POLSKIE DREWNO KLAUDIA KOZUBEK

Opinie o POLSKIE DREWNO KLAUDIA KOZUBEK

faraon 2015-10-06 07:35:45
Dno i wodorosty
cezary 2015-10-19 09:27:42
Nie rozumiem pewnej kwestii umowy podpisywane są praktycznie dzień przed wyjazdem lub po tak aby przyszły pracownik nie udał się do prawnika lub do PIP z umową czy jest zgodna z prawem. Przestrzegam przed tą firmą!
bolek 2015-10-21 04:51:13
@cezary, to coś jest w tych umowach na co powinno sie zwrócić jakąs szczególną uwagę? Bo jednak sporo firm daje do podpisania umowy w pierwszym dniu pracy, to nie jest raczej nic dziwnego, tutaj sa one podpisywane dzien przed wyjazdem, chyba to odpowiednie wyprzedzenie, by czuc się bezpiecznym o wyjazd.
cezary 2015-10-22 12:15:14
Słuchaj mało firm jest gdzie dają w pierwszym dniu pracy podaj nazwy agencji itp. ta agencja to jakieś nie porozumienie. Najwyrazniej brobisz firmę.
Czemu firma nie odbiera tel.stacjonarnego tylko podaje prywatny tel.kom domysl sie
Szaliki 2015-10-31 21:06:40
Nie kopie się leżącego... To już koniec firmy
ona 2015-11-05 19:01:22
nie wypłacalni obiecują 7 euro na myciu nocki bez dodatków nocnych a kwota przy wypłacie jest 6 euro netto czyli mniej niż powinno być.Nie polecam.
Tom39 2015-11-25 23:44:18
Witam mam zamiar wyjechac do pracy przy sortowaniu jaje z tej firmy,ponoc duzo sie pozmieniało i sa lepsze warunki pracy.
były 2015-12-02 07:24:56
Do Tom,znam ich od paru lat i nie wierzę w poprawę,tacy się nie zmienią
były 2015-12-04 14:20:18
Znam ich i ich wały na tyle że Pan Tadeusz to betka,jeżdżą desperaci i naiwni
trtrrt 2015-12-07 22:58:19
całkiem ciekawa oferta pracy była kiedyś od nich, a mianowicie na stanowisko koordyantora w zakładzie produkcyjnych z j.francuskim, ciekawe czy wkrotce znów cos wstawią
Bolo 2015-12-10 17:26:51
Można składać oferty, chętnych jest niewielu
Bolo 2015-12-10 19:15:35
Ludzie muszą jebać za 6 euro na godzinę
on 2015-12-16 19:51:09
tak była kiedyś oferta na koordynatora 10 euro netto plus auto służbowe tylko to fikcja jak piszą byli tu pracownicy miało być 7e a jest 6 e na myciu na nockach!
Nie polecam tej agencji jadą Ci co muszą czyli desperaci naiwni.
faraon 2015-12-17 07:41:53
Firma...nawet cebuli nie zaniósłbym im wszystkim do pierdla ! Wielka Trójca, Lucek,Julian i Anetka...
hopkins 2015-12-18 02:04:24
Hej, czy jeszcze komuś się zdarzyło, że obiecali np. 7 euro, a było 6 euro, bo to jednak wprowadzenie w błąd. W ogóle w Niemczech chyba teraz nikt nie płaci mniej niż 8,5 euro.
Bolo 2015-12-20 18:44:28
Szukajcie lepiej pracy w innych firmach, ta firma to przekręt - zaczynając od fikcyjnej umowy po fikcyjne godziny (na niby pół etatu) z wypłatą do 1000 euro, za miesiąc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za 6 euro na godzinę, firma bez perspektyw. Na projekt wysyłają desperatów, alkoholików, meneli i recydywę. Normalni ludzie wracają szybko do Polski, jest dużo firm w Polsce gdzie oferują dobre warunki pracy i delegacje do Francji za lepsze pieniądze, ta firma to oszuści...
jacusxxl 2016-01-01 10:48:31
Polskie drewno?Chorzow? Ul katowicka 141? Mieszkalem tam 40 lat. Jak chcecie uczciwie w tej firmie zarabiać jak szef tej firmy w tej wlasnie kamienicy Zatrudnial pracowników z ukrainy hehehe.Zarabiali tyle ze ja im jedzenia dawałem bo glodni chodzili. Była straz granicna nawet u mnie w domu i pytali o nielegalnych emigrantach.Deportowano ich na ukrainne.Pozdrawiam.
ergthyju 2016-01-01 20:51:08
hej hej no a nie wiecie czy w najblizszym czasie bedzie jakas rekrutacja w firmie POLSKIE DREWNO KLAUDIA KOZUBEK na przyklad na koordynatora we Francji
SSS 2016-01-04 13:48:14
Nie polecam CI !!!wrecz odradzam!!! cala ich 3 swieta powinna trafic do pierdla za te walki co ini robia!!! podpisujesz pappier delegacje-a na konic Szma tławiec Anetka obciazy Cie kosztami za smieszna delegacje !!!!gdzie koszty hoteli i podrozy Sam sobie pokrywasz!!!
inga 2016-01-04 18:12:18
Troche tego nie rozumiem, godząc sie na warunki umowy i następnie je podpisując zakładam,ze wszystko wiem i to, że ponosze jakiesz koszta delegacji,wieć dlaczego nagle taka niespodzianka?
lornetka 2016-01-05 20:50:50
Miałam okazję pracować za ich pośrednictwem w drugiej połowie roku przez 1 miesiąc.W tym czasie przewinęło się 13 osób na tzw. produkcji i nocach. 1 zmiana to od 6 do 13.30 a druga od 13.30 do nie wiesz nigdy kiedy.Czyli do 21 22 23 00. Fani pracy woleli 2-gą zmianę choć padali na twarz.Noc od 22 do 5.30. Zawsze masz 30min przerwy. Jaja lecą jak szalone a masz to pakować w skłonach obrotach i podskokach, biegiem jedziesz wózkiem paleciakiem oddać to na miejsce. Pot się leje wszystkimi dziurami. W nocy zbierasz do wiadra i skrobiesz szpachelką pod maszynami zaschnięte śmierdzące jaja uważając na głowę by się nie walnąć w metalową maszynę bo jesteś oczywiście na kolanach. Na ból nie pomoże Ci ketanol a na sraczkę musisz mieć silny lek antywirusowy.Ja miałam i jedno i drugie. Mi na koniec zapłacili 7euro ale wiedzieli ze nie mogą sobie ze mną igrać.Wiem też że co drugiego jelenia oszukują. Koordynatorowi współczuję a super facet.
Kto chce się wykończyć niech jedzie!
Bonita 2016-01-05 23:52:17
Możecie zarobić od 1650 do 2380 euro (z nadgodzinami) na rękę w innych firmach, wypłaty terminowe bez opóźnień i bez ryzyka.
Zapewniają bezpłatne zakwaterowanie i diety, zwracają koszty podróży, składki ZUS odprowadzają od średniej krajowej oraz od całości wynagrodzenia (składnik emerytalny od 4200 do 6800 PLN już po roku pracy).
Lista Firm: D.L.S.I. z Gliwic, I.P.F. z Poznania, Aterima z Krakowa, InterKadra z Krakowa, Personal Expert z Gdańska, Work Express z Katowic.
rtyui 2016-01-06 21:47:41
czesc, no szkoda ze na chwile obecna nie ma od nich zadnych ofert pracy, bo chetnie bym aplikowal do nich jako koordynator w zakladzie produkcyjnycm...
Bonita 2016-01-06 22:54:07
Od 11 stycznia będzie więcej ofert pracy, teraz mają oferty pracy dla spawaczy, monterów i budowlane, InterKadra z Krakowa ma oferty na produkcji, do IPF z Poznania trzeba dzwonić co tydzień, najlepiej zadzwonić do biura do Poznania, i wysłać C.V. Rozmawiać z (usunięte przez administratora) od projektów we Francji, konkretny facet...
Personal Expert z Gdańska ma oferty dla monterów we Francji, zarobki do 11tys. z nadgodzinami i w Norwegii jest sporo ofert pracy z tej firmy w różnych zawodach, zarobki od 16400 do 21500 PLN
Bonita 2016-01-06 23:24:55
Spróbuj z DLSI z Gliwic, to francuska agencja pracy tymczasowej z oddziałem w Polsce, można się załapać po trzech miesiącach pracy bezpośrednio do firmy francuskiej, jeśli masz fach to zarobisz w tej firmie, teraz szukają murarza. Jeśli znasz język francuski i masz fach to znajdziesz dobrą pracę, od 11 stycznia będzie więcej ofert pracy... Francuzi jeszcze świętują nowy rok, to nieroby...
iwan 2016-01-11 00:02:16
widzę, że z forum o firmie Polskie Drewno, zrobiło się ogólno-informacyjne forum z ogłoszeniami innych przedsiębiorstw. Nie widzę sensu i dziwię się, że tak niewiele osób wypowiada się o firmie docelowej
Bonita 2016-01-13 16:21:38
Mietek, naucz się pisać analfabeto, to jest forum, to nie jest wiocha!!
cezary 2016-01-18 21:36:32
Kiedyś to szukali koordynatorów w zakładzie produkcyjnym, ale wymagana była znajomość francuskiego. Wiadomo czy w tym zakresie zapewnione są szkolenia? Dzięki
Leo 2016-01-18 23:02:29
Lucek ma na Market Długów w internecie już 92 944,77 PLN + 4 466,38 PLN do oddania, ciekawe z czego odda kase??
Może ludzie będą tyrać za 4 euro na godzine
Pracownik 2016-01-27 14:42:53
W niedzielę właśnie zjechałem z pracy na fermie z produkcji jajek. Wieś zabita dechami do tego praca ciężka za 6 euro netto, polak opiekun ala pudzian kopie pracowników a nawet lecą wyzwiska. Przerobiłem 5 dni roboczych i podziękował. Jestem z katowic wiec firmę odwiedziłem co do spójności kontraktu na którym pisze tak a jest co innego.Firma nie odbiera telefonów stacjonarnych tylko pod kom. są dostepni taki chwyt mają!
ona 2016-01-29 10:40:55
wpisz w facbook klaudia kozubek i wyskoczy szefowa :)
majik 2016-03-19 12:34:19
ona, a bo to jeden pies ma na imię burek, że tak powiem. Widziałem niedawno, jak szukali do zakłądu produkcyjnego do pracy, napisali, że przyjmuja tylko z "francuzkim", mogliby chociaz napisac to poprawnie.
faraon 2016-03-19 13:39:48
Pisać o nich to tak jak o Euro kontakcie.dno i wodorosty.bez języka,gróźb i szantażu zostawia cię we Francji bez niczego.Lucuś,Julian,Anetka itp...
faraon 2016-03-20 06:05:50
I tradycyjnie usuwanie niewygodnych postów...Widocznie Straż Graniczna za mało jeszcze dobrała im się do tyłków... Powodzenia w szukaniu zdesperowanych naiwniaków
imx 2016-03-21 12:45:57
faraon, twój język brzmi jak jakiegoś frustrata. Jeżeli masz ostrzeżenie dla pozostałych ludzi to podawaj chociaż sensowne i wartościowe argumenty. Z chęcią ich wysłucham i cofnę swoje CV
faraon 2016-03-21 17:28:21
imx,nie jestem żadnym frustratem,znam język i do Francji jeżdżę od 2005 roku,różne rzeczy widziałem ale nie taką szopkę,nawet jak robię na czarno. Masz pełno firm pośredników na Francję,z nimi daj sobie spokój. Taka mała rada
Loloix 2016-03-23 00:12:24
Wiesz co Faraon zjaraj sobie jointa i walnij ćwiartulę - wyluzuj chłopie koniecznie... Ta firma to krzak (z przyzwoleniem w Urzędzie Skarbowym i ZUS-ie) i wszyscy wiedzieli co podpisują w pseudo umowie o pracę, jest tysiące firm w Polsce gdzie są lepsze warunki pracy i składki od średniej krajowej, uderz tam gdzie masz więcej kasy i lepsze warunki zatrudnienia i tyle... Nie zapomnij o dwóch numerkach dziennie to też ważne na korę mózgową, seks jest dobry na wszystko... A ta laseczka - właścicielka firmy jak pisze w ofercie pracy z dobrym francuzkim, to fajnie jak zna dobry język francuski (zawsze przyjemniej z dobrym francuskim), blondynki są piękne i dzikie - dawaj czadu...
faraon 2016-03-23 08:13:00
Loloix,masz rację,o nich już dawno zapomniałem,teraz jeżdżę trzy razy w miesiącu jako tłumacz i jest gitara...pozdrawiam
zyga5 2016-03-23 16:27:01
Majik, może lepiej jest po "francuzku" jak po "francusku", może język jest lepszy i głębszy? Kto wie?
ten' 2016-04-03 09:48:31
chyba jakiś problem z kobietami @Loloix i rzeczywiście "francuski" to chyba głębsza forma niż "francuzki" :) a kończąc już to macie jakieś wolne wakaty? bo w necie nic nie znalazłem konkretnego
Anik 2016-04-03 23:48:08
Możesz zbajerować specjalistkę od rekrutacji (lubi kotki i inne zwierzątka...) Czarująca blondynka i lubi opowiadać bajeczki na temat warunków zatrudnienia, znajdziesz robotę za 6 euro, możesz spróbować (pewnie szukają kolejnych desperatów na produkcję do Francji).
Maaa 2016-04-05 11:34:24
Czarująca blondynka, to brzmi całkiem nieźle. Ogólnie to mam dobry język francuski i zastanawiałem się czy nie aplikować, tylko ogłoszenia są stare jakieś
Rafał 2016-04-06 12:27:34
Powodzenia w weekend jedziesz a w poniedziałek wracasz :) dobra zmiana dobry wybór!
zwolniona za nic 2016-04-15 13:51:12
to co pisza ludzie to prawda cala o tej firmie ja pracowalam do czasu az pan zulian zadzwonil i powiedzial ze mnie zwalnia z powodu i tu szopka nie chodzi o moja prace tylo ze mi nie ufa bo przeprowadzilam sie do innego miasta nie podpisalam zwolnienia i co wyplaty nie ma wiec dzwonie pan odklada sluchawke a pani ksiegowa od poniedzialku twierdzi ze pieniadze poslala i w srode dostaje polowe wyplaty dzwonie twierdzi ze wyslala reszte 3 godz temu czekam i w piatek sprawdzam konto i co nic dzwonie pani nie odbiera pissze esemesa i pani odpisuje ze musiala anulowac przelew gdyz papiery nie sa podpisane wiec kasy nie dostane ludziska nie dajcie sie nabrac niedlugo w lokalnej telewizji bedzie program o tej firmie francuzkie biuro do pomocy polaka oszukanym przez ta firme sa w szoku
dąbek 2016-05-06 18:23:26
rzeczywiście robicie tutaj po prostu jakieś szopki. Rzadko zwalnia się zwyczajnie za nic niestety. ..
Rafał 2016-05-17 21:48:36
Tak to prawda co do tej firmy francuz płaci około 13 euro netto firmie a ty co z tego masz 6e netto zero urlopu zero 10% dodatku jako premiii.
Firma wykorzystuje a od szefa córka lansuje się po galeriach w gliwicach
PIS-P 2016-05-18 09:14:39
Wytoczyć firmie Polskie Drewno, Klaudia Kozubek proces zbiorowy "pokrzywdzonych pracowników", jeśli doszło do łamania prawa pracy i omijania kodeksu pracy oraz oszustw w sposobie delegowania pracowników do Francji. Jest wiele kancelarii prawnych w Polsce zainteresowanych takim procesem (jeśli to prawda? To co ludzie piszą na forum?) można tylko zyskać finansowo
on 2016-05-18 09:42:36
Proszę nie podpisuj się jako PIS
lolox 2016-05-19 21:53:08
To nie PIS, tylko CBŚ i CBA powinno wkroczyć do akcji w tej firmie, za wszystkie przekręty!
edfv 2016-06-16 18:42:41
heej pamietam ze szukali koordyantora z zakladzie produkcyjnym z j. francuskim, pracowal ktos z was moze?
Zostaw swoją opinię o POLSKIE DREWNO KLAUDIA KOZUBEK - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLSKIE DREWNO KLAUDIA KOZUBEK