Opinie o SKILLS NET w Warszawa

Oferujemy kompleksowe rozwiązania kadrowe. Rocznie zapewniamy pracę dla blisko 4000 osób. Działamy na terenie całej Polski.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKILLS NET w Warszawa

JanKowalski420

tutaj jeszcze JanKowalski420, błagam was ludzie... serio? Ukraińcy? Schodzimy naprawdę do poziomu ludzi pierwotnych? Jest na to jedno słowo - rasizm. Szkoda naprawdę ludzi którzy wyklinają tych Ukraińców. Pies ogrodnika... Sam nie weźmie i drugiemu nie da. Tragedia ludzie, tragedia. Jęczycie, że mało zarabiacie, że beznadziejnie ale dajcie pracować innym. Ukraińcy pracują czasem o wiele lepiej niż Polacy (w tej robocie). Sam pracuję w hotelu i są tam prawie sami ukraińcy. Co lepsze każdy z nich rozumie i dobrze mówi po polsku. Świetni ludzie, czasem wole ich bardziej niż polakow. można z nimi pogadać, sa bardzo mili, widujemy sie po robocie, wychodzimy sobie na browarka na miasto żeby pogadać o roznych pierdolach. Wiec wasze nastawienie do ukraincow takie negatywne jest obrzydliwe. Oni przynajmniej pracują i nie narzekają. Zawsze moglibyście mieć gorzej, nieprawdaż?

Anka

A ja mam dobre doświadczenie. Pracuje już kilka miesięcy , znam Żanetę i nie zgadzam się. Widać ze masz do niej jakiś żal . A Zaneta to nie cała firma. A firma ma się chyba dobrze, jak widać ???? wiadomo ze są ludzie przyjemni i głupi ale nie wszyscy pracujący tu są idiotami. Ja dostaje zlecenia, zmiany mam w hotelach które lubię , a i wypłata zgadza się zawsze, wiec nie mogę przyznać Ci racji. Ja polecam

Skills
@Anka

Bardzo dziękujemy za tę opinię. Oczywiście że firma to ludzie :) Firma to ludzie którzy w niej pracują, nie tylko w biurze, ale również poza nim. Zapraszamy do współpracy wszystkich którzy chcą się dowiedzieć jak pracuje się z największymi markami hotelowymi.

Kaśka

Pracuję jako kelnerka w centrum Warszawy przez Skillsnet. W hotelu bywa ciężko, czasami kierownicy są bardzo nerwowi, ale co do osób w biurze nie mam złego zdania. Dziewczyny są pomocne. To tyle.

Skills
@Kaśka

Bardzo dziękujemy za tę pozytywną opinię. Jak zawsze pozostajemy do dyspozycji.

Iza

@Kaśka, w swojej opinii wspominasz o swoich koordynatorkach? Możesz na nie liczyć w każdej zawodowej sytuacji nawet w momencie kiedy masz problemy? W oparciu o jakie warunki zatrudnienia wykonujesz swoje obowiązki w hotelu, w którym zostałaś zatrudniona za pośrednictwem SKILLS NET?

Kaśka
@Iza

@Iza , co do dziewczyn w biurze , tak, są pomocne. Gdy potrzebuję zamienić zmianę, albo coś mi nie pasuje, np hotel, to zawsze mi pomagają. A mam podpisaną umowę zlecenie jeśli o to pytasz. Generalnie jestem raczej na tak, a nie na nie.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kelner=małpa

Szkoda, że pracownicy ktorzy pracują kilka miesięcy a nawet kilka lat mają niższe stawki niż osoby które szukane są z dnia na dzien. Najczęściej takie osoby brane są z ulicy i nie mają zielonego pojęcia o pracy w gastronomii. Krzak nie firma... Brak szacunku do pracownika, sami właściciele prowadząc audycje w radio twierdzą, że prace klenera mogłaby wykonywać nawet małpa. Powodzenia z takim nastawieniem.

ciekawa
@Kelner=małpa

Rozumiem, że ktoś stoi na ulicy i bierze za rękę kogokolwiek i prowadzi do pracy? Czy dobrze to rozumiem?

@ciekawa

O to trzeba byłoby zapytać Panią Prezes.

xerodowodowtoprawda
@ciekawa

@ciekawa , skończ. nie wybielicie już tych opinii. Niestety mialam przykrość tam pracować. Pani Żaneta, potraktowała mnie gorzej niż g*wno, i znajomega rowniez. Niestety, ludzi ma się tam za nic. Kompletny nieprofesjonalizm. Nigdy się tak nie zawiodlam jak tam. Po 16 godzinach pracy pozwolili dopiero cos zjesc i odpoczac. Mialam przetarte uda do krwi od chodzenia, ale nie wazne, mialam pracowac " bo inaczej nie dostane pieniedzy"..

Xerowanie dowodów osobistych

Moim zdaniem To jest jedna z nagorszych firm z którą wspolpracowalem. ZOSTAŁEM POTRAKTOWANY JAK PIES. Obsługa nie miła ! KOPIUJĄ DOWODY OSOBISTE, TWIERDZĄC ŻE ROBIĄ TO LEGALNIE ! ART 221 KP sie klania

Ciekawa bardzo
@Xerowanie dowodów osobistych

A Ty rozumiesz, że KP dotyczy umów o pracę? Nikt nie każe Ci dawać dokumentów...

JESZCZE CIEKAWSZY ŻANCIU
@Ciekawa bardzo

WY KAŻECIE DAWAĆ BO INACZEJ SIĘ NIE PODPISZE UMOWY !! KAŻECIE SOBIE DAĆ OBOWIĄZKOWO DOWOD OSOBISTY DO XERO. TAK ROZUMIEM SWIETNIE CO TO JEST KP, I RADZĘ POCZYTAC SOBIE ART 221 KP.

JESZCZE CIEKAWSZY ŻANCIU
@Ciekawa bardzo

NIe jesteśmy na Ty :) własnie tak się traktuje ludzi.

Żaneta

Firma jest jak najbardziej w porządku. Pensja zawsze na czas. Na początku grafik jest układany przez os w biurze na postawie dyspozycji. Przy stałej współpracy grafik już nawet ustala się bezpośrednio z kierownikiem w hotelu. Polecam zarówno osobom,które potrzebują sobie dorobić,jak i szukającym stałej pracy. W gastro sa też świetni ludzie:)!

kbi
@Żaneta

OOO Pani Żaneta... z panią największe problemy były moim zdaniem.

NIGDY WIĘCEJ
@Żaneta

Szkoda ze pani prezes sama sobie pisze komentarze pozytywne. HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH ZAŁOSNE ZANETKO

DNO..

WL

Mi się dobrze pracuje w tej firmie. Pracuję od miesiąca i nie wiem na co tak ludzie narzekają. Z kim bym nie rozmawiał każdy jest zadowolony.

TRG
@WL

A to dziwne, bo ja rozmawialam z kazdą dziewczyną pod koniec pracy, i wniosek był jeden. jednym głośnym (usunięte przez administratora) NIGDY WIĘCEJ. OSOBISCIE SIE CZSUJE POKRZYWDZONA BARDZO PRZEZ SKILSSNET

Buiro
@TRG

A w kaki sposób ? Proszę o konkretna informacje

Katarzyna

Nie polecam, co rusz problemy z płatnościami!

Ciekawa
@Katarzyna

A można wiedzieć jakie ? Bo ja pracuje już kolejny sezon i nieśmiałym żadnego problemu. Od kilku miesięcy nawet dostaje wypłatę przed 15 tym

Komik

Skills.net to agencja pracy, specjalizująca się w rekrutacji i dostarczaniu wykwalifikowanego personelu pracowników dla swoich 'klientów'. Zastanawiam się czy to tylko puste słowa czy prawda, bo wiele było firm, które w podobny sposób się oceniały a nie były w stanie tym największym na rynku nawet do pięt dorosnąć.

Ktos
@Komik

No właśnie... bylo???? a ta firma trwa ????

wkurwiony Polak

pracują sami ukraińcy ktorzy sie rządzą w naszym kraju. banderowskie kurwy!!!

Pracuję w firmie już kilka miesięcy i jak dotąd wszystko jest w porządku. Pensja na czas, kierownicy w hotelu ok, grafik układany pod moją dyspozycyjność, osoby z biura są zawsze miłe i pomocne. Kiedy chcę zrezygnować ze zmiany, zgłaszam to odpowiednio wcześnie i nie zdarzyło się abym dostała jakąś kare finansową. Jeśli ktoś chce pracować, to polecam tą firmę!

Magda

Pracuje od kilku miesięcy. Polecił mi pracę znajomy i jestem mu bardzo wdzięczna. Pracuję kiedy chce i ile chcę. Grafik sama ustalam. Hoteli mają dużo i jestem zadowolona że fajnie będzie mi wpisać do CV w jakich hotelach pracowałam. Praca ciężka ale poznałam tam fajnych ludzi. Polecam, też czytałam opinię o nich przed pójściem na rozmowę ale zaryzykowałam i teraz nie żałuję...Dużo agencji ma złe opinie ale w Skillsie są to chyba opinie tylko od jednego pracwonika

Smiechnasali

Czytam te opinie i normalnie śmiać mi się chce :) zła atmosfera.... niby gdzie? Pracujecie o ile wiem w hotelach , to w których hotelach jest zle? Chyba ze niezadowoleni są pracownicy biura. Niezadowoleni jesteście ze macie dużo zleceń, ze za mało zlwcen, ze jakaś Sandra do (usunięte przez administratora) ze jakaś Zaneta do (usunięte przez administratora) polskim idiotom nie dogodzisz . Ukraińcy źli. Firma zła bo mało płaci, ale podpisujecie takie umowy.. jak wam nie odpowiada to nie podpisujcie. Ojej jestem taki nieszczęśliwy bo jakaś Zaneta kazała mi pracować a nie stać i podpierać ściany... a to straszne rzeczy. Ludzie jesteście Dorośli a w dorosłym życiu tak jest. Nic nie ma za darmo. Chcesz w pierwszej pracy zarabiać kilka tysięcy a nic nie umiesz??? To lepiej idź na jakiś kurs i się naucz. Ja byłem na rozmowie w tej firmie. Przedstawiła mi kobieta wAwunki ale mi nie odpowiadały to pracy nie wziąłem , ale nie będę pisać jaka to do (usunięte przez administratora) firma z tego powodu. Weźcie się do roboty a nie piszecie gowniane opinie bo ktoś na was złe spojrzał .

Anka

Pracuje od kilku miesięcy, obsługa biura miła, łatwo załatwić wszystko, praca kelnerki normalna. Polecam

Normalna

Naturalnie z łatwością anonimowo pisać takie szkalujące wpisy, zachęcam do odważnego wyrażania prawdziwych informacji. I podpisanie się prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Oczywiście anonimowo łatwo wylewać pomyje gdy ma się pewnie zrujnowane życie osobiste i zawodowe. Norma :)

Iza

@Zniesmaczony, o jakim stanowisku mówisz? Atmosfera, myślę, że zależy od relacji między pracownikami. Długo tam pracowałeś? Widziałam, że szukają pracowników na kuchnię i kelnerek, praca jest ciężka? Pracuje się na zmiany?

Jak każda prosta praca, ma swoje zalety i wady. Z wad to emocje i wieczny pośpiech a z plusów zero odpowiedzialności, fajne miejsca pracy, duża ilość hoteli. Jeśli ktoś przychodząc tu do pracy myśli, że zostanie po dwóch dniach dyrektorem hotelu to później wylewa swoje frustracje na tym forum. Jeśli ktoś przychodzi z myślą, żeby pracować i zarabiać pieniądze to nie będzie rozczarowany. Normalna praca ani specjalnie zła ani super dobra, wszystko zależy od dnia.

Zadowolona

Dla mnie świetna firma. Szybko i bez problemu dostałam pracę. Po pierwszej rozmowie kolejnego dnia poszłam na szkolenie i od razu zaczęłam pracę. Dziś jestem już na wyższym stanowisku zatrudniona bezpośrednio w hotelu. To wszystko dzięki Skills Net. Widać mają wiele możliwości dla osób chcących pracować :)

Zostaw merytoryczną opinię o SKILLS NET - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKILLS NET?

Kandydaci do pracy w SKILLS NET napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKILLS NET
2.8/5 Na podstawie 650 ocen.

SKILLS NET