Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik w Nisko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik w Nisko

dawno nie było tutaj żadnego komentarza... jak na dzień dzisiejszy wygląda praca na stanowisku kierowcy-sprzedawcy? można zarobić uczciwe wynagrodzenie? w jakiej wysokości ono jest? kiedyś pisano, że zamiast pracownik zarabiać, to szef się na tym bogaci... zmieniło się to? czy można liczyć tutaj na jakieś profity, premię? czy nadal tego stanowiska to nie dotyczy? chciałbym się tu przyjąć, dlatego tak dopytuję.

Tadeusz Nowy wpis

Dobrej jakości wędliny, dobrze wspominam czas w tej firmie, polecam.

Na jakie benefity można liczyć w Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik?

byly pracownik wykorzystany Nowy wpis

omijaj szerokim lukiem Nowika ,szczególnie jako kierowca sprzedawca ,zamiast ty zarabiać, on na tobie zeruje i ma oszczędności ,daje profity Kasi zaufanej szpicelki,ona jest donosicielka wysoko oplacana

Iwona

Od zawsze kupowałam wędliny i inne wyroby w Niuki, ale jakość ostatnio jest lepsza niż kiedykolwiek. Polecam!

Agata
@Iwona

O proszę, a jak sądzisz co mogło wpłynąć na tę tak pozytywną zmianę?

Kierowca

Rozmowa odbyła się w miłej atmosferze. Szczegółowy opis pracy. Odpowiedzi na temat zadanych pytaniań padały od razu. Wszystkiego sie dowiedziałem

doświdczenie, prawo jazdy, staż pracy

Robiłem tam i też mnie wykorzystał . (usunięte przez administratora) 4 tygodnie jeździłem za 400 zł. (usunięte przez administratora) Mięsa myje płucze i stare każe sprzedawać ludziom. A Kasia to jego była druga ręka. Oszukiwali na wadze i wszystkim na kasach fiskalnych. Nawet z tych śmiesznych kasetek co nam dawali to pieniądze ginęły.

Hahaha

Żalisz się czy chwalisz ?

klient

Miała obsługa właściciel przyjaźnie nastawiony. Firma godna polecenia, wyroby przepyszne -zaopatruje się tam od kilku lat. a ci co piszą negatywne opinie niech założą własną działalność i niech zobaczą jak to jest.

@klient

To super, że pozytywnie oceniasz obsługę, która jest w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki". To dobra informacja dla potencjalnych klientów, którzy z czasem mogą po prostu robić tam zakupy. Jak Ty osobiście dowiedziałeś się w ogóle o tym przedsiębiorstwie?

marek
@klient

idz popracuj ,u niego za 2 tygodnie bedziesz madrzejjszy zdobedziesz wiedze o o wiedze o starym miesie co sprzedaje po wioskach ,zmuszajac ludzi,do niewolniczej pracy w sumie za (usunięte przez administratora) pieniadze ,dlatego jest u niego duza rotacja personelu kiierowcy sprzedawcy ,pomijajac Kasie uczynnego donosiciela

Wojtek

Samochód Niuki od lat dowozi do naszej wsi towar a moja mama od lat kupuje drób i wędliny ,nigdy nie było problemu z jakością.Jestem w szoku po przeczytaniu tych oszczerstw ,od razu widać że to działania celowe.Pozdrawiam kierowców i właściciela firmy.

marek
@Wojtek

to smcznego w odswiezanej solance,to jest prawda zatrudnij sie u tego kreta to zobaczysz i poczujesz

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik poszukuje osoby na stanowisko Kierowca. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Kaska

Jjak podejmiesz prace,bierz pieniadze codziennie,(usunięte przez administratora)nie placi za prace ,tylko szuka nowego kierowce

Andrzej Wieczorek

Wszystko było jak najbardziej w porządku aczkolwiek pewnien pracownik nie zachowywał się dobrze w stosunku co do mnie Pan Michał nie polecam serdecznie współpracy z tym mężczyzną

Szejk
@Andrzej Wieczorek

A możesz jaśniej opisać sytuację ? Nie wiem o co chodzi. Takie niejasności tworzą niedomówienia i to ty wtedy źle wyglądasz.

Zbigniew

Od wielu lat znam firmę Niuki itd. i również denerwują mnie te prostackie wpisy.To tylko świadczy o głupocie i zazdrości ludzkiej która nie zna granic.

@Zbigniew

Prostackie wpisy bo prostacki niuki i jego zachowanie a zazdrościć nie ma co bo to zbyt prostackie w tej prostackiej sytuacji a to co piszesz jakie jest ? Obrona prostactwa i nic więcej. Pozdrowionko.

Pan Norkowsmi

Zgodzę się z Panem Radosławem też bym nie polecał Pana Michała buntuje się i podrywa Panie które nie chcą znim pracować

Pan Ryszard

Jestem mocno zbulwersowany tym,że tak bezkarnie ludzie mogą wypisywać różne bzdury.Na moje oko ma to posłużyć aby położyć na łopatki firmę .Gdyby każda opinia musiała być podpisana imieniem i nazwiskiem to myślę ,że tych pseudo odważnych pismaków byłoby zero.

Do pana Ryszarda
@Pan Ryszard

Niech pan się wczuje w sytuację osób pokrzywdzonych przez pana N. I sprawdzi czy to nie prawda np. Pobity pracownik, utracone prawa jazdy przez pijaństwo z szefem i od razu za kółko. Stare historie o których my pamiętamy a o czym pan może nie wie a potem wydaje opinie. Poczytaj więcej i popytaj ludzi, tych najbliższych np. brata pana N. co miał z nim problemy prawne lub byłych pracowników nagrywanych i śledzonych w życiu prywatnym. To nie jest nagonka żeby rozłożyć firmę na łopatki a jedynie ujawnianie funkcjonowanie szefa i jego podejścia do ludzi. Dlaczego anonimowo ? Ponieważ pan N. jest mściwy i może mi robić na złość a z tego jest znany a o szczegółałch nie będę pisać. Pozdrawiam pana Ryszarda i życzę zatrudnienia się u pana N. aby poznać prawdę i przekonać się na własnej skórze. Oby nie bolało...

Ola

znam Pana Sylwestra od lat, pracowalam w Niuki przez kilka miesiecy i bardzo dobrze wspominam ten czas pozdrawiam całą załogę Niuki!!!

Janusz
@Ola

Mam pytanie. Skoro było tak dobrze jak mówisz to dlaczego nie pracujesz u Niukiego???

xyz

Bardzo polecam, świeży asortyment, miła obsługa, ceny przyzwoite. Nie ma się do czego przyczepić, a jestem stałym klientem. :)

Mamy nowe super bluzy, atmosfera jak zawsze miła. POZYTYWNE nastawienie przede wszystkim!

Dariusz

Jestem stałym bywalcem w sklepie NIUKI, bardzo miła obsługa, mięso zawsze świeżę. Pozdrawiam

xyz

Pracowałem w firmie NIUKI wiele lat. Szef to bardzo konkretny człowiek, uczciwy. Jeśli jest się wobec niego w porządku to on też jest spoko gość. Atmosfera w pracy bardzo miła, można porozmawiać i się czasem pośmiać. W tej pracy bardzo motywujące są pensje, ponieważ na tyle na ile się postarasz tyle zarobisz. Szef docenia jeśli widzi, że ktoś się stara. Ja lubiłem tą prace, więc POLECAM i pozdrawiam Pana Sylwka :)!!

Filip

Generalnie firma jest oceniana jako dobry pracodawca więc dobrzy pracownicy nie narzekają!!!

Pracowałam w tej firmie i powiem, że mi się spodobało. Bardzo mile byłam widziana i jeśli czegoś nie umiałam to zawsze mogłam zapytać o pomoc. Jak na każdym normalnym stanowisku są swoje plusy i minusy, odpowiedzialność i obowiązki, ale jeśli skrupulatnie wykonywać pracę to żadnych problemów.

Linda

Do ciebie mówię! Dalej nagrywasz pracowników ukrytą kamerą? Dlaczego pobiłeś swojego pracownika Adama? Dlaczego łapy do ludzi wyciągasz? Kiedyś do kierowcy, do szefowej, ludzi straszysz. Kim ty(usunięte przez administratora) jesteś? Nie pisz tu głupot że masz dobrą opinię i popatrz w lustro zakłamana istoto.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik - Nisko

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Niuki" Sylwester Nowik
2.9/5 Na podstawie 37 ocen.
  • WOLNOŚCI 8
    37-400 Nisko