Opinie o SKILLS NET w Warszawa

Oferujemy kompleksowe rozwiązania kadrowe. Rocznie zapewniamy pracę dla blisko 4000 osób. Działamy na terenie całej Polski.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKILLS NET w Warszawa

kelner94

słyszałem, że wchodzi na rynek nowy portal adazo.pl i jest całkowicie niezależny czyli nie pośredniczy w zatrudnieniu, a jedynie łączy pracowników z pracodawcami. Posiadając tam profil można dostawać oferty od różnych pracodawców tzn. agencji takich jak skills net czy staffer, ale też od bezpośrednich pracodawców. Dla mnie pomysł ciekawy bo ustalamy swój grafik dla wielu firm a nie tylko wyłączność dla jednej

daw

mozesz coś więcej powiedzieć ? chciałem zacząć z nimi współpracę

taktoja

Praca z tą firmą to czysta przyjemność. jestem studentem i czasem mam dużo wolnego więc wtedy sobie dorabiam. Osoby pracujące w biurze zawsze chętnie pomogą. Raz mi się zdarzyła nie miła sytuacja a;e to moja wina bo zadzwoniłem do nich po 21 z pytaniem o pracę.. Tam też pracują ludzie i czasem chcą odpocząć. Pieniądze zawsze na czas a czasami przed czasem. Kary są i bardzo dobrze. Trzeba jakoś zmobilizować pracownika.Sam nie raz dostałem karę za spóżnienie.. Pozdrawiam cieplutko wszystkie osoby narzekające na tą firmę oraz osoby pracujące w biurze :)

Anonimus

Nie polecam tej firmy, najgorsze pracodawcy z którymi pracowałem. (usunięte przez administratora) nie polecam.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Mianowicie mam na myśli wypowiedź rafika z 21.03.14

Jeżeli napisał to pracownik niby firmy a po treści można sie domyśleć to już po przeczytaniu tego nie chciałbym mieć z nimi nic wspólnego... Język kultury do przyuczenia!!!

dawny pracownik

nie.

rozmowa

bylam na rozmowie mam spore doswiadczenia , za jeden dzien + noc wesele zarabialam okolo 500zl myslalam ze idac do warszawy bede miala wiecej niestety myslilam sie dano mi umowe o dzielo bez daty koncowej co mnie zastanowilo !, to jest firm aoutsourcingowa czyli agencja pracy mi to pzreszkadza nie jestem jzu mloda i nie chce sie bawic w oddawanie polowy zarobkow ale ... ogolnie bardzo potrzebuja doswiadczonych pracownikow a takich jak na zlosc nie ma za 9 zl , kary sa jesli nie zglosi sie w ciagu 48 godz. przed o nieobecnosci 100zl jesli zglosi sie po 24 h to 200zl kary , jesli sie stlucze to tez trzeba zglaszac bo jak wiadomo kamery w hotelach i czasami jest przypal ,pytalam sie czy moge dostac wykaz hoteli kobieta powiedziala ze dostane to wraz z grafikiem , chodzilo mi o to ze mam prace na 1/2 etatu wiec musze byc dyspozycjna po pld, interesowaly mnie tylko sniadania dowiedzialam sie ze novotel zawsze ma sztywne godziny pracy a mercury nigdy nie wiadomo ile trezba pracowac poki co nie wiem co myslec jesli podejme prace to cos napisze wiecej , firma zatrudnia wielu obcokrajowcow - sama widzialam ukraincy , studenci wszelkiej masci plusem jest chyba to ze jest duzo zlecen typu cateringi , sniadania, i pozniejsze zmiany , ubrania wlasne trzeba miec lub tez potracaja , do mnie dzwonili 3 razy mimo tego ze powiedzialam ze pierwszy tydzien nie moge i kropka

ona

ty nie wiesz co to Strasburg (usunięte przez administratora)

oburzona

Ludzie, ja pracuje z tą firmą ponad rok i nie mam wększych zastrzeżen. Ok, bywa nerwowo, koordynatorzy potrafią podnieść głos ale sama wybieram sobie hotele i godziny pracy. Zleceń mają MNÓSTWO, chodzę nawet po 2 zmiany. Mogę się wycofać 24h przed zleceniem więc tragedi nie ma. Jeśli komuś chce się pracować i potrzebue kasy to polecam.

taki ja

A jednak do tej pory są na rynku pracy i to oni przebierają w klientach :)

Niezadowolona

Dajcie spokój z tymi pokrętnymi tekstami,prawda jest taka firma nie ciekawa i tyle,zwalniają najlepszych pracowników i to bez żadnego powodu po prostu w zależności jaki ma kaprys właścicielka tak jest prawda,po co te ścienianie.

pracodawca

Witam wszystkich. Czytam wasze posty i zastanawiam się nad tym, czemu one mają służyć? Kilka lat temu sam pracowałem jako kelner w różnych restauracjach. nigdzie nie było lekko, bo taka jest praca kelnera. Albo się pracuje i się zarabia albo się nic nie robi i się nie ma kasy. Tak zawsze było, jest i będzie. Za darmo można dostać, każdy wie w co... Nie znam tej firmy, o której jest post, ale wszędzie jest tak, że jak człowiek jest rzetelny i sumienny, to nikt się go bez powodu nie czepia, a jak ktoś tylko patrzy na to, żeby tylko przyjść i się (usunięte przez administratora) w pracy, to niech ma pretensje sam do siebie. Oczywiste, że są kary, bo wśród kelnerów (ale i w innych zawodach) jak nie ma restrykcji, to nie ma też zleceń. Ktoś, kto Was zatrudnia musi się wywiązywać ze swoich zobowiązań przed swoimi Klientami, ale większość z Was ma to daleko w (usunięte przez administratora)! Widzicie tylko swój koniec nosa i nic poza tym Was nie interesuje. Sam wielokrotnie korzystałem z uslug agencji kelnerskich, przerobiłem ich wiele i wiem o czym piszą. Pracownicy notorycznie nie przychodzą do pracy, spóxniają się i wymyslają najróżneijsze wymówki. poza tym moze 10% z nich można nazwac profesjonalistami. Co do stawek, to każdy ma tyle, na ile zasługuje lub umie sobie wynegocjować. Ludzie, poświęćcie ten czas, który marnujecie na pisanie tych bzdur na forach na rzetelne podejście do pracy i sprawdźcie osobiście jak jest w tej, czy innej firmie. Niestety większość osób woli posłuchać czyichś, często bzdurnych, opinii zamiast wyrobić sobie własną, jedynie wiarygodną! ubolewam nad takim stanem rzeczy, ponieważ, jak sie tu niektórym wydaje, Pracodawca ma lepiej niż Pracownik. Proponuję zamienić sie miejscami chociaż na jeden dzień. Powodzenia, zobaczycie jakie to fajne, gdy macie wykonać zlecenie, a pracownicy nie przyszli. Pamiętajcie młodzi ludzie, ze z reguły kelenerami sa osoby, dla których jest to pierwsza praca w życiu. Ona kształtuje charakter i często wytycza drogę na przyszłość, dlatego jaka by nie byla, należy ją szanować. A przy okazji też wypada czytać umowy, ktore się podpisuje. PS. Mój jedyny interes pisząc ten post, to taki, żeby w końcu wszyscy wzięli się solidnie do pracy, bo w życiu nie ma niczego za darmo! Dzięki takiemu podejściu i pracy często po 24h na dobę osiągnąłem to, co mam w tej chwili i wszystkim tu tego również życzę! Powodzenia w pracy!

bloom

czemu umowa twoim zdaniem jest śmieszna? a co do kar no to chyba normalne, że chcą mieć zabezpieczenie, oni nie zarabiają, a kto wie czy sami nie ponoszą kar kiedy ktoś nie przychodzi do pracy, jeśli ktoś ma w (usunięte przez administratora) to że zobowiązuje się do przyjścia a potem leci w kulki no to moze byc sfrustrowany tym że są kary. a tak bez powodu przecież kary nie dadzą.

bloom

Jak dla mnie firma jest ok, pieniądze zawsze na czas, o karze jest w umowie wiec mają prawo potrącić bo sie na to zgadzamy podpisując umowę. I pamiętajmy, że są to umowy zlecenia więc kodeks pracy ich nie obejmuje. Nie podoba mi się tylko jedno, że ciągle poszukują nowych pracowników kiedy ci już zatrudnieni nie dostają praktycznie w ogóle zmian, mimo że są dyspozycyjni i chętni do pracy.

shit head

do shit-net: co Ty nie powiesz? trzeba mieć własne ubrania? o boże, niespotykane. Jak jakakolwiek firma może wymagać od pracownika żeby w pracy był ubrany służbowo? Przecież każdy wie że każda firma zawsze kupuje pracownikom ubrania. W firmie mojego taty np firma kupiła wszystkim 450 pracownikom biurowym garniaki. I co? Norma.

Prosto z kodeksu pracy który was i tak nie obowiązuje: W myśl art. 108 k.p. pracodawca może nałożyć na pracownika karę pieniężną za: - nieprzestrzeganie przepisów bhp i ppoż., - stawienie się do pracy w stanie nietrzeźwości lub spożywanie alkoholu w czasie pracy, - spóżnienia się do pracy, - opuszczenie pracy bez usprawiedliwienia. To ostatnie odnosi się nie tylko do całego dnia, ale i jakiejkolwiek jego części. Przepisy kodeksu pracy nie wskazują bowiem, że zastosowanie tej kary jest możliwe wyłącznie w razie całodziennej nieobecności.

mmm

Coś dodałeś od siebie w tym przepisie - pracodawca nie może nakładać kar pieniężnych za spóźnienia. A artykuł, na który się powołujesz brzmi: Rozdział VI Odpowiedzialność porządkowa pracowników Art. 108. § 1. Za nieprzestrzeganie przez pracownika ustalonej organizacji i porządku w pro-cesie pracy, przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, przepisów przeciwpo-żarowych, a także przyjętego sposobu potwierdzania przybycia i obecności w pracy oraz usprawiedliwiania nieobecności w pracy, pracodawca może stoso-wać: 1) karę upomnienia, 2) karę nagany. § 2. Za nieprzestrzeganie przez pracownika przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy lub przepisów przeciwpożarowych, opuszczenie pracy bez usprawiedli-wienia, stawienie się do pracy w stanie nietrzeźwości lub spożywanie alkoholu w czasie pracy – pracodawca może również stosować karę pieniężną. § 3. Kara pieniężna za jedno przekroczenie, jak i za każdy dzień nieusprawiedli-wionej nieobecności, nie może być wyższa od jednodniowego wynagrodzenia pracownika, a łącznie kary pieniężne nie mogą przewyższać dziesiątej części wynagrodzenia przypadającego pracownikowi do wypłaty, po dokonaniu po-trąceń, o których mowa w art. 87 § 1 pkt 1–3. § 4. Wpływy z kar pieniężnych przeznacza się na poprawę warunków bezpieczeń-stwa i higieny pracy. Co rzeczywiście nie zmienia faktu, że przy umowie zleceniu KP nie obowiązuje.

Biuro SKILLS NET

Witamy, to prawda że są kary w naszej firmie jednak zawsze są zgodne z regulaminem oraz umowami podpisanymi przez każdego pracownika. Kary obowiązują tylko i wyłącznie za spóźnienia, za nieuzasadnioną nieobecność, za picie w pracy oraz kradzież. Jeżeli ktoś ciągle się spóźnia to również ma umowne kary. Wynagrodzenia płacone są zawsze na czas. W całej historii firmy zdarzyło się jeden raz, że wynagrodzenia płacone były 2 dni po umownym terminie. Jeżeli ktoś ma pytania lub wątpliwości zapraszamy do biura lub prosimy o kontakt pod: info@skillsnet.pl tel.: 533 991 942 lub 690 999 659 Pozdrawiamy biuro SKILLS NET

XYZ

DO WKURZONY : a czy akurat Ciebie obraziłem ? skoro masz zamiar pracować w hotelu lub już pracujesz to podstawą jest mieć doświadczenie .Trzeba być głupim nie znając podstaw i to nie ja się smiałam , ale pracownicy hotelu smieli się z takich zatrudnionych ludzi , którzy właśnie bez żadnej znajomości zostali zatrudnieni. Niestety , ale co jest przykre ,ze nawet niektórzy problem mieli z polerowaniem i za nich właśnie robota musiala być odwalana 3 razy , bo taka niezdara sobie nie radziła . Czy też osoby , które baly się wyjść na salę do ludzi.Zabawne to wszystko , ale jakie prawdziwe

nowy pracownik

Dopiero sie zatrudniłem , jakiś miesiąc temu i moge powiedzieć, że nie jest tak źle jak słyszałem, właściwie to jest ok, oczywiście są osoby które inaczej sie zachowują przy szefach a inaczej w pracy, ale nie ma co obwiniac za to szefów. Nie ma ich z nami cały czas. Praca jest ja wszędzie, hotele raz lepsze raz gorsze, raz można pracowac mniej, raz trzeba zapipszać ale praca jest jak ktos chce pracowac.Wiem od innych , że płacą na czas co mnie najbardziej interesowało. poki co nie jest tak źle. Najlepiej przekonywac sie o wszystkim samemu.

Zostaw merytoryczną opinię o SKILLS NET - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKILLS NET?

Kandydaci do pracy w SKILLS NET napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKILLS NET
2.8/5 Na podstawie 650 ocen.

SKILLS NET