Opinie o SKILLS NET w Warszawa

Oferujemy kompleksowe rozwiązania kadrowe. Rocznie zapewniamy pracę dla blisko 4000 osób. Działamy na terenie całej Polski.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKILLS NET w Warszawa

wkurzony

obrażasz mnie i wszystkich innych którzy pracują! Co, tylko Ty masz doświadczenie i znasz się na rzeczy, tak? Wszyscy inni to (usunięte przez administratora) bo ktoś się spytał co to jest bemar? (usunięte przez administratora)

zszokowana

Chyba sami nie wiecie co piszecie , oni nawet nie dbają o swoich pracowników , zatrudniają wszystkich BEZ ŻADNEGO DOSWIADCZENIA , smieszyly mnie osoby , które nie wiedziały co to jest np . \"bemar \" .Pracując w hotelu trzeba mieć jakąs wiedzę. (usunięte przez administratora)

Marriott
@zszokowana

Tak to prawda, dodatkowo polaka/ke szukać jak ze śwoecą, głównie ukraincy, nie doświadczeni, nie potrafiący obsługiwać w sposób podstawowych gości, a mają się za profesjonalistów.

zdziawiony

Czytając komentarze nie pojmuje czemu tak źle pisze sie o własnym pracodawcy, ci ludzie dają pracę i wiem, ze są w porządku wobec pracowników ktorzy sa w porządku, norma na całym świecie i tak to juz jest !!! Ja nigdy nie założę firmy, bo tak być obrażanym za to że chce sie dać pracę w takich trudnych czasach, współczuje bo są obrażani bez podtaw, zagadzam sie z anna, ze to chyba sfrustrowani byli zwolnieni pracownicy, żenada

ANNA

Ja absolutnie się nie zgadzam, o kodeksie pracy można mówić w kontekście umów o pracę, a nie umów zlecenie czy o dzieło, chyba mylicie pojęcia !!!!!! W tej firmie pracuje się dorywczo , i to nie firma źle traktuje pracowników, tylko menadżerowie hoteli. Ja współpracuję z tą firmą kilka miesięcy i uważam, że(usunięte przez administratora) dobrze sobie radzą. Jestem pewna, że osoby które tak świetnie tutaj popisują się elokwencją i mądrościami na temat prowadzenia firmy sami pewnie pozostaną na zawsze TYLKO PRACOWNIKAMI !!!! Życzę wszystkim sfrustrowanym byłym pracownikom wszystkiego najmilszego :)

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
M.K.

zgadzam się z przedmówczynią

zadowolona

w ogóle nie rozumiem o co wam wszystkim chodzi. ja jestem jak najbardziej zadowolona z tej pracy, fajni ludzie w pracy, placa też ok. Niekótre hotele są lepsze inne gorsze ale ogólnie nie ma na co narzekać. ludzie bywaja rożni ale ogólnie większość jest miła.

jak to nie istnieje? jeszcze 2 dni temu byłam u nich w biurze a zlecenia cały czas są. Zresztą jutro idę do hiltonu.

agaa

co ma znaczyć ,że już po skills necie? już ta firma nie istnieje??

karol

ciekawa opinia

stare czasy

ciekawe ale nie wiem o kim mówisz ale ja pracowałem za czasów kogoś innego a [usunięte przez moderatora] nie znam kolego

Dominik Sierakowski

Widze, ze dzieki anonimowosci na GoWork, wiele dzieci moze pokazac swoja inwencje tworcza, wymysla rozne glupoty na temat drugiej osoby i podpisuje sie za mnie. Ciesze sie ze daje wam powody do zadowolenia i macie z kogo drwic i obrazac. Nie bede juz tego komentowal i dam wam wolna reke, jesli tak lubicie po kims jechac, moge byc waszym kozlem ofiarnym. Ja wiem swoje, Firma Skills Net oferuje wam prace. I takie nap...dalanie na Firme w ktorej pracujecie, czy tez na ludzi, którzy tam pracują świadczy jedynie o waszym poziomie intelektualnym, który jest niezbyt wysoki, biorąc pod uwagę wasze wpisy. Pozdrawiam [usunięte przez moderatora], BYLY koordynator i pracownik w Firmie Skills Net

Gosia

ja jestem kierowniczką w Novotelu i powiem że [usunięte przez moderatora] jest ok, byłam na imprezie razem z [usunięte przez moderatora] i było super bawiliśmy się we Fermencie do 1 w nocy razem z [usunięte przez moderatora] i innymi, później tylko Pan [usunięte przez moderatora] był niezadowolony bo dowiedział się o tym więc juz nie imprezuję z nimi, teraz piję sama w domu

Agnieszka

ty łobuzie [usunięte przez moderatora] jest wporządku , najlepszy pracownik i informator w skillsnecie

beznadziejna firma , nie polecam !! nie zapisują w ogóle ludzi , a jak już zapiszą to tylko na jeden dzień , bo cały czas zatrudniają nowych pracowników . Mało da się zarobić , a na spotkaniu gwarantowali dużo zleceń . Może wreszcie Novotel przejrzy na oczy z kim wspołpracują .

Czy Ty [usunięte przez moderatora]nie widzisz ,że ewidentnie od jakiegos czasu ktos chcę Was skłócić ?? myslisz ,że [usunięte przez moderatora]akurat ma czas na siedzenie i pisanie takich bzdetów ? nie zapomnij ,że on ma rodzinę .

P.

Witam, pracuje w tej firmie już jakiś czas, dobrze mi się pracuje z Kamilą i Iwo. Współczuję im tylko że mają takiego głupiego klienta jak Novotel. Pracownicy tego hotelu są okropnymi ludźmi.Życzę wytrwałości i stalowych nerwów :)) A tak po przyjacielsku, pozdrawiam Iwo:)) i zgadzam się , jesteście fajną parą, że tak powiem kolokwialnie : taka miłość się nie zdarza :))))

zadowolona

To moja pierwsza praca.I potwierdzam.Pani Kamila i Pan Iwo sa bardz mili.

m.

dobrana para, dobre szefostwo. Mily Iwo i fajna Kamila .Powodzenia

????

Przeciez nie musiales sie zgadzac na taka stawke. Skoro sie zgodziles to terz nie marudz publicznie bo to dziecinne.

ten pyskaty

[usunięte przez moderatora] !!!!!!!!!!! byłem tam pracownikiem i to najniższa stawka za jaka kiedy kolwiek pracowałem !!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o SKILLS NET - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKILLS NET?

Kandydaci do pracy w SKILLS NET napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKILLS NET
2.8/5 Na podstawie 650 ocen.

SKILLS NET