Opinie o INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA w Gliwice

Bonita

Od 11 stycznia będzie więcej ofert pracy, teraz mają oferty pracy dla spawaczy, monterów i budowlane, InterKadra z Krakowa ma oferty na produkcji, do IPF z Poznania trzeba dzwonić co tydzień, najlepiej zadzwonić do biura do Poznania, i wysłać C.V. Rozmawiać z (usunięte przez administratora) od projektów we Francji, konkretny facet... Personal Expert z Gdańska ma oferty dla monterów we Francji, zarobki do 11tys. z nadgodzinami i w Norwegii jest sporo ofert pracy z tej firmy w różnych zawodach, zarobki od 16400 do 21500 PLN

Bonita

Możecie zarobić od 1650 do 2380 euro (z nadgodzinami) na rękę w innych firmach, wypłaty terminowe bez opóźnień i bez ryzyka. Zapewniają bezpłatne zakwaterowanie i diety, zwracają koszty podróży, składki ZUS odprowadzają od średniej krajowej oraz od całości wynagrodzenia (składnik emerytalny od 4200 do 6800 PLN już po roku pracy). Lista Firm: D.L.S.I. z Gliwic, I.P.F. z Poznania, Aterima z Krakowa, InterKadra z Krakowa, Personal Expert z Gdańska, Work Express z Katowic.

lornetka

Miałam okazję pracować za ich pośrednictwem w drugiej połowie roku przez 1 miesiąc.W tym czasie przewinęło się 13 osób na tzw. produkcji i nocach. 1 zmiana to od 6 do 13.30 a druga od 13.30 do nie wiesz nigdy kiedy.Czyli do 21 22 23 00. Fani pracy woleli 2-gą zmianę choć padali na twarz.Noc od 22 do 5.30. Zawsze masz 30min przerwy. Jaja lecą jak szalone a masz to pakować w skłonach obrotach i podskokach, biegiem jedziesz wózkiem paleciakiem oddać to na miejsce. Pot się leje wszystkimi dziurami. W nocy zbierasz do wiadra i skrobiesz szpachelką pod maszynami zaschnięte śmierdzące jaja uważając na głowę by się nie walnąć w metalową maszynę bo jesteś oczywiście na kolanach. Na ból nie pomoże Ci ketanol a na sraczkę musisz mieć silny lek antywirusowy.Ja miałam i jedno i drugie. Mi na koniec zapłacili 7euro ale wiedzieli ze nie mogą sobie ze mną igrać.Wiem też że co drugiego jelenia oszukują. Koordynatorowi współczuję a super facet. Kto chce się wykończyć niech jedzie!

SSS

Nie polecam CI !!!wrecz odradzam!!! cala ich 3 swieta powinna trafic do pierdla za te walki co ini robia!!! podpisujesz pappier delegacje-a na konic Szma tławiec Anetka obciazy Cie kosztami za smieszna delegacje !!!!gdzie koszty hoteli i podrozy Sam sobie pokrywasz!!!

jacusxxl

Polskie drewno?Chorzow? Ul katowicka 141? Mieszkalem tam 40 lat. Jak chcecie uczciwie w tej firmie zarabiać jak szef tej firmy w tej wlasnie kamienicy Zatrudnial pracowników z ukrainy hehehe.Zarabiali tyle ze ja im jedzenia dawałem bo glodni chodzili. Była straz granicna nawet u mnie w domu i pytali o nielegalnych emigrantach.Deportowano ich na ukrainne.Pozdrawiam.

Bolo

Szukajcie lepiej pracy w innych firmach, ta firma to przekręt - zaczynając od fikcyjnej umowy po fikcyjne godziny (na niby pół etatu) z wypłatą do 1000 euro, za miesiąc (usunięte przez administratora) za 6 euro na godzinę, firma bez perspektyw. Na projekt wysyłają desperatów, alkoholików, meneli i recydywę. Normalni ludzie wracają szybko do Polski, jest dużo firm w Polsce gdzie oferują dobre warunki pracy i delegacje do Francji za lepsze pieniądze, ta firma to oszuści...

faraon

Firma...nawet cebuli nie zaniósłbym im wszystkim do pierdla ! Wielka Trójca, Lucek,Julian i Anetka...

Ludzie muszą jebać za 6 euro na godzinę

Bolo

Można składać oferty, chętnych jest niewielu

on

tak była kiedyś oferta na koordynatora 10 euro netto plus auto służbowe tylko to fikcja jak piszą byli tu pracownicy miało być 7e a jest 6 e na myciu na nockach! Nie polecam tej agencji jadą Ci co muszą czyli desperaci naiwni.

były

Znam ich i ich wały na tyle że Pan Tadeusz to betka,jeżdżą desperaci i naiwni

były

Do Tom,znam ich od paru lat i nie wierzę w poprawę,tacy się nie zmienią

Tom39

Witam mam zamiar wyjechac do pracy przy sortowaniu jaje z tej firmy,ponoc duzo sie pozmieniało i sa lepsze warunki pracy.

ona

nie wypłacalni obiecują 7 euro na myciu nocki bez dodatków nocnych a kwota przy wypłacie jest 6 euro netto czyli mniej niż powinno być.Nie polecam.

Szaliki

Nie kopie się leżącego... To już koniec firmy

cezary

Słuchaj mało firm jest gdzie dają w pierwszym dniu pracy podaj nazwy agencji itp. ta agencja to jakieś nie porozumienie. Najwyrazniej brobisz firmę. Czemu firma nie odbiera tel.stacjonarnego tylko podaje prywatny tel.kom domysl sie

cezary

Nie rozumiem pewnej kwestii umowy podpisywane są praktycznie dzień przed wyjazdem lub po tak aby przyszły pracownik nie udał się do prawnika lub do PIP z umową czy jest zgodna z prawem. Przestrzegam przed tą firmą!

faraon

Dno i wodorosty

Niedoszły pracownik

Sprawa wygląda tak. Kilka osób napisało co do kontaktu z ich strony już po podpisaniu umowy i to muszę potwierdzić jako niedoszły pracownik. Pani z biura z chorzowa dzwoni do rpacownika pyta sie czy jest Pan zainteresownay pracą na produkcji jajek na farmie. Odpowiadam tak. Zanim człowiek podpisze umowę ona oczekuje abym zakupił bilet już do francji w biurze podróży bo boi się że niewyjadę no ok.Dzwonie do firmy Polskie Drewno stojąc przez biurem podróży aby zakupić już bilet i co nitk nieodbiera telefonu. Po upływie paru godzin okazuj się że niejadę! I kto by mi zwrócił za podróż a była rozmowa przeprowadzona że jadę i idę zakupić bilet. Biuro nieodbiera telefonów stacjonarnych tylko podaje prywatne tel.kom i tak się odbywa komunikacja między pracownikim a firmą. Kolega to samo miał więc i jego wersję potwierdzam. A teraz po podpisaniu umowy pracownik jedzie do pracy pracuje, wypłata niezgadza się i też wątpię aby ktoś odebrał łaskawie telefon i wysłuchiwać pretensji. Jak dla mnie zero kompetentnosści firma istnieje bo istnieje.Chcesz stres podpisz umowę z Polskim Drewnem z siedzibą w Chorzowie.

witam was. jak wyglada praca na pkowaniu jajek i sprzataniu ponoć jest zapieprz i kasa mała?

Zostaw merytoryczną opinię o INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA - Gliwice

• Jak się pracuje w INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA?

Zobacz opinie na temat firmy INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA?

Kandydaci do pracy w INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA