Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik w Nisko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik w Nisko

Xox

Dobre. Jednego pobitego znamy, a pozostali to kto???

Zawiedziona

kupowałam w sklepie na Paderewskiego szynkę, bardzo mi smakowała, była świeża. Ostatnio zakupiłam z samochodu cała szyneczke. Niestety okazało się, że była śmierdząca i śliska, a mało nie kosztowała. Pytanie- czy powinnam za każdym razem przy kupnie prosić sprzedawcę, żeby dał oglądnąć i powąchać towar? Winę ponosi sprzedawca czy właściciel? Czy mogę zareklamować towar i dostać świeży lub zwrot pieniędzy?

Babo
@Zawiedziona

Babo! Głupot nie wypisuj.

Zawiedziona
@Babo

Problem istotny. jak nie znasz odpowiedzi to się nie wypowiada, bo się tylko kompromitujeszj. Nic nie wnosi w dyskusję. Ponawiam pytanie- kto w firmie ponosi odpowiedzialność za śmierdzący towar?

Ufff
@Zawiedziona

Zapomnieli towar umyć przed wyjazdem. Jak się szef dowie to mają w firmie przechlapane.

Smacznego
@Zawiedziona

Odpowiedzialny jest właściciel firmy a nie sprzedawca. Sprzedawca sprzedaje to co mu szef każe i nie może się sprzeciwić bo jak nie to ma problem z szefem który nie czuje czy coś śmierdzi czy pachnie ponieważ ma uszkodzony węch. Niech pani zgłosi się następnym razem z towarem i rachunkiem zakupu do sanepidu bo na wymianę towaru z nieświerzego na nieświerzu nie radzę. Mnie spotkało to samo. Innym życzę smacznego.

Łubudubu

Kim są pobici? Jak nie potrafisz sprecyzować to nie wypisuj głupot o pobiciach pracowników. Sylwester jest zbyt prawowitym człowiekiem i raczej nikogo nie uderzył. Nie toleruje przestępstw więc sam chybaby ich nie popełniał. To samo dotyczy się jakości towaru. Szanuje każdego klienta i towar nie może być stary. Stop głupocie.

Hahaha
@Łubudubu

Ale mnie rozbawiles haha

kit

Z tymi pobiciami to nie jakaś ściema? Jakoś nikt się nie żali. Może jakiś drobny incydent a ty wyolbrzymiasz bo ci się nudzi albo nie dostajesz już za darmo kurczaka od czasu do czasu.

Do kitu
@kit

A ty tak niedowierzasz, bo kurczaka dostajesz?

Puk puk
@Do kitu

Puknij się w głowę o ile ją masz bo na potwierdzenie tych twoich kitów z pobiciami nie masz ani dowodów ani świadków. Gdzie są sami pobici??? Kurczaka nie dostaję za darmo bo nic nie jest za darmo. Tylko ludzie tacy jak ty chcieliby za darmo a jak nie to jazda i wymyślanie.

Do puk puk
@Puk puk

Muszę cię zmartwić, twój Nowik nie jest kryształowy i to nie jest tajemnicą. Przemoc psychiczna i fizyczna nad słabszymi to nie jedyny jego problem. Radzę się wczytać w komentarze i skupić się na nim jako pracodawcy, bo od tego jest ta strona.

Jasne!?
@Do puk puk

Kryształowy czy nie to nadal jest właścicielem firmy i firma działa nikt nie jest bity i nikogo na siłę się nie trzyma. Bredzisz i tyle. Jest świeży towar i dobra obsługa a co do pobić to nie prawda a narkotyki to totalna bzdura. Lecz się u psychiatry razem z pobitymi ofiarami przmocy. W firmie super atmosfera. Nie ma krzywego patrzenia i złodziejstwa czy mycia towaru bo są kamery i ludzie sami mówią. Uważaj co piszesz i nie kłam. To jest najlepsza firma. Dzięki kamerom i współpracy pracownic i pracowników jest eliminowamy element nie przstrzegający prawa i porządku dziennego. Jasne!!! '!!!!!?

Nie tak jasne nowiku
@Jasne!?

Uuuu.. nowiku. Powiało groza hehe po tym tekście już jestem pewien, że to ty wypisujesz. Żałosne to trochę. Skup się lepiej na firmie

Kierowca

Rozmowa odbyła się w miłej atmosferze. Szczegółowy opis pracy. Odpowiedzi na temat zadanych pytaniań padały od razu. Wszystkiego sie dowiedziałem

doświdczenie, prawo jazdy, staż pracy

A ja

A ja powrócę do zapomnianego tematu.Gdzie nowik utylizuje stare niesprzedane i przeterminowane produkty w których może być siedlisko salomonelli! Dla niego każdy powrót z trasy z towarem to strata finansowa a szef na to nie pozwalał. No właśnie! Gdzie jest stare mięso bo przecież towar po kilku powrotach z trasy a zwłaszcza latem w upalne dni nie nadaje się do spożycia!!! Niech na te pytania odpowie a nie jakieś głupoty o pobiciach i problemach rodzinnych. Może problem nie powinno się tu opisywać tylko zgłosić do sanepidu i po kłopocie,przyjadą i sprawdzą.

Ojej

Nie piszcie już głupot bo nie wypada. Za niedľugo może będą podwyżki minimalnej płacy to i u Sylwestra się polepszy. Nie trzeba będzie szukać pracy w innych firmach czy za granicą. Sylwester kiedyś startował do PISu więc chyba spełni obietnice swojej partii . Mam nadzieję że będzie go można pochwalić w końcu bo to tylko o pieniądze chodzi . Tak mi się wydaje.

Ojejejeee
@Ojej

Żeby ten pracodawca miał tylko kłopot z wypłacaniem pieniążków pracownikom ... Nie doczytałes chyba opinii o właścicielu. Jak się powyższy minimalna to w każdej firmie, więc to nie argument, żeby wybrać pracę w tej firmie.

?

A kogo to niby pobił i gdzie? Co to za bzdury ?

Do ciekawskiej
@?

Bzdury? To chyba słabo znasz nowika. Fakty są takie, ze nigdy nie pobił równego sobie. To damski bokser, dzieci bije i mniejszych od siebie, albo z chorym kregoslupem. Ewentualnie bierze pomocnikow jak dyga, że nie da rady. Miał niebieskie karty, kuratora. Co chwilę są wszczynane na policji śledztwa przeciwko niemu. Pobicia to pryszcz w porównaniu do tego co ten czaruś ma na sumieniu. To niebezpieczny element.

@Do ciekawskiej

Gdyby tak było to rzecz jasna chybaby za to posiedział trochę. Chyba nie jest wyjęty spod prawa ? Co do żony to ich sprawa rodzinna. Ciekawe co ty byś zrobił jak dowiedziałbyś się że twoja żona z osobami które znasz robi to co się powinno robić z mężem a nie z kolegami ? Pewnie przytuliłbyś ją i wyznał miłość i tolerancję. Jak było dobrze u Sylwestra to w d....e wszyscy mu włazili ale jak zobaczył że jest wykorzystywany i poodganiał dziadostwo to teraz wszyscy przeciwko niemu. Co ? Miał udawać że jest ok? Być okradanym ? Po to zamontował kamery ! Długi temat a jak ktoś zasłużył u niego na lanie to chyba miał powód . Jasne ? A i czy te rzeczy opisane i niby pobici mają związek z firmą jak nie to bzdur nie wypisywać.

Do ciekawskiej
@?

Ale bzdury piszesz, taka naiwna jesteś? Widać, że nie znasz sylwestra. Ja nic nie pisałem o jego byłej zonie, to są ich sprawy rodzinne... Prawda? Najgorszemu wrogowi nie życzę tego co z nim przeszła. Każdy wie, że właściciel firmy niuki był, jest i będzie kurwiarzem. Lubi kolegom żony wygrzmocic, biedny teraz musi patrzeć za siebie, bo mąż kochanki wrócił z więzienia. Przeraża mnie, że chcąc bronić za wszelką cenę sylwestra, usprawiedliwiasz przemoc hasłem, że jak ktoś zasłuży to trzeba bic. Przemoc jest zła, każda przemoc! A bicie słabszych to już ... To, że jeszcze nie siedzi nie znaczy, że nie ma problemu z prawem. Pobicia mają związek z pracą, bo pobił swoich dwoch byłych pracowników, do tego stopnia, że wylądowali w szpitalu. Dziadostwa niestety nie odgonił, ma problemy z narkotykami, przemocą itp. i to wszystko odbija się na kondycji firmy i problemy z pozyskaniem pracowników.

Czesław
@Do ciekawskiej

Myślę, że nie potrzebnie ingerujecie w osobiste sprawy pracowników firmy. Moglibyście napisać coś na temat warunków zatrudnienia, które oferuje Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki"? Chciałbym ustalić, czy od pierwszych dni można liczyć na stałą umowę o pracę.

Julek
@Czesław

Pewnie że tak. Tylko że w tej umowie są też zobowiązania nieopisane w umowie tj. np. Oprucz upychania świeżego kurczaka po wiochach to i jazda po narkotyki np.do Zarzecza . Za nie wywiązanie się z umowy poprostu masz w ryja i kopa w(usunięte przez administratora) a potem zrobi z ciebie frajera. Jak się przyjmiesz do roboty to nie pij bo prawko zaraz stracisz i po sądach się będziesz włuczyć.

Do czeska
@Czesław

Chyba nie czytasz że zrozumieniem. Opisany jest pracodawcę i jego stosunek do pracowników i innych ludzi. To ważna informacja dla potencjalnych pracowników. Odpowiadając na twoje pytanie -w tej firmie umowy na starcie nie dostaniesz, potem może okres próbny, a jak się pofarci to na czas określony.

@Do ciekawskiej

A za co pobił swoich pracowników ? Skąd masz takie bzdurne informacje? Za to jest paragraf a tu dziwnym przypadkiem cisza. Co to za ściema ? Za pobitą żone i dzieci tym bardziej poważny kłopot a za narkotyki to już nie powiem. Jakoś do kryminału nie poszedł. Bzdury i jeszcze raz bzdury.

Pudło
@?

Po co był mu potrzebny pistolet???

Zioło
@Do ciekawskiej

Jakie śledztwa? Co ty tu bredzisz. Chyba ci się osoby pomyliły. I nie dyga jak trza to trza tak że skończ pieprzyć bo przepieprzysz.

Do ziolo
@Zioło

Widocznie jesteś niedoinformowany. Niech cię zastanowi dlaczego jest w jego firmie taka rotacja pracowników i problem z nabyciem nowych. Jak tak cię ciekawi prowadzenie się właściciela niuki to popytaj na policji jakie mają na niego popiery lub poproś samego sylwestra, żeby ci zdradził swoje ciemne sekrety. Nie ma co bazowac na tym, że Nowik taki fajny, wielki biznesmen w pięknym aucie, uśmiechnięty, kłania się wszystkim na ulicy, stawia itp. chyba, że tak go bronisz, bo jestes jego kompanem od wciągania kresek. No.... Jest jeszcze opcja, że wpis twój czyli jako "zioło" i te parę wcześniejszych to napisal sam sylwester nowik, żeby się wyczyścić. Oskarżał nawet córkę, że negatywne opinie mu tu wystawia i kazał jej pisać pozytywne.

Simanko

Jak to jest że braciszek szefa za niego czy przez firmę czy tam za coś sobie siedział ale jak szef popełnił przestępstwo i to niejedno nie siedział a chodzi mi o dokonane przez szefa takiego przestępstwa jak pobicia które były zgłaszane. Czy ofiary szefa nie miał poważnych uszkodzeń wymagających leczenia lub niezdolności do pracy powyżej siedmiu dni czy poprostu szef z d...py strzela ?

Pizza
@Simanko

Jak byś jadał posiłki ze strużami prawa w Przędzelu z dala od miasta to też byś nie siedział. Ciekawe kto płacił rachunek za posiłek ?

Pytanko

Ile młodszy braciszek szefa siedział w (usunięte przez administratora) za szefa i za co go tam szef wsadził?

Beata
@Pytanko

Na forum GoWork.pl bardziej interesujące od tego, kto i gdzie siedzi, są informacje, jak się pracuje dla "Niuki", czy pracownicy sklepu są zadowoleni z pensji, jakie mają godziny pracy itd. No, i skąd się można dowiedzieć, że firma szuka kogoś do pracy - dzwonić? Przejść się na miejsce i zapytać?

Wiem
@Beata

Duża rotacja pracowników, słabe wynagrodzenie chociaż obietnice da zarabiania kokosow. Nieprzyjemna atmosfera w pracy, pracodawca nie docenia gdy pracownik się stara a rypie jak wydaje mi się, że utarg słaby (bo np. deszcz i na rynku kupujących nie ma). Praca nie jest łatwa, bo trzeba robić jednoczesnie jako sprzedawca (kasa fiskalna), kierowca, mechanik, magazynier, sprzątacz a wypłata...eh. Tylko robią tam chwilę młodzi zaraz po szkole i starzy, gdzie nigdzie nie chcą ich przyjąć. Trochę inaczej szef traktuje dziewczyny hehe.

Pytanko
@Beata

No właśnie, pytanie było niedokończone a związane z firmą i samym szefem który wsadził brata do więzienia. Za co? Czy to nie dotyczyło firmy?

Albert

Witam, nie rozumiem skąd taka nagonka na firmę "Niuki", czyżby konkurencja się obudziła? Przecież od razu jak czytam te wypociny w opiniach widać, że kogoś bardzo boli firma "Niuki" bądź osoba właściciela. Współpracuję z firmą Pana Sylwestra od kilku lat, jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się narzekać na jakość produktów, ani moim klientom; problemów z dostawami także nie przypominam sobie. Pozdrawiam

Opinia publiczna
@Albert

Witam. Wydaje mi się że to nie konkurencja ale ci co go bardzo nie lubią i to chyba za to co w tych wypocinach jest powypisywane. Ja też go nie lubię chociażby za to że namawia innych przeciwko innym i jest manipulatorem. Ciebie , drogi Albercie, przykrość jeszcze z jego strony nie spotkała więc tak się wypowiadasz. Bądź jednak ostrożny byś nie dołączył do tych co te wypociny wypisują. Pozdrawiam.

Spoko
@Opinia publiczna

No spoko i z kulturą ktoś tu fajnie napisał. Właśnie , za co tak po Sylwku jeżdżą , za arogancję i cwaniactwo no i nie tylko. Za bezkarność a chęć karania innych. Nie no spoko i o to chodzi.

Iwo

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

Jaki
@Iwo

Jedź do Bojanowa i okolice. Tam ci podpowiedzą.

Wiola

Sklep mam po drodze z pracy. Czesto robie tam zakupy. Jestem zadowolona z jakosci towaru, wszystko jest swierze a ceny przystepne, duzy wybor asortymentu, mila i fachowa obsluga, szczerze polecam.

Coś ś wieRZego
@Wiola

No fajna reklama . Mam wątpliwości co do pani oceny towaru w sklepie firmy nowika ponieważ ma pani problem z rozpoznaniem świeżości z pani wpisem ,, świeży" który jest rażącym błędem ortograficznym tak więc ów błąd może się potwierdzić w jakości zakupionego towaru w sklepie który ma pani po drodze. Pozdrawiam proszę odrobić zadanie domowe z podstawówki.

Krystyna

Z zakupów w sklepie Niuki korzystam od dwóch lat... a może i dłużej. Jakość obsługi na najwyższym poziomie. Panie sprzedąjace w sklepie bardzo sympatyczne i pomocne:) Co do towaru nie mam żadnych uwag. Nigdy nie kupiłam tam nic co by budziło moją wątpliwość. Szczerze polecam i sklep i towar.

Co

Co tu pisać o popłuczynie genetycznej. Brak słów. F*** er j*** ny . Bił żone i dziecko. Konsekwencji żadnej nie poniósł pasożyt je*** y a brata wiedział jak zamknąć do więzienia. Praworządny szef szefów i wykorzystywacz społeczny. Młodych po towar wysła bo sam nic przy sobie mieć nie może. Jest widziany i nagrany. Czuj się obserwowany tak jak ty nasyłasz i podpatrujesz sam i oczyma swoich sługusów . Patrzą na ciebie oczy różne.

Hejta wiśta

Spoko koleś! Powiem tak. Jak postawił i poczęstował odrobinką to to to too da się kurde koleś lubieć. Ale, jak przeszedł metamorfozę ze spoko ludzia na obślizłego typka to trzeba powiedzieć prrrry hola hola i skończyć przejażdżki z kimś kto może na złą drogę wywieźć bo inaczej to to tooo można w stajni skończyć- takiej z kratkami w oknie i dozorcą co konie na wodzy trzyma żeby się nie zagalopowały.

System

Ile szef daje teraz podwyżki na wypłate lub premie za donoszenie na kolegów i koleżanki w pracy ? Kiedyś tak było. Czy tego typu pratyki współpracy nasz kochany szef nadal uprawia? I czy jak kiedyś dalej namawia do zachowań sprzecznych z prawem, np. podsłuchiwanie śledzenie potwierdzanie nieprawdy itp ? Za nie wykonywanie wymienionych czynności szef był niezadowolony i groziło to brakiem premi a nawet i nowopowstałym mankiem co miało wpływ na niekompletną wypłatę z tego tytułu. Pozdrawiam tych co takie propozycje mieli i ttch co twierdzą że to niprawda.

System
@System

Śmieszne to co piszesz. Jeżeli ktoś byłby męczony w tej firmie to by w niej nie pracował. Teraz jest tyle ofert pracy, że nikt by nie przeżywał tych fikcyjnych sytuacji co tu opisujesz. Tu w firmie są kamery i są do wglądu dla każdego kto pracuje i ma styczność z towarem za który jest odpowiedzialny. Wiec proszę przestań pisać tu jakieś brednie. Szkoda słów, szkoda ci że nam tu idzie bardzo dobrze. Statystyczny zawistny i obłudny człowieku, który chce dla innych gorzej. Żal mi ciebie zwykły niewychowany podczłowieku. Premie dostajemy za wyniki, a się staramy dobrze zadbać o naszych klientów.

Hehesystem
@System

"szefie, szefie to ja napisałam/em pod pseudonimem "system" jak szef kazał. Będzie premia?" Hehe

Plujek
@System

Pewnie że są kamery ! Za pomocą których szef nagrał film o żonie swojego brata jak liże się ze starym chłopem przed ślubem w biurze firmy a potem to nagranie dał jako prezent ślubny swojemu bratu. W filmie nie tylko ukazał słabość naiwnej młodej kobiety ale też pokazał w ośmieszający sposób swojego braciszka dodając do dego dobrą muzykę tworząc fantastyczny videoklip który zdobył dobrą oglądalność w środowisku nowikopodobnym. Filmem tym pokazał nie tylko to co nagrały kamery czy zachowania nieświadomego brata ale przedewszystkim to jakim f r***rem jest sam wielki niuki który jest małym du**iem i w dodatku śmierdzi mu z ust i pluje jak się niepokoii zapluty głąb.

Plujek
@System

Dodam jeszcze że sam jesteś podczłowiekiem czy niewychowanym wspólnikiem obłudnego szefa. Jeżeli twierdzisz że dbacie o swoich klientów to tylko im współczuć kiedy im sprzedajecie stare solone mięso występujące w poprzednich komentarzach na które twój szef nie ma odpowiedzi kiedy jest pytany co robi z przeterminowanym towarem.poczytaj inne komentarze a zrozumiesz niewychowany podczłowieku. Szkoda że wasze kamery tego nie pokazują. Dziwne zjawisko że na innych kamerach - telefonach jest to co ukrywacie zarejertrowane. Myte mięso i moczone w soli. Masz prostaku premie za te kłamstwa i popieranie szefa. Uważaj bo możesz skończyć jak twój poprzednik czyli ulubiony pupilek szefa a jak nie wiesz o kogo chodzi to zapytaj o adasia który był lepszy od ciebie a ty możesz lepiej skończyć od niego nadczłowieku z frajerskiej ławeczki.

Zwierciadło
@System

Dlaczego żałosna istoto nie odpowiadasz na to o co cię pytają itu wyzywasz od podczłowieków. Lepiej być uczciwym podczłowiekiem i mieć honor niż człowiekiem takim jak ty który bije dziecko i żone , który wsadził do więzienia własnego brata i nie tylko, który kłamie i manipuluje . Jak się czujesz nadczłowieku kiedy patrzysz w lustro ? Spójż oczyma swojego brata, żony, ludzi którzy się na tobie zawiedli.

Dlaczego?

Witam. Skoro w firmie jest tak dobrze jak to pan opisuje to dlaczego firma potraciła już tylu ludzi i to z odpowiednią praktyką zawodową tej firmy ? Następne pytanie dotyczy samego pana właściciela. Czy ma pan coś do ukrycia skoro pan nie odpowiada na pytania dotyczące świeżości towaru i co w przypadku jego ewentualnego zepsucia się, czy trafia spowrotem na stół sprzedawcy czy jest odpowiednio zutylizowany ? Trzecie pytanie. Dlaczego pan obraża ludzi swoimi wpisami zamiast odpowiadać na pytania które są dosyć poważne i dotyczą firmy ? Proszę nie zasłaniać się wpisami które są zasłoną dymną tylko odpowiadać do rzeczy. Jeżeli widać zasłonę dymną to jest z góry założenie że coś się za tym kryje, nieprawdaż panie ?

Hihihi system

Ja też chętnie się podpiszę pod psełdonimem ,, system'' jak szef coś rozkaże to właśnie czy będzie ta premia ? Hehehe

Pomylka

Pomyliłeś serwisy, tu się pisze opinię o pracodawcy i firmie "niuki". Ps. Pewnie dziewczyna wyśmiała twoje zaloty i żal ci d*pe ściska

Bezpieczeństwo

Mam poważne pytanie, a mianowicie chodzi mi o zdrowie psychiczne szefa które może zagrażać zarówno otoczeniu jak i pracownikom w firmie oraz jemu samemu. Wiadomo mi że szef miał poważne problemy rodzinne gdzie była potrzebna interwencja psychologa. Prawdopodobnie biegli w sprawie wydali ożeczenie które wskazują na poważne zagrożenia ze strony szefa . Manipulator,agresor,dominator,zachwiania emocjonalne itp. Czy to jest prawdą ?Proszę o więcej informacji osoby które mają wiedzę na ten temat z pierwszej ręki. To jest ważne nie tylko dla ciekawskich. Pozdrawiam.

Temacik
@Bezpieczeństwo

Izabela już pisała o tym fakcie to po co tu więcej pytać. W firmie nikomu to nie przeszkadzało do tej pory więc o co chodzi? To czy pracodawca ma inaczej ukształtowaną psychę to jego sprawa. O firmie napisać opinię należy. Co kogo obchodzi jakiś małoważny koleś i jego psycha. Opinia o firmie jest ważna. Kiedy Iza kierowała firmą było spoko, jak jest teraz ? może ktoś podrzuci temacik.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik - Nisko

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik
2.9/5 Na podstawie 37 ocen.
  • WOLNOŚCI 8
    37-400 Nisko