Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Profil firmy: Hunters - Firma ochroniarska

zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2013-08-21 14:09:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
moja koleżanka pracuje w tym burdelu i już pomału zaczyna wątpić w tą firmę , daję jej jeszcze troszkę czasu i zakładam się o milion dolarów że ucieknie od niej lada momet , z każdej strony są naciski ze strony dyrekcji itd. ja ją normalnie podziwiam za tę jej charyzmę ale to do czasu . kobieto ty się ogarnij i lepiej nie wchodz w układy z tą firmą moja koleżanka zapierdziela na obiekcie zbiera joby od dyrekcji i nie tylko i co za to ma ? wielkie nic a nerwy uszargane , na kasie rypią . ludzie ogarnijcie się i znajdźcie sobie lepszą robotę ! kobiety powinny wcale nie pracować to robota dla facetów baby do garów i pilnowania dzieci.
zdjecie uzytkownika
xxx - 2013-08-22 13:19:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja sie pytam gdzie moja kasa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
zdjecie uzytkownika
Miro_33 - 2013-08-22 14:52:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiadam na pytanie. Kasa jest tutaj:

Nasza nowa siedziba mieści się w Eureka Technology Park, przy ulicy Innowatorów 8 w Dąbrowie (52°24'10"N 16°43'44"E), przy węźle Zakrzewo znajdującym się na trasie Poznań – Buk. Dojazd do naszej siedziby jest możliwy zarówno od strony centrum jak również jadąc nową obwodnicą S11.

zdjecie uzytkownika
- 2013-08-22 22:36:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
xxx - 2013-08-22 13:19:20

ja sie pytam gdzie moja kasa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] div>balony zawsze kroiły i kroic beda tylko legalnie to robia,na cel charytatywny pelne wozki z kaufa zabieraja...................wiecie o czym mowa????????????
zdjecie uzytkownika
- 2013-08-26 21:25:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Co sie dzieje gdzie(usunięte przez moderatora)moja kase. Co jest? Jedni kasę dostali drudzy mieli dostać 15nastego potem 25-go a kasy jak nie ma tak nie ma. Ja sie nie będę sie pierdzielił zgłoszę sprawe gdzie trzeba
zdjecie uzytkownika
007 - 2013-09-01 09:19:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Chyba czas się ewakuować z tej pseudo firemki. Ich zarządzanie finansami jest równe kreatywnej księgowości min. finansów. Innymi słowy jesteście do niczego i mam nadzieję, że zajmą się wami odpowiednie instytucje i będziecie się gęsto tłumaczyć z przekrętów jakie robicie. Wasz koniec jest już bliski.
zdjecie uzytkownika
zły - 2013-09-02 16:04:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
praca w tej firmie to parodia !!! źle wybrałem !!! (usunięte przez moderatora)to i odchodze !!!!!!!!! kasy do tej pory nie mam !!!(usunięte przez moderatora)
zdjecie uzytkownika
zły - 2013-09-02 16:05:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zapomniales dodac ze firma kaze robic lewe ujecia jak nie ma juz kogo lapac , mam nadzieje ze dzial nadzoru tu zaglada i w konc dobierze im sie do tyłka.
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2013-09-04 08:42:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
u mnie stawka na obiekcie kaufland ... wynosi na detektywie 8,60 netto już na rękę a stawka liniowego 7,50 netto , 720 netto i 7,80 netto :) tak dla wiadomości innych starajcie się o większe pensje bo kierownictwo ucina stawki i bierze je sobie do wypłaty przypisuje jednym słowem tacy to maja dobrze . Pan kierownik śmieszny kierownik co mógłby ulice zamiatać bo ma takie pojęcie o ochronie że głowa mała hahahha jest strasznie nie miły i agresywny odradzam pracy w tej firmie , mam nadzieję że Pan (usunięte przez moderatora) tu zagląda i w koncu dobierze im się do tyłka z działem centrali jak wspomniał poprzednik . Będę miał kontrolę Pana (usunięte przez moderatora)to powiem mu sam osobiście co to za firma krzak !!!!
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2013-09-04 08:46:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zły - 2013-09-02 16:05:57

PANIE (usunięte przez moderatora) JAK TO CZYTASZ TO WEŹ PAN TO DO SERCA I POZBĘDZCIE SIĘ TEJ FIRMY Z KAUFLAND POLSKA BO TO NA PRAWDĘ ZACZYNA SIĘ ROBIĆ SZOPKA , A Z PANA TO SIĘ KAŻDY PSEUDO KOORDYNATOR NAŚMIEWA ŻE PAN TAKI I TAKI I SIAKI (...) SZKODA MI PANA BO WIEM ZE WYKONUJE PAN SWOJĄ PRACĘ A TAKICH JAK (usunięte przez moderatora) SIĘ NIE INACZEJ A WYKAŃCZA , ŻAŁOSNE BARDZO ŻAŁOSNE .
zdjecie uzytkownika
ŁY PRACOWNIK - 2013-09-04 10:34:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
u mnie na obiekcie stawka następująca 8zł netto detektyw , liniowi mają różne stawki czyli 6,80 netto 7zł netto , 7,20 zł netto no i 7,50 netto . Co to za szastanie stawkami ? . aha dodam że Nie masz ujęć w tygodniu to z tych stawek netto nagle robię stawki brutto by się wykręcić że stawki są ruchome i takie tam . śmieszne to jest . dodam też że każą dokładać ludziom towary jak już nie ma ujęć sami niech to robią jak są tacy mądrzy i mogą wszystko hahahah .(usunięte przez moderatora)nic więcej .już mieli przypał na jednym z marketów że za lewizny dostali karę i racja trzeba karać takich nieudaczników.
zdjecie uzytkownika
she mabey he . - 2013-09-04 13:16:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dodam od siebie na własnym przykładzie , że ta firma to wielkie dno i jeszcze raz dno a raczej mogę to porównać ze śmierdzącym szambem w które się wpakowałem/am zaczynając współpracę z tą śmieszną firemką zwaną Hunters oraz Zone Hunters sama nazwa mówi już co to za firma co za przydomek śmieszny haha . Kierownictwo a raczej Koordynatorzy którzy mają jaką taką wiedzę na temat pracy w ochronie straszą tym że jak się odejdzie od firmy to wystawią negatywną opinię ;) naprawdę bardzo straszne to jest ubaw do łez - inteligencją tam w tej firmie co niektórzy nie grzeszą a wręcz przeciwnie .Koordynatorzy boją się własnego cienia mają na pieńku z piątkarzami i nie tylko jeszcze troszkę a w ciemnym zaułku dostaną po .... za te im chamskie odzywki względem innych. Jak można pokazać piątkarzowi środkowego paluszka za to że przyniósł parę piątek do informacji i to przy klientach którzy stoją nieopodal informacji tak tak Panie koordynatorze z regiony zachodniopomorskiego :) i by pisać dalej i więcej i więcej lecz nie starcza na to czasu . Panowie bądźcie troszkę bardziej inteligentni a świat będzie piękniejszy .
zdjecie uzytkownika
. - 2013-09-04 16:14:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
she mabey he . - 2013-09-04 13:16:48

zdjecie uzytkownika
- 2013-09-04 21:30:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
W jakich rejonach kasy nie dostajecie, u nas kasę dostaliśmy, ale z opużnieniem. Dziś dali nam jakieś aneksy do podpisu że wypłata będzie wypłacana 25. Czytając to forum doszliśmy do wniosku że nie podpiszemy tego świstka papieru jak sa problemy z kasą w innych rejonach polski
zdjecie uzytkownika
- 2013-09-05 09:16:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
- 2013-09-04 21:30:35

Nie 25 a DO 25 każdego miesiąca. Czyli może być 12, 20 lub każdy inny dzień. Ciekawe tylko za co mamy przeżyć przez 15 dni i opłacić rachunki. Ale dyrekcji to nie obchodzi.

Parafrazując klasyka: JAK ŻYĆ PANIE PREZESIE, JAK ŻYĆ!!!
zdjecie uzytkownika
- 2013-09-05 17:39:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
- 2013-09-04 21:30:35

w zachodniopomorskim pan krystian niezborała pseudo koordynator powiedział ze jak sie nie podpisze tego aneksu to firma dowali karę też nie podpisaliśmy sami niech podpisują się pod tym .
zdjecie uzytkownika
- 2013-09-05 17:43:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
- 2013-09-05 17:39:52

- 2013-09-04 21:30:35

piszcie lepiej stawki , jestem ciekaw co tam u was ... jak was kroja na stawce/h .
zdjecie uzytkownika
. - 2013-09-06 12:23:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
- 2013-09-05 17:43:21

- 2013-09-05 17:39:52

- 2013-09-04 21:30:35

8 zł netto / 8,60 netto / 8,70 netto.
zdjecie uzytkownika
ochroniarz - 2013-09-06 14:01:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
u mnie stawki są następujące . 7zł !!!!!!!!!!!!! i to każdy czyli detektyw i linia . Porażka widzę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ,,sz m a c i a rz e" nic więcej .
zdjecie uzytkownika
AntyHunters - 2013-09-06 16:10:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czemu pan dyrektor nie odpowiada na emeile wtopili kilka milionów w nowa siedzibę w Poznaniu i stracili płynność finansową, ale o tym już nie powiedzą czemu.Świstki do podpisu są ostatnią szansą na uratowanie firmy.Jeśli kochacie swoja firme i pana dyrektora to podpisujcie jeśli nie to się ewakułujcie. Prawda jest taka że w całej Polsce jeśli do 15nastego nie wpłynie kasa pracownicy ochrony w Kaufland schodzą z linii,nikt nie będzie robił za darmo
zdjecie uzytkownika
Hunters Zachodniopomorski - 2013-09-06 19:44:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jako pierwsi mimo groźby ze strony koordynatora organizujemy akcje schodzenia z linii 15 września jeśli nie będzie pensji na koncie. Czekamy na inne rejony. Kto włącza się do akcji?
zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2013-09-07 15:02:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hunters Zachodniopomorski - 2013-09-06 19:44:38

Ja się obudziłem i jako pierwszy dałem im wypowiedzenie , ewakuuje się z tej firmy z chorymi emocjonalnie koordynatorami . Posadki na łby im posiadały !!!!!!! nie chcą współpracować z normalnymi ludzmi więc niech współpracują z idiotami .
zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2013-09-07 15:07:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
po co schodzić jak można odejść :)
zdjecie uzytkownika
Pracownik ochrony - 2013-09-09 12:42:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ocena firmy 1 gwiazdka .Ta ocena jest prawdziwa !! Nie płacą całość wypłaty ,niska stawka ,pieniądze nie są na czas ,wyżywanie się na pracownikach itd.!!NIE POLECAM!!
zdjecie uzytkownika
- 2013-09-09 22:06:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Co za źałosny bełkot, kobieto weź to na klatę źe juź tu nie pracujesz . Przekalkulowałaś albo prędzej
twój oldboy. A z regionalny to juź było zalosne.
zdjecie uzytkownika
Big - 2013-09-10 08:54:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A ja daję - minus jedną gwiazdkę za profesję firmy , zero kompetencji ze strony koordynatorów zapewne zbierają ich z pod samego marketu jak tych żuli co każą wciągać do pomieszczeń ochrony i dowalać im alkohol bo boją się że firma straci obiekt jak dla mnie potraćcie wszystkie obiekty może wtedy wejdzie inna i bardziej profesjonalna firma na te kauflandy . Bo stawkę dajecie beznadziejną 6,80 netto wstydźcie się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! każecie łapać złodziei a sami nimi jesteście .
zdjecie uzytkownika
Fajny facet a pracuje w takim syfie. - 2013-09-10 09:01:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Big - 2013-09-10 08:54:06

widze ze nie tylko ja tu zaglądam ;) ja mam mieszane zdanie co do tej firmy fakt faktem pieniądze nie są na czas ale dużym plusem w tej firmie jest to że można kroić na godzinach hahahahahhaahhahahahahaha
zdjecie uzytkownika
xxl - 2013-09-10 09:51:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jaka firma by nie była i tak będą nas dymać na kasie , godzinach, czy to będzie hunters , beta czy globals .Kto pamięta firmę macpol ci to w ogóle nie płacili kasy szczególnie za sierpień 2012.
zdjecie uzytkownika
żona - 2013-09-10 09:57:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam i tak się zastanawiam co wam to da że sobie pobiadolicie na tego Huntersa?
Mój mąż pracuje w ochronie Kauflandu 2 lata. Przez ten czas zmieniło się 5 firm ochraniarskich i zawsze był taki sam SYFFFFF.
Kasa zawsze była cięta na wszystkie możliwe sposoby może wspomnę jedynie pana [usunięte przez administratora].(jak zimowe obuwie) z zachodniopomorskiego. Już zapomnieliście ile osób oszukał - z moim mężem na czele.
Mam też sporo do powiedzenia na temat koordynatorów. Może i są niepełnosprawni intelektualnie ale nie mniej niż pracownicy z pierwszej linii dzwoniący o każdej możliwej porze z byle pierdołą typu: mam ujęcie na 50 groszy, albo co mam zrobić bo mi guzik od koszuli odpadł. Tak naprawdę to pretensje ale takie prawdziwe pretensje to chyba mozna mięc dopiero do ludzi na poziomie kierownika koordynatorów (nadzorca niewolników) bo to on tnie stawki, decyduje o tzw. premii i liczbie godzin na obiekt.
zdjecie uzytkownika
mag pol - 2013-09-10 10:00:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
xxl - 2013-09-10 09:51:50

ja robiłem w tej firmie i wiszą mi za delegacyjne do tej pory brak kasy szkoda słów sprzedali się huntersowi i myślą że nikt o tym nie wie kręcą jak tylko się da .
zdjecie uzytkownika
mag pol - 2013-09-10 10:04:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
żona - 2013-09-10 09:57:47

Kasa zawsze była cięta na wszystkie możliwe sposoby może wspomnę jedynie pana [usunięte przez administratora](jak zimowe obuwie) z zachodniopomorskiego. Już zapomnieliście ile osób oszukał - z moim mężem na czele.

Mimo wszystko życzę miłej pracy
to co napisałaś to coś pięknego ;) widać że jesteś konkretną kobietą .
zdjecie uzytkownika
mag pol - 2013-09-10 10:06:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
xxl - 2013-09-10 09:51:50

a ty w tym huntersie jaka masz stawke godzinowa?
zdjecie uzytkownika
koordynator. - 2013-09-10 12:01:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Fajny facet a pracuje w takim syfie. - 2013-09-10 09:01:50

Big - 2013-09-10 08:54:06

Jeżeli chcecie stawkę wyższą to weźcie się do roboty !!!!!!!!!!!!!!!!!! ujęcia same się nie zrobią gamonie , a i premia będzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
koordynator. - 2013-09-10 12:04:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)

Mimo wszystko życzę miłej pracy
Hunters i tylko hunters !!!!!!! odczepcie się od tej firmy.
zdjecie uzytkownika
koordynator - 2013-09-10 12:08:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hunters Zachodniopomorski - 2013-09-06 19:44:38

i co leszcze kiedy schodzicie z obiektu ? wypowiedzenia czekają na WAS.
zdjecie uzytkownika
niki - 2013-09-10 12:29:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
koordynator - 2013-09-10 12:08:00

Hunters Zachodniopomorski - 2013-09-06 19:44:38

i co leszcze kiedy schodzicie z obiektu ? wypowiedzenia czekają na WAS.
hej koordynatorze a uczyli w szkole co to jest mobing? bo jak dotychczas sam na siebe bat kręcisz.
zdjecie uzytkownika
żona - 2013-09-10 19:07:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A ja mam tylko jedno pytanko do tego Pana koordynatora.
Co pan zrobi jak ludzie zejdą z obiektów, sam pan obstawi Gdynię, Wejherowo Słupsk i inne pana obiekty?
Jeżeli będzie pan tak traktował swoich pracowników to za chwilę nikt o zdrowych zmysłach nie będzie chciał nawet słyszeć o pracy w Hunters ciekawe jak wówczas zareaguje Dyrekcja na taką "reklamę" firmy. A z drugiej strony jestem ciekawa czy nie można zweryfikować IP komputera z którego pan wypisuje te inwektywy pod adresem ciężko pracujących ludzi.
zdjecie uzytkownika
on - 2013-09-10 20:02:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
żona - 2013-09-10 19:07:08

A ja mam tylko jedno pytanko do tego Pana koordynatora.

witam wszystkich oszukanych przez tą firmę dzisiaj na konto wpłynęło mi 7 zł z huntersa ciekaw jestem kiedy będzie kolejna czesc pieniedzy ? dodam że nie pracuję już od połowy tamtego miesiąca bo odeszłem , z tego wzgędu ze firma zaczeła naciskac u mnie na obiekcie typu róbta wszystko by były ujęcia inaczej pozwalniamy itp. dostaliscie jakąś kasiore ? piszcie ile bo jestem ciekaw
zdjecie uzytkownika
. - 2013-09-10 20:04:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mag pol - 2013-09-10 10:06:54

xxl - 2013-09-10 09:51:50

a ty w tym huntersie jaka masz stawke godzinowa?
mi policzyli po 7zł netto na rękę . mało ale zawsze coś .
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2013-09-10 20:10:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)

Mimo wszystko życzę miłej pracy
Piszesz kobieto że twój maż pracuje na ochronie od 2 lat a potem piszesz że oszukał innych ludzi z rzekomym jakimś panem K. może lepiej poczytaj to co piszesz nim palniesz jakąś głupotę co ? ? ? . chwalisz się tym czy żalisz ? na twoim miejscu bym takiego dziada pogonił gdzie pieprz rośnie , też mi wieści nim coś napiszesz mądrego lepiej pomyśl . Bo skoro oszukał wielu ludzi to i ty z tego czerpałaś korzyść będąc jego żoną !
zdjecie uzytkownika
on - 2013-09-10 20:17:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
AntyHunters - 2013-09-06 16:10:59

ale macie problemy ola boga .............................................................................................................................................................................................................................
zdjecie uzytkownika
on - 2013-09-10 20:18:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
AntyHunters - 2013-09-06 16:10:59

zdjecie uzytkownika
KaKa - 2013-09-10 21:39:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tralalal...ja mam pomysł. Link do tego forum, z krótkim tytułem wstępu wysyłam do wszystkich kontrahentów "profesjonalnej" Grupy Hunters.

Zachęcam do podobnego działania. Efekt może będzie lepszy jak tylko płacz na forum i informowanie instytucji takich jak PiP o nieprawidłowościach.

Pozdrawiam,
KaKa
zdjecie uzytkownika
żona - 2013-09-10 21:53:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pracownik - 2013-09-10 20:10:11

żona - 2013-09-10 09:57:47

Kasa zawsze była cięta na wszystkie możliwe sposoby może wspomnę jedynie pana K...(jak zimowe obuwie) z zachodniopomorskiego. Już zapomnieliście ile osób oszukał - z moim mężem na czele.

Mimo wszystko życzę miłej pracy
Drogi panie pracowniku jak się kogoś cytuje to przynajmniej wypadało by dokładnie przeczytać co ten ktoś pisze.
cyt."Kasa zawsze była cięta na wszystkie możliwe sposoby może wspomnę jedynie pana K...(jak zimowe obuwie) z zachodniopomorskiego. Już zapomnieliście ile osób oszukał - z moim mężem na czele".
Z tej wypowiedzi jednoznacznie wynika że to mój mąż został oszukany a nie on oszukiwał. Jeżeli tego nie pojmujesz to nie powołuj sie na czyjeś słowa bo się ośmieszasz, a przy okazji urągasz swoją inteligencją innym porządnym pracownikom tej firmy.
z poważaniem żona
zdjecie uzytkownika
zły - 2013-09-11 08:19:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
KaKa - 2013-09-10 21:39:27

Pozdrawiam,

KaKa
zgadzam się z tym , ja bym proponował rozesłać tego linka do działu rewizji ale czy to coś da ? czy to naprawdę coś da ? zobaczymy czy nasze wypłaty w tym miesiącu będą do 15tego tak jak jest w drugiej umowie , bo za pierwszą umowę dostałem 7 zł ;) teraz czekam na wpływ z drugiej umowy ;) , nie rozumiem działania tej firmy mają dobrych ludzi na obiektach a wymieniają albo sami się oni zwalniają bo koordynatorzy nie potrafią dobrze poprowadzić tej elity bo zawsze coś nawymyślają i nic z tego nie wychodzi dobrego . Eh ta polityka gorzej niż w Polityce się tu dzieje zdecydowanie gorzej !!!! profesjonalność koordynatorów nie jest do końca kometentna dobrze nie są przeszkoleni ze swoich obowiązków , a jak już im przyjdzie przyjąć nowego pracownika na obiekt to oczywiście detekty musi go szkolić albo liniowy bo im się zdecydowanie nie chce tego robić a kasiorkę za coś to dobrze brać , też bym tak chciał oj też bym chciał.
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2013-09-11 08:22:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
żona - 2013-09-10 21:53:11

pracownik - 2013-09-10 20:10:11

z poważaniem żona
to skoro został oszukany to czemu jeszcze pracuje ? pani chyba też pracuje w ochronie bo dużo wie .......................... , moja kobitka nie wtraca się do mojej pracy a ja do jej więc zbytnio nie wtykamy nosa w nie swoje sprawy , mąż ma coś do powiedzenia niech sam napisze a nie wysługuje się pania.
zdjecie uzytkownika
xxl - 2013-09-11 12:12:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
- 2013-09-10 22:42:19

Firma rozpoczęła nowe działania na bunt pracowników. W tym miesiącu idą na rękę pracownikowi i wypłaty będą w terminie. Ale robią nowy przekręt. Rozpoczęli zatrudnianie nowych pracowników na skale masową, ma to na celu zastępowanie opornych nowymi bardziej uległymi którzy podpiszą nowe umowy a potem starych maja wywalić.Chodzi o to żeby kaufland miał ciągłość w ochronie. A propo pana K[usunięte przez moderatora] z Zachodniopomorskiego mają go [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za rozgłos jaki za jego sprawą powstał na forum.chodzi o straszenie pracowników konsekwencjami za nie podpisanie aneksu.Liczył na awans a tu taki zomk. Firma chce zatuszować aferę na forum i na razie idzie pracownikom na ręnkę. Ale jak długo
Jak by go mieli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to by już go [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Swoją drogą to wam się dziwie, piszecie na tego niezborale cuda, wianki, a nikt nie ma odwagi prosto w oczy.Ostatnio walnołem mu co myśle sam na sam że nie podpisze aneksu i nic.Zaczoł się śmiać i powiedział że chociaż jeden ma kogones(kohones).[usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
Denis - 2013-09-12 00:02:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Koordynatorzy dostali nowe zadanie z centrali maja jeździć po Kaufland-ach i uspokajać pracowników ze wypłaty będą na czas,dlaczego? Bo Kaufland jest kluczowym kontrahentem Huntersa i zejście z linii kosztowało by firmę kilka tysięcy kary za brak ochrony w każdym obiekcie więc robią w gacie i jeżdżą jak szaleni po całej Polsce. U nas był dzisiaj
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2016-02-05
Żródło: Gowork.pl
Gdańsk
(pomorskie)
Jako Hunters działamy na Polskim rynku od 25 lat, specjalizując się w kompleksowej ochronie mienia. Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług. W związku z nieustannym rozwojem aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:  Pracownik ochrony Miejsce pracy: Gdańsk (Matarnia) Obowiązki: • zapewnienie be
zdjecie uzytkownika
Alfa & Omega. - 2013-09-12 10:19:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Denis - 2013-09-12 00:02:01

Denis a niech robią w gacie tyle ich , w sumie to powinni narobić w te swoje galoty z tego względu , że rewizja powinna dobrać im się do[usunięte przez moderatora] ponieważ pozwolili sobie na zbyt wiele firma HUNTERS - łowcy babć i menelików z pod sklepu (hahaha) śmiech na sali , tak to jest jak nie ma już ujęć bo się wyplewiło stałych [usunięte przez moderatora] koordynatorzy każą robić wszystko by tylko było ujęcie inaczej zwolnią a to jeszcze mało na co tak naprawdę ich stać pseudo koordynatorów. U mnie na obiekcie już nie było kogo łapać to koordynator mówi no zróbcie coś no zróbcie bo market na czerwono nie może stać inaczej będzie rotacja na wasze miejsca i takie tam trele morele ... nie no lewych mamy [usunięte przez moderatora] i babcią starym nawtykać coś do toreb !!!!! i menelików biednych spod sklepu potyrać nie na tym rzecz polega tylko na uczciwym łapaniu złodziejaszków ! nie ma to nie ma proste i logiczne , za kraty nam nie śpieszno . Świat naprawdę już schodzi na psy , czemu w biedronkach nie ma takiego nacisku i innych marketach tylko na tych kauflandach ? bo tu chodzi o wykazanie się firmy która lepsza !!!!! ale jak nie ma kogo łapać i nie ma odpisów z pustych opakowań to najwidoczniej kradzieże spadły ;) pozdrawiam !!!!!!! firma może jak się zmieni nastaną lepsze czasy w co czasami wątpię .
zdjecie uzytkownika
3 - 2013-09-12 11:02:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Denis - 2013-09-12 00:02:01

i co mówią ci koordynatorzy ciekawego ? pewnie znowu to samo że to wina dyrekcji która ustanowiła że wypłaty mają być nieco później i żeby nie mieć do nich żalu .................... zwalają winę na dyrekcję - rządzących w tej firmie a sami się czyszczą jak by chcieli to by załatwili tą sprawę w mgnieniu oka to że pracownicy dostaną kasę na dany dzień a nie z poślizgiem x czasu . Ciekaw jestem na kiedy oni mają swoje wypłaty pewnie na tydzień lub dwa tygodnie przed naszymi , ale sprawiedliwość że czasami brak słów najważniejsze by oni mieli za co żyć nie patrząc na innych sytuację materialną w jakiej się znajdują ich pracownicy . Teraz będziemy czekać na wypłaty do 25 tego każdego miesiąca to jest śmieszne dla mnie bo tyle trzeba robić by dostać a za co żyć powiedzcie no za co !!!!!!!

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hunters - Firma ochroniarska

Twoj email:
Wiadomość: