Zakład Sprzątania CYMES Kamil Kokoszka

Elbląg

Opinie o Zakład Sprzątania CYMES Kamil Kokoszka

warmianka 2016-02-03 09:46:37
witam,jestem niestety juz byla pracownica firmy cymes,zostalam potraktowana bardzo przedmiotowo ,i jest mi przykro ze tak mnie potraktowano,jak bylam potrzebna przy przejeciu nowej placowki(na korej zreszta poprzednio pracowalam)bylo wszystko pieknie ,po niecalym m-cu ,niespodziewanie wreczono mi wypowiedzenie i zastapiono pania krora pracowala w miejcu gdzie podziekowono im za prace ,a owa pani jest recistka i ma grupe iwalidzka ,,inna ,,niz moja i tak postradalam miejsce pracy mimo tego ze bylo do mnie zadnych zasrzezen ani skarg....mam zal tyle zostalo z tej pracy,bezduszne i przedmiotowe traktowanie w ,,bialych rekawiczkach,,
anulka1 2016-04-29 14:43:02
Firma wyzyskujaca ludzi,nieprofesjonalna,niewypłacalna.Porażka i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam nikomu.
... 2016-04-29 17:41:05
dziękuję za komentarz pani ( usunięte przez administratora )
Zostaw swoją opinię o Zakład Sprzątania CYMES Kamil Kokoszka - Elbląg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Sprzątania CYMES Kamil Kokoszka