Hunters - Firma ochroniarska

Grodzisk Wielkopolski

Opinie o Hunters - Firma ochroniarska

007 2013-09-01 09:19:40
Chyba czas się ewakuować z tej pseudo firemki. Ich zarządzanie finansami jest równe kreatywnej księgowości min. finansów. Innymi słowy jesteście do niczego i mam nadzieję, że zajmą się wami odpowiednie instytucje i będziecie się gęsto tłumaczyć z przekrętów jakie robicie. Wasz koniec jest już bliski.
zły 2013-09-02 16:04:03
praca w tej firmie to parodia !!! źle wybrałem !!! (usunięte przez moderatora)to i odchodze !!!!!!!!! kasy do tej pory nie mam !!!(usunięte przez moderatora)
zły 2013-09-02 16:05:57
zapomniales dodac ze firma kaze robic lewe ujecia jak nie ma juz kogo lapac , mam nadzieje ze dzial nadzoru tu zaglada i w konc dobierze im sie do tyłka.
pracownik 2013-09-04 08:42:00
u mnie stawka na obiekcie kaufland ... wynosi na detektywie 8,60 netto już na rękę a stawka liniowego 7,50 netto , 720 netto i 7,80 netto :) tak dla wiadomości innych starajcie się o większe pensje bo kierownictwo ucina stawki i bierze je sobie do wypłaty przypisuje jednym słowem tacy to maja dobrze . Pan kierownik śmieszny kierownik co mógłby ulice zamiatać bo ma takie pojęcie o ochronie że głowa mała hahahha jest strasznie nie miły i agresywny odradzam pracy w tej firmie , mam nadzieję że Pan (usunięte przez moderatora) tu zagląda i w koncu dobierze im się do tyłka z działem centrali jak wspomniał poprzednik . Będę miał kontrolę Pana (usunięte przez moderatora)to powiem mu sam osobiście co to za firma krzak !!!!
pracownik 2013-09-04 08:46:51
zły - 2013-09-02 16:05:57

PANIE (usunięte przez moderatora) JAK TO CZYTASZ TO WEŹ PAN TO DO SERCA I POZBĘDZCIE SIĘ TEJ FIRMY Z KAUFLAND POLSKA BO TO NA PRAWDĘ ZACZYNA SIĘ ROBIĆ SZOPKA , A Z PANA TO SIĘ KAŻDY PSEUDO KOORDYNATOR NAŚMIEWA ŻE PAN TAKI I TAKI I SIAKI (...) SZKODA MI PANA BO WIEM ZE WYKONUJE PAN SWOJĄ PRACĘ A TAKICH JAK (usunięte przez moderatora) SIĘ NIE INACZEJ A WYKAŃCZA , ŻAŁOSNE BARDZO ŻAŁOSNE .
ŁY PRACOWNIK 2013-09-04 10:34:39
u mnie na obiekcie stawka następująca 8zł netto detektyw , liniowi mają różne stawki czyli 6,80 netto 7zł netto , 7,20 zł netto no i 7,50 netto . Co to za szastanie stawkami ? . aha dodam że Nie masz ujęć w tygodniu to z tych stawek netto nagle robię stawki brutto by się wykręcić że stawki są ruchome i takie tam . śmieszne to jest . dodam też że każą dokładać ludziom towary jak już nie ma ujęć sami niech to robią jak są tacy mądrzy i mogą wszystko hahahah .(usunięte przez moderatora)nic więcej .już mieli przypał na jednym z marketów że za lewizny dostali karę i racja trzeba karać takich nieudaczników.
she mabey he . 2013-09-04 13:16:48
Dodam od siebie na własnym przykładzie , że ta firma to wielkie dno i jeszcze raz dno a raczej mogę to porównać ze śmierdzącym szambem w które się wpakowałem/am zaczynając współpracę z tą śmieszną firemką zwaną Hunters oraz Zone Hunters sama nazwa mówi już co to za firma co za przydomek śmieszny haha . Kierownictwo a raczej Koordynatorzy którzy mają jaką taką wiedzę na temat pracy w ochronie straszą tym że jak się odejdzie od firmy to wystawią negatywną opinię ;) naprawdę bardzo straszne to jest ubaw do łez - inteligencją tam w tej firmie co niektórzy nie grzeszą a wręcz przeciwnie .Koordynatorzy boją się własnego cienia mają na pieńku z piątkarzami i nie tylko jeszcze troszkę a w ciemnym zaułku dostaną po .... za te im chamskie odzywki względem innych. Jak można pokazać piątkarzowi środkowego paluszka za to że przyniósł parę piątek do informacji i to przy klientach którzy stoją nieopodal informacji tak tak Panie koordynatorze z regiony zachodniopomorskiego :) i by pisać dalej i więcej i więcej lecz nie starcza na to czasu . Panowie bądźcie troszkę bardziej inteligentni a świat będzie piękniejszy .
. 2013-09-04 16:14:40
she mabey he . - 2013-09-04 13:16:48

2013-09-04 21:30:35
W jakich rejonach kasy nie dostajecie, u nas kasę dostaliśmy, ale z opużnieniem. Dziś dali nam jakieś aneksy do podpisu że wypłata będzie wypłacana 25. Czytając to forum doszliśmy do wniosku że nie podpiszemy tego świstka papieru jak sa problemy z kasą w innych rejonach polski
2013-09-05 09:16:58
- 2013-09-04 21:30:35

Nie 25 a DO 25 każdego miesiąca. Czyli może być 12, 20 lub każdy inny dzień. Ciekawe tylko za co mamy przeżyć przez 15 dni i opłacić rachunki. Ale dyrekcji to nie obchodzi.

Parafrazując klasyka: JAK ŻYĆ PANIE PREZESIE, JAK ŻYĆ!!!
2013-09-05 17:39:52
- 2013-09-04 21:30:35

w zachodniopomorskim pan krystian niezborała pseudo koordynator powiedział ze jak sie nie podpisze tego aneksu to firma dowali karę też nie podpisaliśmy sami niech podpisują się pod tym .
2013-09-05 17:43:21
- 2013-09-05 17:39:52

- 2013-09-04 21:30:35

piszcie lepiej stawki , jestem ciekaw co tam u was ... jak was kroja na stawce/h .
. 2013-09-06 12:23:25
- 2013-09-05 17:43:21

- 2013-09-05 17:39:52

- 2013-09-04 21:30:35

8 zł netto / 8,60 netto / 8,70 netto.
ochroniarz 2013-09-06 14:01:00
u mnie stawki są następujące . 7zł !!!!!!!!!!!!! i to każdy czyli detektyw i linia . Porażka widzę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ,,sz m a c i a rz e" nic więcej .
AntyHunters 2013-09-06 16:10:59
Czemu pan dyrektor nie odpowiada na emeile wtopili kilka milionów w nowa siedzibę w Poznaniu i stracili płynność finansową, ale o tym już nie powiedzą czemu.Świstki do podpisu są ostatnią szansą na uratowanie firmy.Jeśli kochacie swoja firme i pana dyrektora to podpisujcie jeśli nie to się ewakułujcie. Prawda jest taka że w całej Polsce jeśli do 15nastego nie wpłynie kasa pracownicy ochrony w Kaufland schodzą z linii,nikt nie będzie robił za darmo
Hunters Zachodniopomorski 2013-09-06 19:44:38
Jako pierwsi mimo groźby ze strony koordynatora organizujemy akcje schodzenia z linii 15 września jeśli nie będzie pensji na koncie. Czekamy na inne rejony. Kto włącza się do akcji?
były pracownik 2013-09-07 15:02:33
Hunters Zachodniopomorski - 2013-09-06 19:44:38

Ja się obudziłem i jako pierwszy dałem im wypowiedzenie , ewakuuje się z tej firmy z chorymi emocjonalnie koordynatorami . Posadki na łby im posiadały !!!!!!! nie chcą współpracować z normalnymi ludzmi więc niech współpracują z idiotami .
były pracownik 2013-09-07 15:07:04
po co schodzić jak można odejść :)
Pracownik ochrony 2013-09-09 12:42:51
Ocena firmy 1 gwiazdka .Ta ocena jest prawdziwa !! Nie płacą całość wypłaty ,niska stawka ,pieniądze nie są na czas ,wyżywanie się na pracownikach itd.!!NIE POLECAM!!
2013-09-09 22:06:39
Co za źałosny bełkot, kobieto weź to na klatę źe juź tu nie pracujesz . Przekalkulowałaś albo prędzej
twój oldboy. A z regionalny to juź było zalosne.
Big 2013-09-10 08:54:06
A ja daję - minus jedną gwiazdkę za profesję firmy , zero kompetencji ze strony koordynatorów zapewne zbierają ich z pod samego marketu jak tych żuli co każą wciągać do pomieszczeń ochrony i dowalać im alkohol bo boją się że firma straci obiekt jak dla mnie potraćcie wszystkie obiekty może wtedy wejdzie inna i bardziej profesjonalna firma na te kauflandy . Bo stawkę dajecie beznadziejną 6,80 netto wstydźcie się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! każecie łapać złodziei a sami nimi jesteście .
Fajny facet a pracuje w takim syfie. 2013-09-10 09:01:50
Big - 2013-09-10 08:54:06

widze ze nie tylko ja tu zaglądam ;) ja mam mieszane zdanie co do tej firmy fakt faktem pieniądze nie są na czas ale dużym plusem w tej firmie jest to że można kroić na godzinach hahahahahhaahhahahahahaha
xxl 2013-09-10 09:51:50
Jaka firma by nie była i tak będą nas dymać na kasie , godzinach, czy to będzie hunters , beta czy globals .Kto pamięta firmę macpol ci to w ogóle nie płacili kasy szczególnie za sierpień 2012.
żona 2013-09-10 09:57:47
Witam i tak się zastanawiam co wam to da że sobie pobiadolicie na tego Huntersa?
Mój mąż pracuje w ochronie Kauflandu 2 lata. Przez ten czas zmieniło się 5 firm ochraniarskich i zawsze był taki sam SYFFFFF.
Kasa zawsze była cięta na wszystkie możliwe sposoby może wspomnę jedynie pana [usunięte przez administratora].(jak zimowe obuwie) z zachodniopomorskiego. Już zapomnieliście ile osób oszukał - z moim mężem na czele.
Mam też sporo do powiedzenia na temat koordynatorów. Może i są niepełnosprawni intelektualnie ale nie mniej niż pracownicy z pierwszej linii dzwoniący o każdej możliwej porze z byle pierdołą typu: mam ujęcie na 50 groszy, albo co mam zrobić bo mi guzik od koszuli odpadł. Tak naprawdę to pretensje ale takie prawdziwe pretensje to chyba mozna mięc dopiero do ludzi na poziomie kierownika koordynatorów (nadzorca niewolników) bo to on tnie stawki, decyduje o tzw. premii i liczbie godzin na obiekt.
mag pol 2013-09-10 10:00:19
xxl - 2013-09-10 09:51:50

ja robiłem w tej firmie i wiszą mi za delegacyjne do tej pory brak kasy szkoda słów sprzedali się huntersowi i myślą że nikt o tym nie wie kręcą jak tylko się da .
mag pol 2013-09-10 10:04:26
żona - 2013-09-10 09:57:47

Kasa zawsze była cięta na wszystkie możliwe sposoby może wspomnę jedynie pana [usunięte przez administratora](jak zimowe obuwie) z zachodniopomorskiego. Już zapomnieliście ile osób oszukał - z moim mężem na czele.

Mimo wszystko życzę miłej pracy
to co napisałaś to coś pięknego ;) widać że jesteś konkretną kobietą .
mag pol 2013-09-10 10:06:54
xxl - 2013-09-10 09:51:50

a ty w tym huntersie jaka masz stawke godzinowa?
koordynator. 2013-09-10 12:01:16
Fajny facet a pracuje w takim syfie. - 2013-09-10 09:01:50

Big - 2013-09-10 08:54:06

Jeżeli chcecie stawkę wyższą to weźcie się do roboty !!!!!!!!!!!!!!!!!! ujęcia same się nie zrobią gamonie , a i premia będzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
koordynator. 2013-09-10 12:04:25

Mimo wszystko życzę miłej pracy
Hunters i tylko hunters !!!!!!! odczepcie się od tej firmy.
koordynator 2013-09-10 12:08:00
Hunters Zachodniopomorski - 2013-09-06 19:44:38

i co leszcze kiedy schodzicie z obiektu ? wypowiedzenia czekają na WAS.
niki 2013-09-10 12:29:08
koordynator - 2013-09-10 12:08:00

Hunters Zachodniopomorski - 2013-09-06 19:44:38

i co leszcze kiedy schodzicie z obiektu ? wypowiedzenia czekają na WAS.
hej koordynatorze a uczyli w szkole co to jest mobing? bo jak dotychczas sam na siebe bat kręcisz.
żona 2013-09-10 19:07:08
A ja mam tylko jedno pytanko do tego Pana koordynatora.
Co pan zrobi jak ludzie zejdą z obiektów, sam pan obstawi Gdynię, Wejherowo Słupsk i inne pana obiekty?
Jeżeli będzie pan tak traktował swoich pracowników to za chwilę nikt o zdrowych zmysłach nie będzie chciał nawet słyszeć o pracy w Hunters ciekawe jak wówczas zareaguje Dyrekcja na taką "reklamę" firmy. A z drugiej strony jestem ciekawa czy nie można zweryfikować IP komputera z którego pan wypisuje te inwektywy pod adresem ciężko pracujących ludzi.
on 2013-09-10 20:02:13
żona - 2013-09-10 19:07:08

A ja mam tylko jedno pytanko do tego Pana koordynatora.

witam wszystkich oszukanych przez tą firmę dzisiaj na konto wpłynęło mi 7 zł z huntersa ciekaw jestem kiedy będzie kolejna czesc pieniedzy ? dodam że nie pracuję już od połowy tamtego miesiąca bo odeszłem , z tego wzgędu ze firma zaczeła naciskac u mnie na obiekcie typu róbta wszystko by były ujęcia inaczej pozwalniamy itp. dostaliscie jakąś kasiore ? piszcie ile bo jestem ciekaw
. 2013-09-10 20:04:17
mag pol - 2013-09-10 10:06:54

xxl - 2013-09-10 09:51:50

a ty w tym huntersie jaka masz stawke godzinowa?
mi policzyli po 7zł netto na rękę . mało ale zawsze coś .
pracownik 2013-09-10 20:10:11

Mimo wszystko życzę miłej pracy
Piszesz kobieto że twój maż pracuje na ochronie od 2 lat a potem piszesz że oszukał innych ludzi z rzekomym jakimś panem K. może lepiej poczytaj to co piszesz nim palniesz jakąś głupotę co ? ? ? . chwalisz się tym czy żalisz ? na twoim miejscu bym takiego dziada pogonił gdzie pieprz rośnie , też mi wieści nim coś napiszesz mądrego lepiej pomyśl . Bo skoro oszukał wielu ludzi to i ty z tego czerpałaś korzyść będąc jego żoną !
on 2013-09-10 20:17:01
AntyHunters - 2013-09-06 16:10:59

ale macie problemy ola boga .............................................................................................................................................................................................................................
on 2013-09-10 20:18:59
AntyHunters - 2013-09-06 16:10:59

KaKa 2013-09-10 21:39:27
Tralalal...ja mam pomysł. Link do tego forum, z krótkim tytułem wstępu wysyłam do wszystkich kontrahentów "profesjonalnej" Grupy Hunters.

Zachęcam do podobnego działania. Efekt może będzie lepszy jak tylko płacz na forum i informowanie instytucji takich jak PiP o nieprawidłowościach.

Pozdrawiam,
KaKa
żona 2013-09-10 21:53:11
pracownik - 2013-09-10 20:10:11

żona - 2013-09-10 09:57:47

Kasa zawsze była cięta na wszystkie możliwe sposoby może wspomnę jedynie pana K...(jak zimowe obuwie) z zachodniopomorskiego. Już zapomnieliście ile osób oszukał - z moim mężem na czele.

Mimo wszystko życzę miłej pracy
Drogi panie pracowniku jak się kogoś cytuje to przynajmniej wypadało by dokładnie przeczytać co ten ktoś pisze.
cyt."Kasa zawsze była cięta na wszystkie możliwe sposoby może wspomnę jedynie pana K...(jak zimowe obuwie) z zachodniopomorskiego. Już zapomnieliście ile osób oszukał - z moim mężem na czele".
Z tej wypowiedzi jednoznacznie wynika że to mój mąż został oszukany a nie on oszukiwał. Jeżeli tego nie pojmujesz to nie powołuj sie na czyjeś słowa bo się ośmieszasz, a przy okazji urągasz swoją inteligencją innym porządnym pracownikom tej firmy.
z poważaniem żona
zły 2013-09-11 08:19:37
KaKa - 2013-09-10 21:39:27

Pozdrawiam,

KaKa
zgadzam się z tym , ja bym proponował rozesłać tego linka do działu rewizji ale czy to coś da ? czy to naprawdę coś da ? zobaczymy czy nasze wypłaty w tym miesiącu będą do 15tego tak jak jest w drugiej umowie , bo za pierwszą umowę dostałem 7 zł ;) teraz czekam na wpływ z drugiej umowy ;) , nie rozumiem działania tej firmy mają dobrych ludzi na obiektach a wymieniają albo sami się oni zwalniają bo koordynatorzy nie potrafią dobrze poprowadzić tej elity bo zawsze coś nawymyślają i nic z tego nie wychodzi dobrego . Eh ta polityka gorzej niż w Polityce się tu dzieje zdecydowanie gorzej !!!! profesjonalność koordynatorów nie jest do końca kometentna dobrze nie są przeszkoleni ze swoich obowiązków , a jak już im przyjdzie przyjąć nowego pracownika na obiekt to oczywiście detekty musi go szkolić albo liniowy bo im się zdecydowanie nie chce tego robić a kasiorkę za coś to dobrze brać , też bym tak chciał oj też bym chciał.
pracownik 2013-09-11 08:22:22
żona - 2013-09-10 21:53:11

pracownik - 2013-09-10 20:10:11

z poważaniem żona
to skoro został oszukany to czemu jeszcze pracuje ? pani chyba też pracuje w ochronie bo dużo wie .......................... , moja kobitka nie wtraca się do mojej pracy a ja do jej więc zbytnio nie wtykamy nosa w nie swoje sprawy , mąż ma coś do powiedzenia niech sam napisze a nie wysługuje się pania.
xxl 2013-09-11 12:12:13
- 2013-09-10 22:42:19

Firma rozpoczęła nowe działania na bunt pracowników. W tym miesiącu idą na rękę pracownikowi i wypłaty będą w terminie. Ale robią nowy przekręt. Rozpoczęli zatrudnianie nowych pracowników na skale masową, ma to na celu zastępowanie opornych nowymi bardziej uległymi którzy podpiszą nowe umowy a potem starych maja wywalić.Chodzi o to żeby kaufland miał ciągłość w ochronie. A propo pana K[usunięte przez moderatora] z Zachodniopomorskiego mają go [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za rozgłos jaki za jego sprawą powstał na forum.chodzi o straszenie pracowników konsekwencjami za nie podpisanie aneksu.Liczył na awans a tu taki zomk. Firma chce zatuszować aferę na forum i na razie idzie pracownikom na ręnkę. Ale jak długo
Jak by go mieli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to by już go [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Swoją drogą to wam się dziwie, piszecie na tego niezborale cuda, wianki, a nikt nie ma odwagi prosto w oczy.Ostatnio walnołem mu co myśle sam na sam że nie podpisze aneksu i nic.Zaczoł się śmiać i powiedział że chociaż jeden ma kogones(kohones).[usunięte przez moderatora]
Denis 2013-09-12 00:02:01
Koordynatorzy dostali nowe zadanie z centrali maja jeździć po Kaufland-ach i uspokajać pracowników ze wypłaty będą na czas,dlaczego? Bo Kaufland jest kluczowym kontrahentem Huntersa i zejście z linii kosztowało by firmę kilka tysięcy kary za brak ochrony w każdym obiekcie więc robią w gacie i jeżdżą jak szaleni po całej Polsce. U nas był dzisiaj
Alfa & Omega. 2013-09-12 10:19:50
Denis - 2013-09-12 00:02:01

Denis a niech robią w gacie tyle ich , w sumie to powinni narobić w te swoje galoty z tego względu , że rewizja powinna dobrać im się do[usunięte przez moderatora] ponieważ pozwolili sobie na zbyt wiele firma HUNTERS - łowcy babć i menelików z pod sklepu (hahaha) śmiech na sali , tak to jest jak nie ma już ujęć bo się wyplewiło stałych [usunięte przez moderatora] koordynatorzy każą robić wszystko by tylko było ujęcie inaczej zwolnią a to jeszcze mało na co tak naprawdę ich stać pseudo koordynatorów. U mnie na obiekcie już nie było kogo łapać to koordynator mówi no zróbcie coś no zróbcie bo market na czerwono nie może stać inaczej będzie rotacja na wasze miejsca i takie tam trele morele ... nie no lewych mamy [usunięte przez moderatora] i babcią starym nawtykać coś do toreb !!!!! i menelików biednych spod sklepu potyrać nie na tym rzecz polega tylko na uczciwym łapaniu złodziejaszków ! nie ma to nie ma proste i logiczne , za kraty nam nie śpieszno . Świat naprawdę już schodzi na psy , czemu w biedronkach nie ma takiego nacisku i innych marketach tylko na tych kauflandach ? bo tu chodzi o wykazanie się firmy która lepsza !!!!! ale jak nie ma kogo łapać i nie ma odpisów z pustych opakowań to najwidoczniej kradzieże spadły ;) pozdrawiam !!!!!!! firma może jak się zmieni nastaną lepsze czasy w co czasami wątpię .
3 2013-09-12 11:02:51
Denis - 2013-09-12 00:02:01

i co mówią ci koordynatorzy ciekawego ? pewnie znowu to samo że to wina dyrekcji która ustanowiła że wypłaty mają być nieco później i żeby nie mieć do nich żalu .................... zwalają winę na dyrekcję - rządzących w tej firmie a sami się czyszczą jak by chcieli to by załatwili tą sprawę w mgnieniu oka to że pracownicy dostaną kasę na dany dzień a nie z poślizgiem x czasu . Ciekaw jestem na kiedy oni mają swoje wypłaty pewnie na tydzień lub dwa tygodnie przed naszymi , ale sprawiedliwość że czasami brak słów najważniejsze by oni mieli za co żyć nie patrząc na innych sytuację materialną w jakiej się znajdują ich pracownicy . Teraz będziemy czekać na wypłaty do 25 tego każdego miesiąca to jest śmieszne dla mnie bo tyle trzeba robić by dostać a za co żyć powiedzcie no za co !!!!!!!
h2o 2013-09-12 13:59:33
3 - 2013-09-12 11:02:51

Denis - 2013-09-12 00:02:01

ja bym proponował się przyjrzeć dokładnie listą obecności Panu J[usunięte przez moderatora] z tego względu że pracownicy liniowi wpisują się na dwie listy czyli robią po 15h nieraz dzień w dzień bo oczywiście nie ma ludzi do pracy , koordynatorzy tak zarządzili by liniowy który tyra po 15h wpisywał się na 1szą listę z rana na 2gą listę po południu oczywiście każda lista ma inny numerek słuzbowy dość ciekawe rozwiązanie przybrali by nikt nie dobrał im się do tyłeczka koordynatorzy boją się że jak Jabłoński zobaczy wyrabianie godzinówek po 15h to zrobi wojnę ale nie patrzą na to że liniowi ledwo już zipią stojąc na nogach czasami i po pół miesiąca bo nie ma ludzi chetnych do pracy , a od czego są koordynatorzy i te smieszne grupy ? od wsparcia na obiekcie jak są problemy gdzie nie ma ludzi chętnych do pracy i oni powinni wspomóc pracę ochrony a nie zbijać śmietankę normalnie ,,muppets show"
xxx 2013-09-13 11:27:03
WIECIE CO, CZYTAM TE WASZE OPINIE I NIE UMIEM POŁOWY ZROZUMIEĆ, JEŻELI WAM AZ TAK TO NIE ODPOWIADA TO DLACZEGO NADAL PRACUJECIE? DOSKONALE WIECIE, ŻE PRACA W OCHRONIE STANOWI ŚREDNIO ZAROBKI O 7ZŁ DO 9ZŁ NA GODZINE. ZALEŻY KTO I GDZIE NA JAKIM STANOWISKU PRACUJE. TAKZE DOSKONALE WIECIE ZE Z PRACA W POLSCE NIE JEST LATWO, BO PRACODAWCY SZUKAJA OSOB CYT. "NAJLEPIEJ WIEC DO 35LAT, 30 LAT DOŚWIADCZENIA, UMOWA ZLECENIE" WIELE JEST TAKICH OGLOSZEN, SAM NAJCHETNIEJ BYM SOBIE POLEPSZYŁ I ODSZEDŁ Z TEGO BAJZLU ALE NIESTETY NIKT Z NAS NIE POZWOLI SOBIE NA SIEDZENIE W DOMU MAJĄC TYLKO JEDEN DOCHÓD...DOBRA RADA, LEPIEJ MIEĆ JAKIŚ GROSZ NIŻ WCALE GO NIE MIEĆ BO AZ TAK ZLE...A Z TYMI CO MAJA PROBLEM Z KOORDYNATORAMI, POLECAM SKONTAKTOWAĆ SIE Z KIEROWNIKAMI A JEZELI TO NIE ZADZIAŁA POLECAM Z DYREKTOREM...
do pana xxx 2013-09-13 12:44:16
xxx - 2013-09-13 11:27:03

PANIE XXX ja polecam rozmowę z działem rewizji , regionalnym bądz też i dyrekcją nie ma co rozmawiać z kierownikami bo im nic do tego każdy każdemu broni [usunięte przez moderatora]o taka prawda nie ma co owijać w bawełnę . Hunters stoi dobrze na kauflandach a dlaczego ? ? ? ha ha to wiedzą tylko nieliczni ;) też bym chciał dostawać od nich fajną pensyjkę za friko ale nie ma nic za darmochę , może w końcu się ktoś z rewizji ogarnięty obudzi i pogoni ich bo szkoda czasu na taką firmę .
bond 2013-09-13 15:48:53
do pana xxx - 2013-09-13 12:44:16

xxx - 2013-09-13 11:27:03

PANIE XXX ja polecam rozmowę z działem rewizji , regionalnym bądz też i dyrekcją nie ma co rozmawiać z kierownikami bo im nic do tego każdy każdemu broni [usunięte przez moderatora] taka prawda nie ma co owijać w bawełnę . Hunters stoi dobrze na kauflandach a dlaczego ? ? ? ha ha to wiedzą tylko nieliczni ;) też bym chciał dostawać od nich fajną pensyjkę za friko ale nie ma nic za darmochę , może w końcu się ktoś z rewizji ogarnięty obudzi i pogoni ich bo szkoda czasu na taką firmę .
kasa wpłynęła ? dodam że w tym miesiącu mamy mieć przelewy do 15tego ;) u mnie świeci pustkami jak na razie null na koncie null .
JOINT 2013-09-13 16:28:12
bond - 2013-09-13 15:48:53

do pana xxx - 2013-09-13 12:44:16

xxx - 2013-09-13 11:27:03

PANIE XXX ja polecam rozmowę z działem rewizji , regionalnym bądz też i dyrekcją nie ma co rozmawiać z kierownikami bo im nic do tego każdy każdemu broni dupsko taka prawda nie ma co owijać w bawełnę . Hunters stoi dobrze na kauflandach a dlaczego ? ? ? ha ha to wiedzą tylko nieliczni ;) też bym chciał dostawać od nich fajną pensyjkę za friko ale nie ma nic za darmochę , może w końcu się ktoś z rewizji ogarnięty obudzi i pogoni ich bo szkoda czasu na taką firmę .
PANIE K[usunięte przez moderatora] A CZY BĘDĄ PREMIE DO WYPŁAT ZA UJĘCIA ? BO JEDNAK U NAS NA OBIEKCIE BYŁO ICH SPORO (XXX) OBIECAŁ PAN ZA UJĘCIA BĘDĄ PREMIE WIĘC CZEKAMY ZOBACZYMY CZY SIĘ PAN WYWIĄŻE Z DANEGO SŁOWA.
Zostaw swoją opinię o Hunters - Firma ochroniarska - Grodzisk Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hunters - Firma ochroniarska