Opinie o Mape-Trans w Lubasz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mape-Trans. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mape-Trans o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mape-Trans w Lubasz

Były Nie pracownik

Za robote sie wezta a nie tylko mazekacie nieroby !!!

Były Nie pracownik

Za robote sie wezta a nie tylko mazekacie nieroby !!!

Dziewczyny

Drodzy panowie, odważnych mężczyzn zapraszamy do rozmowy w biurze a dzieci niech tutaj dalej przekrzykują się między sobą. Czasy gimnazjum już dawno za nami. Pozdrawiamy dziewczyny z biura :)

kierowca1

znowu odchodzi jedyna dziewczyna która się zna na robocie w mape-trans

Czy po rozmowie w Mape-Trans rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
kierowca

jak czytam te wpisy to jedyne co zaopserwowałem ze nie ma tam kierowców tylko same cioty ludzie opanujcie sie jeden jak dziecko pisze drugi na to reaguje dziecinada dziecinada pozdrawiam hawranka pracuje i będe pracował dobry wpis był nie pasi to sie zwolnij a nie jak szczur pisze i siedzi

kierowca

Jeśli jest tak wszystko ok to dla czego szef jak przyjmuje do pracy to nie mówi że samochody zostawia się po całej Polsce

Boss
@kierowca

Dla kierowców liczy się kasa chłopaki u mrcina jedzili na okreta a tak naprawdę nigdy nikt nie wiedział za ile się jeździ, Marcin dorabia się na kierowcach bo nie płaci uczciwie. A o gadule piszesz że jest ok bo mu jeszcze za skore nie zaszles/as ale chyba każdy wie jaka to lajza jest dwulicowa i ty też wcześniej czy później się o tym dowiesz.

@Boss

Każdy zarabia według tego co wypracował, jak nie chce Ci się pracować to i zarobki masz marne. U Marcina jazda spokojna a Ty nie wiesz jak wygląda praca u innych gdzie się robi po 16 000 km w miesiącu za takie same pieniądze. Marcin zawsze wypłaca w bieżącym miesiącu a u innych prosisz się jak żebrak i dostajesz co tydzień kilkaset złotych z kilku miesięcznym opóźnieniem. Kończy się przeważnie w sądzie. Chyba jesteś młodym kierowcą, który jeszcze nie poznał życia i wiele się musi nauczyć . Doceń co masz a jak nie to idź dowiedz się od starszych kierowców jak pracować by coś w życiu osiągnąć.

Kier po wca

Hawranek sral w kabinie i gdzie sie dalo w ketach palil gume i podjebal go janiszewski tak zwany gadula (debil pospolity) fakt dobrze to bylo kiedys moze i nadal jest ale nie tak jak wczesniej bo dziwne ze starzy i nie tylko kierowcy zaczeli odchodzic prawde powiedzawszy z tych dwudziestu co hawranek pisal to ilu zostalo matola Janiszewskiego nie warto brac pod uwage ... gdzie jest Giera Cudak Kogut Macznik Hmura Gabor Margosiak Swatek Krzyzak Lipka Kryczka Plachno Cabaj krawczyk Swiatek i wielu innych czemu to popierdolili

życzliwy
@Kier po wca

Jeżeli jest Ci tak źle to dlaczego jeszcze tu jesteś ??? dołącz do pozostałych takich jak Giera, Cudak, Kogut, Mącznik, Chmura, Gabor, Margosiak, Świątek, Krzyżak, Lipka, Kryczka, Płachno, Cabaj, Krawczyk i wielu innych, którzy to p....... zrób to co oni. Wiedz, że wielu odeszło z żalem bo zmusiła sytuacja rodzinna a nie złe warunki w firmie. Po cholerę tu jesteś i tylko narzekasz , weź się za prace "nierobie" a i gęba Ci się zamknie bo masz chyba za dużo wolnego czasu i nie wiesz co z nim zrobić. Praca jest ok., szef jest ok., zarobki są ok., - adekwatne do wykonanej pracy a Ty skoro mało zarabiasz to znaczy , że jesteś próżniakiem ;) Jeżeli chodzi o "Gadułę" to mu "buraku" do pięt nie dorastasz pozdrawiam wszystkich Mapetów, Ciebie też zgryzliwy, stary pierdziochu

@Kier po wca

po Twoim wpisie widać , ze burak z Ciebie a i słoma z butów wystaje , no cóż patologia , nie każdemu bozia czachę wypełniła a u wielu to nawet echo słychać .. jak można pracować w firmie w której się tylko obraza kolegów , jak ci źle idź gdzie indziej , po co sobie zdrowie niszczysz, zostaw tych jak to określiłeś jednego ??? debil pospolity ??? a zobaczysz ze bez Ciebie atmosfera w firmie się poprawi... TY MOŻESZ WIELE ZDZIAŁAĆ DLA DOBRA FIRMY ... WYSTARCZY ZE SIĘ ZWOLNISZ A ZOBACZYSZ JAK WIELU KOLEGÓW USZCZĘŚLIWISZ

kierowca1

W Mape- Trans wszystko jest Super !!

Hawranek

Odpowiadam bo ktos pytal czemu odszedlem z mape. Bo trafila mi sie robota na szwecji za dobra kase. Gdyby nie to pewnie bym dalej jezdzil w mape. Ale kto to wie moze wroce 3 raz haha. Pozdro

Czarny

Ekipa to byla fajna jak nas tam bylo 20. Kety sie wozilo na biedrone ja tam milo wspominam..pewnie ze my sie czasem zarli ale powroty byly zajebiste. Czasem piatek czasem sobota w tamtych czasach placil za krajowe 3tys. A to byla nawet dobra kasa. Auta jakie byly to byly ale technicznie straral sie przy nich robic. Szanujcie szefa swego mozecie miec gorszego, a ja mialem spoko do roboty to moglem rowerem jechac haha a znam chlopakow co mieli jeszcze blizej. Pozdro z skandynawii dla starej ekipy, Hawranek

Jest ok można pracować

Kto to wypisuje zwykła szumowina jeździmy tu i jakoś cieżko żeby ktoś tak wielce narzekał !!!!!!!!! Szkoda ze nie podpisuje sie był by wiarygodny? Jest ok można pracować

NOWY

Ta firma to porażka ,śmiechu warta,nie wspomnę o wynagrodzeniu bo nie chcę nikogo denerwować.omijać wielkim łukiem.

kiero

spoko da sie jezdzic

mam pytanie jak nazywają sie dziewczyny które tam pracują?

DO GOSC ,,, ale jestes dupoliz ,szef jak sprawdzi u admina to wypadniesz super !!!..proponuje ci zaczynac wpisy od słów ,,wasza wysokosc ,,bo szanowny szefie to tak jakos? no i wyszlo na to ze pracujesz w tej firmie skoro tak sie zwracasz. a proponujac takie rozwiazania to uważasz prezesa tej firma za jakiegos nieudacznika ,który nie wie jakie ma prawa jesli ktos pisze nieprawdę. czy po prostu wpisujac artykuly kodeksu cywilnego chcesz odstraszyć dodających wpisy.

Szanowny szefie Marcinie ! Czytając wszystkie komentarze pańskich "zadowolonych" pracowników mogę zaproponować super rozwiązanie problemów. Sprawdzić u administratora, któremu z kierowców jest tak bardzo źle i po prostu pozwalniać tych, którzy robią w firmie zamieszanie i zbędny zamęt. Każdy negatywny wpis rzutuje nie tylko na opinię o firmie, ale przede wszystkim na Pana osobę. Ponad to obrażanie i oczernianie zarówno szefa jak i innych pracowników, tylko dlatego że na pana nie narzekają, co do zasady jest podstawą do roszczenia cywilnego za naruszenie dóbr osobistych na podstawie art 23 k.c. a na podstawie art.448 może Pan przed Sądem Cywilnym domagać się zasądzenia na swoją rzecz zadośćuczynienia. Myślę, że warto dla dobra firmy. Pozdrawiam - życzliwy

Yyy

Hehe gadule to by musieli język obciąć to w tedy może by było inaczej a faktycznie mózgu to on nie ma

zadowolony pracownik

Jestem pracownikiem Firmy od kilku miesięcy, i czytając opinie jestem w szoku... Uważam ,że takiego szefa jak Marcin to ze świecą szukać ,wypłaca terminowo,daje dobrą pracę i adekwatne wynagrodzenie, kazdą usterkę w samochodzie odrazu naprawia a jak potrzebuje ktoś wolne to nie robi nikomu problemu...jak pracujesz to masz a jak jesteś nierobem to skupiasz swoją uwagę na wypisywaniu bzdur o firmie i oczerniając pracowników usiłujesz skupić uwagę na sobie, by podnieść poczucie własnej wartości... chyba zbyt mało byłeś chwalony w dzieciństwie...Jeżeli komuś nie pasuje szef Marcin to droga wolna i tysiące miejsc pracy w innych firmach czekające na Was...zakupcie sobie już chusteczki i ochraniacze,przydadzą sie gdy z płaczem i na kolanach bedziecie wracac do MAPE TRANS i prosić o pracę... Narzekacie na Grzśka a przecież to spoko gość, ma tylko dwie wady - jest bardzo pracowity i lojalny... Piękne spedytorki ustawiają trasy zawsze z korzyscią dla kierowców (no chyba, że Warszawa), przy tym są miłe, urocze i zawsze uśmiechnięte... Praca w takiej atmosferze to czysta przyjemność...

drajwer 2

tak tak tylko monika jest najlepsza i ładna i mądra

Zostaw merytoryczną opinię o Mape-Trans - Lubasz

• Jak się pracuje w Mape-Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Mape-Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mape-Trans?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mape-Trans
2.7/5 Na podstawie 75 ocen.

Mape-Trans