Opinie o Mondex Sp.J. w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mondex Sp.J.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mondex Sp.J. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondex Sp.J. w Olsztyn

Kama

Kasa na konto zawsze na początku miesiąca i opodatkowana.

niezadowolony

Tak warunki określane są podczas rozmowy a już przy podpisaniu umowy jak stoisz pod ścianą bo odeszles z poprzedniej pracy jesteś stawiany pod ścianą a szef???taki chętny??cała firma się go boi jak ognia podczas rozmowy z nim usłyszysz takie epitety na k i ch ,pracowałem tam i nie polecam no chyba że desperata,a jak chcesz podyskutować to zostaw dane kontaktowe to chętnie podyskutuje

Zadowolony
@niezadowolony

Niezadowolony i co ktoś poda tobie dane kontaktowe żeby podyskutować, a Ty staniesz pod ścianą i będziesz się bał jak ognia. Piszesz kolego brednie, np. to że samochód służbowy nie był serwisowany. Akurat płyn do szyb można samemu dolać i żarówkę zmienić, chyba że było ciężko i może z tym chciałeś jechać na serwis? Takie pytanie, teraz w Pleszewie jeździsz samochodem w weekend do Tesco ? Też chyba nie, w mondexie chociaż płacą wszystko oficjalnie i wtedy są wyższe składki, ale to zauważysz później. Szef jak szef, można normalnie z nim wszystko załatwić. Trzeba umieć rozmawiać, a przedstawiciel który nie umie rozmawiać faktycznie może tylko na forach coś napisać i gdzie nie pójdziesz będziesz niezadowolony.

Polonistka
@niezadowolony

Odszedłeś, a nie odeszłeś!!!!! handlowiec powinien znać podstawy języka polskiego!!!! Pewnie też włanczasz i poszłeś.

Włodek
@Polonistka

Nie bądź taka mądra, trzymasz palec w dupie szefa i nic nie robisz tylko przytakujesz więc ci jest dobrze

Niezadowolony

Witam Pracowałem w Firmie Mondex na Stanowisku PH na rozmowie było pięknie i kolorowo miło,ale już podczas szkolenia czar prysł,była mowa o innych warunkach finasowych a nie najniższa krajowe i jakieś premie od obrotu ale jak można zrobić obrót jak produkty są droższe nawet o 30 procent w stosunku do konkurencji??Jeśli zwróci sie uwage Szefowi to potrawi odezwać sie w ordynarny sposób.Na zebraniach potrafi tylko wytykac minust przedstawicielom i powiedzieć ze to najgorsi pracownicy dla niego.Szef to osoba której wszyscy sie boją jak ognia do tego zaczynając prace na stanowisku PH w tej firmie a nie bywając w i firmie musisz liczyć sie z przeznaczeniem swojego garażu na magazyn do zwrotów a beznadziejne auto jakie dostaniesz może jedynie używać do celów służbowych żadnego km prywatny nie wolno nie wspominając tutaj o serwisowaniu auta itp.Generalnie nie polecam beznadziejna firma

odpowiedź dla niezadowolonego
@Niezadowolony

Piszesz bzdury, zasady współpracy określane są zawsze przed podpisaniem umowy na pierwszym spotkaniu i albo na nie przystajesz bez gadania, albo negocjujesz. Dla prawdziwego handlowca powinien być to chleb powszedni i nie powinno sprawiać mu to najmniejszego problemu. Otwartość właściciela na negocjacje jest i to duża. Chyba, że słaby z Ciebie negocjator albo boisz się otworzyć buzi. Ale to już widać z tego co piszesz, że żaden z ciebie handlowiec, jeżeli argument niskiej ceny jest jedyny, aby sprzedać produkt.

Wlodek

Przedstawiciel Handlowy

Drugi etap

Brak pytań

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kusy

Praca jest od 8-16 lub od 10-18 tydzień na jedna zmianę tydzień na drugą zmianę, no i co druga sobota. Ludzie jak ludzie, mogą się zamienić albo nie, zależy na kogo sie trafi.

mistrz mistrzostwa

co do dyspozycyjności, to jeśli zatrudnię się w Mondex Sp.J. to czy jest szansa na jakiś bardziej elastyczny grafik? nie ukrywam że jako muzyk weselny mam bardzo duzo pracy dodatkowej i chciałbym pogodzić to z normalnym stabilnym zatrudnieniem. czy jest na to szansa w firmie mondex? pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi

@mistrz mistrzostwa

Może być z tym ciężko. Praca odbywa się na dwie zmiany (pn-pt 8-16, 10-18, co druga sobota 9-14) i wszyscy pracują na pełen etat, więc może być ciężko ze zmianą grafiku. Chyba, że chodzi o soboty czy niedziele, wtedy jest większa możliwość manewru. No i jeszcze zależy na jakim stanowisku chcesz się zatrudnić.

xyz

Witam , CHciałbym się dowiedzieć na jakie realne zarobki można liczyć pracując jako P.H w Monex-ie,jakiego rzędu są robione obroty na przedstawiciela,pracuję w konkurencyjnej firmie z tąd to moje pytanie... Odpowiedz prosze na maila ,z góry dziekuje. dareczek1334@wp.pl

a

Większość pracowników ma długi staż pracy, a rotacja jest niewielka. Jeżeli chodził o dział handlowy to niestety nie wiem, jakie są pensje.

a

W Olsztynie obsługują klientów detalicznych. Nie można tylko zamawiać przez internet ;(

baska

jaki staz maja pracownicy? duza rotacja? jakiej kasy mozna sie spodziewac w handlowym? dziekuje za pomoc :-)

a

Większość załogi hali sprzedaży i biur stanowią kobiety. Jeżeli chodzi o umowy to wszystko zależy od stanowiska, na które aplikujesz, zasadniczo na początku jest umowa na czas określony.

?

Zalezy na jakim stanowisku.

akurat

Pracuje tam już ponad rok i jakoś nie zauważyłem rzeczy, o których piszesz. Co prawda bywa zimno, bo ogrzewanie średnio działa, ale poza tym jest zupełnie inaczej. Wszystkie urlopy i nadgodziny są rozliczane, a praktycznie wszyscy pracują na umowę o pracę. Jest podział na pracowników hali i magazynu. Każdy z hali ma swój dział, a oprócz tego cześć z nas jest też kasjerami. Nie rozumiem, czemu Twoim zdaniem tak źle się tam pracowało.

ktos

Tez tam pracowalem kilka dni ale zostalem zwolniony przez nagadywanie ze strony innych pracownikow, poprstu tepili mlodych i nowych. Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Kierowniczka nie pamietam imienia nie nadaje sie na kierownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Mondex Sp.J. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Mondex Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy Mondex Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mondex Sp.J.?

Kandydaci do pracy w Mondex Sp.J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mondex Sp.J.