Javena Grygieńć sp.j.

Olsztyn

Opinie o Javena Grygieńć sp.j.

Byly PH 2010-03-15 12:12:33
Absolutnie odradzam pracowac (usunięte przez administratora) byli lepiej traktowanie niz PH...pieniadze ?wogole nie pytaj o nie...wlasna dzialalnosc...iwigilacja...mobing!!!
Realista 2010-03-31 14:12:27
życzę powodzenia w życiu i w pracy!!! z takim podejściem jak Twoje może być ciężko.Ucznia sprawdza się z wiadomości (za to są stopnie, jeśli pamiętasz) pracownikowi płaci ZA WYKONANE ZADAŃ.Jeśli Twoim zdaniem sprawdzanie realizacji wykonywanych obowiązków to mobbing, to może warto sprawdzić co to słowo oznacza?Ale zacznij od sprawdzenia definicji słowa "praca" Bo tego też nie rozumiesz.Pracować nie chcę, tylko bym kasę brał. No i jak większość "polaczków" tylko bym jęczał jak mi źle.Załóż własną firmę i zatrudnij ludzi.Wtedy pogadamy.POWODZENIA!!!
mari 2010-09-10 08:11:19
jaki mondrala HO HO!
BYLA PH Olsztyn 2011-03-25 14:39:16
do REALISTY - nie zgadzam sie z Toba zupelnie natomiat jestem za poprzednia osoba ktora sie wypowiadała, j( usunięte przez administratora ) badz stawia Ci warunki w sprawie Twojej jazdy ze jak przekroczysz 120 km/h to mandat od firmy dostaniesz to powodzenia !!!! pracowałam tam troche i uwielbiałam swoja prace , klientów , odraz Panów z ktorymi pracowałam W oddziale w OLSZTYNIE i na których zawsze można było liczyć , jedyne czego nie mogłam znieśc to panującego rygoru i warunków w firmie .
tak przy okazji chłopaki jeśli to kiedyś przeczytacie to serdecznie was pozdrawiam i ściskam !!! DO (usunięte przez administratora) !!!!
anonim 2011-06-09 08:58:03
całe szczęście żyjemy w wolnym kraju i tak jak pracownik może pracować lub nie tak pracodawca może stawiać warunki w jakich wg. niego powinna egzystować firma. powodzenia na nowej drodze i pamiętaj, żebyś nie przekraczała 120 km/h ;)
Karol 2012-10-24 10:48:34
Odradzam. Jeśli szukacie pracy na stanowisku PH, to szukajcie dalej, chyba, że pasuje wam praca na własną działalność gospodarczą, bez podstawy i jedynie z prowizją. Przez pierwsze 3 miesiące jest okres próbny, na którym sprawdzaja wasze umiejętnosci, po tym okresie moze przejdziecie, moze nie. aha, dopiero jak przejdziecie otrzymacie auto słuzbowe;] Takze jak chcecie zarobic i myslec powaznie o zyciu to szukajcie dalej.
BYLY PH JAVENA 2013-01-14 12:35:46
Firma totalna klapa, niczego nie mozna sie doprosic od szefa ( usunięte przez administratora )
Samochod sluzbowy?
Trzeba prosic zeby go dostac.
... 2013-04-25 11:40:00
Coś potwornego... Nigdy nie zaczynajcie tam nawet pracy... (usunięte przez administratora) ;] ani nic nie wie, ani nic nie umie załatwić. Wypłaty... 1200 zł jak dostanie to się ciesz a i to nie wiadomo czy dostaniesz... ;] niby do 10 miają pieniądzę byc na koncie :D no w marzeniach to są i od 1 HAHAHA. w rzeczywistości około 20. Odlicznie za wszystko, nie daj Boże uszkodzisz samochód (lekko!!!) to wszystko zostanie oddtrącone Ci od wypłaty, mega dużej prezesowskiej :D:D. Kilometry rozlicznane co do 50m, telefon. Wszystko no wszystko. atmosfera w pracy okropna, zeby nie chłopacy idzie tam sie powiesic, ale cóż. Nikt chyba nie wytrzymuje tam dłużej niż pare miesięcy. A( usunięte przez administratora )Ostrzegam. lepiej sprzątac ulice i WC na dworcach...
dawny ph judeny 2013-05-11 20:26:13
"Judena" to najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracowac!!!Po 3 miesiącach pracy z bardzo dobrymi wynikami, uratowaniem handlu z najważniejszymi klientami(bo ceny javeny są masakryczne i każdy to powie, konkurencja bije ich na łeb na szyje), zostałem zwolniony za to że upomniałem się o pieniądze! Ta firma to nieporozumienie:)( usunięte przez administratora ) i myśli, że może dzięki temu wyżywać się na pracownikach i własnie w judenie zostają tacy co dają po sobie jeździć. Jeśli masz chociaż odrobinę honoru to nie wytrzymasz( usunięte przez administratora ). Moj poprzednik ma racje, wyliczą ci wszystko do złotowki! każdy kilometr przejechany, rysę na samochodzie, nieposprzątany samochód no wszystko! Mnie tez oszukali przy każdej wypłacie, tak jak każdego, który tam pracował podczas mojego pobytu. Uwaga! przez 3 miesiące zwolniło się 4 przedstawicieli a dwóch zostało zwolnionych! To jest chore! I nie ważne są twoje wyniki, ( usunięte przez administratora ).taką ma chłop kulturę... napisałem tu prawdę i myślę, że każdego byłego pracownika tej firmy zdanie byłoby identyczne. Podobno jak wytrzymasz w judenie pół roku wytrzymasz wszędzie:D ale po co?za 1200 być poniżanym... Szerokim łukiem omijac ( usunięte przez administratora )pzdr:)
ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2013-05-15 09:44:26
wszystko co kolega napisał w ostatniej opinii to prawda, Panie wielki (usunięte przez administratora). ogarnij sie!!! Tylko sztuczną minke do złej gry potrafisz robić!!! Zobaczycie po ile godzin będziecie j(usunięte przez administratora).! a upomnij się o kase hahaha musisz powiedzieć że ci pasuje bo inaczej to (usunięte przez administratora)..! albo zacznie mówić za co ci potrącili, tu przepał, tu tel. tu zderzak hahaha firma krzak nie wiesz co i jak! pracodawca potrąca kase za to co sam powinien naprawić żeby jakoś pracownika zachęcić i zmotywować a nie żeby w strachu jeździł że za coś kase straci! Na Olsztyn dają rozjeb.ne samochody a później narzekają że w Olsztynie nie dbają o fury jak przejedziesz 400 km i się rozpada! i powiedzą ci że to Twoja wina!!!!Ii 500 ZŁ ci (usunięte przez administratora) na maxa rotacja pracowników niesamowita! ODRADZAM PRACOWAĆ W TYM CZYMŚ!
... 2013-06-12 18:47:59
Patrząc na to jak składacie zdania, to nie dziwię się, że was (usunięte przez administratora).
odradzam 2013-07-04 18:17:33
(usunięte przez administratora) zgłoś to co napisałeś do moderatora strony!!! bo te zdania były pisane normalnie i czytelnie, tylko szkoda że wszystkie wulgaryzmy wycinają i zdania przestawiają!!!! bo pewnie zamiast Pan (usunięte przez administratora) to by na ciebie mówili " ty (usunięte przez administratora)!!! hahahaha firma żenada jeszcze raz!!!!! nawet nie wysyłajcie tam CV bo szkoda poświęconego czasu na to coś!!! Pozdrawiam tych którzy to przeczytali i nie wysłali!!!!!!!!!!!!!!!!!
Andrzej 2013-09-02 14:31:05
Jedyne co jest fajne w tej firmie to sekretarka - i na tym się kończy. Tragedia, nawet nie marnujcie czasu na rozmowę. Na marginesie ktoś wie jak się ta pani nazywa?
2013-10-02 09:35:22
konkurecja nie może sobie poradzić na rynku to takie bzdury wypisuje, nie słuchajcie tego bo nieroby poszli zwabieni na banany i teraz nie honor wrócić :) udają, że wszędzie jest super tylko w cytuje "judenie" taki zapieprz. Kto pracuje ten wie, a reszta niech się weźmie za robotę a nie bzdury w internecie wupisuje... z samej gadki długo nie wyżyjesz, efekty Panie!!) polecam lekturę: (usunięte przez administratora)
debeściak 2013-10-02 11:35:11
Polecam pracę w Komlex oddział Olsztyn ta sama branża i pełen luz .
Robota od 9 do max 16 i to niekoniecznie bo plany same się robią .
Podstawa 2500zł na rękę plus premia do 100% , auto służbowe wypas z klimą .
Kierownik oddziału super gość do niczego się nie czepia .
Od Wawy daleko tak że kontrola słaba a papier wszystko przyjmie :).
Mnie co prawda nie przyjeli (pewnie dlatego że w Javenie nie pracowałem) ,ale będę próbował moze następnym razem .

Trzymajcie kciuki .

Pozdrawiam
koniczynka17 2013-10-02 21:53:46
hahahaha jutro mam tam rozmowe o prace..... a teraz takie mieszane uczucia
2013-10-09 00:55:56
Chłopie nie łam się, spróbuj w Integra Nova, samochody... może nie tak luksusowe jak w Komplexie, ale podobno można zrobić trasę w 4 godziny (wliczając posiadówę przy zapiekance obok Dworca PKP, elitarni handlowcy tej firmy podobno konsumują w Mc Donald's Polska)... to nawet fajna opcja, dodatkowo można zatrudnić się na pół etatu w innej firmie jako np. magazynier, co daje nam dodatkowe pieniążki na nasze ulubione posiłki :) p.s. nawet nie składajcie CV do Javeny, tam na prawdę chcą, aby realizować plany i podobno jakieś chore zadania, czy tam misje bojowe (spryskiwacze pod pachę, mydło dla bogatych, zielony płyn do wc, też podobno nie tani itp.) Teściowa była na rozmowie, wszystko powiedziała, odradzam.
zazdrosny ;) 2014-01-04 11:18:21
...chyba chodzi Tobie o (usunięte przez administratora) ,ale masz rację dziewczyna piękna i na poziomie :)
łukasz 2014-03-07 16:12:14
@nathan, czy ja wiem, nie mi tutaj oceniać rzetelność opinii, ale nie wydaje mi się, by coś na nierzetelność wskazywało, zwyczajnie ilu pracowników w Javena to tyle opinii.
ABC 2014-03-18 07:38:12
pracowałem tam ponad 3 lata i nie narzekam :D swietna szkola ... fakt troche ciezko psychicznie ale da sie przyzwyczaic. Za to teraz na brak pracy nie narzekam. a ten kto nie wytrzymuje miesiaca to jakis looserrrr
locke 2014-05-08 01:08:03
Javena na swojej stronie ma 3 oferty pracy: 1. Przedstawiciel handlowy 2. Kierowca - Realizator Zamówień 3. Magazynier także aplikujcie!
Aecjusz 2014-08-28 21:51:02
Firma baaardzoo oszczędna. Powiedziałbym nawet - skąpa. Szefostwo ogromnie pazerne i wymagające pracy po 9-10 godzin dziennie. Czasem więcej jeżeli potrzeba. Oczywiście wszystko 'pod stołem'. Skrajny przypadek, o którym mi wiadomo - pracownik pracujący ciurkiem 35 godzin.
Łukasz 2014-09-02 21:16:20
Jak sobie zapracujesz, tak będziesz miał. Będziesz wyrabiał normę, to skończysz o 15 :) fakt, że nie jest to proste, ale do wykonania jak ma się trochę chęci :) początki są najtrudniejsze
manti 2015-01-08 14:52:58
ja ponawiam pytanie filipka. mam doświadczenie na stanowisku przedstawiciela i aktualnie poszukauje pracy.zastanawiam się jak u nich wyglada wynagrodzenie i na jakie premie mozna liczyc? czy naprawde przcujecie tam 35 godzin ciurkiem, przeciez to niemozliwe...a jakie macie doswiadczenia na rozmowach kwalifikacyjnych u nich?
:) 2015-01-08 20:39:17
Przepracowałam ponad rok w tej firmie i mogę powiedzieć z ręką na sercu, że nie ma co narzekać. Zmienił się teraz kierownik więc nie wiem jak w sumie jest teraz ale myślę że w porządku. Wymienili flotę na nowe skody, zarobki uzależnione od zaangażowania. pracuje się od 8-10 godzin dziennie czyli tyle ile każdy przedstawiciel. Dostałam prace bez problemu, nie mając doświadczenia
polecam każdej zdyscyplinowanej i mającej chęci do pracy osobie :)
grożny 2015-02-16 09:07:12
ja wiem. Nie powiem, bo naprawde fajna laska z niej:)
Łuki_ski 2015-02-16 09:32:33
ja pracowałem tam trochę czasu. Spoko firma, super dziewczyny w biurze, ciekawa praca i w miarę dobre zarobki, szef tez jest ok i kierownicy. Gorzej jest u kierowców i magazynierów bo nie koniecznie można tam spotkać fajnych ludzi, ale nie było żle. Wystarczy cheć do pracy i nie zwracanie uwagi na niedorozwojów którzy tam pracują. Zresztą wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Pozdrawiam całe biuro, super dziewczyny a w szczególności Edytę. Śliczna z zajebistym charakterem. Ożenił bym się:) Pozdrawiam
Quaku 2016-04-14 00:36:16
Pracuję w Suwałkach i dla mnie ta praca bardzo fajnie odpowiada, zarobki przy odpowiedniej ilości pracy też są "fajne" Na prawdę z ręką na sercu polecam pracę w tej firmie, Suwałki akwizycja potrzebuje teraz ludzi
szef PH 2016-05-11 08:11:43
Dobrzy ludzie są zawsze mile widziani :)
megan2009 2016-09-23 20:55:11
Hej. Mam prośbę, chciałabym porozmawiać na temat Javeny, możesz się do mnie odezwać, poprostu się odważyłam i za wszystkie krzywdy będę się z nimi sądzić. jak możesz to napisz na meganprosz@interia.pl
megan2009 2016-09-23 20:57:00
megan2009 2016-09-23 20:58:35
megan2009 2016-09-23 20:59:47
rocku 2016-09-23 21:06:11
kaja złociutka to jest ogłoszenie o pracę z tamtego roku!
Zostaw swoją opinię o Javena Grygieńć sp.j. - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Javena Grygieńć sp.j.