Mondex Sp.J.

Olsztyn

Opinie o Mondex Sp.J.

ktos 2011-10-21 20:36
Tez tam pracowalem kilka dni ale zostalem zwolniony przez nagadywanie ze strony innych pracownikow, poprstu tepili mlodych i nowych. Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Kierowniczka nie pamietam imienia nie nadaje sie na kierownika.
akurat 2013-03-30 02:09
Pracuje tam już ponad rok i jakoś nie zauważyłem rzeczy, o których piszesz. Co prawda bywa zimno, bo ogrzewanie średnio działa, ale poza tym jest zupełnie inaczej. Wszystkie urlopy i nadgodziny są rozliczane, a praktycznie wszyscy pracują na umowę o pracę. Jest podział na pracowników hali i magazynu. Każdy z hali ma swój dział, a oprócz tego cześć z nas jest też kasjerami. Nie rozumiem, czemu Twoim zdaniem tak źle się tam pracowało.
2013-09-01 23:19
Zalezy na jakim stanowisku.
a 2013-12-29 01:48
Większość załogi hali sprzedaży i biur stanowią kobiety. Jeżeli chodzi o umowy to wszystko zależy od stanowiska, na które aplikujesz, zasadniczo na początku jest umowa na czas określony.
baska 2014-01-16 00:55
jaki staz maja pracownicy? duza rotacja? jakiej kasy mozna sie spodziewac w handlowym?
dziekuje za pomoc :-)
a 2014-04-02 19:00
Większość pracowników ma długi staż pracy, a rotacja jest niewielka. Jeżeli chodził o dział handlowy to niestety nie wiem, jakie są pensje.
a 2014-04-02 19:01
xyz 2014-09-20 17:32
Witam ,
CHciałbym się dowiedzieć na jakie realne zarobki można liczyć pracując jako P.H w Monex-ie,jakiego rzędu są robione obroty na przedstawiciela,pracuję w konkurencyjnej firmie z tąd to moje pytanie... Odpowiedz prosze na maila ,z góry dziekuje. dareczek1334@wp.pl
a 2014-10-28 00:39
W Olsztynie obsługują klientów detalicznych. Nie można tylko zamawiać przez internet ;(
mistrz mistrzostwa 2015-02-06 18:59
co do dyspozycyjności, to jeśli zatrudnię się w Mondex Sp.J. to czy jest szansa na jakiś bardziej elastyczny grafik? nie ukrywam że jako muzyk weselny mam bardzo duzo pracy dodatkowej i chciałbym pogodzić to z normalnym stabilnym zatrudnieniem. czy jest na to szansa w firmie mondex? pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi
a 2015-03-08 19:41
Może być z tym ciężko. Praca odbywa się na dwie zmiany (pn-pt 8-16, 10-18, co druga sobota 9-14) i wszyscy pracują na pełen etat, więc może być ciężko ze zmianą grafiku. Chyba, że chodzi o soboty czy niedziele, wtedy jest większa możliwość manewru. No i jeszcze zależy na jakim stanowisku chcesz się zatrudnić.
Kusy 2015-04-30 09:05
Praca jest od 8-16 lub od 10-18 tydzień na jedna zmianę tydzień na drugą zmianę, no i co druga sobota. Ludzie jak ludzie, mogą się zamienić albo nie, zależy na kogo sie trafi.
szatan 2015-05-01 11:42
Mondex to lipa
Niezadowolony 2016-04-19 21:52
Witam
Pracowałem w Firmie Mondex na Stanowisku PH na rozmowie było pięknie i kolorowo miło,ale już podczas szkolenia czar prysł,była mowa o innych warunkach finasowych a nie najniższa krajowe i jakieś premie od obrotu ale jak można zrobić obrót jak produkty są droższe nawet o 30 procent w stosunku do konkurencji??Jeśli zwróci sie uwage Szefowi to potrawi odezwać sie w ordynarny sposób.Na zebraniach potrafi tylko wytykac minust przedstawicielom i powiedzieć ze to najgorsi pracownicy dla niego.Szef to osoba której wszyscy sie boją jak ognia do tego zaczynając prace na stanowisku PH w tej firmie a nie bywając w i firmie musisz liczyć sie z przeznaczeniem swojego garażu na magazyn do zwrotów a beznadziejne auto jakie dostaniesz może jedynie używać do celów służbowych żadnego km prywatny nie wolno nie wspominając tutaj o serwisowaniu auta itp.Generalnie nie polecam beznadziejna firma
odpowiedź dla niezadowolonego 2016-04-20 10:04
Piszesz bzdury, zasady współpracy określane są zawsze przed podpisaniem umowy na pierwszym spotkaniu i albo na nie przystajesz bez gadania, albo negocjujesz. Dla prawdziwego handlowca powinien być to chleb powszedni i nie powinno sprawiać mu to najmniejszego problemu. Otwartość właściciela na negocjacje jest i to duża. Chyba, że słaby z Ciebie negocjator albo boisz się otworzyć buzi. Ale to już widać z tego co piszesz, że żaden z ciebie handlowiec, jeżeli argument niskiej ceny jest jedyny, aby sprzedać produkt.
niezadowolony 2016-06-01 19:25
Tak warunki określane są podczas rozmowy a już przy podpisaniu umowy jak stoisz pod ścianą bo odeszles z poprzedniej pracy jesteś stawiany pod ścianą a szef???taki chętny??cała firma się go boi jak ognia podczas rozmowy z nim usłyszysz takie epitety na k i ch ,pracowałem tam i nie polecam no chyba że desperata,a jak chcesz podyskutować to zostaw dane kontaktowe to chętnie podyskutuje
Kama 2016-07-09 07:20
Kasa na konto zawsze na początku miesiąca i opodatkowana.
ama 2016-07-14 19:26
Prowizje są rzeczywiście realne @eli, bo wtedy wynagrodzenie jest dwuskładnikowe i adekwatne do obowiązków.
Zadowolony 2017-01-03 09:57
Niezadowolony i co ktoś poda tobie dane kontaktowe żeby podyskutować, a Ty staniesz pod ścianą i będziesz się bał jak ognia. Piszesz kolego brednie, np. to że samochód służbowy nie był serwisowany. Akurat płyn do szyb można samemu dolać i żarówkę zmienić, chyba że było ciężko i może z tym chciałeś jechać na serwis? Takie pytanie, teraz w Pleszewie jeździsz samochodem w weekend do Tesco ? Też chyba nie, w mondexie chociaż płacą wszystko oficjalnie i wtedy są wyższe składki, ale to zauważysz później. Szef jak szef, można normalnie z nim wszystko załatwić. Trzeba umieć rozmawiać, a przedstawiciel który nie umie rozmawiać faktycznie może tylko na forach coś napisać i gdzie nie pójdziesz będziesz niezadowolony.
Polonistka 2017-01-28 17:41
Odszedłeś, a nie odeszłeś!!!!! handlowiec powinien znać podstawy języka polskiego!!!! Pewnie też włanczasz i poszłeś.
Zostaw swoją opinię o Mondex Sp.J. - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mondex Sp.J.