Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat pracy przy sosach w Baarn? :)

Ali Muniek
@1234

Praca jest spoko. Jeżeli chodzi o Polaków pracujących tam to trzymaj się zdała od nich bo wylecisz z pracy lub będziesz miał kłopoty. Każdy wydaje się na początku miły ale to tylko pozory, gdy odejdziesz od stanowiska i pójdziesz na inną hale będziesz obgadany tak że szok ci ludzie tam są fałszywi!!! Nie wspominając o konfiturach którzy podkładają kłody pod nogi i donosza do kierownika. Wielokrotnie specjalnie podkręcają taśmę żeby zrobić na złość zresztą co ja dużo będę mówić. Chcesz stracić czas i pracować bez możliwości rozwoju za ochłapy z takim a nie innym towarzystwem powodzenia

benio
@Ali Muniek

Prosze mi napisac czy covebo placi bez problemow tygodniowki....czy maja problemy z wyplacalnoscia...Bardzo prosze.

Sss
@benio

Wyspaly są co tydzień , nie mam problemu tylko trzeba pilonowac czy sis godziny zgadzana, ale jak się nie zgadzają to tydzień później wypalaca ;)

Kuba
@Sss

Gdzie z nimi wyjeżdżałeś?

dora

Hej, pytanie do zbierania zamówień w Deventer, był ktoś może albo jest? Miałabym parę pytań.

explo
@dora

czy to trudna fizycznie robota?

explo
@dora

i jaki system wypłat, miesięczny czy tygodniówki?

@explo

Nie wiem czy to nie zależy od lokalizacji. Ja mam na przykład tygodniówki.

Małgorzata
@Kazik

był wybór czy raczej narzucone od firmy że będą tygodniówki?

Nadia
@Małgorzata

Z reguły jest zaznaczone w ofercie, że wyplata w systemie tygodniowym, nie widziałam w sumie jeszcze, żeby było inaczej

@Nadia

Dla mnie to wygodne, dużej różnicy nie ma też tak na prawdę.

@Nadia

czyli jak popracuje ten pierwszy tydzień to już coś będzie żeby sobie zakupy zrobić czy coś? tak patrzę ile sobie wziąć gotówki na początek.

@kami

No tak. Ale kasę jakąś trzeba wziąć, ale ile to już zależy od twoich potrzeb. Ja zabrałem na pierwszy tydzień dużo jedzenia z Polski, jakieś vifony i inne, więc nie musiałem brać dużo

@Kazik

Jasne, ja akurat brała dużo jedzenia ze sobą nie będę. A jak tam ogólnie ceny? Bardzo się różnią od tych w Pl?

@kami

No różnią się ale mi na spokojnie starcza tak że jeszcze mi w sumie zostaje. Tylko trzeba kupować mądrze.

@Kazik

A jak ogólnie samo życie za granicą? Dużo jest polaków? Ja pierwszy raz wyjeżdżam i wolałabym jednak mieć kogoś z kim bym mogła pogadać czy coś.

@kami

Polaków to jak to za granicą, wszędzie dużo, więc z tym raczej bez problemu

Olka1304
@kami

Hej , ja też chcę wyjechać do Holandii pierwszy raz ,może pojechalybysmy razem , zawsze to raźniej;) zostawiam maila paulina.jagusiak@wp.pl

@Kazik

Witam cię, możesz powiedzieć czy order picker i zbieranie zamówień to to samo albo podobne? Jak wygląda praca, czy jest ciężka i w jakim systemie się robi? Dzięki z góry za pomoc bo nigdy nie byłam za granicą jeszcze.

Elon
@Werii

Tak, to jest dokładne tłumaczenie - order picker = zbieracz zamówień

@Elon

Aha, to w takim razie niezbyt mądre pytanie to było... Ale dzięki za zrozumienie. Pracujesz jako order picker? Trudna to jest praca?

Elon
@Werii

nie powiedziałbym, że trudna. Taka normalna raczej

OP
@Werii

Praca nie jest trudna, ale trzeba się do niej przyzwyczaić, bo tempo zazwyczaj jest dość żwawe. Ale nic skomplikowanego, szybko idzie się wdrożyć, przynajmniej tak było w moim przypadku

@OP

Rozumiem, podejrzewam że pierwsze dni są bardziej wymagające także się zepnę w razie czego.

@OP

A tak w ogóle to dzięki za pomoc, zawsze to raźniej

benio
@Kazik

witam ,,,,pytanko .....wystraszyla mnie opinia ze Covebo zwlekaja z wyplatami i ze nie placa co tydzien tylko jak im sie podoba oraz ze nic z niczym sie nie zgadza ...litosci prosze napisac jak to tam wyglada

Kuba
@benio

Skąd wziąłeś taką informację? Po wpisach tutaj widać, że są wypłacalni, więc nie wiem jak ty to forum czytałeś

burnin
@benio

Ja nigdy nie miałem problemu z wypłatami

burnin

A z covebo byłem 3 razy

Darek

Witam wybieram się na pakowanie łososia w Harderwik czy ktoś może coś powiedzieć o tej pracy ?

Ola
@Darek

Jak najdalej od nich, dobrze Tobie radzę. Marne pieniądze, warunki zamieszkania fatalne. Brud, smrod w mieszkaniu a koordynatorzy nieosiągalni.

EwelRewel. ????
@Darek

Cześć. Praca ciężka na taśmie, przy pakowaniu lżejsza.. Trzeba się przygotować na nieprzyjemne zapachy ubrań po tygodniu nie do odzyskania po upraniu... Biuro bardzo wporzadku i pomoc również na wysokim poziomie. Wypłaty na czas. Polecam. ????

Pepper
@EwelRewel. ????

No w sumie logiczne. Łosoś to jednak łosoś, intensywny zapach gwarantowany.

Pepper
@EwelRewel. ????

Ale w sumie wystarczy wziąć kilka ciuchów "roboczych" przeznaczonych tylko do pracy i będzie git.

Kamillo

Czy ktoś korzystał z formularza otwartej aplikacji? W sumie mam kilka ofert na oku, ale nie wiem, którą wybrać i tam jest taka opcja, że rekruter mi pomoże. I zastanawiam się czy tak zrobić

Kamillo
@Kamillo

Jak ktoś tak robił to powiedzcie jak to wygląda mniej więcej. Czy to po prostu dobiera do doświadczenia czy pyta o coś dodatkowo

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

danders9774

Witam, czy ktoś mógłby opisać pracę w Boboli benelux w Bunschoten, jest ok? zastanawiam się nad wyjazdem

Ona

Nikt nikogo do niczego nigdy nie zmusza. A oczerniać może każdy w internecie, za darmo nikt nie robi nic każdy pracownik ma płacone za dodatkową prace. Więc dziewczynko zostaw takie chore komentarze dla siebie. Pozdrawiam

Ona

Osoby wypisujace takie bzdury zostały już zgłoszone i będą pociągnięte do odpowiedzialności za pisanie nieprawdę. Firma Covebo każdemu pracownikowi płaci za dodatkową prace i nie zmusza do niczego wręcz pomaga.

Hahaha
@Ona

Od kiedy ma płacone za dodatkową pracę? Może od dzisiaj, bo w tamtym roku jeszcze tak nie było :-)

ona
@Hahaha

nikt nigdy nikogo nie zmusza do pracy dodatkowej Covebo daje pracownikom takie mozliwosci twoj komentarz jest sprzeczny z prawda i zostal juz zgloszony za bezpodstawne ublizanie w internecie

Dominika

Czy z Anią mam przyjemność? Chętnie porozmawiam prywatnie :-)

Dominika
@Dominika

Proszę podaj swój e-mail

@Dominika

Poza tym adresy e-mail wszystkich koordynatorów znajdziesz na stronie internetowej Covebo

Obraża ona moja osobę a osoba która ja napisała oczernia mnie

Hej, czy ktoś pracuje w Deventer w Aldi? Jakieś opinie?

Witam doświadczenie w nederland posiadający Sofi praca jako spawacz

Ron

Był ktoś na magazynie w Tilburgu jako operator wózka? Byłbym zainteresowany ale chciałbym najpierw zapytać jak jest z pracą i zakwaterowaniem.

Norek
@Ron

z pracą w porządku, zakwaterowanie wiadomo nie hotel, ale też nie byle co. Współlokatora miałem wtedy też spoko, dogadywaliśmy się

@Norek

I rozumiem, że godziny są do wyrabiania tak jak na ofercie napisane? Na tym mi też zależy, żeby była robota. W końcu po to tam jadę.

@Norek

A i dziękuję za informację z zakwaterowaniem, najważniejsze żeby były warunki normalne

Norek
@Ron

nie wiem jak jest w ofercie napisane, ale jeśli chodzi ci o to czy jest co robić to jak najbardziej jest

Robert74

Też byłem i szczerze było dobrze,wyplacalni,w biurze miał atmosfera

Obey
@Robert74

ale to pracowałeś w biurze covebo czy na jakimś projekcie za granicą

szukajcie a znajdziecie
@Obey

Widać z kontekstu, że był na wyjeździe do pracy...

Miki

Zakwaterowanie jest za każdym razem załatwiane przez agencję? Mam akurat w znajomych w Tilburgu, u których mógłbym mieszkać i ciekawy jestem czy jest taka opcja.

Kimchi
@Miki

w sumie nigdy się nad tym nie zastanawialem czy można nie skorzystać z zakwaterowania, ale w sumie niby czemu nie? zadzwoń do biura i podpytaj tak bedzie najszybciej

@Kimchi

Finalnie to zrobię, ale myślałem, że może ktoś miał podobną sytuację i da znać tutaj co i jak

zakwaterowanie
@Miki

z tego co widziałem to jest taka możliwość, żeby mieć swoje. nie wiem czy w Tilburgu akurat ale możesz poszukać informacji może na stronie.

@zakwaterowanie

Na stronie właśnie nie znalazłem. Ale to nic, zadzwonię po prostu

Zigi
@Miki

to źle patrzysz bo jest na stronie w zakładce "praca z własnym zakwaterowaniem". jest jak byk.

@Zigi

jest taka zakładka? To coś przeoczyłem najwyraźniej...

@Zigi

Bo ja patrzyłem tylko na oferty pracy, które by mnie interesowały i tam akurat nic nie było takiego

szukajcie a znajdziecie
@Miki

Nie, wymyślił to sobie...nie gdybaj, tylko zajrzyj i poszukaj, to znajdziesz.

jx

Covebo w Polsce zwodzi abtrakcyjymi stawkami zeby tylko wyjechac a na miejscu okazuja sie stawki o wile mniejsze niz w ofertach

Meris

Witam, chciałbym się dopytać czy ktoś pracował przez firmę covebo w Dedemsvaart? Na produkcji drobiowej, jakie było zakwaterowanie, czy było dużo ludzi, z polski, koordynatorzy w porządku? System wypłat, koszta za mieszkanie, transport, ubezpieczenie i na przez jaki okres czasu byliście.

Nula

Jak się pracuje przy pakowaniu nasion i przypraw (Venlo)? Był ktoś? Brzmi raczej lekko, ale chciałabym zobaczyć jakieś wasze opinie

amiks

uczciwa agencja

Medcine
@amiks

gdzie byłeś/jesteś?

Medcine
@amiks

polecasz jakąś lokalizację konkretną?

Znany

Nie polecam! Wysyłają Cię do pracy, już pominę to co powiedzieli zanim się zaczęło pracować. Zwalniają Cię z niej, gdy piszesz o inna prace to nie odpisują ani nie odbierają, po czym wysyłają Ci e-mail, ze zakończyli z Tobą współprace! Nawet nie maja najmniejszego szacunku, aby zadzwonić tylko zwlekają, gdzie już mógłbyś być w innej pracy!

Angela696

Nie polecam kordynatorzy wogole jakby ich nie bylo a jak sa to i tak nie wiedza nic kordynator polakow mowiacy tylko po angielsku i holendersku co do warunkow zakwaterowania lipa straszna a odnosnie finansow nie jest zle wyplacaja nawet niezle i w terminie

ASIA

Ostrzegam przed tą agencją. Wyjechałam z chłopakiem w styczniu. Zaufaliśmy tej agencji. Warunki w jakich mieliśmy mieszkać były tragiczne wręcz obrzydliwe. Kontakt z koordynatorem zerowy. Nie odbierał ani nie odpisywał na mejle. W pracy koordynatorzy nas totalnie zlewali. Kompletna ignorancja, lekceważenie i (usunięte przez administratora) Zero jakiekolwiek pomocy. W środku nocy bez naszej wiedzy gościli nowych lokatorów, którzy na poprzedniej lokacji zostali pogryzieni przez pluskwy. Domek w środku lasu a do najbliższego sklepu ok 45 min na nogach. Poznaliśmy osoby które były bez samochodu i chodziły głodne. Radzę wszystkim przed wyjazdem bardzo sobie przekalkulować ten wyjazd i zweryfikować agencje oraz lokacje.

Spawacz wymiatacz

Witam pracowałem przez Covebo 2 lata i powiem tak marne pieniądze i zmarnowany czas od roku pracuję dla normalnej agencji i mam 750 e netto za 40 g pozdrawiam kosebo

Madzixx
@Spawacz wymiatacz

Możesz podać nazwę firmy lub agencji?

Spawacz wymiatacz
@Madzixx

Niestety nie pracuj dla nich dalej

Sudolinka
@Spawacz wymiatacz

Witam... a można wiedzieć jak się nazywa ta agencja? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Adik111

Jaka to agencja :)

Alice97

Hej, czy ktoś pracował lub pracuje na produkcji doniczek dla firmy Elho w Tilburgu? Jakieś opinie?

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.