SKOK

Gdańsk

Opinie o SKOK

bartas 2009-05-14 12:24:58
Słowa kojarzące się z SKOK RAFINERIA (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna.
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako 5
Atmosfera i ludzie tam pracujący są wymagajacy, ale atmosfera jest miła:)
Od jakiej stawki można negocjować pensję? Tu główą rolę odgrywał staż, istniał system premiowania.
Najbardziej podobało mi się w SKOK RAFINERIA: produkty i indywidualny system decyzyjności
Najbardziej nie podobało mi się w SKOK RAFINERIA: ?
Skokowicz 2010-09-14 16:21:35
bartas - 2009-05-14 12:24:58

Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako 5
Atmosfera i ludzie tam pracujący są wymagajacy, ale atmosfera jest miła:)
Najbardziej nie podobało mi się w SKOK RAFINERIA: ?

Słowa kojarzące się z SKOK RAFINERIA : phy .... Skok to jedna wielka rodzina .... "Dosłownie" wszyscy po znajomości.
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: to zależy z kim jakie masz układy .... Atmosfera i ludzie tam pracujący: w zależności od pokrewieństwa
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1200 i nic więcej .... plus oczywiście system motywacyjny którego nikt nigdy na oczy nie widział, nie wspominając o premii uznaniowej
Najbardziej podobało mi się w SKOK RAFINERIA: klienci którzy przychodzili oraz godziny pracy
Najbardziej nie podobało mi się w SKOK RAFINERIA: ? hm jak wyżej ... traktowanie ludzi jak [usunięte przez moderatora]....
anonim 2011-06-22 17:18:59
Pracuje w Rafinerii o początku istnienia oddziału. Płacą mi marne grosze, jedynie z kierownikiem regionalnym idzie się jakoś dogadać. Jedyny plus jest taki, że nikt mnie tak naprawdę nie pilnuje i nie sprawdza, jak nie mam ochoty, mogę sobie posiedzieć i nic nie robić.
pracownik 2012-04-26 20:01:55
Pracuję w SKOK Rafinerii i jest zupełnie odwrotnie niż tu czytam,
kierownik wymagający i mega nakręcony na wyniki, za realizację planu w 70 % jest już premia miesięczna, dochodzą premie za sprzedaż ubezpieczeń oraz premia kwartalna. Dodatkową kaskę można otrzymać za konkursy sprzedażowe.
Mając dobre wyniki można zarobić ok 4000 zł.
anonim7 2012-05-16 16:30:45
pracownik - 2012-04-26 20:01:55

Pracuję w SKOK Rafinerii i jest zupełnie odwrotnie niż tu czytam,

Mając dobre wyniki można zarobić ok 4000 zł.
Prawda jest taka, że zależy od tego do jakiego oddziału sie trafi. Na północy jest słaba sprzedaż i nierealne do wyrobienia plany. Dlatego też zarabia sie uwłaczające godności pieniądze. Nie rzadko na poziomie 1300 zł. Jeśli trafi się na wschód czy południe to sprzedaż jest lepsza i dlatego do podstawy dorzuca się premię za sprzedaż. Z moich doświadczeń tylko jeden kierownik jest ludzki. Reszta jedzie po Tobie jak po szmacie. Im wyżej tym gorsze c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwo. Dla tej firmy zarówno klienci jak i pracownicy traktowani są jak mięso.
ja 2013-06-24 00:38:59
Witam
Wszystko zależy od tego w jakim oddziale będziesz pracował i kto będzie Twoim KSB. Atmosfera zalęży również od innych pracowników na oddziale. Ogólnie liczy się sprzedaz, sprzedaż i jeszcze raz sprzedaż! i oczywiście wyrabianie miesięcznych planów.
Ty i tak będziesz "mięsem" do zarabiania na tych co są blisko koryta i przy samym korycie. Powodzenia.
rh+ 2014-02-18 00:33:28
(usunięte przez administratora) nikomu nie polecam, no chyba ze ktos nie ma o niczym pojecia to owsze tu takich ludzi potrzeba bez widoku na przyszlosc taki jest skok, sama szukam innej roboty
rh+ 2014-02-18 16:00:31
NEPOTYZM w 1oo% kto tu pracowal ten wie
Romek 2014-05-31 20:24:56
Jest na forum ktoś, kto aktualnie pracuje w skok rafineria i niedawno sie przyjmował, czy w ogóle nie ma takich osób i nikogo nie potrzebują?
Romek 2014-06-18 19:49:18
Dodam, że bardzo zainteresowało mnie ogłoszenie Dysponent / Doradca Kredytowy, piszą, że proponują od razu umowę o pracę, to na czas nieokreślony?
zico 2014-10-30 20:10:15
r+ ale nepotyzm to nic nadzwyczajnego w dzisiejszym świecie. problem jest wtedy, jeśli zatrudnieni krewni są słabsi od innych i ich kosztem pracują. obawiam się jednak, że osoby te są intelektualnie ponad twoim poziomem:) jeśli tylko tyle masz do powiedzenia to żal, zachacz się w spożywczym.
zico 2014-11-03 15:54:38
Szkolenia to część pracy. Firma szkoli we własnym zakresie i również wysyła na szkolenia zewnętrzne. Umowy są na czas nieokreślony z tym, że nie wiem jak się to ma na początku współpracy. Nikt nikomu do portfela tu nie zagląda i jak sobie wywalczysz wysokość poborów tak będziesz miał. Natomiast na pewno z czasem można awansować. Najprościej oczywiście w strukturach sprzedaży, bo komórki pracownicze zajmujące się innymi rzeczami w tym IT są nieliczne.
pani prowizyjna 2015-02-05 16:44:52
ja również zainteresowana jestem pracą w SKOK ale najpierw zainteresowanie największe jest pieniądzmi jakie mogę tam zarobić na rękę, czy ktoś z was może się podzielić takimi informacjami na forum publicznym? byłabym bardzo wdzięczna, z góry dzięki. i proszę napiszcie jak wygląda u nich sprawa z prowizjami
kazio 2015-02-10 21:40:27
Największy problem, ze w skok rafineria trzeba mocno kołować klientów, żeby coś osiągnąć. Kto nie kołuje nie wyrabia planu. Więc obok kredytu czy lokaty trzeba wcisnąć konto i ubezpieczenie. Taka praca. Na uczciwości tutaj nie zbuduje się pozycji
ela 2015-02-14 10:04:22
Tak to prawda. Jestem pracownicą i bez wciskania tzw. "produktów" nie przetrwam. Więc namawiam na co się da. Przede wszystkim na niepotrzebne płatne konta. No i oczywiście kredyty. Oprócz tego wciskamy lokaty udziałowe, Tzn klient dostaje 0,1% więcej na lokacie jak wpłaci udział. A potem go zwodzimy i mu tych udziałów po zamknięciu lokaty nie zwracamy. Niech sobie pobiega i w tym czasie jeszcze zapłaci za konto. Płaca marna, do 1500 zł i jeszcze trzeba się przypodobać przełożonej
miro 2015-07-27 13:58:47
Dla mnie okazalo sie ze cos jest nie tak,zglaszam reklamacje i nic,nikt nieodbiera telefonu w oddziale,zaplacilem dwie raty pod rzad a teraz dzwonia do mnie ze rata nie oplacona,nie ma zadnego kontaktu z nimi,Ostatni raz zaciagnalem tam pozyczke ktora splacam zawsze przed czasem i bez zadnych komplikacji az do dzisiaj
Maja 2015-08-13 23:20:35
Jeśli nadpłaca Pan raty to zgodnie z umową w pierwszej kolejności pieniądze są księgowane na pierwszą najbliższą ratę, a pozostała kwota spłaca pożyczkę z dołu ( jesli przed spłatą nie złoży Pan w oddziale wniosku o wpłatę na poczet rat z góry) Pracownicy są dostępni pod telefonem stacjonarnym i kom.
zico 2015-11-12 21:38:43
Fajnie się to wszystko czyta:) ile zarobię ile dostanę na rękę a jaka jest praca itd. A wiecie, że wystarczy trochę dobrej woli i człowiek wszystkiego się dowie. Lokaty w Rafinerii do negocjacji, pożyczki bez prowizji, starzy Klienci honorowani, nowi mile widziani, kasa ze sprzedaży 2500-3500brutto jest jak sprzedaż jest na poziomie statycznym, jak lepiej jest lepiej i z kasą. A pożyczki trzeba spłacać jak wszędzie. Najlepsze produkty to moim zdaniem konta z poradą prawną albo z opieką medyczną. Dla mnie to hit.
ewa 2015-12-11 21:49:32
Byłam w zeszłym tygodniu i przeniosłam kredyt z Getina i prowizji nie wzięli tylko jakiś wkład i członkowskie coś już nie pamiętam w każdym razie cały interes zmieścił się w 100zł:)
zico 2016-01-24 19:11:43
dla nowych klientów dają 3,5% ale na 9 m-cy. Nie widziałem lepszej oferty od nowego roku
Ali_Ali 2016-06-06 21:02:10
Racja - mnie to też na początku przyciągneło do Skoku. Etat i od początku umowa :D
Ali_Ali 2016-08-12 09:59:33
tak w Stefczyku na każdym stanowisku zaczynasz od umowy o prace
biuro@a-s.com.pl 2016-08-25 22:22:40
Jestem zainteresowany współpracą z pracownikami Skok Rafineria.Szczegóły na priv.
elo 2016-08-29 15:01:02
Umowa o pracę najważniejsze wiec dobrzę ze tylko a niej zatrudniają
Zostaw swoją opinię o SKOK - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKOK