edica

Opinie o edica

ufffff 2010-11-06 10:21:00
Popieram te wypowiedzi!!!!!!!!!!!!!czysta prawda
??? 2010-11-07 08:05:22
Ty ponad 700zł a ja po 15przepracowanych latach to w sumie coś koło 500zł...chcemy wiedzieć na co nas czeka
normalny cham 2010-11-07 10:40:50
real - 2010-11-06 00:18:08

Cała firma juz szumi o tym goworku wiec w koncu usiadlem,przeczytałem wszystko od poczatku do konca i po prostu mną wstrząsneło. Pracuje w edice prawie 10 lat i znam sporą wiekszosc pracownikow, Nie potwierdzam zadnych złych opinii na temat głownych osob o ktorych mowa. (usunięte przez administratora)znam doskonale i nie zdajecie sobie sprawy w jak wielkim bledzie jestescie.Szkoda ze nie zdajecie sobie sprawy jak wielka krzywde wyrzadzacie tym osobom na forum.Zony niech beda spokojne. Firma ogolnie spoko-kto jest dobry,ambitny,cwany,inteligentny,pracowity i uczciwy zawsze bedzie mial lepiej od tych ktorzy tylko maja wielkie oczekiwania a nic w zamian...dla takich wlasnie osob jest to forum i niech sie zadziobią wspolnie. Prosba do wszystkich osob ktore tak jak ja poczuły sie urazone tymi wpisami. NIGDY WIECEJ NIE ZAGLADAMY NA GOWORK>OPINIE>EDICA. Sami wiemy jaka jest prawda.!
pozdrawiam

Drogi kierowniku.REALU.
Z Twojej wypowiedzi odczytuję duże lekceważenie ludzi do, których piszesz! Czy do prezesa też piszesz z takimi błędami . Może jeszcze nie w pełni opanowałeś tajemnice klawiatury , bądź polszczyzny? Np" w koncu usiadlem , w wielkim bledzie jestescie itd.".Czy sprawdzałeś w słowniku znaczenie słowa "cwany"?W edice też pracuję długo i doskonale widziałem , jakie cechy osobowości są promowane , i kto awansuje - na pewno nie jest to inteligencja, pracowitość czy uczciwość."SAMI WIEMY JAKA JEST PRAWDA!!!!!"
Ostatnia kwestia - dziwię się , dlaczego nie miał pan odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem.
Pozdrawiam

P.S. Pozdrowienia dla odważnych (usunięte przez administratora)
anonim 2010-11-07 13:38:59

Drogi kierowniku.(usunięte przez administratora).
sami wiemy jaka jest prawda... To tłumaczenie brygadzistów którzy zagłuszają wyrzuty sumienia tym ilu ludziom zrobili krzywdy. (usunięte przez administratora)sobie już krzywdy nie zrobi, nie bójcie się o to. Protest typu nie wchodzimy na forum jest śmieszny i jest pokroju obrażonego dziecka które nie ma wytłumaczenia na argumenty. i tak wiemy że (usunięte przez administratora)wykorzystywał stanowisko do (usunięte przez administratora)
po sezonie 2010-11-08 00:55:12
nie zarobią z tymi reklamacjami na sól - co chwilę coś wraca do poprawki - ale edica ma "płynność finansową" i nas nie zwolni... chyba pływalność - ta firma płynie od jakiegoś czasu bez steru w nieznanym kierunku...
anonim 2010-11-08 16:04:17
GRZEŚ - 2010-11-08 15:02:15

JA RÓWNIEŻ WAS WSZYSTKICH BARDZO LUBIĘ!!!

NUDZISZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
żona 2010-11-09 08:19:41
anonim - 2010-11-06 13:21:04

real - 2010-11-06 00:18:08

pozdrawiam

wiemy jaka jest prawda. Nazywasz się jerzy urban i jesteś rzecznikiem firmy na goworku? marna prowoakcia

pisałam, ze moj maz opowiada o edice i tu tez tak jest opisane i on jak wraca z pracy to od razu zasypia a jak w domu jest to moze wszystko normalnie robic...cos nie tak jest
anonim 2010-11-09 13:51:16

normalnie musi być zmęczony po pracy
maz 2010-11-09 14:49:27
Przeciez ja jestem uczciwy, bzykam wszystko, tylko nie w edice, bo w edice same brzydkie baby...
anonim 2010-11-09 15:05:05
maz - 2010-11-09 14:49:27

mówisz osobie że jesteś brzydki
Ciekawa 2010-11-09 21:02:11
już tam nie pracuję ale słyszałam że edica tonie... Napiszecie coś na ten temat?
Ciekawy Roman.R 2010-11-10 15:30:07
Czy edica już utonęła?.Bo nie mogę się doczekać tego spektakularnego wydarzenia:)
B 2010-11-11 09:28:23
Nikt nikogo nie zmusza do pracy w Edice, jeśli uważacie że gdzie indziej będzie wam lepiej i będzie więcej kasy to ok.
były pracownik 2010-11-15 13:55:35
Byłem pracownikiem Edica długo bo około 11 lat.Było różnie raz dobrze,albo żle[usunięte przez moderatora]też się zdarzały,ale to co teraz się dzieje to bagno.Gdzie jest kierownictwo.
anonim 2010-12-07 07:50:14
halo żyjecie ?
anonim 2010-12-07 07:50:46
halo żyjecie ?
... 2010-12-11 20:41:14
wzięli się wreszcie do pracy...
ciekawska 2010-12-28 09:52:40
widze ze w edice wszystko ok.
Piotr.G 2011-01-14 18:17:25
Ale czad:)
JaśFasola 2011-01-16 15:03:08
Czyli internet okazał się jednak nie tak anonimowy, jak to się niektórym zdawało... i bardzo dobrze...
anonim 2011-01-27 18:27:10
JaśFasola - 2011-01-16 15:03:08

Bardzo dobrze?!!
Kolejny piewca ,,po lini"?
JaśFasola 2011-01-31 18:37:20
anonim - 2011-01-27 18:27:10

JaśFasola - 2011-01-16 15:03:08

Bardzo dobrze?!!
Kolejny piewca ,,po lini
Nie, ale obrażanie uczciwych ludzi powinno być karalne i dobrze, że tak się stało....
A co do opinii o Edice, tego nikt nie broni zamieszczać....Tylko widocznie wcale takie uczciwe te wypowiedzi nie są, jak tak nagle wszyscy zaczęli się bać mówić....
007 2011-02-05 22:16:22
Chciałam dodac ze internet jest nadal anonimowy!!!!!!!!!!baranie!!!kolega( usunięte przez administratora )a za długi język i chlapał na lewo i prawo i stąd wszystko wyszło na jaw!!!!koledzy go( usunięte przez administratora )
anonim 2011-02-05 22:23:30
to nie ze sie jeden z drugim obawia wystawiac negatywne opinie o Edice ale prawda jest taka ze juz sie to znudzilo!!kibel w firmie jest i będzie!!!!!!!!!!!zeby bylo lepiej to byloby trzeba zmienic rządzących..... cos na wzór REWOLUCJI W EGIPCIE!!!!!!
Mirek 2011-08-11 20:48:34
Chciałem sie tam zatrudnic ale po opiniach juz nie chcę-chyba w każdych drukarniach panuje taka atmosfera-zupełnie inaczej niz w Niemczech-pracuję w Joppolu i tam to dopiero jest...
RFID 2011-08-19 17:33:47
"Nie możecie wyodrębnić z internetu tego, co wam się podoba, i kontrolować inne rzeczy, które wam się nie podobają."

Mark Zuckeberg
anonim 2011-10-16 20:24:45
witam. jestem kierownikiem produkcji w innej drukarni. to przykre ze jest podzial robal a elita, to daje do myslenia
dobra atmosfera i wspolne zaufanie potrafi zdzialac cuda. zastanowilabym sie na pana miejscu nad tym
chcialam zlozyc do Was CV bo niedlugo sie przeprowadzam do Poznania ale jednak pojde do konkurecji, pozdrawiam
mirek 2012-02-29 02:38:09
Hey. Powiedzcie, jak teraz jest w Edice. Czy coś się zmieniło, pod względem pracy czyli(elit i roboli). Jaka jest płaca na produkcji itd.
Chciałbym wysłać CV oraz poznać teraz opinie o tej firmie, a nie co było.
janusz 2012-02-29 19:41:28
złóż cv a się przekonasz...
Mała_Mi 2012-04-18 11:43:46
Miło wspominam sobie pracę na produkcji, jeszcze za starego kierownictwa, gdzie zostałam doceniona za swoją pracę zarówno przez brygadzistki, jak i kierownika. Pensje dostawałam na czas, pod tym względem nie można było narzekać, wolne też bez większych problemów mogłam sobie załatwić. Jednak po zrezygnowaniu z pracy dotarły do mnie opinie, że, jak to się brzydko mówi, "miałam mocne plecy", kierownik mnie lubił, bo "w(usunięte przez administratora)". Nie spodziewałam się takich słów od osób, które traktowałam z szacunkiem i starałam się im pomagać w pracy, ponieważ byłam zatrudniona jako studentka i to należało do moich obowiązków.
Konflikty między pracownikami biurowymi, a tymi produkcyjnymi rodzą się przez niezrozumienie pracy jednych i drugich. Wojenki były i będą, żadna nowość.
fudneivm 2012-11-07 02:25:06
Z tym odrabianiem wigilii i sywka w listopadzie to juz przegiecie. Dwie soboty na damski [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . - widac ze firma sepi pieniadze na kazdym kroku... :/
do odstrzału 2013-01-05 14:25:39
Wczoraj zaczeły sie pierwsze zwolnienia w działach produkcyjnych. Prognozuje sie zwolnienie 30%załogi. Firma w najblizszych latach nastawiona na egzystencje wogole, niż na rozwoj. Nieudolne kierownictwo które obecnie ma za zadanie pozamiatać a które z pewnością również zostanie po wszystkim usunięte (magazyn,introligatornia). Pozdrawiam wszystkich którzy z sercem i zaangażowaniem oddawali się pracy dla tej firmy a których kariera się w tej firmie skończyła.
redzio 2013-01-08 06:21:03
Idzie nowe z zachodu, kiedy duże firmy nie mają zaplecza magazynowego - pakowanie i wysyłkę zlecają firmom z zewnątrz - koszty spadają nieraz o 50 procent...
Dyzma 2013-01-11 08:56:19
do odstrzału - 2013-01-05 14:25:39

Przepraszam, a o jakiej karierze w firmie ty piszesz??? Tu nie można zrobić żadnej kariery.
anonim 2013-01-14 12:19:30
syf
tops 2013-03-03 13:57:06
Ostatnio ogłoszenie na kolbusa było.Nie pierwsze i ostatnie.Rozmowa wstępna bez perspektyw i złudzeń 1400 na rękę,żenada.To pensja sprzątaczki,a nie na oprawę twardą kolbusa!Socjal-zero.(usunięte przez administratora) z kolbusa nie ogarnie wszystkiego?Kapitałka mu się przykleiła na oczy albo inna przyczyna!
Michał 2013-04-10 23:43:00
Asgard jeszcze w tym roku zmieni siedzibę na większą, płacą nieźle, w pracy luzik od 8 - 16, laser ma dwie zmiany. Wprowadzają poligrafię, gadżety zagranicę, i poszerzają się o znakowanie. Osoby chcące pracować niech się dowiadują. Iza już pracuje na laserze, i ma się bardzo dobrze.
p. Gibon 2013-08-19 13:47:07
moi drodzy Ediczanie, przy...toczę wam kazanie, na kolbusach nie jedziecie, na atomach nie umiecie, wolę trudnić ludzi z grupą, niż ten motłoch z wielką (usunięte przez administratora) dzisiaj siedzę z drinkiem w dłoni, i się śmieję 'jacy oni...', stołek miałem i go wykorzystałem
pracownica 2013-08-28 21:18:16
p. Gibon - 2013-08-19 13:47:07

moi drodzy Ediczanie, przy...toczę wam kazanie, na kolbusach nie jedziecie, na atomach nie umiecie, wolę trudnić ludzi z grupą, niż ten motłoch z wielką (usunięte przez administratora), dzisiaj siedzę z drinkiem w dłoni, i się śmieję 'jacy oni...', stołek miałem i go wykorzystałem
byłam pracownikiem edici 7lat po dziekowano mi za współpracę pod pretekstem wygasnięcia umowy w edice nie toleruje sie ludzi asertywnych naj lepiej sie podlizywać zażywać leki przeciw bólowe i chodzić do pracy by nie stracic premii na blokach chodzić zmina cierpiętnika bo kierownik nielubi ludzi uśmiechniętych sam chodzi jak (usunięte przez administratora) a te fikcyjne audyty to śmiech na sali w tym zakładzie kobiety nie mają żadnego rozwoju a pensja to najniższa krajowa
kicia126p 2014-02-26 11:36:32
Hmm... trudno cokolwiek napisać o tej pracy. Byłam zatrudniona jako 'pomoc' więc odwalałam tę najgorszą robotę. To prawda że kierownik jest zjebany i nie lubi uśmiechniętych ludzi... taki burak z niego, ale jeśli chodzi o pracowników to większość z nich była naprawdę w porządku. Oczywiście najlepsza atmosfera to panowała na palarni no ale tam nie każdy chodził :P jedyne co mnie oburzyło w tej pracy to to, że była jakaś inna studentka zatrudniona na tych samych warunkach co ja a woziła się po tej robocie jakby co najmniej kierownikiem była, a wszystko dlatego że była jakąś tam córką znajomej brygadzistki... I to jest kurde chore, bo jak się potem okazywało to niektórzy pracownicy się tej gówniarze podlizywali żeby chyba ta tylko gadała brygadzistce jacy oni są fajni - no to jest żenada.
ono 2014-03-24 20:10:49
Wszystko zależy od tego na jaka zmianę(tzn do kogo trafisz, kto jest twoim przełożonym). Pracownicy są spoko, choć wiadomo wszędzie jest fałsz i obłuda, trzeba wiedzieć co komu można powiedzieć. A jeśli chodzi o wynagrodzenie... haha.. jednym trzeba zabrać premie żeby "kolegom" można było dać więcej.
Belzebub 2014-07-29 11:52:59
Ogarnijcie wreszcie ta pseudo-klimatyzacje na okladkach bo w 30 stopniach nie da sie pracowac!!! Czy dopiero jak wam maszyny zaczna fiksowac z goraca to cos z tym zrobicie???
Spocony 2014-07-30 01:35:02
Mysle, ze dopiero jak ktos przez te upaly zejdzie (a znalazloby sie kilku kandydatow) i wjedzie prokurator to wtedy sie kierownictwo obudzi z reka w nocniku :P
I pal diabli te 29+ stopnia na hali, najgorsze ze powietrze stoi tak geste ze mozna siekiere powiesic bo cyrkulacji nie ma zadnej! A drzwi nie pozwola otworzyc bo przeciez "HALA JEST KLIMATYZOWANA"!!!
SpongeBob 2014-07-30 01:40:00
Jest anonimowy, to że ktoś nie umie pozostać w nim anonimowym to już jego problem :P
"Szalalala!" Jak kiedyś śpiewaliśmy dodając przed tym nazwę 0b0zu w południowej Polsce :P
pracownik 2014-09-19 15:43:03
Ta firma to śmiech na sali od 1 dnia dali mnie na najgorszy zapierdol gdzie Pan znawca obsługujący maszynę na siłe wymyślał błędy które popełniam ,kierownictwo nadęte i bezczelne zero przywitania nie wspomnę o uśmiechu.Ogólnie odradzam nawet pod pretekstem dostania na szybko pracy !!
zdesperowanyja 2014-12-24 02:25:14
widzę temat trochę ucichł a szkoda ;/ może jednak ktoś tu jeszcze zagląda i podrzuci jakieś w miarę aktualne informacje o zatrudnieniu? wystarczy mi ile można zarobić miesięcznie i jakie mają wymagania. ja jestem pod ścianą już raczej więc podejmę się wszystkiego w zasadzie chyba. ratujcie mnie proszę.
Wojan 2015-02-27 06:31:02
Jeżeli ktoś jest bardzo zdesperowany to dlaczego bezpośrednio nie skontaktuje się z firmą i nie zapiszesz się ewentualnie na jakąś rekrutację jak będzie organizowana. Jeżeli zależy im na dobrym pracowniku to wcale bym się nie zdziwił jakby byli w stanie zapłacić nieco wyższą stawkę a w zamian oczekiwać nieco bardziej niż reszta.
halina 2015-03-25 18:37:44
bardzo zależy mi na zdobyciu zatrudnienia w edica ale zdecydowania nie mogę Wojan się z tobą zgodzić że jestem w jakikolwiek sposób zdesperowana. ale też chciałabym wszystko wiedzieć o bieżących rekrutacjach i konkretnych stanowiskach na które miałabym się rekrutować a niestety nie mogę znaleźć takich infoirmacji w internecie i chyba potrzebuję pomocy
POZDRO 2016-07-05 10:47:33
Praca jako operator maszyn nie było najgorzej w sensie ustawiasz maszyne i jechane ale normy wymyslane przez kierownictwo to totalny kretynizm latem w upalne dni to nie jeden na pomocy poprostu wymiekał. Kierownictwo to jakas patologia wieczna kontrola stanie w tej budzie i gapienie sie kto tu sie nawinie zeby poleciec mu po premii. Drugi chyba ma jakies ambicje na prowadzenie kursów prawa jazdy lata PIES z paleciakami i ustawia je co do minimetra jak na kursie na prawko. Premie przyznawane sa jak im sie chce i mozesz robic nadgodziny robic na róznych maszynach i dostaniesz ochłap a inna lub inny włazi w d... i dostanie max premii. Jeden plus to kasa na czas. W pracy nie ma jednolitej grupy raczej są grupki osób tylko trzeba uwazac do której sie przyłączysz czy do normalnych licząc sie ze jestes w znienawidzonej grupie pracowników czy do przydupas...ów. Moją grupkę za starych czasów pokolei zwolnił z pracy jeden po drugim. Moje jedyne dobre wspomnienie to ta grupka ludzi reszta to syf totalny a przepisy bhp porażka pracowac przy klejach gdzie wytwarzają sie związki chemiczne szkodliwe dla zdrowia to sory ale firma ma to w d... nie polecam pracy w tym obozie pracy.
iman 2016-07-10 22:30:16
Zarobki są powyzej przeciętnej krajowej, więc nie tak źle to wygląda.
Zostaw swoją opinię o edica - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie edica