Opinie o Mondex Sp.J. w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mondex Sp.J.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mondex Sp.J. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondex Sp.J. w Olsztyn

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Mondex Sp.J.?

jo Nowy wpis

Najlepiej zapytać bezpośrednio podczas rozmowy rekrutacyjnej, wynagrodzenia są uzależnione od stanowiska i wielu innych czynników jak doświadczenie, staż pracy.

Mazowszanin

Widzę że pojawiło się ogłoszenie na Mazowsze , więc odradzam na ten rejon co prawda wiem że został zwiększony ale z mojej kadencji Mazowsze kończyło się na Falenicy,W-wa Puławska , Płońsk , Maków , Pułtusk, Radzymin więc gdzie zrobić 100000 obrotu? . W pozostałych miastach jeżdżą inni handlowcy po Warszawie handlowiec z długim stażem , jeśli wam powiedzą że robi on tylko hurt to jest to nieprawda.Towar mają ładny i znakomicie zrobione zdjęcia , rzeczywistość jest inna , tyle zwrotów nie miałem przez całą karierę handlowca (20 lat) .Dodam jeszcze że jak tylko zaczniecie pracować będziecie odbierać zwroty po porzednikach te korekty będą odejmowane od waszego obrotu.

@Mazowszanin

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią. Każda konstruktywna krytyka jest dla nas cenna, ponieważ możemy z niej wyciągnać cenne wnioski. Jak sam słusznie zauważyłeś region został powiększony, aby ułatwić Przedstawicielowi realizację planu i satysfakcjonujące wynagrodzenie. Cały czas powiększamy także nasze portfolio Odbiorców i pomagamy budować z nimi relacje. Podjeliśmy także szereg działań mających na celu zmniejszenie skali zwrotów, podniesienie jakości oferowanych produktów oraz dokładniejszą kontrolę jakości od etapu produkcji. Nam także zależy na zadowoloniu naszych Pracowników z pracy w MONDEX i wynikającej z tego satysfakcji i wynagrodzenia. Pozdrawiam, Adam

nirewgi Nowy wpis
@Mazowszanin

Rozumiem, że wiele się do tej pory nie zmieniło ?

nirewgi Nowy wpis

Witam, jestem przed rozmową na stanowisko PH, proszę o obiektywną i opinię dotyczącą tego stanowiska w firmie Mondex. Z góry dziękuję

Czy w Mondex Sp.J. są szkolenia zewnętrzne?

MONDEX

Tak, prowadzimy różnego rodzaju szkolenia zewnętrzne z zależności od potrzeb naszych pracowników.

Przedstawiciel Handlowy

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

W jakich rejonach działa firma ?

@Paweł

Jesteśmy obecni w całej Polsce, a także poza granicami. Pozdrawiam, Adam

zadowolony pracownik

Dobry pracodawca, fajna praca bo w dobrej atmosferze więc polecam!

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Mondex Sp.J.?

MONDEX

Narzędzia, którymi dysponuje pracownik zależą od stanowiska, na którym pracuje. Zapewniamy wszystkie niezbędne sprzęty, które potrzebne są do sprawnego wykonywania powierzonych zadań. Jeżeli doprecyzujesz pytanie to chętnie odpowiemy dokładniej

Aga

@Mondex nadla szukacie pracowników? Gdzie wysyłać cv?

Mondex
@Aga

Nasze oferty pracy można znaleźć na OLX. Oferty pracy zamieszczamy także na naszej stronie: https://www.mondex.pl/rekrutacja.html Obecnie rekrutujemy przedstawicieli handlowych.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Mondex Sp.J.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Mondex

W Wigilię oraz w Sylwestra są skrócone godziny pracy, nasza hala sprzedażowa pracuje w godzinach 8-12, w soboty jesteśmy czynni 9-15, w tygodniu w dni robocze 8-18, zapraszamy!

Firma spoko. Kasa zawsze na czas i wszystko legal. Polecam. Ale dostać się trudno jest.

zdzisio

chyba tam nigdy nie byłeś skoro tak piszesz

@zdzisio

Pracuję od kilku lat, gdyby było słabo zmieniłabym pracę, bo ofert w Olsztynie nie brakuje

zdzisio

w dziale handlowym kilka lat to pracują kobiety, tam są same kobiety

@zdzisio

W dziale handlowym jest dwóch panów i cztery panie. Zresztą jakie to ma znaczenie ?

Zbigniew

To akurat nie ma znaczenia. Napisałeś w swoim pierwszym komentarzu, że trudno jest dostać się do pracy w firmie Mondex. Mógłbyś wyjaśnić dlaczego?

@Zbigniew

nie ma wielu ofert pracy bo pracownicy raczej się nie zmieniają, pracują po wiele lat

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Mondex Sp.J.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotne!

Niedawno były podwyżki więc jest ok

Izolda

Dobre opinie o firmie i dobre jako pracodawca ale tu jest praca dla chcących pracować!

Czary

Dno dna i 10 metrow mułu. Firma totalnie bez perspektyw na rozwoj, managerka nie ma zielonego pojęcia o handlu, nadaje się jedynie do zarządzania biurem i pacyfikowania Jurka :) Kadra w biurze w Olsztynie świetnie opanowała jak udawać zapracowanych, tak naprawdę nic nie robią byle minęło 8 h i do domu. Za 10 lat zapewne firmy już nie będzie, gdyż taką tandetę można kupić w wielu sieciowkach i w przeciwienstwie do mondexu w normalnych cenach... nie wiem ile jeszcze tu wytrzymam, cale szczescie mam klientów którzy robią mi wyniki i nie muszę słuchać uwag od Pani pseudo manager, która oczekuje wyników, a u żadnego klienta nie była, bo to podobno nie jest w jej zakresie. Gdyby nie Hala, to nie miałaby żadnej styczności ze sprzedażą:)

Iga

Mondex to dobry pracodawca i ludzie nie maja powodu narzekać pewnie dlatego mało tu piszą.

Pniaki

A skąd oni mają porcelanę? Produkują w POlsce czy ściągają z Chin?

Olsztynianka
@Pniaki

Mondex to importer ale ma w ofercie też polską porcelanę z polskich fabryk

Daniel

Dlaczego przestaliście pisać? Macie powód ku temu?

Lech

Czy Mondex potrzebuje ludzi do pracy? Może ktoś słyszał i mógłby podzielić się wiedzą.

@Lech

Aktualne oferty pracy w MONDEX znajdziesz na https://www.mondex.pl/rekrutacja

Paulina

@Włodek proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat Mondex Sp.J. Forum nie służy do obrażania innych osób.

Włodek

Lipa, zero szacunku dla ludzi

ama

Prowizje są rzeczywiście realne @eli, bo wtedy wynagrodzenie jest dwuskładnikowe i adekwatne do obowiązków.

Zostaw merytoryczną opinię o Mondex Sp.J. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Mondex Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy Mondex Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mondex Sp.J.?

Kandydaci do pracy w Mondex Sp.J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mondex Sp.J.