Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Mikołaj

Pracowałem w Holandii przez Covebo tylko 1,5 miesiąca ale chciałbym napisać opinie bo sam przed wyjazdem naczytałem się głupot w internecie i jechałem tam jak na wojnę więc chciałbym przedstawić jak wyglądają realia współpracy z Covebo. Ogromnym plusem jest po prostu uczciwość i wypłacalność, firma trzymała się umowy w każdym aspekcie, przeczytajcie po prostu dokładnie umowę którą podpisujecie bo to co tam jest zawarte pokrywa się z rzeczywistością. Pieniądze zawsze dostawaliśmy na czas i nikt z kim pracowałem i rozmawiałem nigdy nie został (usunięte przez administratora) na pieniądze przez tą firmę. Kiedy coś było niejasne to zawsze można było zapytać koordynatorkę która w godzinach pracy zawsze odpowiadała nawet na te najgłupsze i powtarzające się pytania (Tutaj pozdrawiam Panią Monikę). Z minusów tej współpracy to na pewno odległości do pracy, dojeżdżałem codziennie 50 kilometrów w jedną stronę do pracy a co jakiś czas do innego oddziału aż 90km co bolało szczególnie dlatego że paliwo opłacałem na własną rękę. Nie podoba mi się też fakt że za każde zakwaterowanie płacicie tyle samo niezależnie od warunków i lokalizacji które na prawdę potrafią się różnić. Tak ogólnie to raczej polecam Covebo, można tutaj liczyć na uczciwość i trzymanie się umowy co niestety nie jest takie oczywiste wśród Polskich agencji pracy.

@Mikołaj

No gratulacje dla osoby która szczerze i uczciwie mówi jak jest a nie jak czytam tu jakieś niektóre bzdury dosłownie wyssane z palca to normalnie nóz mi się w kieszeni otwiera

@Mikołaj

Co do umów - jasne jak najbardziej zawsze trzeba je czytać a nie mieć potem pretensje do wszystkich dookoła że coś jest nie tak tylko dlatego że nie chciało się poświęcić czasu na dokładne zapoznanie się z tym co się podpisuje. Nie do końca się zgadzam jednak z kwaterami. Fakt są różne, ja teraz jestem na trzeciej lokalizacji jeśli chodzi o moje przygody z covebo. Prawda jest jednak taka że nie płacisz za warunki tylko za sam fakt zakwaterowania wiec jest to normalne że cena jest jedna a lokalizacje pozostają różne ile mogą tyle dają

Kea
@Mikołaj

No właśnie mi też te opinie namieszały w głowie trochę

Kea
@Bilon

Ale stwierdziłam, że nie ma co się sugerować

Ojj
@Bilon

Wiadomo zależy gdzie się trafi jak gra w totolotka trafisz na koordynatorów cebulakow możesz pakować walizki wszystko zależy od lokalizacji i niepisz glupot o opiniach trochę tam pracuje już i to jest prawda....

@Ojj

No ja też już trochę tam pracuję i też swoje wiem. Nie przegadasz mnie swoimi racjami, bo ja mam swoje.

Bilion

Nikogo nie cytowałem

@Mikołaj

Jesli opłacałes paliwo z własnej kieszeni bez żadnego zwrotu w postaci kilometrówki to sorry ale jesteś f rajer:)

Patryk

Trzeci tydzień czekam, aż mi wyrobią numer BSN. Przez nie dostaję wypłaty. Ktoś wie gdzie z tym mogę się zgłosić??

@Patryk

Musisz cisnąć koordynatorów ale oni umówią ci spotkanie ,a teraz niech ci wypłacają zaliczki

Emka

Hejka :) czy ktoś aktualnie pracuje lub pracował w mieście Deventer przy zbieraniu zamówień artykułów gastronomicznych i może mnie poinformować jak wygląda praca godzinowo i o średnich zarobkach ? Mam jechać z przyszłym tygodniu wraz z chłopakiem, a opinie na temat covebo są mieszane Z góry dziękuję

teps
@Emka

opinie o wszystkich firmach będą mieszkane, każdemu nie dogodzi

teps
@Emka

mieszane*

Nie polecam. Uważajcie na tą agencje. Zero zainteresowania, że strony koordynatorów. Przyjechaliśmy z chłopakaniem do pracy na magazyn, a siedzimy trzeci dzień bo jest jakieś święto, a nie miałby kto nas przyjąć i musieliśmy przyjechać w sobotę. Szczerze mówiąc i tak nikt nie przyjechał i mieli nas w (usunięte przez administratora) Nie dość, że (usunięte przez administratora) na mieszkaniu to zimno i mamy się przeprowadzić na 10 dni i wrócić mieszkamy na parku w Belgii. Żenada nigdy więcej uważajcie

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

Nowa11

Hej. Pracował ktoś w Benelux Na magazynie w Walwajku lub Tilburgu?? Jeśli tak to jakie macie doświadczenia z tą firmą da się tam zarobić czy raczej słabo z godzinami??

Meg

Hej, pracowal ktoś z Was bądź pracuje przez Covebo w firmie Koopman i mógłby powiedzieć coś więcej na temat tej pracy, jak to wygląda i wgl

Wiktoria
@Meg

A na temat jakiego stanowiska chcesz się czegoś dowiedziec?

juki
@Wiktoria

Byłaś tam? Polecasz któreś?

qzqox

Hej , jade do holandi pierwszy raz. Przyjaciółka polecila mi tą agencję. Pracował ktoś Plukon Dedemsvaart ? jakie opinie ?

petrowicz
@qzqox

a na jakie tam stanowisko jest?

Sasin
@qzqox

I jak podoba Ci sie? Dedemsvart pracujesz ciężko a jak zarobisz 1000 euro to jest maks

@Sasin

Jestem w Wezeep. Nie podoba mi sie ogolnie atmosfera na mięsie na salatkach jest spoko. No poki co marna wyplata

Goro

To się nie mogę zgodzić, bo ja trafiłem na naprawdę spoko kwaterę, wiadomo, bez luksusów, ale było bardzo przyzwoicie i zdecydowanie nie tak jak opisujesz, więc to się nie aplikuje do całości pracy przez Covebo

Goro

Nigdzie nie napisałem, że jest kawalerka, jadąc w takie miejsce trzeba się liczyć, że będzie się mieszkało z kimś. No tak, opinia subiektywna, tak jak i twoja, nie musimy się przecież zgadzać

Witam. Chciałem wyjechać pod koniec kwietnia do Holandii i tutaj moje pytanie. Po odliczeniu mieszkania,ubezpieczenia ile średnio zostaje na tydzień kasy?

Yanosik
@Marcin

Też się przyłączam, z tego co wiem to ubezpieczenie 30€

@Yanosik

30€ na tydzień?

tuptup
@Yanosik

a skąd takie info? Gadałeś już tam z kimś, bo ja jeszcze nie

Maniek
@tuptup

Ja dzisiaj rozmawiałem i żadna kwota nie jest odciągają od tygodniówki ani zakwaterowanie ani ubezpieczenia tak mi powiedziała pani z którą rozmawiałem

tuptup
@Maniek

o, to dzięki za sprostowanie

To jak w końcu?

@Maniek

Pogubiłem się już tu ciągle jedni mówią jedno, drudzy drugie

@tuptup

Chyba trzeba będzie do biura zadzwonić potwierdzić

Ona
@leon

Ile ludzi tyle opinii pamiętaj ????

keto
@leon

jak nie wyrobisz sobie własnej opinii to tak naprawdę pewien nie będziesz co i jak

@Ona

No ale kwoty ubezpieczenia to nie jest opinia...

@keto

Ale ja nie chcę wyrabiać opinii, to było pytanie o konkretny fakt

keto
@leon

no to zadzwoń do biura i będziesz wiedział co i jak

@keto

Sam napisałem, że to zrobię...

@leon

no i jak wyszlo z tym ubezpieczeniem ?

Brydz

Polecam wsxystko na plus

win
@Brydz

wszystko tzn co? bardzo to ogólne

dominik33

Byłem z covebo 2 razy, dotychczas wszystko spoko, dotychczas trafiłem na spoko ludzi, ale wiadomo, że to to zawsze loteria. praca w normalnym tempie bez poganiania, ale też nie było jakoś super lekko, wczasy to to nie były. kasa dobra, w Polsce bym tyle nie zarobił, zwłaszcza za robotę prostą jak budowa cepa

dominik33
@dominik33

Wybieram się 3 raz, tym razem z narzeczoną, macie jakieś sprawdzone miejscówki dla par? do tej pory jeździłem w pojedynkę

Zosia

Hej. Czy ktoś z Was pracuje w Hoogeeven na produkcji serów? Jakie opinie? Jak z kasą i mieszkaniem?

kaka
@Zosia

jest taka oferta jeszcze? Bo tam widzę tylko na zbieranie zamówień

kaka
@Zosia

chyba, że coś podobnego może ktoś polecić

tas

Nigdy nie jedzcie do tej agencji bez wczesniej podpisanej umowy Nie pisze o wysylanych przez agencje warunków a pisze o UMOWIE Po przyjezdzie albo nie bedzie tak jak was zapewniali albo bedziecie jezdzic po roznych firmach Stracilem kase tylko na zdecydowanie sie na ich zapewnienia

Żaneta

Hej pracował ktoś w piekarnii hedel? Warto? Dużo ludzi?

yankes1111

witam ktoś pracował w Gramsbergen przy sortowaniu metalowych częsciach ? jeśli tak to opiscie jak z zakwaterowaniem ile km od firmy i jak koorydatorami

Letgo

Czy jak ktoś nie ma prawka, to może wyjechać? Pomagają załatwić transport, czy coś w tym stylu? Czy trzeba we własnym zakresie wszystko ogarnąć?

@Letgo

Pomagają

@Sss

A coś więcej mi powiesz? Jak to wygląda itp?

@Letgo

Zależy od km do pracy do 10 możesz dostać rower chyba 40 euro miesięcznie Kierowca weźmie cie do pracy i zapewne będzie chciał pieniądze za paliwo plus koszt transportu 70 euro miesięcznie chyba . Dowiesz się wszystkiego na miejscu, a gdzie jedziesz?

@Sss

Dzięki. Wiadomo, że jak się z kimś zabiera to za bajure trzeba dorzucać, więc normalka. Ale rower też nie brzmi źle, lubię jeździć

@Sss

Jeszcze nie mam sprecyzowanego kierunku, dopiero rozważam wyjazd

Yankosik

Witam mam pytanie dotyczące koordynatorów zakwaterowan i jak ktoś pracował w tych miejscowościach to na jaką firmę uważać w Amsterdamu ,Roterdamu i Hagi

@Yankosik

a jakie te pytania o zakwaterowanie i koordynatorów?

Yanosik
@125

No chodzi mi o to czy jest syfonu jak w niektórych komentarzach i jacy są koordynatorzy

Najka

Gdzie jeżdziliście z covebo? Które projekty warto wybrać? Raczej takie lżejsze, żebym sobie dała rade

hejho
@Najka

dawaj na dedemsvaart z kurczaczkami, stoisz przy tasmie i pakujesz sobie kawaleczki miesa do opakowania. Po tygodniu robisz to z zamknietymi oczami i spisz na jedno oko, hahah. wyjazd jest w ten weekend, jak dzisiaj zadzwonisz.

@hejho

Ty tam już jesteś czy dopiero też jedziesz?

hejho
@Najka

bede jechala dopiero, ale bylam juz tam i bylo okej.

@Najka

Nie jedz tam!! Praca ciężka mało godzin

@Sss

Pozwolę sobie sama zdecydować, dzięki za radę

@Sss

Ja się ciężkiej pracy nie boję :)

Najka

Wiadomo, nie jadę na wakacje, tylko zapierdzielać. Przynajmniej w porównaniu z tym co zarobię w Polsce, to na pewno będzie różnica

mała

Szukam osoby, która jest lub była przy produkcji ready to go, pracowałam kiedyś na produkcji kateringu i zastanawiam się czy dałabym radę i jak to wygląda za granicą, bo pierwszy raz bym wyjeżdżała.

simens
@mała

też jestem zainteresowana odpowiedzią

Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat pracy przy sosach w Baarn? :)

Ali Muniek
@1234

Praca jest spoko. Jeżeli chodzi o Polaków pracujących tam to trzymaj się zdała od nich bo wylecisz z pracy lub będziesz miał kłopoty. Każdy wydaje się na początku miły ale to tylko pozory, gdy odejdziesz od stanowiska i pójdziesz na inną hale będziesz obgadany tak że szok ci ludzie tam są fałszywi!!! Nie wspominając o konfiturach którzy podkładają kłody pod nogi i donosza do kierownika. Wielokrotnie specjalnie podkręcają taśmę żeby zrobić na złość zresztą co ja dużo będę mówić. Chcesz stracić czas i pracować bez możliwości rozwoju za ochłapy z takim a nie innym towarzystwem powodzenia

benio
@Ali Muniek

Prosze mi napisac czy covebo placi bez problemow tygodniowki....czy maja problemy z wyplacalnoscia...Bardzo prosze.

@benio

Wyspaly są co tydzień , nie mam problemu tylko trzeba pilonowac czy sis godziny zgadzana, ale jak się nie zgadzają to tydzień później wypalaca ;)

Kuba
@Sss

Gdzie z nimi wyjeżdżałeś?

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.