Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik w Nisko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik w Nisko

Merytoryka

Martwię się po wcześniejszych komentarzach i braku odpowiedzi na owe komentarze , że, znowu w poniedziałek po mocno przesolonym w towarze moczonym w wodzie z solą przez sobotę i niedzielę ten towar powróci na rynek obwoźny. Niuki unika odpowiedzi bo wie o co chodzi. Nic nikomu nie może zarzucić że to kłamstwa bo bylli przcownicy przewidzieli swój los w firmie i to co złośliwy szef potrafi więc zabezpieczyli się na zaś robiąc fotografie oraz nagrywając filmy na zapleczu firmy jak towar jest myty i płukany po powrocie z trasy. Filmy już widziało wiele osób i ma swoje zdanie na ten temat. Dlaczego nowik unika odpowiedzi i mydli ludziom oczy wypisując bzdury że jest stałym klienten itp. Oszustwem stara się ukryć prawdę która jest zbyt ciężka dla niego. Podobnie jak z panienkami , ty jesteś tą jedyną , najpiękniejszą i żadnej innej nie ma itd. Już to znamy z historii nowika i jego magicznych prostackich słówek których się nauczył do manipulowania pracownikami jak i poznanymi panienkami.która następna ? Jakiej soli używa nasz szef do konserwacji towaru i dlaczego nie odpowiada merytorycznie na zadawane pytania?

Klient

Lubię atmosferę w Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik za: Obserwując tą całą sytuacje która kręci się w okół tej firmy można stwierdzić; klientów jest dosyć dużo patrząc na sklep. Ekspedientki miłe i zadowolone, chcą pomóc we wszystkim. Towar świeży zawsze, nigdy stojąc z boku nie widziałem problemów. Więc stwierdzam,że te opinie są grubymi nićmi szyte. Kupuje tam cały czas i nie zamierzam zmienić sklepu. To mniemam , że jak w sklepie jest dobry towar i miła obsługa to samochody rozwożą inny towar oraz sprzedawcy są inaczej nastawieni? Coś mi się nie chce w to wierzyć! Każdy wierzy w to co widzi,a ja widzę dobrze. Pozdrawiam panie ze sklepu.

Odpowiedź
@Klient

Co ty tu wypisujesz za głupoty. Nie wszystko to co się błyszczy jest złotem. Zaglądnij na zaplecze firmy a nie na jej fasadę a wszystko zrozumiesz. Dziewczyny w sklepie miłe i pracowite bo za to mają płacone. Stare czy nowe , bez znaczenia, wszystko ma być sprzedane. Nikt nowikowi nie chce się narażać więc szsnuje pracę i cicho siedzi żeby nie mieć obrobionej d**y przez niego i nie skończyć jak wielu byłych pracowników którzy nie chwalą tej firmy i nawet wrogom swoim jej nie polecają. lepiej niech odda pieniądze dziecku o których jego była żona napisała że dziecko swoje okradł.

Odczepić się

Co wy od (usunięte przez administratora) chcecie. Mnie tam nie oszukuje i ja mu we wszystko wierzę . On napewno taki nie jest ! Dajcie sobie na luz.

No ładnie
@Odczepić się

A kim ty jestś że tak mówisz ? Widzę że nie jestem jedyną.

ktos

Ddosyc juz wypisywania tych glupot i obrazania normalnego czlowieka .Jezelipiszesz to napisz cos normalnego na temat firmy bo raczej o to tu chodzi .Opinie firmy a nie pranie brudow wlasnych Wstyd

Ktoś nr.2
@ktos

No właśnie i o to tu chodzi. Coś normalnego o firmie a nie jakieś głupoty. Wstyd ! Więc o firmie napiszę. Dlaczego firma nie chce odpowiedzieć normalnie na pytanie które się powtarza w poprzednich komentarzach. Co firma robi z drobiem którego nie udało się sprzedać i czy to prawda z tym moczeniem porcjowanego drobiu w wodzie z solą żeby mięso przetrwało do następnego handlu obwoźnego ? Myślę że moje pytanie jest konkretne i dotyczy firmy NIUKi a nie niepoważneg nowika. Wstyd że firma unika odpowiedzialnej postawy i odpowiedzenia na konkretne pytania dotyczące firmy i towaru który trafia do konsumentów.

@ktos

(usunięte przez administratora), wstydu nie masz? Na stronie z opiniami o pracodawcy mnie fałszywie oczerniales (nie do tego jest ten portal) zaatakowałes (błędnie sądziłeś, że tylko ja nie przepadam za tobą,bo cię dobrze znam) ciężko się przed tobą bronic, bo nie masz wstydu kłamać, twój kręgosłup moralny cierpi na skoliozę, jesteś sfrustrowany, mściwy i nieobliczalny. Jeżeli ktoś się tobie nie podporządkowuje wpadasz w furię. To chore, że kazałeś napisać corce tu na matkę, ale na szczęście ona jest mądra. Lepiej jej wypłacić pieniądze, które zarobiła pracując w twojej firmie, tak jak się z nią umówiłes, dość, że wlasnego syna okradles.

A masz
@ktos

Clowieku ! Jakie glupoty ? Jaki normalny ? Wchodzenie przez okno do nieswojego domu to nie glupota?!!! Obrazanie pracownikow to normalne? Pisane jest o firmie a on tu sie obrazony normalnoscia zaslania zamiast odisac na zadawane pytania. Jak o normalnisci wspomina to (usunięte przez administratora) moze powiedziec cos. Czy normalny czlowiek bije i zamyka zone w szopie a mlodszego brata(usunięte przez administratora) we wiezieniu bo niby go okradl. Co na to jego mama ? Co czula kiedy jechala na widzenie do kryminalu do mlodszego syna bo starszy syn z zemsty go zamknal. To jest twoim zdaniem normalne ? Czego sam nie opisze jak pracownikom robil manko za to ze kurczaki z trasy wrocily ? Czego nie napisze ja podsluchuje i nagrywa ? Dowodem tego jes slynny film jak nagral nazeczona mlodszego brata i w dniu slubu podarowal braru skandaliczne nagranie ? To jest normalne ? To jest brat ? Kolege ktorego owinol sobie do okola palca w klopoty wpedzil ! To jest kolega? Dziewczyny z ktorymi... a potem ... . Szkoda gadac. Jak to jest normalne to chwala ci za to. Ja wiem o jeszcze gorszych czynach jakich dokonal i to osoby od ktorej nigdy by sie najpotezniejszy nie spodziewal ale to przemilcze bo az nie wypada pisac i moze nikt w to nie uwierzyc chyba ze inni napisza bo duzo osob wie o co chodzi a sam najpotezniejszy choc nie wierz pewnie sie modli zeby jego sekretu nie ujawnic. Nie sam nie obraza innych zeby sie domagac nie obrazania najpotezniejszego a zreszta te obrazy to nie obrazy. Sam sobie taka opinie wyrobil swoim postepowaniem.

Skandal
@OburZONA

Co zrobił ? Jak syna okradł to do kryminału tak samo jak on brata za kradzież ukarał. Córce za prace nie zapłacił ? Skandal !!! Nie ma już kogo to w rodzinie bo tak najlepiej. O ile to prawda to wstyd i skandal żeby taki ktoś jak szef na własnych dzieciach żerował ! Dobrze że pani to ujawnia bo takie coś jest karygodne i nie wolno tego ukrywać. Niech ludzie wiedzą u kogo są zatrudnieni.

Nie kradnij
@OburZONA

Ile ukradł synowi i w jaki sposób ? Czy córka pracowała u niego legalnie czy na czarno i za ile dziecku zalega ? Powinien się tym zająć jakiś inspektorat. Milczenie daje przyzwolenie na takie grzechy i czyni nas w ten sposób współodpowiedzialnymi.

Nisko
@OburZONA

Piszesz o kręgosłupie moralnym ? To jakaś bzdura. Jego nazwiko na wilkipedi wiele tłumaczy. Ktoś napisał że nowik to gryzoń ale są też inne definicje nowika. To glon ,chwast morski który nie może mieć kręgosłupa. Ja dodam że ... No właśnie, wiemy o co kaman czisz ? ! Gdzie jest stare mięso ? Ile daje teraz szef za donosy do szefa na kolegów i koleżanki w pracy? Jest jakaś premia za to ? Chyba nic się nie zmieniło poza tym że nie ma barana który biegał z balonikiem alkomatem wyręczając szefa żeby sprawdzić trzeźwość kierowców. Jaki teraz jest klimat w firmie bo ci co się boją o pracę nic nie piszą ale za plecami gadają a do ucha w całej okolicy wpada co nie co. Oddaj dziecku pieniądze !

Kierowca

Rozmowa odbyła się w miłej atmosferze. Szczegółowy opis pracy. Odpowiedzi na temat zadanych pytaniań padały od razu. Wszystkiego sie dowiedziałem

doświdczenie, prawo jazdy, staż pracy

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Zdrowie

Niuki ! Gdzie się podziewa śmierdzące stare przeterminowane moczone w soli mięso? Nie mów że tym najlepszym filetem całyczas się odżywiasz gdyż jesteś na diecie. Zbyt duża ilość soli jest szkodliwa dla zdrowia, czy dajesz tę informację przy sprzdaży świeżego kurczaka ? Warto żeby ktoś to sprawdził.

ZNiska

Sylwek jest ok tylko była żona dym robi niepotrzebny temu chłopu. Chyba jej chłopa brakuje i przez to wariuje.

Też z Niska
@ZNiska

To chyba słabo znasz Sylwka???? obyś nie musiała go bliżej poznawać. On tylko z pozoru taki spoko i milutki. I nie jest to opinia byłej żony ???? nie ma dobrej opinii na mieście. Nie ma dymu bez ognia ???? a dym to on robił w życiu swojej byłej rodziny i innym.

Naj

Myślę że niuki jest zakompleksionym osobobnikiem gatunku ludzkiego który za wszelką cenę chce utrzymać twarz w mieście. Dlatego nie odpowiada na pytania. Pytania które budzą wiele wątpliwości tj porcjowany kurczak moczony w solance aby nie rozwijały się bakterie w już zepsutym towarze, uczciwość kiedy samemu nie jest się uczciwym a zamyka się do więzienia własnego brata, przemoc w rodzinie , bita i więziona żona, swoje dziecko z ulotkami dla dobra firmy na mieście też pobite,zwolnione pracownice oskarżone o złodziejstwo, kierowcy bez prawa jazdy itd. Listadługa i bez końca.oto oblicze twojego szefa. I do tego te padkudne filmy. Jesteś wporzo SYWEk Niuki naj

Witam i pozdrawiam. Nikt firmy nie chce zdyskredytować. Firma jest OK. Dzięki niej mała grupka ludzi ma pracę . Jaką i u kogo ? Sami o tym wiedzą. Bez komentarza. W tym szczególnym przypadku chodzi o udczciwość przedsiębiorcy który nie potrafi odpowiedzieć na pytanie co robi z przeterminowanym towarem i tu jest problem.

@Problem

Fakt fiema nie jest problemem każdy orze jak może ale szef już jest problemem bo jak by był w porządku to nikt by jego brudów nie wyciągał a tak wszystko wychodzi a świerze to są tylko kurczaki całe reszta to już (usunięte przez administratora) kilkudniowy albo płukany

Brawo

Musiało być coś dobrego skoro zostało usunięte. Brawo.

Układ

Nie wiem jaki on ma układ że niewygodne komentarze są likwidowane. Z tym co Iza pisze o narkotykach jest podobnie. Była sprawa w sądzie a on za narkotyki nie siedział . W stosónku do innych podiadaczy narkotyków jest inaczej. Ma skubany układy!!! I to jest dzef wszystkich szefóf.

Przesolone

Ty , Niuki! ile czasu trzeba moczyć pokrojonego kurczaka w wodzie z sloą żeby za tydzień dalej był świeży ? Twoi pracownicy coś opowiadają że najświeższy kurczak w regionie to tylko u ciebie hehehe zaraz po dostawie bo potem po zwrotach to musi się peklować w soli. Pracownicy sprzedają świeży czy ten moczony w soli tak samo jak najświeższy bo się boją że jak za dużo wróci na firmę to z wypłat szef poucina. Co to ma znaczyć i czy to prawda?

O rany

Piszcie co chcecie ale faktycznie zagadką jest temat o przeterminowanym towarze. Niuki nigdy nic nie wywoził na wysypisko specjslnych śmieci spożywczych. Co on z tym towarem robi??? Musi gdzieś to wyrzucać , albo sprzedawać. O rany ! Jakie straty- manko albo i zyski-premie !!! O rany, o co tu kaman bo ja nic nie czaję ! Czaisz?

@O rany

Czaisz on to płucze w soli i wodzie i to co się da jeszcze to sprzedaje a to najgorsze to weterynarka czyli dla zwierząt he he nawet syworzenia truje

Rosmofni

Sylfek, brak ci jaj? Pszetsież jesteś najpotężniejszy. Mófiłeś że Bogiem jesteś ! Gdzie tfoja mots i psztsiempierczość hehehe. Zaplułeś się czy co ? Czaisz ? Fiara w ciebie upadła ! Jusz ci nie fierzę a ci co fierzą w ciebie lub tobie zmienią zdanie niebawem kiedy zostaną stradzeni przes tsiebie poligloto i PSZETCIEMPIORCO z tom tfojom poprafnom polszczyznom panie wykształcony bez matury. Mosze na ferbatkę sie ufmófimy porosmsfiać ?

Ale smród

Jak to nie prawda z tym starym mięsem to dlaczego Szef nie odpowie na pytania ? W ten sposób może udowodnić że jest czysty i uczciwym sprzedawcą. Z tym sprzedawcą to mam na myśli świeżego kurczaka, żeby było jasne, a nie kogoś lub coś. No niech coś szef powie! Co szef robi z towarem który wraca z tras i to nie jednym autem i nie z jednej trasy tylko ze wszystkich samochodów i tras no i nie jeden kilogram towaru tylko wszystkie te pojemniki z mięsem. Szef każe znowu to wszystko płukać wodą żeby nie śmierdziało czy oddaje do utylizacji jako odpady?

Niuki

Zostaniesz ukarana za te nie prawdziwe opinie o tej firmie.....

Ortograf
@Niuki

Sylfuś , nieprawdziwe pisze się chyba razem a nie osobno. Popraw to bo całe Nisko będzie ziało.

@Niuki

A ty dalej się kompromitujesz sylwus i ludzie z ciebie śmieją. Przestań mi grozić (akurat wszystko co JA napisałam to sama prawda)i lepiej weź się za siebie. Jak byś mądrze pomyślał to byś się tu nie udzielał i nie dawał pożywki innym do pisania, a ty jeszcze mnie atakowałes. Oj... Kiepsko u ciebie z rozumkiem.

Drweutnia
@Niuki

Kogo chcesz karać i za co ? No i w jaki sposób hehehe. Pięścią ? bo prawnie to raczej nic ci z tego nie wyjdzie. Udowodnij że to wszystko jest kłamstwem a każdy wie jak jest i jak zajdzie potrzeba to w Sądzie wszystko powtórzę. Nie strasz tylko odpowiadaj merytorycznie na pytania w sprawie towaru o którym zrobiło się tak głośno. Te pytania to nie przestępstwo a ty jako uczciwy przedsiębiorca powinieneś odpowiedzieć a nie straszyć. Ja nie twoja żona którą biłeś i zamykałeś w komórce na drzewo damski bokserze. Nie wszystkim możesz przemocą i strachem usta zamknąć.

Ciekawscy

Ile towaru wczoraj wróciło do firmy po całodziennej trasie ? Czy ten sam towar znowu wyjechał dziś z firmy w trasy ? I co się stanie z tym towarem jutro jeżeli znowu jego znaczna część dziś wieczorem zostanie zwrócona do firmy.

Pytanko

Co dzieje się ze starym przeterminowanym i nieświeżym towarem? Na to pytanie najwyraźniej Niuki nie chce nam udzielić odpowiedzi. Będzie wypisywał głupoty i obrażał tylko po to żeby ukryć prawdę spychając temat starego towaru na drugi plan a w zamian daje siebie na pośmiewisko by odwrucić uwagę zainteresowanych. Ciekawe zjawisko.

Apel

Mieszkańcy Niska i okolic! Uwaga na psychopatę, który (prawdopodobnie pod wpływem narkotyków, bo inaczej nie da się tego zachowania wytłumaczyć) wchodzi w nocy przez balkony do ludzi i czołga się po ich łóżkiem gdy śpią. Mieszkańcy domu się obudzili, sytuacja zostala zgłoszona i zbadana przez policje, więc (usunięte przez administratora) nie może się wyprzeć. Czy jesteśmy bezpieczni w swoich domach, gdy grasuje(usunięte przez administratora) Zamykajcie w nocy okna i balkony, bo nie wiadomo gdzie czai się zło :)

Oj totalna psychza
@Apel

(usunięte przez administratora) to gryzoń . Takie informacje są na wilkipedii. Dzięki za apel. Ze strachu gonię do sklepu po pułapki na myszy i je poroskładam pod łóżkiem . Chociaż bardzo się boję to okna i drzwi szeroko otworzę i poczekam aż zło wpadnie w pułapkę. Innego wyjścia nie widzę.

§ fik

Za co wyroku nowiku się domagasz? Ta strona jest zgodnie z jej polityką przeznaczona do wyrażania swoich opini o pracodawcy i firmie oraz do zadawania pytań. W czym więc jest problem ? Sam pan sylwester prowokujesz ,wyzywasz ludzi i żone znieważasz. Wyrok! Za co? Za prawdę o tobie szefie. Proszę powiedz które komentarze są nieprawdziwe bo moje mogę potwierdzić wieloma faktami. Są też ludzie którzy wszystko pamiętają i o tym mówią. Znany jesteś więc przed czym się bronisz? Nie moja to sprawa ale czy prawdą to nie jest że Ize biłeś i zamykałeś w komórce na podwórku? Wszyscy o tym wiedzą i aż dziwi mnie to że dzielnicowy z tym nic nie zrobił. To jest znęcanie się psychiczne i fizyczne, pobicie oraz uwiézienie. To poważne przestępstwa za które nie poniosłeś kary a ty tu wyrokami straszysz?! Może prawdą nie jest to że użyłeś kamer przemysłowych do nakręcenia filmu co dzieje się w firmie po to żeby zniszczyć życie własnemu bratu. Może prawdą nie jest to że... . Początku listy a ni jej końca nie widać i to jest prawda. Co do firmy może prawdą nie jest to że na czarno się wzbogaciłeś zatrudniając ludzi bez legalnej umowy? A film na którym widać jak się mięso myje, tylko szkoda że zapachu nie można odtworzyć i tu możemy się poczuć jak szef wszystkich szefów który nie czuje jak śmierdzi. Nie obwiniaj żony i się na niej nie znęcaj bo z tym wpisem ona nie ma nic wspólnego po za tym że jest twoją ofiarą i to ty powinieneś się bać § kodeksu karnego. Dzięki tej stronie ludzie mogą poznać bliżej swojego pracodawcę by wiedzieć czego można się spodziewać kiedy mu nerwy puszczają. Jak się poci i wije ze złości . Jak się zapluwa kiedy wyzwa i wysłowić się nie może coś sepleniąc przez zęby. Co to też może prawdą nie jest ?

Xxx

Fajny ten filmik. Pozdrawiam

dla KS

Dostałaś odpowiedź prostą i logiczną, tylko po czasie żeby można było zweryfikować z kim mamy do czynienia. Proszę to cała wiadomość która jest poniżej w odpowiedziach; ’’Weź (usunięte przez administratora) się nie kompromituj, jak się nie znasz to w ogóle nic się nie udzielaj (usunięte przez administratora). Znasz w ogóle procedurę przechowywania drobiu i wędlin....? widać ,że NIE.....!!! To ci to wyjaśnię żebyś się nie wypowiadał jak się nie znasz i to w prostym języku żebyś zrozumiał. Drób termin 4-5 dni w temperaturze od 0*C-4*c a wędlina od 7-21 dni w temperaturze 0*C-8*C . Więc proszę oszczędź sobie robienia z siebie (usunięte przez administratora)’’ I nikt nic nie ukrywa tylko czekaliśmy aż się ujawnisz. Teraz to będzie prosta sprawa ,dostaniesz wyrok za to co wypisujesz a sprawę doprowadzę teraz z miłą chęcią do końca. Wtedy będziesz się śmiała (usunięte przez administratora) Taka inteligentna a robi błędy ortograficzne,cytuje; ‘’odwrucenia’’i jeszcze jeden ha’’przefrówa’’ w wpisie’’Kochające społeczeństwo ‘’ten alkohol jednak mózg ci zjadł. Takiego prostaka już dawno nie widziałem. Za bardzo się podnieciłaś tymi wpisami ,aż ci mózg paruje. I jeszcze piszesz o wysławianiu się, proszę popatrz na swoje błędy dyslektyku…!!! Zapisz się do AA i takie rzeczy to sobie pisz na fb gdyż nas twoje problemy psychiczne nie obchodzą… Z tego co widać masz jakieś zaburzenia psychiczne , zresztą zawsze miałaś, a ksywa co ci dali jest nie na darmo shiza…!!! Pozdrawiam xd..

@dla KS

(usunięte przez administratora)no żałosny jestes. Niby wiesz, że ja błędów nie robię, a myślisz, że to mój wpis. Pisałam, że oskarżasz mnie o nie moje wypowiedzi (chociaż nie kryje, że ich czytanie sprawia mi przyjemność, bo już oczami wyobraźni widzę jak się pocisz i wijesz obslizgly typku) (usunięte przez administratora)nie dociera do ciebie? (usunięte przez administratora). Na zaburzenia psychiczne to ewidentnie ty cierpisz, a dokładnie na manie prześladowczą. Fakt, że też ze mną było coś nie tak, bo się związałam z tobą i tyle wytrzymalam w tym chorym zwiazku. Przestan mnie atakować, odwal się człowieku w końcu i zainteresuj sobą. HACCP dla firmy sama pisałam i lepiej wiem od ciebie jak prawidłowo przechowywać towar ????

Jak tam świeżyzna?
@dla KS

Szefie! Nikt nie pyta o procedurę przechowywania towaru tylko o to co szef robi ze starym towarem nie nadającym się do spożycia. Czy to pytanie jest takie skomplikowane? Takie skomplikowane żeby obrażać ludzi i straszyć wyrokiem ? Zamiast dać zwykłą odpowiedź to szef ucieka w żałosną agresję słowną . Na tyle cię stać panie z klasą? Nikt tu wyroku nie da za opinie i pytania ale za wyzwiska i straszenie szef może zostać pociągnięty do odpowiedzialności. Na marginesie zapytam gdzie szef bez matury tak się podciągną z ortografffią że błenduf nie popełnia? Ciekawe czy bez pomocy komputera poradziłby sobie ze złożeniem chociaż jednego zdania bez błędu. Nie obrażaj ludzi i Izabeli tylko odpowiedz na pytanie gdzie się podziało stare śmierdzące mięso i dlaczego inne mięso jest myte skoro niby jest świeże? Odnośnie temperatury o której piszesz i wyjaśniasz mam następne pytanie dotyczące temperatury mięsa sprzedawanego z samochodów firmy Niuki z napisem świeży kurczak? Czy aby nie za ciepło żeby kurczak przetrwał 4-5 dni? No i właśnie podstawowe pytanie od samego początku co z kilogramami starego kurczaka który nie przetrwał?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik - Nisko

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik
2.9/5 Na podstawie 37 ocen.
  • WOLNOŚCI 8
    37-400 Nisko