Opinie o Edica Sp. z o.o. w Polska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Edica Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Edica Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edica Sp. z o.o. w Polska

...

Czy w drukarni są maszyny szyjące? Czy obecnie odbywa się rekrutacja na operatorów? Jak wygląda wypłacalność firmy? Tzn. Czy wypłata jest na czas?

Calineczka
@...

W introligatorni są maszyny szyjące. Trwa ciągła rekrutacja. Wypłata jest zawsze na czas - 10 dnia miesiąca. Można pisać na adres rekrutacja@edica.pl

Czy w Edica Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Wesoly Romek

Chyba Boney M

@Wesoly Romek

Niestety ale nie rozumiem Twojej wypowiedzi, tak samo jak inne osoby niezwiązane z firmą. O co chodzi? Pytanie dotyczyło paczek i bonów świątecznych a Twojej odpowiedzi w żaden sposób nie mogę połączyć z tym połączyć. Może odpowiesz na pytanie w taki sposób by każdy zrozumiał czy można na coś takiego liczyć czy też nie?

Bolek

czekolada za 2 zł:)

Maria

Czy Edica zatrudnia osoby studiujące? I czy to jest w ogóle odpowiednie miejsce pracy dla nich - powiedzcie, jeśli znacie firmę. Głównie zależy mi na info o elastyczności grafiku w zakładzie. Nie jestem pewna, czy można go pod siebie dostosować.

Car
@Maria

Jest sporo studentów. Działy produkcyjne pracują na 3 zmiany, więc można się jakoś wpasować. To kwestia dogadania się z brygadzistami.

Ktoś
@Maria

Tak, Edica zatrudnia osoby studiujące/uczące się - weekendowo, osoby muszą być dyspozycyjne pon- piątek na 3 zm, w drodze wyjątku osoby które mogą pracować kilka dni w tygodniu. Czy to jest odpowiednie miejsce dla nich!? Jeśli ktoś się nie boi pracować na produkcji PRACA FIZYCZNA to jak najbardziej! Jesli ktoś się nie nadaje to tego typu pracy - to nie. Grafik ustala koordynator.

Pracowałem w tej " firmie" dobre z dziesięć lat temu i widzę że jest gorzej niż było. Za 1500 na 3 zmiany to jest poprostu kpina. Ten pseudo zaklad powinien byc zrownany z ziemia za to jak traktuje sie pracownikow, za moich czasow tylko norma norma nic sie wiecej nie liczylo i zapewne teraz nic sie nie zmienilo. Najwiekszą zwałe mialem zawsze z psa i jego pana z gory. Dobrze ze jeden zostal zdegradowany hahaha. Zycze tej firmie zeby padla na ryj i nigdy sie nie podniosla.

FuckTheBitch

Jak pracowałeś 10 lat temu to się nie udzielaj baranie ,skoro nawet nie posiadasz 100% wiedzy ,żal mi Ciebie ,a na ryj to już chyba dawno upadłeś inteligencie bez szkoły ...

@FuckTheBitch

Dlaczego mówisz żebym się nie udzielał?? Wyrazilem swoje zdanie na temat tej firmy puki co mamy prawo wypowiedzi jesli moja opinia tobie nie odpowiada coz trudno. Ta firma byla zerem i bedzie zerem. Ty pewnie jakis d..owlaz biurowy to bedzie bronil tej pseudo firmy. Najbardziej mi sie chce smiac jak slysze ze to wiodaca firma w rejonie hahaha. Zlewam twoje zdanie ja mam swoje i tyle.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Edica Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista ds. księgowości? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Serwisant rowerowy
Byzybylytzyf

Ciągnie to jeszcze czy już całkiem na (usunięte przez administratora) poszło? Czy już Ci z rosyjską walutą w nazwisku do reszty firmę rozmienili na kopiejki?

Qwerty133456

To jeszcze funkcjonuje? W czasie kiedy większość firm już dawno jedzie na pełen etat edica nadal na 80% etatu... Mamienie obietnicami, że jak nadejdzie druga fala blablablabla (Armin van Buuren - pozdro Horauf i Kolbus), jesteśmy tak zajefajni, że ludzie będą do nas walić drzwiami i oknami. Ściema, że za piątki premie, niby 100%, bloki już dawno się postawiły, a okładki co?! A kierowniczka płacze bo jej się kolejni pracownicy zwalniają xD Śmiechu warte :P

Bareja

Pogarda i kpiny z ludzi a na dodatek wciskanie propagandy ze jesteśmy "wiodącym" pracodawca w regionie.... Trzeba mieć tupet żeby wciskać ludzia taka ciemnotę. Moja wypłata za maj na 4/5 etatu 1500 netto... Tyle płaci ten pseudo pracodawca!!!!

Jaka umowa obowiązuje w Edica Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Odp.

Okres próbny na umowę o pracę, trwa 3 miesiące.

Gucio prawda
@Odp.

Mnie zwolnili już w drugim tygodniu pracy bo brygadzistka się na mnie uwieziela i miała jakieś chore podejrzenia... Ta ruda...... (usunięte przez administratora) W 2tyg okresu próbnego zwolniono mnie o powód was rozśmieszy (nie byłam zbytnio rozmowna i na górze widzieli że cały zespół że sobą rozmawia a ja tak z nikim) powiedziałam im że do nikogo nic nie mam a tak mi jest łatwiej się skoncentrowac na pracy u nie przyszłam tu porozmawiac i plotkować. To nagle się dowiedziałam że mam szansę zostać w edice jako pokojówka... Śmiechu warte pożegnałam się z nimi a potem msc biedy bo wypłatę dostałam 500zl przez 0co wypowiedzenie umowy najmu bo nie było mnie przez to stać na czynsz, dopiero 2msc potem znalazłam już na szczęście robotę w normalnym zakładzie pracy.

Seba

@odpowiedź i to było na rękę?

Jak wygląda podstawa w Edica Sp. z o.o.?

odpowiedź

Pracowałam w 2019 roku i było to 16 zł na godzine, za nocke 20 zł Teraz z tego co słyszałam jest 17

Pracowałam w tej firmie 5 miesięcy i szczerze jestem bardzo zadowolona. Stąd moje zdziwienie, dlaczego jest tyle złych opinii. Pieniądze w porządku, wypłata zawsze na czas, weseli współpracownicy tak jak i brygadzista. Trzeba mieć tempo pracy, ale to chyba jasne że w żadnej pracy nie będzie się stało i obijało.

Maciuś

Takie szekspirowskie pytanie do dyrekcji. Jest już prawie 2020. Będzie za 2019 premia czy nie? Mocno myślę o zmianie pracodawcy i odpowiedź na to pytanie bardzo ułatwi mi podjęcie decyzji.

car
@Maciuś

Chyba lepiej zapytać swojego przełożonego. :)

Smyczka

Witam, sama firma jest w porządku. Uczciwa wyplaty w terminie. Ale niektore osoby to porażka. Najgorsze jest to ze to kierownictwo i jedna brygadzistka ruda wredna baba. Mobbing nie jest jej obcy, podobnie jedna z kierowniczek, która stale chodzi i wyzywa że za wolno a przecież szybkość w drukarni zależy od maszyny nie od ludzi. I jest jeszcze taki operator maszyny kolbus pan po 50-ste ktory wszystkich obraża a najwięcej swoich pomocników. Wyzywa że sa (usunięte przez administratora) do dziewczyny potrafi powiedzieć "ty (usunięte przez administratora) A przełożeni nic z tym nie robią, może zwrócą uwagę ale to nic nie daje. Firma go chroni bo długo pracuje i co z tego skoro na takie zachowanie są paragrafy. Podsumowując praca fajna ale kierownictwo to porażka nie polecam. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić kierownictwo ktore ludzi nie szanuje.

zgodna
@Smyczka

Co do rudej mobingujacej brygadzistki to sie zgodze bo mnie tez zjechala jak psa a nakoncu dostalam wypowiedzenie na okresie próbnym po mimo ze sie staralam jak tylko moglam. POWÓD nie potrafisz tak samo szybko robic jak osoby ktore tu pracuja z 10lat, jestes mloda to poinnas wrecz tryskac energią takie slowa uslyszalam. Najsmiesniejsze jest to ze przy wypowiedzeniu dostalam oferte pracy w edice jako pokojówka za 1300zl, podziekowalam i poszlam do innej firmyprodukcyjnej w ktorej zarabiam 2xwiecej niz w edice i robi sie tam sto razy lepiej bo nie ma takich brygadzistow ktorzy tylko przychodza do pracy zeby kogoś mobingowac

@zgodna

Mobbing to dosyć poważny zarzut, polega na długotrwałym prześladowaniu i zastraszaniu osób w pracy. Jeśli to co napisałaś o Edica jest prawdą, to rzeczywiście nie są to odpowiednie zachowania. Zgłaszałaś je gdzieś?

dżasta
@Smyczka

@smyczka a jak wyglądają tam godziny pracy i zarobki? Ogłoszenie pojawia się regularnie co jakiś czas i zastanawiam się czy aplikować Z góry dzięki za odp :)

Smykam
@dżasta

Zarobkow nie polecam, mozesz spodziewac się bardzo niskiej wyplaty jak w krajach 3 swiata czyli 850zl/ msc bo stwierdza ze tych pieniędzy napewno nie potrzebujesz i daja twoja pensje kolegom. Ogloszenie pojawia się co chwile poniewaz ciagle przychodzi do nich ktos nowy i po tygodniu dostaje okres wypowiedzenia tak jak to ja mialem.

dżasta
@Smykam

tego właśnie się spodziewałam,dzięki Ci wielkie za odp :) Pozdrawiam

car
@dżasta

Płacą za każdą przepracowaną godzinę, stawka trochę wyższa niż w innych firmach, no i dobrze płacą za nocki. Praca-jak to na produkcji, na trzech zmianach, przy maszynach. Ale kasa na koncie na czas, nie trzeba sie prosić o swoje pieniądze. Ludzie różni na hali pracują, ale ja się zawsze dogadywałem

Sarna
@Smykam

Smykam, piszesz totalne bzdury... Nie jest możliwością abys po tygodniu dostala/dostał wypowiedzenie, a już na pewno 850 zł za przepracowany miesiąc.

Smyku
@Sarna

To nie bzdury to prawda dostalem wypowiedzenie. Widac ze Edica lubi klamac. Zdecydowalem sie pracowac po mimo opini w internecie, jednak widze ze byli pracownicy jak i obecni ktorzy sami ci powiedza "pracuje tu juz za dlugo" nie kłamią. Omijac firme z daleka

Anonimowy pracownik

Praca w tej firmie jest mało komfortowa przez szefostwo zarządzane w owej firmie..

@Anonimowy pracownik

Nie ma odpowiedniej współpracy na linii pracodawca-pracownik? Rozumiem, że masz zastrzeżenia do niektórych zarządzeń, które wprowadziło szefostwo. Mógłbyś napisać, co dokładnie Ci się nie podoba?

Izydor

Wystarczy dobrze robić swoje a nikt nie miałby powodu żeby narzekać!

Rojo

Pracowałem tam jako "pomoc" przez agencje. Praca jak to praca na produkcji, nudna ,fizyczna i bez rewelacji. Ale ludzie tam oraz poziom inteligencji współpracowników to porażka.Faceci przy śniadaniu potrafili się obgadywać i jechać po sobie (oczywiście za plecami) jak dzieci z gimnazjum. Na papierosie w palarni ludzie zachowywali się jak w jakimś psychiatryku stali gapiąc się w ziemie jak się później dowiedziałem dlaczego " bo nigdy nie wiesz jak ktoś wykorzysta to co powiesz" .Jedno z najgorszych miejsc w jakim pracowałem.Ludzie na umowie o prace pomiatali tam agencyjnymi jak by byli upośledzeni. Jeśli ktoś lubi tępe i zdziczałe dresiarstwo za współpracowników to jak najbardziej się odnajdzie.Jednak dla tych którzy lubią miłą i zgraną ekipę z którą można pogadać na sensowny temat to odradzam.Obgadywanie, przezwiska (za plecami) to tam jest to na początku dziennym.A wchodząc pierwszy dzień na hale ludzie patrzą na nowe osoby jak by na oczy nie widziały człowieka, żałosne..

M

Pracowałam dla tej firmy 4,5 miesiąca i od pierwszego dnia byłam zadowolona z pracy. Nikt się bardzo nie spieszy - racja, trzeba mieć tempo, ale żaden pracodawca nie chce płacić za ściemnianie (jak zwał tak zwał). Jeśli ktoś nie lubi pracować, to zawsze będzie narzekał. Stawka w porządku, a wypłata zawsze na czas. Szefostwo bardzo w porządku, a pracownicy różni, ale ogólnie też w porządku i jak trzeba to pomogą, wytłumaczą. Atmosfera dobra. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

@M

Fajnie, że jesteś zadowolona z zatrudnienia. Napisz kilka słów o wynagrodzeniu. Pracodawca zapewnia premie? Jeśli tak, to czy dostaje się je indywidualnie, czy pracuje na nie cały zespół? A czy istnieją również inne pozapłacowe dodatki do pensji takie, jak szkolenia lub kursy? Zachęcam do rozwinięcia komentarza.

Kondziu
@Adam

To rodzinna, prywatna firma i niczego nie zapewnia oprócz tego co masz na papierze - na więcej nie licz i nie wierz w bajki o premiach, kursach czy jakiś dodatkach.

Kondziu

Zostawcie Tytanika niech powoli tonie. Firma jest po zmianach czyli po zwolnieniach. Aktualnie poszykowane są krasnoludki dla obniżenia kosztów pracy.

Anonimowa

Nie polecam pracy w tej drukarni. Pracuje tam jedna głupia piz.... Która każdego pracownika nastawia przeciwko nowym ludzia! Atmosfera jest żenująca, jeden wielki fałsz i obłuda. Chcesz być obgadywanym to zapraszam do pracy właśnie do tej drukarni. A kierownictwo to szkoda gadać traktują ludzi jak popychadlo jakby oni wszystko wiedzieli lepiej. Zarobki śmiechu warte 1800zl na rękę. Soboty 100 procent płatne ale gdy nie ma sezonu nie ma też sobot także śmieszne pieniądze oraz śmieszni ludzie. NIE POLECAM!

JESZCZE PRACOWNIK

FIRMA EDICA TO JEST TOTALNA MASAKRA LUDZIE BIEGAJĄ WSZĘDZIE SIE SPIESZA A KIEROWNICTWO W (usunięte przez administratora) MA PRACOWNIKÓW I TYLKO NA SIEBIE PATRZA WIĘC ODRADZAM TUTAJ PRACY A ZA NIEDLUGO SĄ ŚWIĘTA I CZĘŚĆ PRACOWNIKÓW BĘDZIE ZWALNIANA Nie pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Edica Sp. z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Edica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Edica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Edica Sp. z o.o.