Opinie o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortaco JL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Lucjan

Całą prawdę napisałeś, ta firma padnie jak starzy pracownicy odejdą na emeryturę. Nikt młody nie przychodzi z Janowa oprócz emigrantów. Praca ciężka, warunki pracy szkodliwe, nie wiadomo jakie choroby zawodowe się ujawnią. Płaca nie adekwatna do zawodu spawacza.

Pan Sraczka
@Lucjan

Spokojnie będą mieć pracowników Małorolni będą robić za najniższą krajową i bez premii i tak im się to opłaci.

Aco
@Pan Sraczka

No to nie ma to jak praca u pana sraczki Von per biegunkasa. Dużo pływania ,różych dodatków i benefitów jak co roku. Jogging papierosowy to ulubiony sposób rekreacji w firmie. Polecam !!!

Gandalf

Niedawno zakończyłem pracę w Fortaco na spawaniu i chciałbym się podzielić moimi odczuciami dla przyszłych pokoleń, że tak powiem. Może od razu powiem, że z powodów osobistych zmieniłem robotę, żeby się zaraz jakiś czepialski nie znalazł. Co by można było powiedzieć o tej pracy… chyba najważniejsze było dla mnie to, że miałem stabilne zatrudnienie, zwłaszcza w tym dziwnym czasie okołopandemicznym. Ile to się słyszało o zwolnieniach gdzie indziej bo wszystko stało i nie wiadomo było na jak długo… Mam dość duże doświadczenie, więc też praca nie była tak ciężka a pieniądze na wszystko mi wystarczały. To co było widoczne w porównaniu do innych zakładów w których byłem to to, że było bezpiecznie bo naprawdę pilnowało się tych wszystkich zasad i nie było z tym przebacz. Jasne, że bywały i jakieś problemy, ja np. palę więc czasami nie było czasu, żeby iść tam gdzie było można no ale to chyba szczegół. Chce też docenić ludzi bo nie spotkałem się z osobą która by nie pomogła w razie czego. W czasie przerw było do kogo się odezwać i nawet jakieś znajomości się nawiązały. A umówmy się, że to ważne bo jednak się spędza dużo życia w pracy, cóż, życie jest ciężkie hehe. Powodzenia wszystkim rekrutom.

@Gandalf

A możesz powiedzieć kilka słów o rekrutacji? Przymierzam się od pewnego czasu, ale jeszcze się cykam.

@Zen

Szczerze mówiąc to się mogło teraz mocno pozmieniać od czasu jak się przyjmowałem więc nie powiem ci jak to teraz wygląda. Najlepiej niech inni się wypowiedzą młodsi.

Agroturysta
@Zen

Od razu ci na rozmowie wylicza ile to niby u nich zarobisz z premiami otrzymasz stawkę przez work service 17,50 zł na godzinę i dolicza ci 310 zł za obecność oczywiście brutto wszystko plus premie liniowa np jak jest na linii muffet załóżmy 4 zł czyli 4 zł z 160 godzin wychodzi 640 zł brutto dodatku za 2 zmianę już nie masz więc liczymy teraz wszystko stawka 2800 brutto + 640 premia + 310 obecność wynosi 3750 brutto odjąć mniej więcej 1000 na ZUS na czysto zarabiasz 2700/2800 no do 2900 zł jak jeszcze obiady bd kupować to oczywiście mniej. A mi to zawyżyli na rozmowie ze niby zarobię te 4100/4200 brutto i że wezmę jakieś 3200 kłamcy nie daj się wciągnąć ! Kolega był 3 soboty w pracy na takiej stawce wziął 3400 zł . Nigdy nie dajcie się wciągnąć w jakieś premie masz stawkę godzinową to wiesz ile zarabiasz a takto robią z tobą co chcą !

@Agroturysta

Okej, ale chodziło mi bardziej o to jak rozmowa przebiega, jakie pytania, czy zdarzają się jakeś zadania weryfikujące i tak dalej...

@Agroturysta

Poza tym, mam swój umysł, sam rozważę, czy coś mi się opłaca, czy nie...

Agroturysta
@Zen

Testów żadnych nie ma tylko rozmowa o kasie czy nowy jesteś czy już byłeś kiedyś pracowałeś i tak 2800 brutto jeszcze by nie wiadomo jakich kazali to by można było ich wyśmiać za 2800 zł brutto to ja mogę do pracy przychodzić aby być i tyle

Hulajt
@Agroturysta

Ciekawe, że masz takie wysokie wymagania. Skoro mówisz jakbyś zrobił, to czemu tego nie zrobiłeś u siebie i czemu dalej jesteś pracownikiem? Coś chyba tu cie trzyma no nie?

robert
@Agroturysta

No to ty to ty, ale pozwól innym oceniać wg własnych wymagań, nikt nie prosił o opinie tylko o relację z rozmowy

@robert

Ja rozumiem, że zawsze może być więcej, sam bym się pokusił ale mi np. kasa starcza na wszystko, z żoną mamy wspólny budżet i dajemy radę. W poprzedniej pracy miałem dużo gorzej jak mam być szczery.

Franciszek
@JJJ

Serio? To ile miałeś w poprzedniej?

@Franciszek

Nie mam ochoty się tym chwalić na forum firmy, zajmij się swoimi sprawami.

Mik
@JJJ

Jeszcze musisz do tego doliczyć inflację jak coś.

@Mik

Dzięki za info...

@Mik

Się uczepiliście tych moich finansów...

@Franciszek

Może ty się Franek pochwalisz, co?

Mik
@JJJ

Nie ma za co, zawsze do usług. Kolega Franciszek tylko zapytał - nie chcesz nie mówisz. po co z tego robić dramat. Wszyscy się cieszymy że teraz masz lepiej hura.

Mario

Nie wiem jakie inni mają odczucia i wiadomka, że każdy może mieć inne, ale akurat ja mam całkiem spoko, obowiązków w sumie szybko sie nauczyłem, ludzie trafili mi się w pyteczke i nawet kasa niezła. Jak na razie git

@Mario

gdzie najlepiej szukać od nich ofert pracy? oprócz ich własnej strony, gdzie najczęściej się ogłaszają?

Emilia
@Mario

No to elegancko! A kobiety też przyjmują do pracy? Jest szansa na to, aby dostać się do biura?

Laszlo
@Emilia

Jeśli nie wykonasz kroku i nie wyślesz cefałki, to nie ma. Jeśli to zrobisz i będziesz spełniać jednocześnie wymagania - nie widzę przeciwskazań.

OLIO
@Emilia

a czemu mieliby nie przyjmować kobiet jeszcze do biura? myślę, że bez problemu

@OLIO

Faceci tez są mile widziani w biurze, bo właśnie mam zamiar wysłać CV. Dobrze płacą? Ze trzy tysi się wciągnie na rękę?

Sam
@Damian

Wszyscy są mile widziani jeśli mają kwalifikację odpowiednie, co ma do tego płeć? Faceci zresztą to wiekszość tutaj. Mi kasa odpowiada, też zależy od stanowiska itd ile będziesz miał.

Krystian
@Sam

w rzeczy samej, ja pracowałem kiedyś w biurze dobre kilka lat i wcale nie byly ze mną same panie, więc też nie rozumiem trochę tego jakby stereotypu. a też myślę nad złożeniem tu CV, może się zdecyduję

jurek
@Damian

Pewnie, że taj. Ja się nadasz to cie przyjmą.

xyz
@jurek

mądrego aż miło posłuchać

ikar

Brał ktoś udział w tym programie „Pierwsza praca dla spawacza” czy to coś nowego? Zastanawiam się czy warto

@ikar

Jak chcesz zarabiać pół tego co (usunięte przez administratora)którego wyszkolisz i będziesz za niego suwnico jeździł to zdecydowanie warto!

@Paweł

Proszę jednak o odpowiedzi "na temat"....

@Paweł

Bo nieszczególnie mi to cokolwiek pomogło czy rozjaśniło

Agata
@ikar

Czemu nie pomogło? Dowiedziałeś się przecież, jaka jest atmosfera, że pracowników-Polaków frustrują koledzy z Ukrainy i Indii, do tego stopnia, że tu co drugi komentarz jest na ten temat. Rozumiem, że jesteś absolwentem i pewnie chcesz łapnąć doświadczenie?

@Agata

Przydałoby się doświadczenie, nie powiem, że nie. Mi np. dobrze się robi z ludźmi z Ukrainy, także nie przeszkadza mi to i dziwie się, że jest tu taki problem z tym na tym forum. Słyszałem, że tutaj można by było się czegoś nauczyć dlatego chciałem podpytać co i jak.

Breś
@ikar

Mi się też dobrze pracuje z nimi jak śpiewają pod nosem(usunięte przez administratora) I potem idziewa na stołówkę i jemy bo zamawiamy odpowiednio wcześniej barszcz ukraiński. Dobry jest. A wtedy i premia wzrasta w słupkach. A co starsi to aż podskakują do góry z radości bo wcześniej tak nie mieli jak teraz mają. I każdy jest zadowolony jak nigdy przedtem.

Swójżycialos
@Breś

(usunięte przez administratora) jak się potrafisz dogadywać z ludźmi to z każdym się dogadasz. Taka prawda.

@Swójżycialos

Zgadzam się. Nie ma znaczenia jakiej jest ktoś narodowości. Jak się szuka konfliktu to zawsze się znajdzie. I tak samo jest jak człowiek jest elastyczny i umie się dogadać. Trzeba trochę pozytywnego nastawienia do siebie. Co myślisz?

Swójżycialos
@Damian

Przydałoby się. Nie wiem komu zależy, żeby pogarszać atmosfere w pracy, ale chyba lepiej spróbować się dogadać, żeby nawet robota lepiej leciała.

boraa
@Swójżycialos

no ale też już nie mówcie, że nie jest tak, że zdarzają się osoby których się nie lubi najzwyczajniej. wtedy po prostu trzeba z szacunkiem nie wchodzić za bardzo w interakcje pozazawodowe i tyle. nie da się kochać każdego.

@boraa

No właśnie. Nie trzeba z każdym być na koleżeńskiej stopie. Wystarczy siebie wzajemnie tolerować i tyle. Bo przez takie konflikty człowiek się tylko męczy w robocie. Moim zdaniem nie warto.

@ikar

a na czym to w sumie polega bo może bym sie załapał?

Borakomora

ale co na czym polega?

@Borakomora

no cały ten program

Peja
@Damian

Nie każdy chce sie pozytywnie nastawić bo ludzi sa różni

Agata
@ikar

No i mam nadzieję, że ktoś Ci w końcu odpowie o programie. Te wątki ukraińskie, to podejrzewam, że pochodzą od jednej osoby. Co Ty sam słyszałeś o tej pierwszej pracy spawacza? Ciekawe, czy trzeba podpisywać lojalki, typu "dobre szkolenie pod warunkiem odpracowania ileś czasu".

Bakula
@Agata

Skoro nikt sie nie kwapi to może ja wyjaśnię krotko na czym polega ten program. Przede wszystkim jest skierowany do mlodych osob po szkole zawodowej albo technikum, nie bez powodu nosi taką a nie inną nazwę. Chodzi o to, że firma decyzuje sie przyjąć chętne osoby zaraz po szkole, żeby umożliwić im zdobycie pierwszego doświadczenia. Uważam, że całkiem całkiem z ich strony, bo ile jest takich firm, że tylko by doświadczonych chcieli, a gdzie ci mlodzi mają to doświadczenie zdobywać??

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Kontroler Finansowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rook

Jestem spawaczem z ok. 2 letnim doświadczeniem. Znalazło by się dla mnie miejsce u was?

@Rook

Chodzi oczywiście o oddział w Janowie

Nier
@Rook

spoko, że masz doświadczenie i wszystko fajnie, ale może zobacz sobie na stronie czy po prostu szukają teraz spawacza

liko
@Rook

nie tak dawno szukali z tego co kojarzę

liko

może zadzwoń?

ex
@Rook

Jak odchodziłem krótką chwilę temu, to szukali spawaczy, więc myślę, że to dobry moment, wyślij aplikację.

@ex

Dziękuję wszystkim. A mogę spytać czemu zrezygnowałeś?

ex prawdziwy

Podszywanie się pod kogoś jest delikatnie mówiąc nie w porządku. Przeprowadziłem się do innego miasta, nie wiem po co takie pytanie ale nikt nie będzie się wypowiadał w moim imieniu nawet pod anonimowym nickiem. Pewnie bym został gdyby nie sprawy osobiste.

plpl

Witam. widziałem na pracuj.pl ofertę na wózek widłowy i chciałbym zapytać jak wygląda kwestia przyuczenia do obowiązków. Ludzie pomagają, jest jakieś szkolenie na początek?

Fafik
@plpl

Najniższa krajowa, roboty po łokcie i brak szacunku na każdym kroku. (usunięte przez administratora)

@Fafik

To faktycznie nie za dużo płacą. To tylko na początek i potem po okresie próbnym jest podwyżka, czy na długo się utknie z najniższa krajową?

To ja
@Damian

W prostym słownictwie to na stałe chyba że nie znasz się na robocie a dużo widzisz i dużo umiesz mówić (usunięte przez administratora) to inna bajka więc jak nie patrząc się odnajdziesz w Janowie lepszej opcji nie ma pozdrawiam..

Janowiak
@Fafik

Będzie będzie z Indii ciągną co się da aby sztuka była już nie długo janów będzie w mniejszości ale super związki zostaną i kilku miejscowych co wazeliny używają na codzień szkoda ze władze powiatu tego nie widzą co dzieje się w miejscowych zakładach? Lipa jest całkiem na maxa w Janowie a te całe związki na naszej ziemi janowskiej do zaorania wstyd to mało powiedziane!!!

Alicja
@Janowiak

Tylko co do tego mają władze powiatu? Jeśli coś jest nie tak, to chyba trzeba zgłaszać do inspekcji pracy, ale to zatrudnione osoby muszą po prostu reagować, a nie czekać z założonymi rękami.

Remi

W jakich godzinach pracuje się w administracji? 8-16?

Zaka
@Remi

Tak, 8-16

Well
@Zaka

Jak ja pracowałam w adm, to był elastyczny czas, w sensie można było przyjść między 7:30 a 9 i wyjść po 8 h, coś się zmieniło?

Zaka

Tak to jest faktycznie taki standard 8-16, ale jak najbardziej można sobie manewrować godzinami jak komu pasuje

Dżon

Pytanie czy można zatrudnić się na warunkach takich jak obcokrajowcy????

Obserwator

Dla zainteresowanych to powiem tylko tyle że w tej firmie wszystko tak ładnie wygląda(usunięte przez administratora) "wszystko pięknie a na końcu(usunięte przez administratora)"

Szac

dla niektórych to słowa ze słownika wyrazów zbyt obcych

forty

Serio zacznijcie się wszyscy szanować i zacznijcie szanować to że ktoś może mieć inne zdanie od waszego

Roki Balboa

To jest nie normalne że przyjezdne (usunięte przez administratora) zarabiaja więcej od nas. To tak jakby w Niemczech Polak albo Ruski zarobił więcej od Niemca nie do pomyślenia.

Polecam firme Fortaco. Nie spodziewałem się że zostanę tutaj na dłużej raczej to miał być przejściowy okres a jednak warunki są tak dobre i atmosfera również że na razie nie chce zmieniać bo nigdy nie wiadomo na co i na kogo się trafi.

David

Jak długo już pracujesz?

@David

Dopiero 1,5 roku także to nie jest jakiś długi okres, ale tak jak mówię, nie miałem w zamiarze osiadać na dłużej, ale jednak zostanę

bruk

no i to się ceni. podpisuje się pod tym. rozmowa kwalifikacyjna od początku konkretna - oni mówią co oczekują my mówimy co oczekujemy i szukamy jakiegoś kompromisu. warunki bym powiedział mocno konkurencyjne jeśli chodzi o inne firmy w okolicy

@bruk

a to rozumiem że sprawdzales tez sobie inne firmy i miales porownanie? czy znajomych masz gdzie indziej

@Robek

skoro ma porównanie, to pewnie któreś z powyższych

@Robek

z powietrza raczej nie wziął ;)

Do bruk
@bruk

Jeżeli satysfakcjonuje cię najniższa krajowa to naprawdę wysokie masz umiejętności i wysoko się cenisz.

Eddie
@Do bruk

Czemu się czepiasz, że ktos jest zadowolony ze swojej pracy? Chyba każdy widzi, jakie ma warunki w pracy i jest w stanie sam określić, czy mu pasują czy nie. Tobie by najwyraźniej nie pasowały, i spoko. Daj innym prawo do wlasnej oceny.

@Do bruk

jeżeli satysfacjonuje cię obrażanie innych to nie cenisz się wcale ani nikt inny również cenić cię nie będzie.

Ben

ja pracowałem w tej firmie przez 2 lata i miałem podobne odczucia, niestety musiałem się przenieść, bo miałem troche za daleko. Ale zgadzam się, że atmosfera była naprawdę spoko, firma się rozwijała, wiec zleceń było coraz wiecej, a na wynagrodzenie też nie narzekałem

forty

Czasem mam wrażenie jakby tu dzieciaki jakieś zezłoszczone siedziały i tupały nogą

moro

jest szansa wyhaczyć jakąś premię w tej firmie?

moro

za co np.?

Standardowo

Uznaniowe np.

Od obrotów

@moro

A no i za frekwencję jeszcze

@moro

Kiedyś się dostawało za całkowity brak l4 w miesiącu, teraz nie przepada nawet jak weźmiesz (do tygodnia chyba) ale wiadomo, musi byc pokwitowane papierkiem stosownym

@szaman

ale to masz na myśli że teraz się już nie dostaje?

@szaman

bo tak to napisałeś że nie bardzo zrozumiałem

W sensie, że teraz nie musisz mieć całkowitego braku L4, żeby ją dostać

@Rob

Rozumiesz teraz, czy jakoś innymi słowami spróbować? Bo faktycznie może troche chaorycznie piszę

chaotycznie*

A ok w ten sposób

Tak, wszystko jasne

Maluma

Jest opcja jakiegoś dodatkowego rozwoju? kursy szkolenia?

Elephant

Kandydatów na wyższe stanowiska wyłania się spośród chętnych z wewnątrz w drodze awansu, czy raczej szukają z zewnątrz?

Pet
@Elephant

Jeśli jest ktoś odpowiedni wewnątrz kto się nadaje na wyższe stanowisko i ma wiedzę i umiejętności to jak najbardziej jest możliwy awans dla niego

@Pet

To dobrze. Dzięki. Czyli szanse na rozwój jakieś są.

Pet
@Elephant

No to własnie miałem na myśli, ale tak jak mówię jakieś warunki też trzeba spełniać

@Pet

To logiczne, bo warunki wszędzie spełnić trzeba, tutaj chodzi tylko o możliwe ściezki. Nie chciałbym zatrudniać się w firmie która np nie daje absolutnie żadnych możliwości

diaz

To, że tobie nie dali, nie znaczy, że wszyscy tak mają

Jest jakaś ogólna stała stawka dla pracowników np na dział spawaczy?

Topper

Nie ma tutaj czegoś takiego jak stała stawka dla spawaczy. Każdemu stawke ustala się indywidualnie na rozmowach

@Topper

Czyli zależy od doświadczenia, umiejętności itp? sprawdzają to jakoś wcześniej??

Odpowiedź

Nie słuchaj się ich . I wal prosto z mostu z wieprzowiną do domu przykładowo na Białą za Janowem do Breśia to załatwi stawkę , umowę z tymczasowej na miesiąc przez cały rok od razu na stałe . Całą swą rodzinkę już tam wkupił w ten interes.

?
@Odpowiedź

eee że co?

@Topper

mogą pytać o to co robiłeś gdzie pracowałeś co umiesz itp ale myślę że to czy mówisz prawdę wyjdzie po prostu na początku pracy także raczej nie ma co koloryzować

@diaz

to miało być do @Pytanie nie do @Topper

kom
@diaz

w sumie co za różnica? chyba że chodzi ci o kwestie zaznaczenia i wyslania powiadomienia o wiadomosci

@kom

żeby była jasność, po prostu

@kom

to tu są jakieś powiadomienia?

perpetum

jaki system pracy?

@perpetum

2 zmiany po 8 godzin także klasa jak dla mnie. pozdrawiam

perpetum

a o której się zaczynają?

Agnieszka

Od której, do której? Czy zawsze to są stałe, wcześniej ustalone godziny pracy? Czy może czasami są jakieś zmiany w grafiku lub trzeba zostać na nadgodziny? Jeśli tak, to jak często się to zdarza w Fortaco?

byly
@perpetum

kiedyś było od 7:30 nie wiem czy to zostało czy nie

@Agnieszka

jeśli jest taka potrzeba to zawsze można sie jakoś tam wymienić w tym grafiku i dogadać. to nie jest problem

@Agnieszka

nadgodziny jeśli się zdarzają to tylko w sobotę i nie jest to częste

@bruk

a nadgodziny to są platne oczywiscie?? czy do odbioru?

@bruk

bo jak płatne to ja bym w sumie chętnie takie robil. zawsze to dodatkowa kasa a czasu wolnego to mam az w nadmiarze

Syfilis
@Agnieszka

W sobotę zauwaźyłem , że ludzie bardzo chętnie przychodzą do pracy aby godnie zarobić . Jedynie tylko liniowi kierownicy uchylają się od pracy w sobotę , bo nie muszą i wiedzą , że lepiej sobie odpocząć.

Kieu

Słyszałem że rekordowy wzrost zamówień i ogólnie cała na przód ?

Franciszek
@Kieu

A skąd masz wiedzę na ten temat? Pracujesz lub pracowałeś w Fortaco JL? Jeśli tak, to dowiem się z chęcią co sądzisz o tej firmie i czy uważasz że warto tam aplikować obecnie? Czekam na Twoją wiadomość. :)

@Franciszek

Wcale nie ma podpisu były pracownik pod nickiem i wcale nie jest to widoczne dla każdego na tym forum więc warto zapytać..

@Franciszek

A poza tym jakie to ma znaczenie przy jego wypowiedzi.. mógł zasłyszeć od kogoś znajomego ;)

@Kieu

A co do pytania właściwego - prawda chociaż cała naprzód jest już od jakiegoś czasu, zamówień cały czas przybywa, nieźle to wygląda

@Deker

czyli można powiedzieć że kryzys juz pokonany a praca stabilna?

@Deker

bo wiesz jak już zmieniać pracę to na coś pewnego żeby się potem nie zdziwić jak nie będzie nic

@Gandalf

Śmiało. Jak szukasz stabilności, to ją znajdziesz.

dzięki za upewnienie

Gacek

Jak stoicie z zamówieniami? Nadal jest sporo klientów i dużo roboty?

Marson
@Gacek

Sam fakt, że zatrudniają, świadczy, że raczej roboty nie brakuje

Marson
@Gacek

Z tego co słyszałem, to podobno interes się kręci i nie dostali jakoś mocno po (usunięte przez administratora) w pandemii, przez to sam się chce zatrudnić, bo pewnie można liczyć na stabilne zatrudnienie, bez obaw, że nagle zrobią cięcia

Gacek
@Marson

Okej, ja zatrudniać się nie zamierzam póki co ponownie ;) Ale byłem ciekaw jak tam sytuacja na froncie

@Gacek

a to dla mnie też to zabrzmiało trochę tak jakbyś chciał wrócić i rozglądał się jak sytuacja wygląda i czy jest taka możliwość. ale skoro mówisz że na razie nie no to nie. tak czy tak jest dobrze dla mnie to najważniejsze że robota jest stała i te najgorsze mam nadzieje czasy już za nami

@Gacek

i myślę że tak przyszłościowo dla osób które szukają stabilizacji to to jest dobre miejsce na pracę ja bym polecał dalej bo warunki są w porządku. krzywda nikomu się nie dzieje

Syrbres
@Lumi

Zgadzam się ty muu.. j czarny władco najdostojniejszy.

@Syrbres

nie mam pojęcia o kim lub o czym mówisz, ale jak się zgadzasz to nic mi do tego. pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco JL Sp. z o.o. - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco JL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 11 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco JL Sp. z o.o.