy razy w miesiącu jako tłumacz i jest gitara...pozdrawiam
zyga5 2016-03-23 16:27:01
Majik, może lepiej jest po "francuzku" jak po "francusku", może język jest lepszy i głębszy? Kto wie?
Anik 2016-04-03 23:48:08
Możesz zbajerować specjalistkę od rekrutacji (lubi kotki i inne zwierzątka...) Czarująca blondynka i lubi opowiadać bajeczki na temat warunków zatrudnienia, znajdziesz robotę za 6 euro, możesz spróbować (pewnie szukają kolejnych desperatów na produkcję do Francji).
Rafał 2016-04-06 12:27:34
Powodzenia w weekend jedziesz a w poniedziałek wracasz :) dobra zmiana dobry wybór!
zwolniona za nic 2016-04-15 13:51:12
to co pisza ludzie to prawda cala o tej firmie ja pracowalam do czasu az pan zulian zadzwonil i powiedzial ze mnie zwalnia z powodu i tu szopka nie chodzi o moja prace tylo ze mi nie ufa bo przeprowadzilam sie do innego miasta nie podpisalam zwolnienia i co wyplaty nie ma wiec dzwonie pan odklada sluchawke a pani ksiegowa od poniedzialku twierdzi ze pieniadze poslala i w srode dostaje polowe wyplaty dzwonie twierdzi ze wyslala reszte 3 godz temu czekam i w piatek sprawdzam konto i co nic dzwonie pani nie odbiera pissze esemesa i pani odpisuje ze musiala anulowac przelew gdyz papiery nie sa podpisane wiec kasy nie dostane ludziska nie dajcie sie nabrac niedlugo w lokalnej telewizji bedzie program o tej firmie francuzkie biuro do pomocy polaka oszukanym przez ta firme sa w szoku
Rafał 2016-05-17 21:48:36
Tak to prawda co do tej firmy francuz płaci około 13 euro netto firmie a ty co z tego masz 6e netto zero urlopu zero 10% dodatku jako premiii.
Firma wykorzystuje a od szefa córka lansuje się po galeriach w gliwicach
PIS-P 2016-05-18 09:14:39
Wytoczyć firmie Polskie Drewno, Klaudia Kozubek proces zbiorowy "pokrzywdzonych pracowników", jeśli doszło do łamania prawa pracy i omijania kodeksu pracy oraz oszustw w sposobie delegowania pracowników do Francji. Jest wiele kancelarii prawnych w Polsce zainteresowanych takim procesem (jeśli to prawda? To co ludzie piszą na forum?) można tylko zyskać finansowo
oszukana 2016-09-07 13:21:18
Witam zostałem oszukany przez tą firmę, chcę to zgłosić ponieważ nie zapłacono mi pieniędzy. Proszę gdzie mogę szukać pomocy i informacji kogo też oszukano, byłoby mi o wiele łatwiej. Proszę o info.
oszukana 2016-09-07 20:43:38
Witam zostałam oszukana nie zapłacono mi kasy, czy moglaby mi Pani pomóc nie wiem co robić. Proszę o poradę bądź możliwy kontakt.
oszukana 2016-09-08 16:01:49
Podaję to firmę do sądu, kto został jeszcze przez nich oszukany, przecież nie zostawimy tego, musimy odzyskać swoją kasę. Proszę o kontakt?
Olek 2016-09-16 19:04:30
Trzeba Anetke podać do sądu,jak może tak traktować ludzi to nielegalne, ja to zrobię.
oszukana 2016-09-27 14:14:58
Cześć może razem złożymy pozew, podzielimy się kosztami sądowymi. Bardzo mi zależy aby Anetka w końcu odpowiedziała..Jak znasz więcej osób to będzie łatwiej wygrać.?
pasia 2016-10-13 11:24:03
trtrtr a możesz podac nam namiary tej strony internetowej? będę bardzo wdzięczna, z góry dziękuję i pozdrawiam. dalej szukają do pracy osób z językiem "francuzkim"?
Zostaw swoją opinię o POLSKIE DREWNO KLAUDIA KOZUBEK - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLSKIE DREWNO KLAUDIA KOZUBEK