SHH Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o SHH Sp. z o.o.

terra wita 2010-01-13 18:07
Firma nieuczciwa. Szefowie nie wywiązują się ze swoich zobowiązań. Brak płynności finansowej zarówno w stosunku do dostawców jak i pracowników.
Dymacz 2012-04-13 00:41
Firma moloch, można powiedzieć masówka, praca zmianowa, przełożeni niekompetentni, nie naadją się na zarządznia, bez odpowiedniego doświadczenia. Najważniejsze jest \"wyrobienie normy\". Popularnie wśród pracowników określana jako \"(usunięte przez moderatora)\" - zrób swoje i spadaj, a jak zrobisz więcej to może Ci łaskawie zapłacimy. Praca może i dobra, ale dla ludzi po studiach bez ambicji
aaa 2016-04-26 11:56
rzeczywiście można to zauwazyć na przykładzie SHH @ kolod. Widziałem , że jakiegoś inżyniera oprogramowania szukali ale przed może dwu laty. Także szmat czasu
Pracownik 2016-10-27 08:20
Firma jest od wielu miesięcy niewypłacalna i zalega pracownikom z pensjami za wiele miesięcy. Nie polecam.
Były 2017-05-27 19:33
Zarząd uważa, że zarządza, a nie potrafi zarządzać.
Kierownicy uważają, że kierują, a nie potrafią kierować; kompletnie brak im kompetencji kierowania ludźmi i projektami.
Pracownicy kompletnie są pozbawieni wiary w siebie i tylko dlatego tam jeszcze pracują. Nie wierzą w siebie, bo kierownicy (przepraszam, derektorzy) nie dbali o ich rozwój. W efekcie pozostała jeszcze kadra jest w tym momencie pozbawiona podstawowych kompetencji do wykonywania zadań zleconych przez górę, a działania są podejmowane ad hoc, bo trzeba.
Zarząd nie przedstawia żadnego sensownego planu wyjścia z trudnej sytuacji jaką jest wielomiesięczny brak płynności. Pracownicy jak tylko znajdą sensowną pracę od razu odchodzą, zmuszając Zarząd do podpisywania wypowiedzenia umów o pracę za porozumieniem stron, bo przez brak płynności wypłaty bywają spóźnione nawet o kilka miesięcy.
Zarząd stosuje metodę uników i ma poważne braki komunikacyjne, przez co atmosfera w firmie tylko się pogarsza. Nikt z pracowników już im nie wierzy.
Stan infrastruktury, budynek, IT i wiele innych jest wręcz katastrofalny.
Wiele można by o tej firmie pisać, o tym jak nie powinno się jej prowadzić, a raczej jak firma mogła tyle lat przeżyć bez prowadzenia, ale wyszłaby z tego ogromna książka. Wystarczy napisać, że trzeba się trzymać z daleka dla własnego dobra.

Zostaw swoją opinię o SHH Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SHH Sp. z o.o.