Opinie o PHU CYMES Kamil Kokoszka w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PHU CYMES Kamil Kokoszka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PHU CYMES Kamil Kokoszka o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU CYMES Kamil Kokoszka w Elbląg

Tutaj występuje okres próbny, tak? nie widzę o nim wzmianki a ktoś teraz niedawno napisał, że niesłusznie skreślane są na starcie osoby zaangażowane. To jak trzeba pracować żeby coś takiego się nie zdarzyło?

Brain Nowy wpis

Pracodawca zbyt pochopnie ocenia pracowników- nie znając tak naprawdę pracownika i jego możliwości oraz zasobów skreśla na starcie osoby pełne zaangażowania

Firma często wygrywa przetargi? I w jaki sposób oceniacie warunki w Gdańsku? Na obiekt przy Sikorskiego poszukują kogoś do sprzątania. Czy są też w pobliżu jeszcze jakieś? Tutaj piszą o 1 / 4 etatu, dlatego chce się rozeznać

Administrator Nowy wpis

PHU CYMES Kamil Kokoszka poszukuje osób na stanowisko asystent osoby niepełnosprawnej. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

sprzątanie

Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy,mam doświadczenie ok.3lat w sprzątaniu.Pozdrawiam Aleksandra

Chciałbym pracować w miejscowości Tczew

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
monia

zatrudniają uchodzców gdy nasi potrzebuja pracy dodatkowo ukry pracuja krócej za tę sama stawke. chorowalam na kboecie sprawy a oni mnie wyrzucili. ukrainke wzieli ja nie mam z czego żyć, gdy ona pracuje.

Czy jest możliwość pracy w PHU CYMES Kamil Kokoszka na część etatu?

Annaa

Raczej musisz wybrać się do siedziby firmy i zapytać.

Magda87

Dlaczego, możesz powiedzieć coś więcej?

Dorota

Same sobie taką pracę wybrały nikt na siłę ich tam nie ciągnie wiadomo , że praca na klatkach jest ciężka a chętnych do pracy nie ma więc co tu mówić że to wina pracodawcy .Pracowałam w tej firmie i nie narzekałam . Jak to mówią było trzeba się uczyć najlepiej nic nie robić i kasę pobierać .

@Dorota

Skoro pracowałaś w Cymesie, to może powiesz co sądzisz na temat zarobków w tym miejscu? Ile realnie można zarobić w tej firmie i jak wygląda typowy dzień w pracy? :) Czekam na Twoją odpowiedź!

Pracownica

Zapraszam szefostwo. Do lokatorów drzwi. Niech się naraża. Teraz ta epidemia dużo osób na kwaratannach, jedni zarażeni drudzy nie przyznających się. Ale klatka ma być umyta. A środki rękawiczki gdzie:100 szt. do podziału po 3pary, środek do dezynfekcji na 5 osób do podziału czyli nic. Klatka ma być umyta!!! A woda skąd????

Debaty..
@Pracownica

Hmm skoro pracujesz dlaczego nie powiesz tego w biurze a nie na stronie?

Lokator ktory rozumie
@Debaty..

Haha. Zglaszane jest. Odpowiedz nie mam. Haheeee

Zglaszane jest
@Debaty..

Każdy zgłasza ale pracownik NO NIKT!!!!!!

Nix
@Pracownica

Dramat !!! Szkoda kobiet

Elżbieta
@Zglaszane jest

Czyli według Ciebie pracodawca nie zapewnia pracownikowi odpowiedniego bezpieczeństwa w związku z pandemią? Zastanawiam się dlaczego wszyscy zgłaszają problem jak piszesz, i nikt z tym nic nie zrobi. Z czego to może wynikać?

Ola

Gdzie jest inspekcja pracy ? U mnie w bloku sprzątaczka nie ma warunków zimno nie zimno w zgniłej kanciapie bez prądu i prądu ludzie jest minus 19 opamiętajcie się ! Sprzątaczka też człowiek !!! Aż płakać się chce patrząc na te kobiety mokre , zmarznięte , brudne Boże wstyd ! Mam nadzieję , że ktoś się tym zainteresuje

Zrezygnowany

Firma po prostu dramat żeby nic nie było odśnieżone , zero pługów zero facetów . Ludzie się łamią sprzątaczki się mecza nie mając niczego nawet głupiej zupki chińskiej a szefa jak nie było tak nie ma współczuję kobieta i jego podwładnym ludzie szok

Dominika

A jako sprzątaczka to jakiej mogę pensji się spodziewać?

Jolka

Czy firma cymes pakiet socjalny dla pracowników?

Wlasciciel

Po otrzymaniu danych osobowych od administratora zgłaszam zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa o naruszenie dóbr osobistych art. 212 Kodeksu karnego

Biedronka

Tak bijcie dalej brawa dla ekspedientek. A Sprzątaczka przecież się nie liczy. Przeciez ona tam sobie tylko sprząta chodzi a panie ekspedientka siedzi za ochrona brawo dla Narodu Polskiego Dziękuję wam bo moja Sprzątaczka ma zakaz ⛔ wstępu na moją klatkę mam ręce sam to zrobię jak nie chodzę jest czysto

Wstyd że nawet w takim czasie ludzie są okrutni. Przecież ta wasza " Sprzataczka" Ma dzieci i rodzinne też by chciała je uchronić ale nie może bo jakaś baba co jest zamknięta i jej się nudzi chce mieć myta klatkę. Zero współczucia. Ludzie opanujcie się, litości dla nich są codziennie zarażone gorzej niż inni. Dajcie w końcu spokój!

Sprzątaj

Tak właśnie dzięki wam Panie przątające muszą codziennie robić po 8h co naprawdę nie powinne! Dzięki wam one właśnie się narażają dla was (usunięte przez administratora) aby zajechać. Żeby nie wy. Szczerze stan wojenny by był a sprzątaczki czołgami a by musiały dojechać i wam ogarnąć klatkę co wy macie zakaz wychodzenia a dalej jak bydło się zachowuje cię. Nie chcesz zarazkow. Dbaj (usunięte przez administratora) O klatkę!! A od cymesa wara!

Haha
@Sprzątaj

Haha serio Sprzątaczka kit że chora ale przecież oni płacą. Kit w wirusa ja płacę 20zlmiesiecznie a klatka ma być umyta!!!

Lokator

Dobrze a co ma firma do wspólnoty?0takie rzeczy jak woda powinna zrobić wspólnota a nie firma

Ratownik

A co ma firma do wspólnoty? Weź się ogarnij i jak ci się nie podoba zmień firmę. Nie masz odwagi zadzwonić do szefostwa i na spokojnie porozmawiać o problemie a nie wypisywać bzdury.

Lokator

Wstyd że panie sprzątające nie mają zapewnionego dostępu do wody. My lokatorzy jak i panie jesteśmy narażeni na bakterie. Trzeba to zgłosić do sanepidu

Zdziwiony

Tak to prawda. Na zlecenie z dniami wolnymi ile zarobię??? A chciałbym zarobić normalna presję. Panie sprzątające to samo. Szef za klatki dostanie a my. Choć nie wywiązanie się z umowy też ma konsekwencje.

Zostaw merytoryczną opinię o PHU CYMES Kamil Kokoszka - Elbląg

• Jak się pracuje w PHU CYMES Kamil Kokoszka?

Zobacz opinie na temat firmy PHU CYMES Kamil Kokoszka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHU CYMES Kamil Kokoszka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHU CYMES Kamil Kokoszka?

Kandydaci do pracy w PHU CYMES Kamil Kokoszka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PHU CYMES Kamil Kokoszka
3.4/5 Na podstawie 35 ocen.

PHU CYMES Kamil Kokoszka