Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik w Nisko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik w Nisko

Staly klient

Przypadkiem trafiłem na stronę opisującą firmę któwej jestem częstym klientem. Widzę teraz lepszych i mądrzejszych oraz bardziej wykształconych ludzi którzy pracują w tej firmie. Teraz po przeczytaniu tych negatywnych komentarzy wiem kto je napisał. Towar pierwsza klasa, zawsze miła oraz profesjonalna obsługa. Polecam.

@Staly klient

Bardziej wykształcony personel? Kasia- sekretarka po podstawówce i szef po zawodowce. Każdy stały klient ma wiedzę o wykształceniu pracowników? No dziwna sprawa. Chyba nie pisał tego klient????. Sylwester, jak piszesz na siebie oczyszczające komentarze to użyj dobrego głowy, bo ciężko cię nawet bronic. Uzbierało się tu przez lata niegatywnych wpisow i tłumaczeniem sobie że wszyscy cię nie lubią i się na ciebie uwzieli robisz sobie krzywdę. Przemysl sylwester co jest tego prawdziwym powodem, czy wina nie leży w szefie a Nie wszystkich dookola

x
@Serio

Właśnie widać w późniejszych wpisach jaka inteligentna osoba to wypisuje, co ortografy sadzi w komentarzach z 09.2018r

SMAKOSZ

Jestem na diecie w ktorej filet z kurcza jest na pożądku dziennym. LEPSZEGO FILETU Z KURCZAKA NIE ZNAJDĘ NIGDZIE INDZIEJ.... POLEAM TEGO SPRZEDAWCE

Obserwacja...
@SMAKOSZ

Smacznego. Podpowiedz gdzie dokładnie kupujesz ? Też chcę przejść na dietkę. Xd pozdrawiam.

Dietka
@SMAKOSZ

Te filety to dzisiejsze? Gdzie można je kupić. Jak nie zdążę dzisiaj to juto będą nowe i świeże czy te same? Jak mają być jutro te same co dzisiaj to się pośpieszę z tym że te dzisiejsze najświeższe nie są aby wczorajsze? Pytam bo to dla mnie ważne z uwagi na moją dietę.

dla dietka
@Dietka

Weź baranie się nie kompromituj, jak się nie znasz to w ogóle nic się nie udzielaj Prostaku. Znasz w ogóle procedurę przechowywania drobiu i wędlin....? widać ,że NIE.....!!! To ci to wyjaśnię żebyś się nie wypowiadał jak się nie znasz i to w prostym języku żebyś zrozumiał. Drób termin 4-5 dni w temperaturze od 0*C-4*c a wędlina od 7-21 dni w temperaturze 0*C-8*C . Więc proszę oszczędź sobie robienia z siebie kretyna.

Wnikliwy
@dla dietka

Doprecyzuj. A po ilu dniach są płukane w twojej firmie?

x
@Wnikliwy

Przeczytaj prostaku to co napisałaś wcześniej.

Kochające społeczeństwo

To jaki nowik jest wszyscy wiedzą. Lepiej niech powie gdzie się pozbywa starego mięsa i to w dużych ilościach. Coś ukrywa skoro nie odpowiada na tak ważne pytanie a dla odwrucenia uwagi obraża Izabele swoją żone. Widać po wpisach i tym co na Nisku się mówi jak jest lubiany i szanowany no i ten jego świeży kurczak i teraz doszła dietka o której sam pisze. Pewnie musi zjadać codziennie filety których nie sprzedał w zeszłym tygodniu. Musi uważać żeby w niebiosa się nie wzbił z tym że biedak nie wie że kura to ptak nielot i nie lata tylko przefrówa krótkie odległości co z resztą pasuje do niego bo on nigdy skrzydeł nie rozwinie tak jak nie rozwiną się jego intelekt. Nawet wysłowić się nie potrafi a jak mówi to się cały zapluje. Filety zjada OK a co robi z resztą mięsa? Jutro pewnie pojedzie umyty na nowo stary towar w nowe trasy.

Albo albo

.Na żone nasyła policje żeby dzieci zabrać nie kryjąc , lub kłamiąc, że żona pije. Dziwie się dlaczego tego pana nie podano kontroli i na alkohol i test na narkotyki. Dziwie się też żonie i innym czego piszą o brudzie i myciu mięsa w firmie a nie zgłaszają tego do sanepidu i sprawa byłaby zamknięta. Albo by się nauczył jak dbać o porządek i odpowiadać ciekawskim na pytania odnośnie starego towaru albo sanepid by go tego nauczył. Może wtedy zainteresowałby się sobą a nie innymi.

OBIEKTYWNY :)
@Albo albo

sCHIZA jak czytam te twoje wypociny to już mnie to zaczyna denerwować . Chwilowo byłaś śmieszna ależ ile można się śmiać z twojego niezadowolenia życiowego... Piszesz w kołko te same głupoty , a spójrz na siebie . Adorowana na weekendach przez bandę brudnych samców , upijających cię na mieście , zapominasz o dziecku . Ciekawe w jakiej kolejce się po ciebie ustawiają .. ? Hierarchia jest ustalana od wysokości IQ czy (usunięte przez administratora) ? Każdy dobrze wie na mieście ze się sypiesz za 2 piwa . A ten kompleks z umytymi kurami to się pewnie wziął z braku twojej higieny . bo jak każdemu w tym małym mieście wiadomo ze myjesz się od święta , ale twoim brudnym adoratorom wcale to nie przeszkadza :))) jesteś pasożytem rozumiesz ? dzieci traktujesz jak kurę znoszącą złote jaja . masz tak wysokie mniemanie o sobie , a wystarczy zobaczyć kto się z tobą zadaje .. sam margines społeczny (alkoholicy , narkomani i recydywiści) to chyba jednak za słabe otoczenie jak na tak wysoki iloraz inteligencji .. no chyba , że ktos tu się pomylił w obliczaniu IQ :D pamiętaj pasożycie, że karma ci wróci ]:->

Ktoś
@OBIEKTYWNY :)

Ciekawe co powiedzą znajomi Izabeli o tym wpisie w którym wszystkich bezczelnie obrażasz. Popatrz na twoje otoczenie. Nawet ze swoim byłm pupilkiem masz konflikt. Potraciłeś znajomych. Nie masz honoru. Sam jesteś przestępcą i dobrze wiesz o czym mówię tylko dziwne dlaczego nie siedzisz w kryminale za swoje brudy . Taki ktoś jak ty potrzebny jest w terenie , dyskoteki i inne dziwne miejsca gdzie dyktafonik się przydaje , a w kryminale byłbyś nieużyteczny chyba że maskotka do zabawy i to dlatego jeszcze nie siedzisz.

OburZONA
@OBIEKTYWNY :)

Tak, zadawałam się z alkoholikiem, recydywista i narkomanem a także damskim bokserem i kurwiarzem, ale nowiku zakończyłam już z tobą znajomość. Teraz zatruwaj innym życie. Dzieci znoszące złote jaja? Nie rozsmieszaj. Tyle lat nie jestem z tobą a dopiero teraz musisz płacić alimenty (i to komornik musiał ściągac, bo na dzieci nie chciałeś płacić. Taki jesteś bogacz niby a nie chciałeś na syna płacić 550zl. Dawalam sobie radę bez twoich alimentów tyle lat to i teraz dam. Już tylko prostacko obrażasz, no tak... Reprezentujesz niski poziom. Zajmij się człowieku swoim życiem.jest teraz szczesliwa, życie mam poukladane i to cię boli. powtarzam ci- nie tylko ja tu pisze negatywne opinie na twój temat, chyba nie jesteś tak lubiany jak myślisz.

Kierowca

Rozmowa odbyła się w miłej atmosferze. Szczegółowy opis pracy. Odpowiedzi na temat zadanych pytaniań padały od razu. Wszystkiego sie dowiedziałem

doświdczenie, prawo jazdy, staż pracy

Ktoś

Dodam żeby nowik przypomniał sobie z kim sam się zadawał zanim będzie obrażał znajomych Izy. Znajomi nowika to też recydywiści i drobe ćpuny z ktòrmi obficie nowiczek ćpał i się zadawał. Nawet to środowisko na które nowik jedzie go olało . Chya biedaczek ma problemy nie tylko z węchem ale i z pamięcią. Jeżeli nie pamięta co robi ze starym mięsem to ma poważny problem z tą pamięcią. Myślę że sanepid mu pomoże odświeżyć pamięć i mięso.

Dal P.Gienii

Policja zabiera Pani dziecko z domu a Pani pije w knajpie i wypisuje na naszą firmę niestworzone rzeczy. Proszę zacząć od siebie i zapisać się do AA a jak to nie wystarczy to będzie potrzebny przymusowy odwyk alkoholowy i nie wiadomo co będzie trzeba z Panią zrobić,żeby do normalności doprowadzić. Pozdrawiam Panią z Asnyk z Niska, chyba każdy wie kim Pani już jest i dlaczego chce nam zaszkodzić........!!!! To więc nie trzeba więcej opisów w tej sprawie,gdyż każdy wie z kim mamy doczynienia.

Oburzona
@Dal P.Gienii

Sylwek nie cpaj tyle. Przychodzac z policją się tylko zgasiles, bo wszystko było ok (chyba, że nie znasz się na prawie). Zajmij się lepiej firma a nie niszczeniem innym życia. To ty masz niebieska kartę, sprawy za narkotyki i pobicia. Nie oczerniaj mnie, bo to ty masz sporo za uszami damski bokserze i kurwiarzu.

Dla p.gieni,oburzonej.
@Oburzona

Oskarżając kogoś trzeba mieć dokumenty na ręce, a jak ich się nie ma to się jest zwykłym "frajerem". Nie masz nic już do powiedzenia to myślisz że ludziom przez internet przekarzesz nieprawdziwe informacje. Lepiej zajmij się swoim marnym życiem zwykłego prostego alkoholika. Zapisz się wkońcu do AA,może zmądrzejesz. I nie kłam,gdyż nikt w to co piszesz ci nie uwierzy jak nie pokażesz dokumentów. Oczywiście tych których nie masz.....!!!!

Oburzona
@Dla p.gieni,oburzonej.

Informacje są prawdziwe cpunie i dobrze o tym wiesz (dokumenty, nagrania, świadkowie są) Ludzie też sporo o tobie wiedzą. przestań robić ze mnie akloholiczke, bo to już nudne a moje życie w końcu jest szczęśliwe i spokojne. Słyszałam, że u ciebie wszystko po staremu i zdradzasz swoje kochanki z innymi dziewczyniami hehe monogamia nie jest twoja mocno strona. Mam nadzieję, że obecnych dziewczyn nie tluczesz. To portal o firmie i właścicielu, więc się na tym skup a nie na pisaniu o mnie. Nie prowokuj mnie, bo możesz źle na tym wyjść. Bawi mnie jak ludzie na ciebie najeżdżają a ty się wybielasz pisząc sobie komplementy jako klient, pracownik itp.

dla oburzonej pani n....
@Oburzona

W końcu się przyznajesz że to ty piszesz była właścicielko tej firmy. Bardzo miło że to robisz ,gdyż teraz wszyscy co to czytają będą wiedzieli że pisze to jedna osoba która utraciła władze w zarządzaniu tym przedsiębiorstwem. Jak ktoś się wgłębi w tą zbędną dyskusje sam zauważy kto tu pisze te niestworzone rzeczy. Dobrze zauważyłaś ,że ten portal jest o opiniach firm a nie prywatnym bujnym życiu alkoholików(alkoholiczek)badania w rodoku to potwierdzają, że masz problemy z alkoholem. To więc sama w jednym komentarzu sobie zaprzeczasz. Widzę że to szczęśliwe i spokojne życie nie jest takie miłe jeśli szukasz pocieszenia na tej stronie. A o "wybielaniu" to wiesz dobrze kto mówił,cytował tak twój kochanek. Zostawiłem alkoholika z działającą firmą,ale nie potrafił tego ciężaru utrzymać i teraz próbuje wszelkimi sposobami mnie zniszczyć. Więc napiszę tak; dobrze się czuje,jeszcze lepiej prosperuje firma,każdy jest zadowolony i najważniejsze jesteśmy zgranym zespołem który da sobie radę w każdej sytuacji. A panią to pozdrawiamy....xd

OburZONA
@dla oburzonej pani n....

Badania w rdok za każdym razem wskazywały, że jestem ofiarą twojej przemocy a ty się nie nadajesz na ojca itp. jedyne wspomnienie o alkoholu w opinii to było takie, że ty tak twierdzisz. Nie kompromituj się już człowieku. Wolałam ci zostawić firmę, żebyś tylko przestał mnie nacpany nachodzić, (grozic, wybijać szyby itp.) i dał mi spokój. Gdybym chciała cię zniszczeń to byś był zniszczony. Masz poważne problemy z psychika, jesteś niezrównoważony, ale na szczescienie już to mnie nie interesuje. A jak cię martwią negatywne komentarze (bardzo mi przykro, ale nie ja tu cały czas wypisuje) to zapracuj na pozytywne opinie. Nie pozdrawiam cię (na pana to trzeba potrafić się zachować)

Jak tam świeżyzna?
@dla oburzonej pani n....

Nie wypusuj głupot tylko powiedz co robisz z towarem z całego zeszłego tygodnia?! Dalej każesz myć mięso i wozić na sprzedaż jako świeży kurczak ? A może kierowcom wciskasz jako część wypłaty bo jak nie sprzedadzą towaru to będzie manko!!! Taka jest prawda bo nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie gdzie utylizujesz odpady. Nie ma żadnego śladu z żadnej utylizacji i ten proceder trwa od wielu lat. Chcąc uniknąć odpowiedzi zasłaniasz się wypisywaniem głupot na swoją żone a nic o brudach w firmie nie rozwijasz tematu. Nadgodziny na czarno. Brudny sprzęt. Złe traktowanie pracowników . Mycie mięsa i oszukiwanie klienta że towar zawsze jest świeży. Nielegalne podsłuchiwanie i nagrywanie rozmów na dyktafon. Obrabianie tyłków ludziom. Nieuczciwa walka z konkurencją-przypomnij coś sobie! I otym napisz a nie nad kobietą, dzięki której zaistniałeś, się znęcasz pschicznie i kto wie jak jeszcze. Napisz o swoich szantażach i preparowaniu nieprawdziwych historyjek i jak bratu swojemu życie niszczyłeś i dlaczego poszedł siedzieć do kryminału przez ciebie panie uczciwy.

Ja nie mogę
@Dal P.Gienii

Kim jest pani z Asnyk w Nisku wszyscy wiedzą. Dobra szefowa dzięki której ludzie w firmie byli zadowoleni . Nie tracili kierowcy prawa jazdy za picie z szefem a potem donos że z firmy wyjeżdża pijany . Szefowa nikogo nie nagrywała na kamery zakładowe w firmie. Pani która nie rozbijała związków partnerskich i nie prowadziła auta pod wpływem narkotyków. Szefie ! Pisząc obraźliwe rzeczy o swojej żonie to szczyt prostactwa które jest głębogo w twojej pustej osobowości zakorzenione. Ciekawe ile w twoim ciele jest związków chemichnych po przećpanych imprezkach ? Ilu młodych ludzi wprowadziłeś w magiczny świat w którym ty osobiście czułeś sie bogiem . To żeś jest bogiem sam zaćpany wygadywałeś. Zejdź szefie z niebios i po ziemi zacznij chodzić.

Gienia

W tej firmie płukanie towaru to praktyka nagminna. Czystość samochodów pozostawia wiele do życzenia, sprzęty typu waga brudne i zniszczone. Sanepid miał by wiele do roboty. Nic dziwnego, bo właściciel w firmie jest rzadkim gosciem. To powód spadku obrotów firmie i braku chętnych do pracy. Nie sądzę, żeby ktoś zazdrościł nowikowi, bo nie ma czego. Na negatywne opinie sam zasłużył i powinien wyciągnąć z nich wnioski, poprawić sie. Pisanie samemu o sobie pochlebnych komentarzy nie załatwi sprawy. Mogę doradzić właścicielowi, żeby był bardziej pracowity i uczciwy, szanował pracownika, ale i wymagał.

osoba

Osoba wypisująca takie koemnatrze robi to tylko i wyłącznie złośliwie. Zazdrość zrzera że komuś sie dobrze powodzi

@osoba

Nie rozumię postawy szefa. Dlaczego szef zamiast odpowiedzieć merytorycznie na proste pytanie co dzieje się z nie sprzedanym towarem w poprzednie dni i czy ten sam towar powraca ponownie na rynek jako świeży, zasłania się tym że są to złośliwe komentarze. Mnie nie obchodzą inne komentarze i to czy szefowi się powodzi czy nie , tylko to czy ten świeży kurczak naprawde jest świeży i co dzieje się z innymi kurczakami które są już nieświeże? Jako uczciwy przdsiębiorca szef powinien odpowiedzieć uczciwie na pytani a nie komentować komentarze. Nie zdziwi mnie to że w przyszłości szef zabroni wnosić telefony na teren firmy aby pracownicy nie nagrywali filmików jak to się kurczakom kompiel organizuje żeby towar był bardziej świeży niż wczorajszy. Na marginesie dodam że nie jestem osobą zazdrosną bo tu nie ma czego zazdrościć a co do powodzenia się szefow to dobrze to zobrazowała żona szefa; ciuchy w cicholandzie , tanie zakupy w Biedronce, przemoc w rodzinie... Jest co zazdrościć. Proszę szefa nie komentować tylko udzielić odpowiedzi na pytanie co dzieje się z towarem który wraca z trasy ? Jest utylizowany jako odpady ? Jeżeli tak to gdzie? Wraca ponownie w następne dni na rynek? Czy jest dawany sprzedawcom jako część wypłaty i tak zwane manko ?

Remik

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Może podpowiecie jaka jest atmosfera czy macie jakiś socjal?

@Remik

Ty chba żarty robisz ! Firma ma dobrą opinie? To jakieś kpiny ! Mnie do tej pory kiszki bolą po świeżym kurczaku. Nie rób sobie jaj. Co robisz z towarem którego kierowcy nie sprzedali w upalne dni? Pchasz dalej w nowe trasy jako świeży towar?

JN
@Jak tam świeżyzna?

Z tego co mi wiadomo firma by nie działała jakby tak robiła, gdyż klienci by sami przestali kupować !!!! Więc informacje masz kiepskie jeśli firma działa i klienci kupują a firma się utrzymuje na rynku. Pozdrawiam. xd

@JN

Informacje mam bardzo dobre a jeżeli ktoś mnie w błąd wprowadza to wytłumacz mi proszę co robisz z nie sprzedanym świeżym kurczakiem? Trudno mi uwierzyć w to że z każdej trasy kierowcy wracają do bazy bez towaru a na drugi dzień w nową trasę z nowym i świeżym towarem i tak na okrągło bez żadnych strat z nie sprzedanej świeżyzny. Ciekawe ?????? A i nie mów że drobiu nie każesz myć jak ci pracownicy sygnalizują że towar cuchnie a ty nic nie czujesz bo węchu nie masz. Pozdrawiam xd.

@Jak tam świeżyzna?

Ktos zazdrosci i bzdury wypisuje. Prosze spowazniec albo wrocic do podstawowki

Jak tam świeżyzna?

No nie bzdury tylko fakty bo dalej nie wiem co się dzieje z nie sprzedanym towarem który wraca do bazy na koniec dnia. Więc proszę mi powiedzieć czy ten towar jest niszczony w specjalnej utylizacji odpadów spożywczych czy dalej przez kolejne dni jest wożony w trasy jako świeży kurczak i sprzdawany nieświadomym klientom. To nie zazdrość tylko dbanie o zxdrowe i świeże artykuł spożywcze na naszym rynku. A jeszcze jedno , nie wie szef coś o filmie nagranym w przez pracowników na którym widać ciekawe rzeczy ?

Norbert

Jak się pracuje w firmie? Czy jakieś oferty pracy macie? Szkoda, że o pracy tak mało piszecie

@Norbert

W firmie bardzo fajny klimat. Kazdy sie ze soba dogaduje. Szef jak najbardziej w porzadku.

opinia

Widze że ktoś sobie jakieś żarty robi z poważnych stron internetowych.

Sylwek to spoko gość i super szef...... trochę miał zawirowań ale to przez eks żonę. Trudno zrozumieć tą kobietę chyba za dobrze miała i od nadmiaru kasy jej się w głowie pomieszało. Różne historie o niej krążą .... ale dobra nieważne niech sobie kobita układa życie od nowa jak jej źle było z Sylwkiem. Trzeba przyznać atrakcyjna kobita :) nie jeden na zakładzie się ślini na myśl o niej :)

Uświadamiający
@anonymous

"za dobrze miala z nowikiem" haha błagam. haha Damskim bokserem i człowiekiem znanym z uwodzenia obcych żon i malolat. "Od nadmiaru kasy" haha bo jeździła wspólna połówka, mieszkali na wynajmowanym, zakupy robiła w ciucholandzie i biedronce. Oj przelewało się XD pracowała w firmie, która założyła od rana do wieczora i wolala ja zostawić nowikowi, żeby mieć tylko spokój. A Nowik bogaty bo jeździ audi, nosi koszulkę ferrari i żel na włosach? XD właściciel firmy nie oznacza bogaty. Za dużo bajek się nasłuchales, faktów nie znasz a się wypowiadasz. A jego ex nie tylko atrakcyjna kobieta, ale i inteligentna

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Alicja

@Janusz, czy jesteś pracownikiem Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik? Może rozwiniesz swoją wypowiedź i napiszesz jak oceniasz warunki zatrudnienia? Jaka atmosfera panuje w pracy? Myślę, że Twoja opinia może okazać się pomocna dla wielu osób obecnych na forum.

Janusz

W zasadzie jak ktoś wykonuje w pracy to co lubi to zawsze będzie zadowolony

Alicja

Czy ktoś z obecnych na forum byłby w stanie podzielić się informacją na temat warunków zatrudnienia w firmie Niuki? Cenną wskazówką dla przyszłych pracowników byłaby również odpowiedź na pytanie: jaka atmosfera panuje w firmie?

@Alicja

Warunki zatrudnienia są jak w innych firmach,masz zadania do zrobienia i robisz. Tylko tyle dobrze,że nie stoi nikt ci nad głową i nie patrzy co i jak. Później się rozliczasz z całej pracy w miesiącu i sam wiesz ile zarobiłeś. To mi się podoba,że wiesz jak pracowałeś i ile za to się należy pieniędzy. Atmosera jest bardzo dobra,niewiem co się działo wcześniej,bo nie pracowałem widząc po komentarzach. Każdy do każdego dobrze nastawiony i pomocny jak się poprosi. Nie wiem dlaczego takie komentarze są poniżej. Chyba to prawda z tymi złośliwymi ludzmi.!!!

Ehh...

LUDZIE! jeśli ktoś szuka pracy w tej bądź innej firmie to nie kieruje się opiniami na temat prywatnego życia szefa i komentarzami sflustrowanej eks żony, tylko umawia się na rozmowę kwalifikacyjną, ustala warunki i albo mu pasuje albo nie. Proste. Po co czytać takie internetowe brednie... Szkoda czasu.

Leszek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Historiia

Dyrektor tej firmy ma ciekawą historię, zachęcającą do podjęcia pracy u niego. Pobice-a żony i własnego dziecka, wsadzenie do więzienia własnego brata, potracone prawa jazdy byłch pracowników za picie z szefem w trakcie pracy lub po pracy a potem za kierownicę, jakieś przypalanie ziółek zamiast tytoniu, knflikt z prawem-częsty klient na komisariacie, nagrywanie i podsłuchiwanie ludzi i pracowników, różne skandale, demoralizowanie dużo młodszych od siebie, wyrabianie negatywnych i nieprawdziwych opini znajomym i pracownikom, oskarżanie niektórych pracowników o złodziejstwo za co było zwolnienie z pracy a w tym przypadku swojego brata do kryminału i to na długo, zatrudnianie na czarno i sztuczne manko żeby potrącić z wypłaty,straszenie ludzi, doczynienia z nielegalnymi środkami zmieniającymi stan trzeźwości i świadomości, namawianie do przestępstw.Jednym zdaniem super szef.

Pozytywna zmiana.

A mnie się wydaje, że pozytywna zmiana wynikła z tego, że pan Sylwester odciął się definitywnie od swojej byłej żony. Przez to ma mniej problemów i więcej czasu aby poświęcić na dopilnowanie swojej firmy. Ktoś poniżej wspomniał o Kasi.... Jak kojarzę to była najbardziej rzetelna osoba, ktorą poznałem bywając w firmie po towar, szkoda,że jej już nie ma.(mam nadzieję,że po urlopie wróci). A ogólnie wszędzie gdzie jeżdżę po firmach to brakuje ludzi do pracy. To nie tylko u pana Sylwka tak jest.

@Pozytywna zmiana.

Odciął się definitywnie od żony? Dla niej to napewno pozytywną zmiana. ???? że przestał się do niej włamywać, katować ja i dzieci, przyprowadzać kochanki? Wystraszyl się niebieskiej karty, kuratora i spraw na policji? Zostawiła mu całą firme, która zakładała, żeby tylko dał jej spokój. Słyszałam, że w firmę rzadko gości, więc ciekawe czym się teraz zajmuje

Sylwester
@Serio

O ile mi wiadomo twoje oskarżenia były bezpodstawne i wszystko prokurator umorzył i się Pani zbłaźniła. A Pani koleżanka powinna dostać wyrok za składanie fałszywych zeznań. Wyleciała z pracy za złodziejstwo to chciała się zemścić razem z tobą,ale wam się nie udało. Za takie kłamstwa odpowiesz przed sądem, już ci to wcześniej pisałem.....!!! Wtedy zrozumiesz...!!!!

@Sylwester

Tym razem nie wycofam oskarżeń. Mnie mogles katować, ale pobiciem dziecka przesadziłeś (czego wyprzeć się nie mogłeś, bo jest nagranie) myślisz, że dalej będziesz się ślizgać? Taki zacpany masz już mozg panie najpotężniejszy? Prawda boli, co?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik - Nisko

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik
2.9/5 Na podstawie 37 ocen.
  • WOLNOŚCI 8
    37-400 Nisko