Opinie o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

kabel

PIP nic nie wykaze, bo wykonuje swoje kontrole tak samo jak nasza kontrola jakosci swoje.

lolek

MR "tytanic"jest słaby i wszyscy wiemy o tym:),no może poza kontrolą jakosci i jedna osoba z biura:),obłude tytanica nam wcisneli!!!,nikt go nie lubi,ale co zrobic...trzeba sie meczyc jeszcze troche:)

Tak

P.I.P.powinna sprawdzić te nadgodziny.

nieprawda, juz byli, wrogowie firmy sa zawiedzeni, ze nie udalo im sie wielce zaszkodzic, kontrola wypadla bez wiekszych zastrzezen oprocz mandatu za zasrane kible i ryzyko rozwoju epidemi salmoneli

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.
welzewiusz

a czy to prawda ,ze P.I.P zawita do ricora w niedługim czasie?

nieprawda, wrogowie firmy rozpuszczaja takie plotki

welzewiusz

a czy to prawda ,ze rekordziści maja po 100 i więcęj nadgodzin w miesiącu?,a kodeks pracy mówi ,ze 48 godz w tyg to max całej pracy!

patrza na koniec miesiaca na kamery i jak ktos lazi i gada z innymi w nadgodzinach zamiast robic to mu nie placa

niunia
@pracownik

na hali jest jedna dzialajacca kamera,reszta to atrapy

welzewiusz

czy to prawda ,ze w ricor nie płacą wszystkich nadgodzin?

@studiuje prawo. A Ty co na wczasy tutaj przyszedles czy pracowac, ze krytykujesz jak bylo. Poszukaj sobie innej pracy gdzie Ci beda placic za lezenie i glaskac po glowce i koniecznie daj znac gdzie jest tak dobrze.

Odp.
@pracownik

W twojej chacie,gdy jesteś w robocie.

nowy

Czemu titanic?

snikers
@nowy

Bo tonie ...

lolek

NO WIEM,CZEMU NIE TITANIC:)

PRACOWNIK

roman ma ksywe w firmie- "tytanic":)

Miś

Łubu dubu, Łubudubu niech nam żyje prezes naszego klubu..

Nie jest tak źle.

nowy

Z agencji dostałem propozycje pracy w waszej firmie,ale po tych wpisach co czytam nie jestem pewien ,czy chcemy tam iść,jest tam tak źle?

zierzant

Firma w której pracują same cielaki ,z prezesem włącznie na czele ,robią nadgodziny bo części nie maja,prezes nie potrafi zająć się produkcja bo tak naprawdę nigdy tego nie robił,jak cos nie wyjdzie do zgania na kierownika produkcji,który się miota,prezes który niby niby na wszystkim się zna...

studiuje prawo

Najkrótszy okres pracy wykonywałem w tej firmie.Gorąco odradzam każdemu,już po kilku dniach widać co to za kołchoz.Szyt chamstwa które kuje w oczy sięga tam zenitu,wykorzystywanie pracownika z agencji serwis personalny na porządku dziennym ty (usunięte przez administratora) by ci co maja stałą umowę mogli się opierdalac i nazwijmy to "szkoleniem".Nie wazne czy masz spokojna fuchę na robocie czy katujesz się na prasie ta sama stawka.O określonych godzinach jest tam tylko kierownik produkcji kompletnie nieświadomy tego co sie dzieje,brak lidera,brak brygadzisty.Rządzą się tam pracownicy z maks rocznym stażem pracy zapominając że są tylko tępymi popierdółkami które mają nasrane w głowie.Normy które obowiązują wykonalne są jedynie na robotach jak trafiasz na prase to od razu to (usunięte przez administratora) BHP nie istnieje,prezes traktuje ludzi jak bydło zresztą biurowi też.Kategorycznie odradzam podejmowania się pracy w tej pseudofirmie jak i nie polecam wspolpracy z agencja serwis personalny na grunwaldzkiej.

pracus

A gdzie się podział Kapo? Wyjechała delegacja z uk, w tym nasz polsko-angielski kolega i Kapo zniknął. Przypadek? Nie sądzę........

@pracus

Pewnie, że nie przypadek, jak jest ktoś z UK to prezes udaje zaangażowanego, potem to ma to w D. jak coś, zawsze może zgonić na pracowników.

uk

ty to pewnie jestes tym desperatem

Śmieszek
@uk

Powiedział imigrant,bądź pechowiec co mu angol matke rucha

Tak
@Śmieszek

Ty za to jesteś głupszy od tego psa,co ci pępowinę przegryzł.

Zostaw merytoryczną opinię o RICOR POLSKA SP. Z O.O. - Poznań

• Jak się pracuje w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RICOR POLSKA SP. Z O.O.
1.6/5 Na podstawie 542 ocen.
  • świętego Michała 56
    61-005 Poznań