Opinie o Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Nzoz Ewa Stanisław Wiencek w Ustka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Nzoz Ewa Stanisław Wiencek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Nzoz Ewa Stanisław Wiencek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Nzoz Ewa Stanisław Wiencek w Ustka

Wczasowiczka Nowy wpis

Byłam na turnusie od 2 do 15 lipca 2023 z dzieckiem ośrodek z wyglądu w porządku winda stara nie działającą sprawnie pokoje ujdzie w tłoku stare łazienki, Ale jedzenie porażka kuchnia Ukraińska..... na obiad kasza ciemna lub jasna ... beznadzjene kolację ryż z jabłkami albo z sosem truskawkowym . Ale ze w piatki kiełbasa pokrojona w plastry z tłuszczem to w ogóle jakieś nie porozumienie...Manager nie ma pojęcia o funkcjonowaniu ośrodka i ustalaniu Menu . Tyle pieniędzy biorą i żywią ludzi kaszą i ryżem... Nie wiem czy ktoś przejdzie na takie wakacje ... Dla Mnie nie ma organizacji żadnej ....

Administrator Nowy wpis

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Nzoz Ewa Stanisław Wiencek szuka kogoś na to stanowisko Masażysta. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

Uczestnik rehabilitacji Nowy wpis

Nie polecam Ośrodka-łazienka w opłakanym stanie.Śniadania i kolacje podawane do stołu bardzo skromne na tur.reh. w ciągu 14 dni 1x była podana jajecznica i 1x po pół jajka,ser twardy 2x ciąble serki topione i słabej jakości wędliny

wczasowiczka Nowy wpis

Więcej tam nie pojadę za tą cenę bardzo słabe jedzenie np.w niedziele na śniadanie była jedna cienka parówka i gałka twarożku na drugi dzień były płatki z mlekiem i gałka twarogu a na obiad naleśniki z twarogiem

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Nzoz Ewa Stanisław Wiencek? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku pracownik/ca do baru w ośrodku wczasowym? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Iwona

Czy dla odmiany może wypowiedzieć się jakiś pracownik ośrodka? :) Jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna? Trzeba miec jakies dodatkowe umiejętnosci, szkolenia na które firma patrzy bardziej przychylnie?

Beata

Podzielamy opinię osób które zauważyły rażące błędy w funkcjonowaniu ośrodka Jako osoby przebywające na turnusie rehabilitacyjnym informujemy Państwa że budynek nie jest przystosowany na potrzeby osób z niepełnosprawnościami Winda jest fatalna na zewnątrz Dojeżdża tylko do II piętra Na III piętro trzeba wchodzić po schodach Tak więc osoby starsze i niepełnosprawne mają wielki problem Rehabilitacja to nieporozumienie Brak personelu powoduje skracanie zabiegów i długie oczekiwanie w kolejce Masaż wykonywany jest w niecałe 8 - max 10 min dlatego efekt terapeutyczny żaden Zgodnie z umową i płatnością za usługę powinien trwać min 15 Przydzielone są tylko 2 zabiegi w dni robocze Szkoda pieniędzy bo nie są one wykorzystane zgodnie z założonym celem Trudno ośrodek uznać za placówkę rehabilitacyjną Należy zatem rozważyć odebranie zgody na prowadzenie tego typu usługi a o powyższym fakcie poinformować NFZ oraz Rzecznika Praw Pacjenta w Warszawie Właściciel nieuprzejmy Nie przyjmuje żadnych uwag Ponadto poddamy ocenie codzienny jadłospis Jego walory schemat składniki gramaturę Oczywiście wykonano dokumentację fotograficzną celem wdrożenia odpowiednich środków zaradczych Proszę Państwa przedmiotową opinię sporządziłam w imieniu ogółu korzystających osób z turnusu rehabilitacyjnego trwającego 2 tygodnie Możliwość wypowiedzenia swoich spostrzeżeń może posłużyć innym dlatego też opisujemy publicznie sytuację bowiem osoby z dofinansowaniem z funduszu PFRON traktowane są inaczej

Jasiek

To forum pracownicze więc uwagi klientów trafiły na niewłaściwy adres

On

Odradzam ten ośrodek. Zero organizacji totalny haos. A zabiegi totalna porażka o jakim kolwiek lekarzu można zapomnieć a w lazience przepiękna pleśń

wojkon3

Lekarz jedynie był tylko w dniu przyjęcia a przed 28.08.br pojawiła się karteczka z następująca wiadomością „kto ma potrzeby lekarz przyjmuje od 13 tej” !!! Jak opisuję jest to paranoiczna nienormalna sytuacja panująca wydawałoby się w normalnym cywilizowanym kraju. Tymczasem jest to zaściankowość bez dostępu do mediów współczesnych tj. internet , telefon nie mówiąc o radiu którego też było brak. Także odnieść się trzeba także do pani Weroniki , którą można utożsamić z instruktorem kulturalno- oświatowym ,Pani nie tylko , że nie przygotowana do pełnienia tej funkcji ale to także osoba ,która w sposób nieskładny i mało logiczny przekazywała informacje nt. zupełnie nie interesujących imprez, które faktycznie ludzie organizowali sobie w swoim zakresie. Wieczorki trzy jakie były zorganizowane to także niewypał pani ta nie potrafiła zintegrować uczestników a w namiocie na parkiecie bawiły się trzy osoby. Oprócz tej roli jaką pełniła ta pani należy wspomnieć rolę sklepikarki w sklepiku wydzielonym w stołówce a w sklepiku na ladzie wystawione 4 puszki piwa, paluszki, andruty i biszkopty. Bezpretensjonalnie największą atrakcją były rasowe koguty, które zakłócały ciszę nocną i budziły osoby przybyłe z odległych zakątków kraju na rehabilitację i na wypoczynek. Państwo które nie mogło już znieść piania kogutów nad ranem po tygodniu pobytu zwróciło się do Pani kierownik o zwrot poniesionych kosztów za okres tygodnia -spotkali się oni z odmową. Pani kierownik zaproponowała zwrot kosztów żywienia w kwocie 280zł ,niestety przyjęcia tej propozycji Państwo odmówili, aby nie słyszeć piania kogutów otrzymali stopery do uszu !!! Zapytano kierowniczkę -dlaczego telefonicznie informuje że wszystko jest ok. czy osoby upośledzone intelektualnie .pani zdziwiła się lekko i stwierdziła że nic się nie dzieje, wszystko jest ok. Mimo uwag i kpin kierownictwo z wielką determinacją nie oddelegowało kogutów nigdzie, zakłócały one bowiem w dalszym ciągu odpoczynek nocny do końca turnusu. Jedzonko było też bardzo skromne i monotonne podane bardzo niesmacznie na jednej metalowej tacy dla wszystkich siedzących przy 6- cio osobowym stoliku. Kulinarne stereotypowe ustalenia ni jak się mają do osób niepełnosprawnych ponieważ posiłek bez względu na wiek i niepełnosprawność należało zjeść jak najszybciej, ślamazarność spożywania posiłku była zagrożeniem zabrania talerzyka spod „nosa”. Nie potrafię przytoczyć więcej negatywów ponieważ reasumując był to wielki NEGATYW. W związku z powyższym nasuwają się następujące pytania: KTO ? ustala i akceptuje listę z jakimi schorzeniami mogą być leczeni pacjenci w danym ośrodku? JAKIE czynniki wpływają by wydłużyć gamę schorzeń ? JAK ? wygląda procedura PFRON - u by zaakceptować ośrodek świadczący usługi rehabilitacyjne ? JAKIE? warunki sanitarne i inne winien spełniać ośrodek, który rehabilituje głównie niepełnosprawnych ? EPILOG Ze względu na powyższy opis ośrodek ten jak najszybciej powinien zniknąć z listy ośrodków a pan właściciel powinien się jeszcze wiele nauczyć … …..a jeśli nie ?…to jak mówią tubylcy powinien założyć wylęgarnię ptactwa i szklić okna dalej tak jak kiedyś !!!! ..... a może wystarczą tylko znajomości i układy ????. Niepełnosprawny

wojkon3

Trzeba było trochę poczekać aby ocknąć się z pobytu na turnusie rehabilitacyjnym w Ośrodku „ Ewa” w Ustce ul. Rybacka 7 w dniach od 17.08.2012- 30.08.2012. By przedstawić jakie panowały realia spróbuję opisać przebieg turnusu od początku. Przyjeżdżając do ośrodka w malutkim kąciku pn. recepcja- pieniądze” kasowała” dość sympatyczna pani jak później się okazało to p. kierownik. Po opłaceniu i wejściu do pokoju już można było pakować z powrotem walizki lecz szkoda było dofinansowania ( PFRON) za którym człowiek dość długo zabiegał. Przerażenie wypływało głównie z brudnych ścian, małej kubatury pokoju a także łazienki a w wyposażeniu znajdowały się stare zdezelowane tapczany, szafki nocne pomalowane farbą olejną a nad tapczanami półki przypominające gołębie klatki umieszczone tak ,że wstając obojętnie z jakim schorzeniem a także całkiem człowiek zdrowy na dzień dobry mógłby zaliczyć pokaźnego guza. Niestety nie można nie wspomnieć także o pościeli pod którą obrzydłość było spać.1 ręcznik na 2 tygodnie. „ Luksusem” był podwieszony kolorowy telewizor z którego o dziwo !?- 3 programy można było oglądać pobierając za kaucją pilot. Nie omieszkam pochwalić się także, że w szafie były 2 druciane i 2 plastikowe wieszaki. Do doraźnych dodatkowych posiłków na stanie pokoju znajdowały się kubki, talerzyki i o litości plastikowe sztućce. Wynalazkiem szefa jest zainstalowanie schodowych wyłączników ,które wyłączają światło, idąc na 1 czy 2 piętro światło gaśnie po 2 minutach, są to udogodnienia dla niepełnosprawnych ??? !!! Dodatkiem do „luksusu” na korytarzu był śmierdzący czajnik gdzie pijąc herbatę dodawał on chińskiego aromatu. Po takim zderzeniu się z rzeczywistością nie chciało się iść do prawdopodobnie pielęgniarki ,która siedziała na środku sali za stolikiem w różowym fartuszku nie przypominającym jakąkolwiek formację medyczną i rejestrowała kuracjuszy do lekarza. Dalej wchodziło się do pomieszczenia jak później się ukazało- była to sala gimnastyczna w której na wprost siedział lekarz a obok za parawanem młoda ,wątła dziewczyna - masażystka (planująca zabiegi).To co z naturalną dokładnością opisuję oddaje atmosferę kompromitacji i zażenowania w pierwszych godzinach pobytu w ośrodku w celu rehabilitacji jakiejkolwiek dysfunkcji ! Pierwszy nazajutrz zabieg odbył się na murawie obok ośrodka na wprost klatek z gołębiami i kurami w tumanie kurzu i zarazek roznoszonych przez ptactwo, była to gimnastyka masowa a przeprowadzała to pani zupełnie nie przygotowana do pracy z osobami zdrowymi, które głównie pełniły rolę opiekunów nie mówiąc o pracy z osobami niepełnosprawnymi. Za kilka godzin okazało się ,że ta sama kobieta obsługuje urządzenia fizykoterapeutyczne w tym samym żółtym fartuszku ,która z wielką determinacją odpierała uwagi kuracjuszy. Pani na pytanie dlaczego nie ma spotkania organizacyjnego stwierdziła cyt.” jest to mały ośrodek i zebrania są tu niepotrzebne a szef nie musi siedzieć w biurze bo ma od tego ludzi ”.Niestety tutaj chcę wyprzedzić czytelnika bądź potencjalnego przyszłego kuracjusza zebrania żadnego przez cały turnus nie było, ba w dniu wyjazdu w godzinach dopołudniowych nikogo nie było z obsługi a kaucje za pobrany sprzęt wypłacał kucharz ! Dla ostatnich kuracjuszy wyjeżdżających w godzinach popołudniowych zabrakło posiłku . O zgrozo ten tekst nadaje się jako pozew PFRON -u do sądu o zwrot straconych pieniędzy. Dlaczego ten ośrodek nie został jeszcze zamknięty ?? – dlaczego w taki sposób krzywdzi się niepełnosprawnych???? Boss ośrodka p.Wiencek widziany był jedynie w wolnostojącym olbrzymim gołębniko-kurniku, który znajduje się około 20 m. od budynku głównego. Codziennie witał się ze swoimi ptaszkami, kurami i kogutami ale nigdy nie było mu dane aby przywitać się z kuracjuszami. –zwykłym „ dzień dobry„ . Ze względu na wątłą moją posturę pewnego razu ogarnął mnie strach kiedy mijałem się z hodowcą w drzwiach bo to chłop „ przy kości” nie powiedział nic. Zapytałem więc panią, która o dziwo siedziała w kąciku recepcyjnym czy szef jest niemową ? Niepewnie stwierdziła , że nie. Wychodząc zweryfikowałem odpowiedź pytając z obsługi pań, które paliły papierosy(częstotliwość takiego widoku był intensywny) stwierdziły one, że on taki jest. Już w tym momencie nasunęła mi się konkluzja , że ośrodek ten powinien zmienić nazwę na „ OŚRODEK WYPOCZYNKOWY DLA HODOWCÓW GOŁĘBI I PTACTWA DOMOWEGO „KOGUT” W USTCE. To co piszę to piszę z autopsji nieco humorystycznie bo chandra mi już przeszła. Wspominając jeszcze bazę ośrodka to okropność- świetlica bez żadnego wyposażenia do zabawy dla dzieci i nie tylko … Panie przyjechały z małymi dziećmi z różnym schorzeniem gdyż ośrodek ma wpisane w ofercie szeroki wachlarz zabiegów dla niepełnosprawnych z każdym prawie schorzeniem i może świadczyć usługi. ? W palecie zabiegów jedynie zabieg pn. gimnastyka masowaO ZGROZO JESZCZE TO ISTNIEJE?

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Nzoz Ewa Stanisław Wiencek - Ustka

• Jak się pracuje w Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Nzoz Ewa Stanisław Wiencek?

Zobacz opinie na temat firmy Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Nzoz Ewa Stanisław Wiencek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Nzoz Ewa Stanisław Wiencek?

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Nzoz Ewa Stanisław Wiencek
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Rybacka 7
    76-270 Ustka