Opinie o Mape-Trans w Lubasz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mape-Trans. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mape-Trans o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mape-Trans w Lubasz

Tragednia

Po prostu (usunięte przez administratora) , nie wypłaca pieniędzy. Kto wdepną w to (usunięte przez administratora) niech nie informuję o rezygnacji/wypowiedzenie umowy, tylko zaraz po wypłacie niech odetnie się od tego wiejskiego (usunięte przez administratora)który z pozoru wydaje się być normalny.

Żona kierowcy
@Tragednia

Witam, mój mąż jeździ u tego Pana od kilku miesięcy i jak u was wyglądało zgłoszenie do ZUS, czy wogole byliście ubezpieczeni?

Grześ

Cześć. Jakie warunki płacowe teraz dla kierowcy z doświadczeniem? Nie znalazłem żadnych aktywnych ofert ale na zaś zapytam. Jeździ się w systemie 2/1, czy 3/1? Od pierwszego dnia w dłuższą trasę puszczają? Z góry dzięki za informację.

@Kierowca

A co to za kwoty, że tu Pani wyżej jakieś jej regulacje sugerowała? Nie ze pracą od razu się interesuje ja jak na razie firmy transportowe sobie przeglądam a widzę ze tu wątek odzywa. To w sumie ktoś teraz tu aktualnie jeździ i ma zdanie w tej kwestii?

Justyna

Skąd te różnice zdań u was? :D Jedni piszą ze szef super wypłacalny, drudzy ze nie płaci w ogóle. O co chodzi, ktoś z pracowników może się wypowie?

@Justyna

A skąd tyle spraw na koncie pana Pecaka o nie wypłacone pieniądze dla kierowców? To już chyba wystarczający dowód jak jest faktycznie. A jeszcze kilku chce mu nowe założyć. System płac nie zgodny z kodeksem pracy jak i również nie płaci za pracujące weekendy a ma taki obowiązek.

@Oddaj pieniądze złodzieju Nowy wpis

Sytuacja wygląda następująco , na rozmowie o pracę p.marcin robi wrażenie normalnego pracodawcy tlumaczy itd , praca różna bo I w systemie od pon do pt jak i dłuższe trasy tylko co z tego jak on nie wyplaca wynagrodzenia , Stawka to 380zl na dłuższych wyjazdach 400zl , jechałem dwa razy i za każdym razem problem z webasto auta niby dobre a wyjechane tak że dramat głównie scanie żeby się zaprezentować ale na licznikach po 600 tys km i więcej, na premie nie liczcie , próba obcinania za co się da , wieczne kombinowanie z kasą. Pan pęcak zarówno mi jak i paru innym kierowcą nie wyplaca od kilku miesięcy zaległego wynagrodzenia są to kwoty od 4 tys do 12 tys jak w przypadku kolegi, jezeli ktokolwiek szanuje siebie swój czas i szuka uczciwego pracodawcy to firmę MAPE TRANS niech omija szerokim łukiem, dodatkowo jak sobie zobaczycie na mapę to nie ma takiej firmy pod tym adresem gdzie ona jest a odpowiedź jest bardzo prosta dlaczego bo już dawno nikt by tam nie poszedł pracować jakby widział jedną gwiazdkę z kilkudziesięciu opini . Najlepsze jest to że Pan pecak wysyła pity i świadectwa pracy ale kasy to już nie , no nic trzeba będzie poczekać aż komornik ściągnie z prezesa od siedmiu boleści

W 2016 widziałem że pracownik biurowy miał od 1650 proponowane . Jak szukałam ofert pracy to natknąłem się właśnie na takie starsze ogłoszenia i chciałem tutaj spytać, jak bardzo do góry poszły te wypłaty przez te parę lat od tamtego czasu? Ogólnie starają się być na bieżąco że tak powiem z cenami na półkach ?

Kierowca Nowy wpis

Pecak patrzy żeby ludzi jak najbardziej uwalić na kasę. Już nawet kierowców z Azji sprowadza żeby mu za jak najniższe pieniądze jeździli. Patrzy gdzie człowiekowi uwalić kilka stówek a wypłaty nie mają nic wspólnego z inflację itd

Tragednia

@Tragednia

Hej, podasz mi więcej info? Bo chciałem się tu przyjąć na stanowisko spedytora międzynarodowego. Czytam niby jakieś ogłoszenie, i pisali o wysokim, dwuskładnikowym wynagrodzeniu itp.. no same superlatywy. Jaki powód podają, że nie wypłacili kasy? Co planujesz z tym dalej zrobić?

Żona kierowcy Nowy wpis
@Tragednia

Jak w Mape-Trans wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Czy po rozmowie w Mape-Trans rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Kryśka

Nie mogę się dokopać do opinii o pracy w firmie od pracowników biurowych. Mega, że kierowcy tak chętnie się tu udzielają i jest taki przepływ informacji, a co z biurem? Napisze ktoś czy warto się przyjąć, i czy są jakieś przyjęcia w ogóle? Znalazłam jedną ofertę, niestety mocno nieaktualną już, i nawet treść mi się nie wyświetla :/ Dacie znać czego wymagają, jak płacą? Jak nastroje w zespole, atmosfera? :) Firma jest bardziej rodzinna, czy idzie w korpo?

Omijać! Ten Pan jest niepoważny karze w zimie jeździć na łysych oponach! Nie można się doprosić o kawałek porządnej opony. Taka sama sytuacja z akumulatorami. Latać trzeba z kablami bo jedyna wymiana to na takie za warsztatu które już kilka razy były przekładane i niby mają być sprawne po czym rano znowu latasz z kablami! Odchodzę życie i zdrowie ważniejsze

Justyna

Wacek
@Justyna

Hmmm, u kobiet na przykład częsta zmiana zdania spowodowana jest okresem

Gawol

Zapraszam do kontaktu

Małgorzata
@Gawol

W sprawie pracy? Czy nawiązujesz do czegoś innego.

Grześ

@Grześ

Więcej jak 6500 nie zarobisz. Pan Pecak na obiecuje Ci na początku cuda na kiju byś tylko przyszedł jeździć. Pierwsza wypłatę dostaniesz może ciut wyższa potem patrzy gdzie Ci uwazlic stówkę. Jak to mowil po stówce z wypłaty każdemu i na leasing jednego auta się uzbiera. Robota to gonitwa ważne byś tylko za brame wyjechał. Rozładunek przerzut po kraju czasem i 50 czy 60km i rumunia.

Sebek
@Kierowca

Serio tak mówi oficjalnie przy pracownikach? Przecież nie można nikomu zabierać stówki z wypłaty bez powodu. Czy może jakoś tłumaczy niższa wypłatę? Ludzie się buntują?

@Sebek

No serio tak jest. Ludzie się buntują oczywiście ale jeżdżą dalej jak 1/3 z nich to im brakuje 2 3 4 lata do emerytury to piernicza 1/3 to bez doświadczenia przyszli tylko je nabyć a 1/3 to wierne pieski co i za darmo by mu jeździli. Nie którzy rzucają co tydzień kluczykami po powrocie a w poniedziałek to pierwsi wyjeżdżając. Nie polecam i trzeba szukać innej roboty. Będziesz zasuwal jak głupi a grosza Ci nie dołoży a wręcz przeciwnie uwali stówkę czy dwie. Upominanie się to jakbyś do ściany mówił.

Jadźka
@Kierowca

Czyli przyjmują takich pracowników, bez doświadczenia? Wiesz moze, czy wynagrodzenie mocno się rózni od pracownika, który juz troche pracuje w firmie? Czy stawki sa podobne? Auto jest przydzielone do jednego kierowcy, czy to róznie bywa? A z tym urwaniem stówki czy dwóch, to nawet nie skomentuje:/ Trochę przykre..

@Jadźka

Oczywiście że przyjmują bez doświadczenia bo nikt mądry z doświadczeniem nie będzie tam pracował za takie małe pieniądze. Tam połowa pracowników prawko zrobiła w 2023r. A Panu Pecakowi to jeszcze na rękę bo właśnie takim może z wypłaty kasę uwalac i nic nie powiedzą. Jeśli nawet nie masz doświadczenie to i tak sie tam nie pchaj bo będziesz zasuwal jak murzyn za psie pieniądze

Elżbieta
@Kierowca

A jeżeli ktoś jednak się upomni i poprosi o wytłumaczenie, dlaczego pieniądze zostały ucięte, to co wtedy mówi? Zdarzyło się tak, aby pensja została uregulowana?

@Elżbieta

Nigdy się nie zdarzyło. Pan Pecak wymyśli jaką bajkę w stylu a w tym miejscu..... itd. Ogólnie firma tragedia.

Kierowca

Pracowałem w tej firmie, jeśli chodzi o auta większość to scanie 430-450, i kilka manów. Co do serwisu aut, jedna wielka porażka, pierwszy serwis zrobiony bardzo szybko, ale kolejne to tylko proszenie sie o naprawde i tak w kółko, opony w naczepach to tak naprawde śmietnik, i nic nie daje przypominanie sie o wymianę. Dziewczyny na spedycji bardzo miłe, jedyne pozytywne wspomnienia z tą firmą. Szef wydaje sie być spoko gościem, bo idzie naprawde na ręke jak trzeba, ale jeśli sie zwolnisz i nie masz wyrównanych pieniędzy, to zwleka, mówi że wypłaci dzisiaj i nagle kontakt sie urywa przez kilka dni i po ponownym ugadaniu sie że pieniądze wypłaci na konto w ten dzień dalej jest wymianę. Zarobki to jakieś 7k na miesiąc gdzie wyjeżdżasz w poniedziałek i wracasz w piątek wieczorem albo w sobote rano i jeździsz głównie po Rumunii.

@Kierowca

Zazwyczaj takie własnie trasy są, że w poniedziałek wyjazd i piątek/sobota powrót? Inne też się zdarzają? Zastanawiam się czy jeśli czasem jest inaczej to czy płacą jakiś dodatek za to, a może więcej wolnego dają?

Kierowca1

Najlepiej to żebyś wyjeżdżał w niedzielę a wracał w sobotę albo wcale im wiecej pokazujesz ze ogarniasz robote tym wiecej Cie gonia. Za nic nie dokładane nie jest. Zapytaj kierowców który kiedykolwiek dostal choć złotówkę za pracująca sobotę czy niedzielę uwierz nie znajdziesz takiego. A zarobki 7tys to jest górna półka w tej firmie. Głównie kręcą się w okolicy 6500zl. Pan Pecak patrzy gdzie tu kierowcy uwalić z wypłaty a nie dołożyć. Co do samochodów to stare scanie z 2017r z przebiegami 800tys ale w nowej budzie to ma być wabik na kierowców jakie niby to nie są scanie nexgen. Tymczasem to auta 6 letnie z wysokimi przebiegami a w środku poza fotelem i kierownicą nie ma dosłownie nic. Najbardziej ubogie wersję. Naczepy tak rozwalone wytłuczone szkoda słów.

@Kierowca1

Ale te sumy zarobków to piszecie brutto, czy już na rękę? Ty i @Kierowca. Bo każdy będzie miał inne składki w zależności od stażu pracy i wieku, więc się zazwyczaj podaje brutto.

Kierowca

To może porozmawiajmy jak prezes dba o sprzęt. O opony się proś o akumulatory się proś o coś do auta się proś. Na takie podstawowe rzeczy nigdy pieniędzy nie ma. Każdej nadchodzącej zimy wiecznie ten sam problem. Więc o czym tu rozmawiać

Czy w Mape-Trans możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Joasia

Czyli to są tzw. zaliczki, a możesz powiedzieć na ile części rozbijają wypłatę? Można to ustalić tak, aby kierowcy było wygodnie jakie kwoty chciałby otrzymać?

@Joasia

Na dwie części. Ustalić możesz Pan Pecak oczywiście pójdzie Ci na rękę ale nie oczekuj że będzie się tego trzymał. Ne raz kierowcy latali z żalem ze wtedy miały być pieniądze a już kilka dni po a dalej nie ma. Chodzili i się prosili. Zarobki rzędu 6500 zł za jazdę po kraju przerzuty po i potem rumunia. Także marne grosze. Za weekendy nie płaci tak samo nie dokłada za pracujące soboty. Oczywiście w biurze nikogo to nie obchodzi i układają pracę na soboty..Jeśli lubisz słuchać bajek i fałszywych obietnic to firma mape trans jest odpowiednia.

Czy można liczyć w Mape-Trans na prywatną opiekę medyczną?

Slonka

Leee jak będzieta jeść za Marciena 8 euro za parkingi płacić to nic z tego nie będzie gacol majka karwasz mać

PawRos
@Slonka

Majka gdzie mam cofnąć z tą przyczepą mąki?

Andrej
@Slonka

Jak LZY sa przy 8 euro, to co jest przy 12 euro? Pytam przez niewlasciwie pojmowana oszczednosc. Bo juz coraz mniej kierowcow z poprzedniej epoki co im wystarczyl krzaczek za potrzeba i mycie w misce.

Ivan
@Andrej

Nie ma problemu parking 8 czy 15 euro

Spedycja

Czy w firma poszukuje pracownika ds. spedycji? Jakie są zarobki na tym stanowisku?

Bazyl

Witam jest jakieś miejsce w mapę trans jeśli chodzi o pracę są wolne miejsca ??

Podobno nowa S klasa wyszla

Lidia
@Mlody

Jak ta wiadomość ma się do opinii tutaj? :)

@Lidia

Reklama, może ktoś chce się zaopatrzyć;)

Lidia
@Mlody

Czyli rozumiem, że tutaj zarobki takie, że można sobie pozwolić na S klasę? :)

Maklowicz

Witam .Chciałbym się dowiedzieć czy pojazdy sa wyposażone w piekarnik????? Lubie upiec sobie ciasto w trasie

Dominika25

Na początku wydawało mi się że szef jest w porządku. Osobiście nadal uważam że to pogadany, wyluzowany gość. Ale obiecywanie gruszek na wierzbie to trochę słabe.. zwłaszcza jeśli chodzi o pracę. Przeciąganie, wciskanie kitu, że praca będzie ale coś tam.. zawsze ALE. Po pewnym czasie nie odbieranie jednorazowych bądź podwójnych telefonów (Jeżeli już, zły humor - dało się wyczuć i najlepiej było nie dzwonić). Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam. Panie Marcinie - przepraszam ale takie zachowanie jest niedopuszczalne - nikt nie jest debilem i nikt nie jest gorszy. Albo jest coś białe albo czarne. Jeśli chodzi o nie wypłacanie pensji pracownikom - nie jestem w stanie nic powiedzieć. Dla mnie miłym zaskoczeniem było to, że po zaledwie kilku dniach pracy (żeby zobaczyć wszystko co i jak) Pan Marcin wypłacił mi część wypłaty za te kilka dni, gdzie ja się tego naprawdę nie spodziewałam. Na hojność szefa nie narzekam. Transport na wysokim poziomie - widzę, że na giełdzie nikt na Pana firmę nie narzeka ;) i bardzo dobrze. Powodzenia

Pawross

Firma porażka szef (usunięte przez administratora) ! Każdemu wisi pieniądze ! Kierowca miesiąca to zawsze slonka

Dawid
@Pawross

To pensje nie są płacone na czas że szef ma zaległości? Jak duże są te opóźnienia, bo takie proszenie się o swoja kase jest dość słabe. Firma ma kłopoty finansowe czy co?

Mlody

Czy pojazdy sa wyposażone w hamulce???

Zostaw merytoryczną opinię o Mape-Trans - Lubasz

• Jak się pracuje w Mape-Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Mape-Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mape-Trans?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mape-Trans
2.7/5 Na podstawie 75 ocen.

Mape-Trans