Ad-Promo

Częstochowa

Opinie o Ad-Promo

anonim 2009-06-18 23:05:46
Pracowałam w tej agencji już kilka razy i nigdy nie było żadnych problemów. Kontakt bardzo fajny i osoby tam pracujące bardzo życzliwe.
Ania K. 2009-08-26 10:03:30
Super firma, polecam! Uczciwi i mili ludzie.
Szkoda tylko, że nie mają swojej strony internetowej :(
Pozdrawiam
złaaa 2009-12-24 20:32:51
Ja za pierwsze zlecenia miałam zapłacone, ostatnie które wykonałam nie zobaczyłam nawet grosza, kontaktu zero...dzwonie ...piszę i nic;/
anonimowa 2010-04-26 16:51:36
byłam hostessą i po mieiącu miały wpłynąc na moje konto pieniądze juz jest sporo ponad miesiąc a na koncie ani grosze:( zero kontaktu nie odb. telefonu...
anonim 2010-07-13 09:25:28
zlodzeje po prostu zlodzieje, wykorzystuja mlode dziewczyny ktore chca zarobic np. na wakacje. nie polecam
anonim2 2010-07-13 09:29:06
pieniadze miely wplynac w ciagu 30 dni, minelo juz 50 dni i nikt nawet nie odbiera telefonu. musza chyba miec jakies uklady w urzedzie skarbowym i w pip-ie ze sie nie boja zlodzieje. pracowalam wekendy przez caly miesiac w reklamie polsatu i zlamanej zlotowki nie dostalam.
anonimowy 2010-07-13 09:38:09

oszusci, kontaktuja sie do momentu daty przelewu zeby tylko isc do pracy
. ciagle mowia jak bedziesz pracowala co weekend
to nawet sie nie obejrzysz kiedy bedzie przelew za pierwsza promocje
. no i nie ogladaj sie bo kasy wcale nie bedzie. bedziesz robic na nich dopoki nie skapniesz sie ze cie wyje...... a jak dzwonisz o kase i cudem ktos odbierze to mily glos ci powie ze pieniazki beda na dniach
. powodzenia we wspolpracy z ad-promo
anonim 2010-07-15 16:03:32
NIE POLECAM !!! ZLODZIEJE I TYLE !! SZUKAJA OSOB PO TO ZEBY PRACOWALY ZA FREE ... !!! PIERWSZY RAZ TAKIE COS MI SIE ZDAZYLO BYLAM TYLKO RAZ NA PROMOCJI ( HMM... BARDZIEJ ROZDAWANIE ULOTEK Z CYFROWEGO POLSATU -.-. ) Z TEJ AGENCJI I DOBRZE ZE NIE ZGODZILAM SIE NA INNE !!!!
anonim 2010-07-27 12:43:23
odnosnie opinii powyzej:
niezadowolona hostessa, ktora nie przyszla do pracy, zlamala warunki umowy nie moze napisac nic dobrego:)
,nj 2011-06-20 23:35:57
oszusci, nie zapłacili mi, ale przeczuwałam ze tak bedzie...
teraz pozostaje mi tylko PIP
nieważne? 2011-07-13 22:20:08
minęło 1,5 miesiąca od promocji, a pieniędzy jak nie było, tak nie ma. w pracy się stawiłam i solidnie wykonałam powierzone mi zadanie. nie polecam.
anonim 2011-07-26 14:33:03
Współpracowałam z tą agencja i za pierwszym razem wszystko było ok, teraz czekam na zapłatę termin miną a kontakt żaden, nie wiem co robić .
agencja AD-PROMO 2011-07-30 13:00:27
Proszę osoby, które piszą takie posty o podpisanie się pod tekstem. Bardzo chętnie wyjaśnimy te rzekome braki pieniędzy.
anonim 2011-08-01 19:35:38
trzeba dokładnie wysłać dokumentacje i czekac.xd
Andzia_x 2011-08-01 20:17:22
Ja pracowałam raz w tej agencji .Kontakt bardzo miły, pieniążki na koncie zgodnie z umową

;)
Ola 2011-08-12 13:32:16
Wszystko ok, pieniążki wypłacone w terminie, miły kontakt, nie mam żadnych zastrzeżeń do tej agencji.;)
replika 2011-08-13 16:46:53
Pracowałam dla tej agencji raz i na pewno to się nie powtórzy, czekałam na pieniądze ponad miesiąc od czasu jak miały pojawić się na koncie. Pisałam maile, wydzwaniałam ale to nic nie dało. Kilka razy pisali, że już szykują lub wysyłają przelew ale nic z tego. Z efekcie kasa doszła 38 dni po terminie, moje dwie koleżanki są w podobnej sytuacji, więc nie polecam.
blondi 2011-08-15 14:48:52
Niedawno stałam na kilku promocjach dla tej firmy, niestety kasy nie ma, kontakt sie urwał, dodzwonić sie nie da. Po prostu OSZUSTWO!
anonim 2011-08-15 18:31:29
Witam,

podaj swoje nazwisko, nie ma możliwości żeby któraś z hostess nie dostała wynagrodzenia, chyba że nie dosłała kompletu dokumentów!!!

anonim 2011-08-17 19:58:04
Ta firma to oszuści, człowiek chce zarobić na wakacje, czeka 10tego na wypłate a na koncie okrągłe zero!! Nie polecam!!
agencja AD-PROMO 2011-08-26 11:27:11
Witam,

ostatni raz odpisujemy na te posty.
Jeśli ktoś nie otrzymał wynagrodzenia to tylko przez swoje niedopilnowanie.
Wszystkie osoby, które wywiązały się z pracy i dosłały kompletne dokumenty są wypłacone. Jeżeli nie otrzymałaś należnego wynagrodzenia to znaczy, że czegoś nie dopilnowałaś lub nie dosłałaś.
To jest nie w porządku żeby przez swoje niedopatrzenia oczerniać kogokolwiek.
anonim 2011-08-28 19:35:55
Ja taż nie dostałam od Ad-promo wynagrodzenia, a dosłałam wszystkie dokumenty tego samego dnia gdy kończyłam promocje. To co oni tu piszą to ściema, nie wypłacają kasy i tyle. szkoda.
anonim 2011-08-29 10:17:15
Dziewczyny ja bylam w takiej sytułacji jak wy, tez się burzyłam i wyzywalam, ale okazało się ze podałam numer konta o 4 cyfry za krótki, dlatego nie mieli gdzie wysłać pieniędzy. zadzwoncie tam, pewnie sie wyjasni, ja dostałam przelew zaraz po przesłaniu pełnego numeru konta:)
anonim 2011-08-31 16:18:05
Ściema!! Wszystko dosłałam w odpowiednim czasie, gdy minął czas wypłaty wysłałam im wszystko jeszcze raz i poprosiłam o kontakt, a oni nawet nie odpisali na maila. Masakra jakaś..
magda 2011-10-06 12:24:09
Szkoda, ze wczesniej tu nie zajzalam - na pewno nie pracowalabym dla tej agencji - a tak dalam sie naciagnac. Do momentu prezentacji się kontaktowali a pozniej NIC! Tutaj tłumacza sie ze nie doslalam dokumentow, ale przeciez gdyby tak bylo to mogli by odbierac moje telefony i odpisywac na maile! Jawne oszustwo!
ew 2012-01-04 12:59:43
Fa firma to jakiś koszmar, pracowałam tu (na szczęście) raz, ale kasy nie zobaczyłam. Już cztery razy pisali mi, że "szykują przelew", co to niby ma znaczyć?? termin wypłaty dawno minął, a oni od miesiąca szykują przelew?? Rozpacz.. Gdybym czegoś nie dosłała to by mi o tym napisali.. a wysyłałam wszystko dwa razy.. SZCZERZE NIE POLECAM, UWAŻAJCIE DZIEWCZYNY, NIE DAJCIE SIE OSZUKAĆ!!
AGENCJA 2012-01-05 10:04:10

tu firma AD-PROMO
Jeśli zostałaś oszukana to podaj swoje nazwisko, bo zgodnie z naszymi rozliczeniami wszyscy, którzy dosłali dokumentację są wypłaceni w terminie.
Takie posty jak Ty może napisać każdy więc nie bierzemy ich na poważnie!
Sandra 2012-06-20 11:52:10
Pracuję dla tej agencji już jakiś czas i nie mam żadnych problemów z kontaktem, otrzymaniem zapłaty za pracę. Nie kierujcie się tymi komentarzami, których autorami są osoby, które pewnie nie dosłały wszystkich potrzebnych dokumentów, a mają pretensje do pracodawcy. :)
kasia 2012-09-17 11:50:39
Agencja jak najbardziej w porządku, a przed wszystkim wypłacają pieniadze na czas.
Piotrek 2012-10-01 19:52:02
Cześć dla Agencji pracowałem teraz w ostatni weekend września. Na promocji Ariela wysłałem do nich wszystkie dokumenty niezbędne do wynagrodzenia oraz wysłałem je do godziny 22 drugiej jak miałem w umowie. Dzisiaj wysłałem im oryginały dokumentów jak również było w umowie wycwaniłem się o tyle że wysłałem za potwierdzeniem odbioru oraz priorytet nakręcając by mieć dowód że nim wysłałem właściwe dokumenty na poczcie kamerą : P hehe. Teraz czekam na wypłatę wynagrodzenia jeśli ona nie nastąpi do tych 30 dni to zgłoszę się do PIPu (państwowa inspekcja pracy) dam wam znać czy dostałem wynagrodzenie oraz jak to się potoczyło dalej. I się podpisze by nie było jak sobię agencja będzie czytać. Pozdrawiam Piotr Stempniak : )
magda.k 2012-11-14 13:54:17
Piotrek i jak się zakończyła Twoja sprawa? minęło już dosyć czasu, dostałeś kasę?
Piotrek 2013-04-20 12:50:40
No hej zapomniałem napisać tutaj jak skończyła się moja sprawa. Wszystko było okej bo odesłaniu dokumentów dostałem przelew na konto jedynie długi czas oczekiwania prawie miesiąc po za tym wszystko oki jestem zadowolony. Myślę że Agencje mogę polecić osobą cierpliwym :)
Łukasz88 2014-04-14 10:31:08
Czesc
Potrzebuję kontakt do firmy Ad promo.
Również mam sprawę do załatwienia.
w razie gdyby czytał to ktoś z adpromo - proszę o kontakt ( usunięte przez administratora )Łukasz
Kinga 2014-06-04 16:48:15
Moją przygodę z Ad-Promo wspominam bardzo pozytywnie. Miałam z firmą ciągły kontakt zarówno mailowy, jak i telefoniczny. Materiały szkoleniowe zostały mi wysłane w odpowiednim czasie, a cały sprzęt niezbędny do akcji czekał już na mnie w miejscu pracy. Wynagrodzenia otrzymałam NA CZAS i dokładnie tyle na ile się wcześniej umawialiśmy, dlatego nie rozumiem skąd te kłamliwe komentarz, które zniechęcają szczególnie nowych pracowników szukających opinii w internecie.
pislo 2015-01-31 15:01:39
No ja skuszony tym co piszecie, chciałbym prace w Ad-Promo przetestować na sobie, tylko własnie nie bardzo wiem jak do nich aplikować? mieliście z tym już jakieś doświadczenie? no i dla mnie jedna z ważniejszych spraw- czy prócz cv to chcą jeszcze przeprowadzać rozmowę rekrutacyjną? bo nie ukrywam że mie to stresuje i wolałbym uniknąć
Karolina 2015-02-24 09:13:04
Pracowałam w firmie Ad-promo kilka lat temu przez spory okres czasu. Kontakt z pracodawcą - co by się nie działo - zawsze był idealny, stawka za godzinę dość wysoka w porównaniu z innymi agencjami, zlecenia częste i ciekawe. Fakt, czasem wypłata się spóźniała, ale nigdy nie było tak, żebym nie dostała wynagrodzenia.
waker 2016-05-12 13:40:28
lemgo, ja słyszałem, że oni jakiegoś wielkiego problemu nie mają. Oczywiście w każdej firmie może się zdarzyć, że będzie jakiś przestój czy coś takiego, ale to nie powinien być powód do nagłego zaniechania chęci współpracy.
Zostaw swoją opinię o Ad-Promo - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ad-Promo