Opinie o PHU CYMES Kamil Kokoszka w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PHU CYMES Kamil Kokoszka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PHU CYMES Kamil Kokoszka o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU CYMES Kamil Kokoszka w Elbląg

Współczuję tym kobieta dosyć że swoje to jeszcze czyjeś robią za ta sama pasję.Takie upały porażka.

Lokator

Masakra.Panie pracujące po nad normę.

@Lokator

To prawda.

Joanna

@Stefan, na jednym z wiodących serwisów pracy znalazłam kilka aktualnych ogłoszeń. Czy jesteś w dalszym ciągu zainteresowany pracą w firmie? Jeśli tak na jakim stanowisku chciałbyś podjąć zatrudnienie? Powiesz nam coś więcej na ten temat? @niewolni, co chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojej opinii?

Stefan

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Warto aplikować?

sprzątanie

Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy,mam doświadczenie ok.3lat w sprzątaniu.Pozdrawiam Aleksandra

Chciałbym pracować w miejscowości Tczew

Alis

Niewiem co to za bzdury Pan Kamil jest fajnym szefem nie wykorzystuje ludzi i nie jest wcale arogancki to że jest nie wypłacalny to kompletna bzdura pracowałam w M. U. P. I Jestem z tej firmy zadowolona pieniążki zawsze były 10 na koncie.

@Alis

Od razu widać że powyższy komentarz został napisany celowo przez kogoś z kręgu pana Kamila i Pani Agnieszki. Komentarze to dopiero początek tego co można zrobić w sprawie tej firmy "krzak".

ŻYCZLIWY
@Anka

Pan Kamil jest miły??? Haha żart chamski gbur niech się cieszy ze nie przyszedłem do niego po tym jak potraktował moja żonę... Ale państwowa inspekcja pracy do niego kiedyś zapuka:)

nie polecam
@Alis

Pan (usunięte przez administratora) wykorzystuje ludzi i to w bardzo chamski sposób. Kazał robić ponad obowiązki a później nie chciał zapłacić.

niewolni
@Alis

No jasne traktuje ludzi jak śmieci

niewolni
@ŻYCZLIWY

Już pukała,ale to nie pomogło

Grażyna

Idealnych firm nie ma ale pracowników również!!!

@Grażyna

Ciekawe czy w domu tak sprząta? Bez urazy.Na chodniku przed klatką można się przewrócić.

Joanna

A czy pracodawca aktualnie rekrutuje? Nie widzę żadnych ogłoszeń. Czy jest tu jakaś osoba, która może ostatnio była na rozmowie w Zakład Sprzątania CYMES? Podzielcie się opinią z innymi użytkownikami. Przypominam również użytkownikom o obowiązującym regulaminie - zapoznać się z nim możecie tutaj https://www.gowork.pl/regulamin . Komentarze napisane w sposób niekulturalny mogą być usunięte z forum ze względu na swoją treść.

brak srodkow do czyszczenia niech pani kupi my oddamy pani pieniazki to jest ich osrany obwiazek zeby kupic i dowiesc a nie ze pracwnik ma kupic a zreszta wisza mi kase

Bartek

Mistrzowie narzekania na forum!!! Nic nie dostajecie do pracy , szkoda!!

Haha

Dużo cię nie ominelo środki były w styczniu miotła z której jest już listwa i brak scierek czyli porecze ,skrzynki rękawem.

Byly pracownik

Oszczędzają na środkach.We wrześniu dostałam miotle a na nowa czekałam do stycznia.Środki zawsze były z bramkami a to rękawiczek gumowych nie dano czyli mycie gołymi rękoma.

Tereska

Pani Agnieszka jest bardzo fajną i miłą osobą a Informator ma złe informacje ciekawe od kogo powinien zajrzeć we własne życie.

zawiedziona
@Tereska

Tereska, przestań kłamać !!! Kto miał do czynienia z tą kobietą zna prawdę która jest całkowicie inna.

Anka

Moim zdaniem ta firma wciaz presperuje na rynku pracy tylko z tego powodu ze osoby które zostały wykorzystane nie wiedzą jak ruszyć sprawę by winni zostali ukarani. Po rozmowie z moja mama osobiście się zajmę ta sprawa. Mam dowody na to że mama została wykorzystana i potraktowana bardzo źle. Odczekam jednak troszkę zeby inspekcja pracy miała wiecej zrzutów. Osoby które decyduja się na pracę w tym miejscu musza rzadac umowy od ręki! Proszę nie brać nawet szczotki do ręki jesli wcześniej w ręce nie ma się umowy! Także gorąco pozdrawiam chamskiego pana Kamila i pania Agnieszkę dla których ludzie są nikim. Dopadnie was Karma.

@Anka

toż to dwa gruchające gołąbki są, oboje niby zajęci, a wszędzie ich razem widać ech

Gośka

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą, są wypłacalni,nie oszczędzają na środkach czystości a Ci,którzy nie chcą pracować zawsze potrafią obsmarować.

Ale wstyd dla firmy

Dlaczego ktoś wydaje taką opinię o psni Agnieszce u Pani Kamili skoro to jest nie prawdą każdy by chciał mieć takich szefów są bardxo wyrozumiali dla pracownika ten kto tak pisze niech zajmie się sobą

To co napisałeś jest ścigane z urzędu art. 212 kk, grozi za to do 2 lat pozbawienia wolności, pokażę ten wpis mojemu pracodawcy

Lokator

Proszę przyjzec się pracy Pani na ulicy Robotniczej ,lub nauczyć obsługi mopa .Woda po umyciu klatki wylewa się na podwórko. Przykro mi.

Byla pracownik

To prawda co tu piszą. Nikomu się źle nie życzy ale temu szefowi tak. Mnie i koleżankę potraktował jak śmieci. Agnieszka jeszcze gorsza. Zwalniaja bez wyjaśnień bo przestajesz być im potrzebny. Uwaga bo teraz śnieg pada i będą dzwonić szukać pracowników. To (usunięte przez administratora)

Oszczedzaja srodnki.

@Lokator

Instytucja i firma a nawet osoba prywatnym którzy korzystają z usług tej firmy radzę przyjrzeć się jak są usługi wykonywane. Kropla środka czyszczącego na wiadro wody bo inaczej szefowa da popalić- tak oszczędzają!

Zostaw merytoryczną opinię o PHU CYMES Kamil Kokoszka - Elbląg

• Jak się pracuje w PHU CYMES Kamil Kokoszka?

Zobacz opinie na temat firmy PHU CYMES Kamil Kokoszka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHU CYMES Kamil Kokoszka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHU CYMES Kamil Kokoszka?

Kandydaci do pracy w PHU CYMES Kamil Kokoszka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PHU CYMES Kamil Kokoszka
3.4/5 Na podstawie 35 ocen.

PHU CYMES Kamil Kokoszka